יום הולדת חגיגה נחמדת

כשהגעתי אל גיל 20 סוף סוף יצאתי מהבית הקטן של ההורים שלי באשקלון.
הגיע הזמן שהחלטתי לפתוח כבר דף חדש בחיים, הלכתי ללמוד לתואר הראשון שלי באוניברסיטה בתל אביב במסלול של לימודי משפטים וגם פגשתי חברות חדשות. פתאום שמתי לב שכל החיים שלי משתנים להם לטובה. אני עדיין זוכרת את היום הראשון שבו הגעתי אל המעונות של הסטודנטיות.
הרגשתי שאני ממש בוגרת פתאום, כבר אישה עצמאית לגמרי. מה שנקרא "אשת העולם הגדול".
התחברתי ממש מהר לכל הסטודנטיות שלמדו איתי, אבל הכי הרגשתי שאני מתחברת אל הבנות שישנו איתי במגורי הבנות במעונות.

הבנות האלה היו סופר נעימות כלפי ודאגו לעזור לי תמיד בהכל, לא משנה מה הייתי צריכה. היתה מישהו שאפילו דאגה ללטף את השיער שלי, כל לילה לפני השינה. היא גרמה לי להרגיש ממש כאילו שהייתי הנסיכה הקטנה שלה. אין מה להוסיף –  המעונות באוניברסיטת תל אביב היו פשוט מקום נהדר להיות בו. לאחר שחלף החודש הראשון שלי באוניברסיטה, החלטתי לחגוג יומולדת יחד עם החברות החדשות שלי במעונות של אונ' תל אביב. הבנות המדהימות האלה, לא רק נשארו איתי ביום ההולדת שלי – הן גם הגדילו לעשות וערכו עבורי מסיבת הפתעה! אין דברים כאלה.

כך יצא שכולנו נכנסנו לתוך רכב מפואר, והבנות שמו על עיניי בד כזה שיכסה אותן כך שלא אוכל לראות לאן הן מובילות אותי. הן אמרו לי: "נו, בובה שלנו, את מוכנה למסיבת ההפתעה של חייך?" – ואז התחילו לצחוק בשובבות, להריע ולמחוא כפיים. הרגשתי כל מאושרת עם החברות המהממות שלי שהשקיעו בי כל כך, חשתי אושר עילאי שלא ידעתי לפני כן, ובחיוך מלא שיניים התיישבתי ברכב שהוביל אותנו אל הלא נודע.

כעבור פרק זמן קצר, הגענו לאחוזה מטורפת שהשקיפה על נופים מעלפים. "בנות, מה זה?! אני כל כך מתרגשת!!!" צרחתי, והחברות שלי פשוט חייכו אליי והקיפו אותי מיד בחיבוק קבוצתי חם ואוהב.
שניה אחרי זה כבר נפתחו בקבוקי קאווה והוגשו מגשי צ'ייסרים בשלל צבעים. הערב הגדול שלי יצא לדרך!

לא חלפה שעה מתחילת החגיגה, ופתאום נשמעו דפיקות רמות בדלת. החברה שלי אלמוג ניגשה לפתוח את הדלת, ולהפתעתי – לנגד עיני נגלו שלוש חשפניות יפהפיות שעמדו בכניסה לוילה, כשהן לובשות… כמעט כלום. בידיה של אחת הפצצות שעמדו בכניסה לבית היה בקבוק ענק שנראה שונה מבקבוקי הקאווה שפתחנו קודם. במבט מקרוב יותר קלטתי מה היא מחזיקה.. 4 ליטרים של חומר סיכה.

"אז תגידו, בנות, פה זה אירוע יום ההולדת המיוחד שלכן? רגע, איפה אתן מחביאות את ילדת היומולדת?" החשפניות אמרו ומיהרו להכנס פנימה לוילה עם העקבים הגבוהים והדקים שלהן. עקבים סקסיים ברמות אחרות שישבו על רגליים שלא נגמרות וגוף כזה שפשוט בא להפליק לו… מה זה הדבר הזה?!

באמצע כל ההפתעה הזו והמחשבות המפתיעות שרצות לי בראש, פתאום עצרתי את עצמי וקלטתי: היי, אני פאקינג שיכורה בטירוף! יכול להיות שלפני רגע נכנסו לפה חשפניות כוסיות ואשכרה חייכתי אליהן?

בעודי תוהה מה בעצם קורה סביבי, אחת מהחשפניות התקרבה אליי, הקימה אותי מהספה והתחילה לרקוד בצמוד אליי כשהיא מלטפת ברוך וחושניות את גופי.

"איזו יפה שאת, ילדת יום הולדת קטנה אחת… באנו להרים לך". אני נעצרת קצת המומה ובוהה בפנים היפות של הבחורה הזאת. היא החמיאה לי, זה נכון, אבל אני לא ממש יודעת איך להגיב לזה.
אלמוג ושאר הבנות ישבו על הספה שמולי כשהן מביטות בסקרנות במתרחש.
אלמוג, מה זה? מה אתן מבשלות לי פה?!" אמרתי להן בקול קצת מבוהל.

