חנוכת דירה – חלק ב'

לטובת סבב הבדיקות האחרון, טיפסתי שוב מעליו ושיפדתי את עצמי על הזין שלו – הפעם דרך החור של התחת. הוא נכנס חלק למרות האורך המרשים שלו. שנינו נאנקנו בהנאה.
התחלתי לרכב עליו, בהתחלה לאט ובזהירות, ואז בפראות.

הוא צבט לי בפטמות ורטט מטריף עבר לי בכוס. כואב ומענג כאחד.

"תעשה לי ביד" – ביקשתי והוא החל לעסות לי את הדגדגן עם הבוהן שלו.

וואו, בחיים לא נהניתי ככה ממין אנאלי!
ככל שקצב הרכיבה שלי על הזין שלו הלך וגבר – כך התגברו החריקות של המיטה.

"וואו…" הוא מלמל, קרוב לסף הגמירה.

"וואו הזין שלך" עניתי לו, מעסה לעצמי את השדיים ומתקרבת לשם בעצמי.

התענגתי על הדפיקה הזו ברמות שלא הכרתי. נהניתי כל כך לראות איך הגבר המדהים הזה מאפשר לעצמו ללכת לאיבוד בתוך החוויה, בתוך חור התחת שלי שהתכווץ עליו מכל הכיוונים, ולפת את האיבר העצום שלו בעוצמה. איך יכול להיות בכלל שהאישה המפגרת שלו מוותרת על כך זה מרצונה החופשי?
"הזין שלך… הוא כל כך חזק, ארוך וקשה…" מלמלתי בהוקרת תודה.

בתגובה הוא סטר לי קצת על הכוס. לא ציפיתי לזה ואלמנט ההפתעה רק הגביר את הגירוי עוד יותר.

שנינו היינו על סף פיצוץ. רציתי שישפריץ לי זרע חם על כל הגוף ואז ילקק את כולי – טיפה אחר טיפה.

"איזה מזל שהחלטת לעבור דירה…" הוא אמר, מתאפק לא לגמור, נחוש בדעתו להשהות את העונג האלוהי הזה עוד קצת. גנחתי באטרף, ולא היה אכפת לי אפילו שכל השכנים בבניין ידברו על השכנה החדשה, המשתרללת. מצידי שגם האישה הדפוקה שלו תחזור במפתיע הביתה ותשמע הכל.

"ככה את אמורה לטפל בגבר שלך, גברת. הנה, תלמדי!" – חשבתי לעצמי ובאותה השניה הוא הגיע לשיא וגמר חזק בתוכי. יכולתי להרגיש הזרע החמים שלו ממלא לי את התחת וזה היה מדהים.

המשכתי לרכב עליו כששפיך מטפטף לי החוצה מהרקטום, ואז כששמתי לב שהזין שלו אפילו לא קרוב ללהתרכך, התרוממתי קצת והעברתי את הזין שלו לתוך הכוס שלי. הוא היה חם ורטוב ועדיין נוקשה. מאוד.

הוא תפס לי את השדיים ולש לי אותן בפראות ואני נעצתי את הציפורניים שלי בכתפיים החסונות שלו, משאירה סימן שקיוויתי שאשתו תשאל אותו לגביו מאוחר יותר הערב. רציתי את כולו לעצמי. בתגובה, כאילו הוא קרא את מחשבותיי, הוא נעץ ציפורניים במותניים שלי, וזה בכלל טמטם אותי.

שנינו הותרו זה על זו סימני בעלות. רציתי שהוא יהיה הבעל שלי, שיבעל אותי ככה כל לילה, כל בוקר, כל יום – כל היום.

רכבתי עליו במהירות כשהחריקות של המיטה מתחדשות כסדרן, ועינגתי את עצמי עם ליטופים של הדגדגן בזמן שאני גונחת ונאנקת, על סף השפרצה. זה גירה אותו ממש, והוא הפליק לי על התחת, מעודד אותי לגמור הכי חזק שאני יכולה. הוא התרומם ממצב שכיבה כדי לאפשר לי להרגיש אותו קרוב יותר ואני כרכתי את ירכי סביב המותניים שלו בזמן שהוא יונק לי את הצוואר.

הוא נשך את תנוך האוזן שלי, נישק אותי בפראות ולחש לי "את הזיון הכי טוב שהיה לי בחיים שלי, סקסית אחת…" – ואז גמרתי בבום. הפיצוץ של הכוס שלי הפתיע את שנינו. זה היה כל כך חזק שהשפרצתי לו מיץ כוס על הרגליים, ובעקבות ההתכווצויות העוצמתיות של הנרתיק שלי – גם כל הזרע שנאגר לי קודם בתחת השתחרר בבת אחת. הגרתי מלא נוזלים על המיטה והמשכתי לנוע עליו עד שגלי האורגזמה הפראית שלי שכחו.

"וואו, את לא מבינה כמה זה היה חסר לי… כמה שהייתי זקוק לזה" – הוא אמר ונשק ברוך לשפתיי.

חייכתי אליו ונישקתי אותו בחזרה.

"תגיד, אתה מודע לזה שאתה זה שעשית לי טובה, כן?" שאלתי אותו וגבותיו התרוממו בהפתעה.

