יומני היקר חלק 1 סיפור סקס

יומני היקר – פרק 1

טיפ קטן: אם בא לכם לרעוד מרוב הנאה, שלבו לוברסיל, תודו לנו אחר כך. קריאה מהנה!

יומני היקר,

אני מנסה לכתוב כאן על היום שעובר עליי, אבל בקושי מספיקה כי כל כמה דקות מגיע לדירה הדיסקרטית שלי לקוח חדש שרוצה לפגוש אותי ולשכב איתי. בתור נערה עובדת שמתפרנסת בכבוד מלגרום הנאה לאנשים זרים, חשוב לי לעשות רושם טוב על האנשים שמגיעים לכאן ולגרום להם להיות מרוצים מהרגע שהם נכנסים לדירה ועד הרגע שהם יוצאים לי מהכוס וגם מהחיים. הלקוח לפני הכל! כמו שאומרים.

מפה לשם, כבר 4 לפנות בוקר והבהלה לזיונים נרגעה כמעט לחלוטין עכשיו.

אין ספק כי פרנסה יש במקצוע שלי בשפע ובהיבט המקצועי זה היה יום רווחי בהחלט.

אין תלונות חלילה, כן? אבל מבחינת סיפוק מקצועי יש לי הרגשה שהאורגזמה שלי להיום תלויה ביכולת שלי לאונן. מדוע? מיד אסביר…

כשהגיעו לחדר ההמתנה בדירה הדיסקרטית שבה אני מקבלת את הלקוחות שלי שני גברים ילידי הארץ, כבר הייתי מבסוטה.

זיהיתי מיד שלפחות לאחד מהם יש טעם טוב, כי היה לו ריח של אפטר שייב שאני מאוד אוהבת שגברים מתבשמים בו.

גם לא הזיק שהחבר'ה היו שרירים, שחומים וחתיכים, ולמרות שהם נראו קצת כמו טיפוסים חצופים, החלטתי שמתאים לי לזרום עם תחושת הבטן שלי שבדרך כלל נותנת לי מענה מצוין בסינון לקוחות – והזמנתי את הבחור הגבוה מביניהם להכנס איתי לחדר כשכולי אופטימית ומצפה לבאות.

סימנתי לגבוה לגשת אחרי לחדר שלי והלכתי לאט בכוונה תחילה כדי לאפשר לו לבחון את הגוף שלי, את ההליכה שלי ובעיקר – את הישבן החטוב והעסיסי שלי.

הם מתים על הטקס הזה שלי וזה עוד יותר עושה להם חשק לבעול אותי. והטיפ אחר כך? בהתאם, כמובן.

כשהבחור הגבוה ואני נכנסנו לחדר הוא פתאום שאל אותי קצת נבוך בצורה שנראתה לי די מנוגדת לחזות החיצונית המרשימה והמושכת שלו, אם זה בסדר מבחינתי ששנינו נכנס להתקלח ביחד.

כמובן, הסכמתי לו בשמחה רבה.

הזרמתי את המים, וכיוונתי את זרם המים החם שיצא מהדוש אל השדיים שלי קודם כל, כדי להראות לו איך הם גדלים כשמחממים אותם… הזין עמד לו כשהוא ראה את הפטמות שלי גדלות ומתקשות. איך לא? תמיד עומד להם כשהם רואים את זה קורה.

אני מצידי לא בזבזתי זמן והתחלתי לסבן לו את הזין הגדול והמרשים שלו כשאני מלקקת את החזה החלק והשרירי שלו.

למרות שהוא היה גבר גדול וחסון, משום מה הוא עמד לי במקלחת עם זקפה מטורפת אבל לא זז במילימטר, כאילו שהיה בשוק או משהו ולא הצליח להסגר על מה לגיטימי לו לעשות בנוכחותי ומה לא.

השוק שלו, דווקא חירמן אותי אפילו יותר, והחלטתי באותו הרגע שאני הולכת לפנק את הזין שלו כמו שחיים אף אחת לא פינקה אותו, ולגרום לו לגמור כפי שמעולם לא גמר.

כרכתי יד אחת סביב לצוואר שלו בזמן שהיד הפנויה שלי מכוונת את זרם המים החמים הישר אל הזין הגדול שלו, ונמרחתי עליו בנשיקות וליקוקים חושניים.

שמעו, באופן שאינו משתמע לשתי פנים – הבחור היה בעננים. פתאום הוא התעורר לי בבת אחת, ואין ספק שהוא ידע איך לנשק.

הוא נישק אותי בדיוק כמו שאני אוהבת והרגשתי איך אני נעשית רטובה ומחורמנת עליו.