"מה קרה, בובה? מה את לא מבינה? אנחנו מתות עליך ובסך הכל רצינו לפנק את הנסיכה הקטנה שלנו!"

"כן, תודה אבל את יודעת שאף פעם לא הייתי עם בחורה, זה כאילו… מאוד מחמיא לי והכל אבל אני לא יודעת מה לעשות האמת. בסך הכל שכבתי רק פעמיים עם גברים… אז אני לא יודעת מה אתן מצפות שיקרה כאן היום".

אלמוג ניגשה אליי ברגע שהבינה שהפאניקה שלי היא לא הצגה, אלא אמיתית וניסתה להרגיע את הרוחות. בעודה מלטפת את ראשי היא לחשה לי "אל תדאגי, יפה שלי… אני מבטיחה לך, את תהני ואני אהיה איתך לאורך כללל הדרך" – ותוך כדי שהיא לוחשת לי את זה, היד של אלמוג מחליקה לאט לאט ובעדינות רבה לכיוון הכוס שלי.

"יואו, אני כל כך רטובה, היא תשים לב? מה זה אומר על החברות שלי איתה – ולמה אני כל כך חרמנית עליה פתאום? לא אין סיכוי, די נו, אני בסך הכל שיכורה, זה לא אמיתי" – כל המחשבות הללו הסתחררו במקביל בראשי. בשלב הזה היד של אלמוגי שלי כבר הייתה אצלי עמוק בתוך התחתונים והיא התחילה ללטף לי את הדגדגן. הופתעתי מעוצמת הגירוי שחשתי ומהעובדה שעוד שניה נהר זורם לי מתוך הכוס ואני קורסת על הרצפה. איזו תחושה מענגת… אילו אצבעות עדינות, דקות ומגרות… רק שלא תפסיק לגעת בי שם.

כשחשבתי שהסיטואציה לא יכלה להפוך למטורפת יותר – פתאום אלמוג החליטה לדחוף שתי אצבעות עמוק לתוכי, תוך כדי שהיא מצמידה את הגוף היפה שלה אליי ולוחשת הישר לתוך אזני:
"אתן יכולה לספר לכל אוניברסיטת תל אביב שאת סטרייטית ואוהבת גברים, אבל כשמדובר על לענג את הכוס היפה הזה שלך, אין כמו מגע נשי כדי להכניס אותך לעניינים. את יכולה לסמוך על החברה הכי טובה שלך שהיא תדע יותר טוב מכל גבר מה יעשה לך רטוב שם… ואיך לגרום לדגדגן שלך לרטוט לי ביד מרוב ריגושים ואורגזמות. חשבת שהשמפניה שנפתחה פה בתחילת הערב עשתה לנו שמח? חכי לסוף החגיגה הזו – את עומדת להשפריץ פה לכל הכיוונים כמו בקבוק קאווה שניערו היטב".

אלמוג הוציאה את היד מהתחתונים שלי והתחילה ללקק את האצבעות שלה, כשאחת הבנות התקרבה אלינו ולחשה בחיוך כי החדר המיוחד כבר מוכן לקבל את כלת יום ההולדת.

מאחר וכלת יום ההולדת היא לא אחרת מאשר אני בכבודי ובעצמי, הרימו אותי כל הבנות יחד, ובמאמץ משותף הכניסו אותי לחדר שבו היתה מיטה ענקית שעליה היו פרוסים מצעי סאטן אדומים כהים בגוון בורדו, ובמרכז שלה מפוזר מגוון צעצועי המין הכי גדול שראיתי בחיים שלי.

כשהסתובבתי אחורה בהפתעה, קלטתי שסביבי עומדת קבוצה של בנות שרק ממתינות לאישור שלי כדי שיוכלו לעשות סיבוב על המנוש שלי.

"נו? אז מאיזה תרגיל אנחנו רוצות להתחיל?" שאלה אותי אלמוג בחיוך רחב.

חייכתי אליה והוספתי קריצה שובבה, כשאמרתי לכולן: "קודם כל נתחיל בזה שאתן תתפשטו, ותתכופפו לתנוחה של דוגי סטייל…"  – כן, התחלתי לצאת מהשוק ולקלוט איך העניינים מתנהלים פה. זו המסיבה שלי ואני אגרום להן לגמור, אם אני רוצה.

וכך הבנות נעמדו כולן בשורה מולי כשהן ערומות כביום היוולדן, ואני ללא גרם מיותר של רחמים תפסתי את בקבוק חומר הסיכה העצום והתחלתי לשמן בעזרתו לכולן את הכוס. הערב עוד צעיר, הצעצועים רבים והמלאכה מרובה. עכשיו זו מסיבה!
יומולדת שמח לבובה.

מוצרים מומלצים!