"וואלה?" הוא שאל בתמיהה.
"וואלה." עניתי בפסקנות.
"האמת שאשתי פחות בעניין שלי לאחרונה…" הוא החל להתוודות ואני הופתעתי מרמת האינטימיות שהספקנו להגיע אליה בזמן כה קצר של היכרות.
"… היא אומרת שהזין שלי מלחיץ אותה. שהוא גדול מדי בשבילה, שכואב לה איתי." – הוא שיתף אותי בגלוי ואני הוחמאתי מכמה נינוח הוא מרגיש איתי.
"זה בגלל הכדורים האלה שהתחלתי לקחת. קוראים לזה XtraSize" – הוא המשיך.
"שמעת על זה? אלו כדורים להגדלת הפין. לא שהיה חסר לי אורך או עובי קודם, אבל החלטתי לנסות את זה כי רציתי לגוון קצת את חיי המין…" הוא התוודה ואני הייתי המומה לגלות איזה גבר מדהים הוא, הרבה מעבר למה שחשבתי.
"בכל אופן, מאז שהתחלתי לקחת אותם, אשתי אומרת שזה עושה לי זין מפלצתי ומעדיפה שלא נשכב".
"תגיד, אתה רציני?" שאלתי אותו כלא מאמינה.

"אתה מבין שהזין הענקי והמושלם שלך זה לא עונש, אלא מתנה?! זה הזיון הכי מטורף שהיה לי בחיים עם גבר, בנאדם!" – צווחתי עליו בהתלהבות, והוא כיסה לי את הפה עם היד שלו והשכיב אותי שוב.

כאילו הוא קרא את מחשבותיי ממקודם, הוא החל להעביר את לשונו החמה והמחוספסת בין ירכיי מלקט כל טיפה מהמיצים שלו ושלי שניקוו מהחורים שלי אל הסדינים הלחים. המגע שלו כל כך גירה אותי… הוא התחיל סביב פי הטבעת, התקדם אל פתח הנרתיק שלי, אוסף בלשונו טיפות שפיך וברטולין אחרונות ואז התקדם לאטרקציה המרכזית: הדגדגן שלי, שעדיין היה חם ופעם מהדפיקה שסיימנו רק לפני כמה דקות. "אתה פאקינג מדהים…" גנחתי בקול וקימרתי את מותניי לעברו כמו חתולה בעונת הייחום. רציתי אותו כל כך והוא ידע את זה.

הוא החל למצוץ לי את הדגדגן בתנועות שפתיים ולשון מענגות, וכל כך ידע מה הוא עושה.

גנחתי ואחזתי חזק בסדינים. זה היה למעלה מכוחותי.

"עוד… עוד…" התחננתי ומשכתי לו בשיער בזמן שראשו נע מעלה ומטה בין רגליי.

התגובות שלי גרמו לו להתקשות תוך שניות מחדש, וככה מצאנו את עצמנו בתנוחת 69, כשאני רוכבת על השפתיים הבשרניות שלו עם הכוס שלי, והוא מזיין לי את הלוע עם האיבר העצום שלו.

הביצים שלו סטרו לי על הפנים בזמן שהוא שיגל לי את הפה וזה הדליק אותי לגמרי.
דפקנו אחד לשני את הפרצופים עוד דקות ארוכות בעוצמה הולכת וגוברת. הפעם הגמירה לקחה יותר זמן, אבל ברגע שהשחלתי לו אצבע לתוך פי הטבעת ומצאתי את נקודת הג'י שלו, הוא רוקן לי מטח כל כך פתאומי וחזק של שפיך לתוך הגרון עד שכמעט נחנקתי.

הוא שם לב לזה ומיהר לשלוף את הזין שלו מהגרון שלי, סובב אותי על הגב והמשיך להתיז עוד מהזרע המתוק והסמיך שלו על הפנים והחזה שלי תוך כדי שאני מתעוותת מעונג וכל הגוף שלי רוטט בהנאה. גנחתי באקסטזה, מוטרפת ומרוצה מעצמי מאוד. להיות מסוגלת לענג גבר ככה שהוא מאבד שליטה בכזו עוצמה, זה כוח מטורף. עפתי על עצמי מהידיעה שאני מוצצת כל כך טוב עד שגמרתי ספונטנית בלי שהוא היה צריך לגעת בי שוב אפילו.

"יופי של דרך לחנוך את הדירה החדשה וחיי הרווקות שלי…" סיכמתי את החוויה ביני לבין עצמי.

גם הוא היה בעננים. נפרדנו לשלום בחיבוק חם ועוד מציצה – בכל זאת, שתהיה לו צידה לדרך.

הפעם ירדתי לו כשאני על הברכיים והוא עומד שעון כנגד קיר חדר השינה.

את המיטה החלטנו לעזוב בשקט לעת עתה, כדי לתת לה להתאושש מן האירוע.

אחרי שבלעתי הכל וליקקתי בתאווה את שאריות הזרע מהשפתיים שלי, הוא לחש באוזני בחיבה: "ברוכה הבאה לבניין….". אחרי זה הוא הפציר בי שלא אהסס לדפוק לו שוב על הדלת אם איקאה שוב יתקעו אותי עם מיטה דפוקה.

אני מצידי, הודעתי לו מראש שאני צופה שאצטרך עזרה גם עם שולחן האוכל, המקלחון והספה…

מוצרים מומלצים!