אחרי שמיציתי את שאיבת הפנים שלו העברתי את זרם המים לכיוון התחת השרירי שלו שלגמרי עשה לי את זה, והתכופפתי על ברכיי כדי לתת קצת יחס גם לזין היפה שלו, שבינתיים הספיק לגדול ולתפוח כמו קרואסון שעומד לצאת מהתנור.

הבחור הג'נטלמן הזה, ליטף את שיערי הרטוב ואמר בעדינות: "אני מתנצל מראש, האמת היא שמזמן לא הייתי עם מישהי שנראית טוב כמוך ואני קצת חושש שאגמור מהר בלי להתכוון".

בחורים מתחשבים כאלה לא ראיתי כבר המון זמן.

שמחתי שבחרתי להתחיל את סשן העבודה דווקא איתו, תמיד טוב להשאיר טעם של עוד! הערכתי את ההתחשבות שלו ועניתי לו בחיוך מרגיע: "הכל בסדר, חמוד. תן לי לדאוג מהסיכון המקצועי – תשאיר את זה לי ואתה רק תשתדל להנות מהחוויה".

אז התחלתי ללקק לו את הזין – בהתחלה בצורה עדינה, כשאני מקדישה תשומת לב רבה לפני הכל לבסיס של הזין, מטפסת עם הלשון כלפי מעלה בהדרגה, מבלי להכניס אותו ממש לתוך הפה, רק מרפרפרת עם הלשון והשפתיים שלי ומתגרה בו.

לאט לאט אני מתקדמת אל כיפת הזין שלו, ומלקקת לו את החלק הזה מכל הכיוונים, מתגרה בו ונוגסת לו ממש בעדינות את החלק הרגיש הזה ורואה איך הוא נאנק מעונג ומתגרה עוד ועוד.

בשלב הזה אני גם מעסה לו במקביל את הביצים, מגניבה לשם ליקוק אקראי פה ושם כדי לגוון לו, ואז בבת אחת לפני שהבחור מבין מה אני עושה – אני דוחפת את כל הזין שלו לפה שלי, נשארת ככה עם הזקפה שלו בתוך הפה שלי למשך שניות ספורות ומרגישה איך הוא גדל בתוכי, ואז אני מתחילה לינוק אותו בפראות.

שואבת חזק את הזרג שלו בתנועות מציצה ויניקה עוצמתיות. דוחפת את הזין לתוך הלוע עד שאני ממש יכולה לחוש אותו מדגדג לי את עומק הגרון ואז שולפת אותו החוצה מהפה שלי באיטיות, תוך שהשפתיים שלי שואבות לו אותו חזק חזק.

אני ממשיכה ומגבירה את הקצב, נותנת לו להרגיש שהוא מזיין לי את הפה, עד שלפתע אני שומעת אותו מתריע: "יואו, אני הולך לגמור". מיהרתי לדחוף את הזין בחזרה, עמוק לתוך הפה שלי.

מוצצת אותו בכוח ומרגישה איך הבחור רועד ופורק את הגמירה שלו חזק בפה שלי.

אני גונחת כדי שיבין שאני אוהבת את זה ויגמור עוד יותר חזק, ואני מרגישה איך האורגזמה שלו גוברת בתוכי כשהגוף שלו נרעד והוא גונח ונאנק בהנאה.

לאחר מכן העברתי אותנו אל המיטה, שכבתי לצד החתיך הזה ואפשרתי לו לטעון את הזין שלו מחדש למשך כמה דקות.

התישבתי מעליו כדי לעזור לו ויכולתי להרגיש איך הוא מתחיל לגדול ולהתקשח מחדש מתחתי, אז מיהרתי לחכך בזין שלו את הכוס שלי שכבר היה רטוב ומוכן להדפק, בעודי מלקקת לו את הצוואר הלוך וחזור וצובטת לו את אחת הפטמות.

אחרי כמה דקות של משחקי לשון, כשהריח שלו מטריף לי את החושים, החתיך נשכב מעליי, תפס בחוזקה את פרקי ידיי והחזיק אותן מעל לראשי חזק שלא אוכל להתנגד.

אהבתי את האגרסיביות שלו.

הוא המשיך לנשק אותי תוך כדי שהוא משדר לי שעכשיו הוא בעל השליטה.

לאט הוא עזב את האחיזה והחל ללקק את גופי.

כשהוא הגיע לכוס שלי קלטתי שהבחור הזה מבין עניין. הוא התחיל ללקק לי את הדגדגן, עבר למצוץ את שפתי הכוס שלי, הכניס את הלשון שלו עמוק לחור שלי ואז שב אל הדגדגן, נחוש בדעתו להגמיר אותי.

הוא פיסק לי את הרגליים בעוצמה והניגוד בין המציצה העדינה שלו לבין הכוחניות הגברית הטריפה לי את המנוש. יכולתי להרגיש איך האורגזמה שלי מתחילה לפלס את דרכה בגופי…

לפרק 2 לחצו כאן.

