יומני היקר – פרק 2

עוד רגע אני כבר גומרת ממנו ואני יודעת שיש לי מעט מאוד זמן לפני שאגיע לנקודת האל חזור.

אני מפסיקה אותו ומבקשת שיאפשר לי לגמור כשהזין שלו בתוכי ומסבירה שאם הוא לא יעצור את המציצה המדהימה הזו אני לא אצליח לשלוט בעצמי.

הוא מחייך בשביעות רצון ואני מתנפלת עליו והופכת אותו על הגב. עכשיו תורי לתפוס את זרועותיו ולקבע אותן למקומן מעל לראשו.

אני מצמידה אותו למיטה, מלבישה לו מהר את הקונדום אבל לפני שאני מצליחה להתיישב עליו ולרכב הוא כבר הופך אותי על הגב ומשחיל את הזין שלו בעוצמה מאחורה כשהגבול בין כאב לעונג נעשה מעורפל. הוא בוחר להתגרות בי ושניה אחרי שולף את הזין מתוכי ונעצר.

האיבר היפה והפועם שלו חם ואני יכולה לחוש את חום גופו במרחק של מילימטרים ספורים מהנרתיק שלי. והגוף שלי מגורה ומתחנן שכבר ישוב לזיין אותי.

הוא קורא את מחשבותיי וחודר אליי מחדש באיטיות ובתשוקה מרוסנת, כמעט מתגרה. הוא לוחש באוזני: "אם תהיי סבלנית, אני מוכן לקרוע לך את הצורה".

הוא מזיין אותי עמוק וחזק, וכל חדירה שלו לכוס שלי גורמת לי לכווץ את הנרתיק בעוצמה כדי שאוכל לחוש את הזין המושלם הזה כמו שצריך, אני נוגעת בעצמי תוך כדי והכיווצים של הנרתיק מחרמנים אותי יותר ומכניסים אותי לאקסטזה.

אני מתקרבת לשלב הזה שבו האורגזמה שלי כבר אינה נתונה לשליטתי. יודעת מנסיוני שכמה שאצליח לדחות את הגעתה, כך היא תגיע אלי חזקה ועוצמתית יותר.

אני שולפת את הזקפה הנוקשה שלו מתוך המנוש הפועם שלי, ונעמדת על ארבע בשבילו.

במראה שמולי אני יכולה לראות השתקפות של שנינו עומדים להזדיין שוב ולגמור.

זה מחרמן גם אותו והוא ישר מפליק לי בתחת וחודר לתוכי עם מלוא ערוותו. הוא מפמפם בכוח ואני סוגרת את שרירי הכוס שלי חזק עליו, מנסה להשהות כמה שיותר את הגמירה אבל מאוד מתקשה.

אני כבר יכולה לחוש את הרטט בגופי כשהוא פתאום מושך את שיערי בזמן שהוא שוב מחדיר את הזין החזק שלו לתוכי.

הוא גונח בקול כשאני עוטפת את הזין שבועל אותי מבפנים, מקווה שלא יגמר לעולם, אני חשה אותו מחכך את קירות הנרתיק שלי, ומודעת לכך שכבר מאוחר מדי כשאני חשה אותו גומר בתוכי בלי מעצורים כשהזין שלו כולו מוטרף מהכיווצים החזקים של קירות הכוס שלי.

זה פשוט הטריף אותו כל כך שהוא רוטט כולו ואז שופך. אני נהנית להרגיש את הזרע החם שלו ממלא את הקונדום שבתוכי עדיין.

אבל עדין לא גמרתי, לא באתי על סיפוקי. אני נותנת לו להשאר בפנים עד שהוא מסדיר את הנשימה שלו.

אנחנו ממשיכים לשכב ככה במיטה חבוקים בעודו מתנצל בפני שלא אפשר לי לגמור מרוב שהיה מחורמן מהכוס שלי ולאחר שאנחנו מתקלחים ביחד – שחררתי אותו לדרכו. חרמנית טילים, אבל מרוצה ממש ממה שהצלחתי לעשות למענו.

למחרת זכיתי ליום חופש, והתחלתי אותו בזה שהענקתי לעצמי פיצוי על עוגמת הנפש מהערב שלפני. התחלתי לפנטז על הלקוח החתיך שזיין אותי (החבר שלו שעשיתי אותו אחריו לא התקרב לרמתו ולצערי לא היה קרוב אפילו ללספק את הסחורה במונחי גמירה).

אז פינקתי את עצמי באמבט קצף מפנק עם קוקטייל מימוזה של שמפניה ומיץ תפוזים. מה שאני מכנה – "ארוחת בוקר של אלופות". התחלתי את המקלחת בלהעלות בזכרוני את מאורעות הערב שלפני כשהגבר החתיך שבא אליי ליקק לי את שפתי הפות ואת הדגדגן ואז דחף את הלשון לתוך הנרתיק שלי עד שכמעט גמרתי.

אהבתי את הזין שלו והצטערתי שהוא לא שוכב לצידי באמבט הקצף. אז התחלתי לענג את עצמי.

מי כמוני יודעת איך? עיסיתי לעצמי את הדגדגן בתנועות מעגליות ודחפתי במקביל אצבע אחת לכוס ואצבע שניה לתחת.

כשהרגשתי שאני מוכנה למשהו רציני יותר, יצאתי מהאמבט, התנגבתי ונשכבתי על המיטה שלי.

לקחתי את מכשיר העיסוי שקניתי בד"ר גב בשביל לטפל ב"כאבי צוואר" (עאלק), הפעלתי אותו על עוצמה נמוכה יחסית (בכל זאת – הכוס שלי עדין וצריך לטפל בו בהתאם) והתחלתי לאונן איתו.

התיישבתי על הגולות של מכשיר העיסוי ויכלתי לחוש איך הוא מזרים לי את הדם אל הדגדגן ונהיה לי חם במנוש. כשהגזרה התחממה מספיק לטעמי, לקחתי את הויברטור החדש שקניתי שמופעל מרחוק עם אפליקציה מיוחדת כזו, ותקעתי אותו עמוק בכוס.

רק מזה כבר שיחררתי מיצים… נכנסתי לאפליקציה של הצעצוע החדש שלי, בחרתי בעוצמת רטט מקסימלית עם מקצב משתנה (בכל זאת שיהיה מעניין ומפתיע) ואז נכנסתי לאתר פורנו עם סרטונים של גברים שמזיינים בחורות, הפעלתי סרטון שמצא חן בעיני ו… זהו.

תוך כמה דקות כבר התחלתי להרגיש רעידות הולכות וגוברות כשהמנוש שלי הגיב לרטט המשתנה בכיווצים הולכים וגוברים. זה הזכיר לי את הבחור מהלילה שלפני וכשעלה בעיני רוחי הזין שלו חודר לתוכי מאחורה, גמרתי חזק והשפרצתי על הסדינים במיטתי.

כל כך נהניתי מזה שהחלטתי לנסות לבדוק את כל המודים של הויברטור והמשכתי לשחק עם עצמי ועם היכולות של האפליקציה בזמן שאני מדפדפת בין שלל סרטונים של אוננות, ירידות וזיונים.

כך קרה שאל המשמרת בדירה הדיסקרטית שבה אני מקבלת את הלקוחות שלי (זה מן הסתם לא המקום שאני גרה בו כי חשוב מאוד לשמור על הפרטיות בענף שבו אני עוסקת) הגעתי היום מאוחר מאוד, ברמה של 3 שעות איחור אפילו. כל זה בגלל שנסחפתי עם הכתיבה ביומן וגם עם האוננות למען האמת.

אחרי שסיימתי לפצות את עצמי על הזיון שלא נגמר בגמירה מאתמול, פתאום שמתי לב שאני מאחרת כבר בשעות לעבודה, וזה לא שאני עובדת לבד כן? אני חולקת את הדירה שמקבלים בה לקוחות עם עוד כמה בנות, ויש מישהי שאחראית על סידור העבודה שלנו ומהמשמרות. למרבה הפלא יצא שאף אחד לא ניסה אפילו לצלצל אלי ולבדוק אם אני חיה.

בדרך כלל יש מי שטורח לבדוק מה קורה איתי אם אני מאחרת או מפספסת משמרת, אבל לא הפעם.

התארגנתי במהירות שיא וטסתי לדירה הדיסקרטית שבה אני מקבלת את פני לקוחותיי תוך שאני מפרה כמה וכמה חוקי תנועה בדרך, העיקר להיות שם לפני שמישהו יספיק להבחין בחסרוני.

כשהגעתי למקום חיכתה לי קבלת פנים צוננת משהו מאחראית המשמרת שהיתה בקריזה על האיחור שדפקתי. מיהרתי פנימה כדי להחליף בגדים ומצעים ולארגן את הכל כך שניתן יהיה להכניס לקוחות. כמובן שבזכות האיחור "האופנתי" שלי, גיליתי שמישהי אחרת כבר התלבשה על החדר שהכי אהבתי.

אז נאלצתי לבחור בחדר אחר וכשעשיתי את דרכי חזרה אל פינת הישיבה בכניסה, אחראית המשמרת תפסה אותי בעצבים ואמרה שיש מישהו שביקש אותי באופן ספציפי כבר לפני שעה.

הוא היה בחור בן 22 צעיר ונמרץ שכאשר בחר בי ווידא, שאסכים לתת לו שני זיונים כולל הכל בתמורה לכספו. הרגעתי את חששותיו ואישרתי שזה מה שנעשה אם רק ירצה.

התחלנו בדוגי סטייל והוא שיגל אותי כאילו הוא ממהר לאנשהו. פתאום קלטתי מה הסיבה שהוא ביקש שני סיבובים… הוא ידע שהוא כל כך חרמן שיצליח לגמור תוך דקה.

הבנתי לליבו אז אחרי רגע עצרתי אותו והמלצתי לו מנסיוני האישי לנסות ולעכב דווקא את השפיכה כדי שיצליח להנות מאורגזמה חזקה יותר בסוף. הדגמתי לו איך לזוז בחושניות וקצב קבוע שבו הוא יכול לעצור את עצמו שניה לפני שהוא עומד לגמור וככה להאריך את ההנאה שלו.

הילד קלט ממש מהר את הקונספט והצליח לעכב את השפיכה שלו כמה פעמים טובות עד שבסוף גמר באנחה חזקת שאישרה שזו היתה הגמירה הכי טובה שחווה בחיים שלו.

המשך יבוא…

מוצרים מומלצים!