טיפ קטן: את הסיפור הבא, תקראו תוך שימוש בלוברסיל – ג'ל האוננות החזק בעולם המאושר ע"י משרד הבריאות הישראלי והאמריקאי ומכיל חומרים טבעיים בלבד. חוויה מדהימה לשימוש עצמי וזוגי, לגברים ולנשים.

נשמח לשמוע... מה דעתכם?
להזמנת ספריי השהייה לשיפור הביצועים במיטה: 077-230-4604 (דיסקרטי)
לרכישת ספריי השהייה כולל משלוח דיסקרטי:
סיפורי סקס נוספים מחרמנים במיוחד:
שרמוטה פוריטנית 3

שרמוטה פוריטנית – חלק 3

בלילה שאחרי הקטע ששרית עשתה לי היא בישרה לי שיש לה כרטיסים להופעת ג'אז בחמישי בערב ושאלה אם אצטרף אליה. אמרתי לה שחד משמעית לא ומספיק שאחד מאיתנו יסבול, ומיהרתי לשלוח הודעה למיקה, כדי לשריין אותה לאותה השעה. איך שנכנסתי לבית של מיקה כבר הייתי בתוך הכוס שלה. הייתי מחורמן

לסיפור המלא »
אחות סיפור סקס

טיפול נמרץ

שמעתי מחבר שרופא המשפחה ששנינו מטופלים אצלו מחזיק במרפאתו סייעת פצצה. יום אחד התחשק לי לבדוק אם הוא צדק והחלטתי להעמיד פנים שאני לא מרגיש טוב. ידעתי שהרופא שלי לא נמצא במרפאה באותו היום, אבל ידעתי שהוא יבקש מהאחות שעובדת אצלו לטפל בי כמו שצריך. אז צלצלתי אל הרופא וסיפרתי

לסיפור המלא »
אשת חייל מי ימצא סיפור סקס

אשת חיל מי ימצא

כל חייה ידעה אביחיל – בת ישראל כשרה, רק גבר אחד אבל תמיד ידעה שהיא רוצה חוויה שונה, והנה, בעזרת השם – יום בהיר אחד הגיעה ההזדמנות למשהו חדש. בעלה היקר של אביחיל, דאג שילדיהם הגדולים ילכו ללימודיהם בישיבה ושהבנות – יהיו עסוקות בנקיון הבית ושמירה על האחים הקטנים, ואז

לסיפור המלא »
סיפורה של שיפחת מין סיפור סקס

סיפורה של שפחת מין

היא ראתה אותו עומד ומתבונן החוצה דרך החלון על המבול השוצף בחוץ, שהרטיב את הכל. הידיים שלו היו משולבות מאחורי הגב הזקוף והשרירי שלו. מדי פעם עלה לו חיוך על השפתיים שהסגיר משהו מהמחשבות שחלפו בראשו. מאיך שהוא נראה קשה היה לנחש כי הוא דרוך לקראת מה שעומד לבוא. דפיקה

לסיפור המלא »
מורה טוב מורה לחיים סיפור סקס

מורה טוב מורה לחיים

קוראים לי אורטל, ולפני בערך שנה, השתחררתי מצבא. כשהשתחררתי, אחת החברות הכי טובות שלי מתקופת התיכון, סיפרה לי ערב אחד כשיצאנו לשתות, שהמורה שלי מהתיכון עליו הייתי חמה במשך כל תקופת הלימודים, עבר לגור שני רחובות ממני. מגיל 14 אני מפנטזת איך הגבר הזה דופק אותי, וזה תמיד היה חלום

לסיפור המלא »
סיפור סקס עונג שבת

סיפור על עונג שבת

הכל החל בערך כשהייתי בת 17 – היה לי בתקופה הזו חבר שממש אהבתי וממש נהננו לשוחח זה עם זו בטלפון כששנינו שוכבים כל אחד במיטה שלו – ברגעים שלפני השינה , כך שיצא שבאופן קבוע היינו נרדמים ביחד. את החלק הבא אני זוכרת ממש כאילו זה היה אתמול… ערב

לסיפור המלא »
תעשה לה הפתעה - תזמין ספריי השהייה לערב מפנק!
ספריי השהייה
לעינוג זוגי ארוך
תוכן עניינים
  • אופנוען זמין למשלוח
  • במלאי
  • תשלום באשראי / מזומן
  • חומרים טבעיים בלבד
  • באישור משרד הבריאות
  • עד 3 שעות משלוח באיזור גוש דן
משרד הבריאות אישור
באישור משרד הבריאות
* כל תהליך ההזמנה - דיסקרטי לחלוטין.

RELAX. ENJOY.

גומר מהר? יש פתרון והוא דיסקרטי לחלוטין!
לקבלת פרטים נוספים: