חנוכת דירה – חלק א'

לא מזמן עברתי דירה אחרי שהחבר שלי ואני נפרדנו. היו לנו לא מעט בעיות בחיי המין לאורך השנים, והטמבל סירב בתוקף לפנות לטיפול מיני, למרות שרוב הבעיות נבעו מהעובדה שהיה לו זין קטן ודק מדי. שמעתי מחברה שגם לה ולבן הזוג שלה היו קצת קשיים בתחום הזה ושבעזרת כדורים להגדלת הפין שנקראים XtraSize או משהו כזה, הם הצליחו להתגבר עליהן. אבל בן הזוג שלי לא מוכן היה לשמוע, מה שהוביל לזה שבסופו של דבר נפרדנו.

ככה קרה שעזבתי את תל אביב והחלטתי לעבור למקום שקט ושפוי יותר בארץ, כדי להתאושש מהפרידה הקשה ולהחליט מה אני עושה עם עצמי הלאה. חשבתי שזו הזדמנות טובה עבורי להתמקד קצת בעצמי ולתכנן את העתיד שלי, אבל לא עלה על דעתי שבמקום שאליו אעבור תחכה לי כזו הסחת דעת.

עוד לא גיליתי את שמו אבל מהרגע הראשון שראיתי אותו בחדר המדרגות, איבדתי פוקוס לחלוטין.

השרירים האלה שלו, הטריפו אותי לגמרי. ממרום בדידותי כרווקה טריה, קינאתי באשתו שיש לה גבר כזה בבית. אבל ערב אחד, מבעד לקירות הדקים של דירתי, שמעתי אותם משוחחים.

הוא סיפר לה שהוא מתגעגע לזיונים שלהם ושכבר עבר יותר מדי זמן מאז הפעם האחרונה, והיא בתורה נזפה בו ושלחה אותו לעשות כלים. פשוט צער בעלי חיים, חשבתי לעצמי וקיבלתי החלטה:

לא במשמרת שלי!

למחרת התעוררתי מוקדם מהרגיל וכששמעתי שהיא יוצאת לעבודה, זרקתי על עצמי שמלת קיץ קלילה וחצי שקופה (בלי חזיה) ומיהרתי לדירה שלהם. כשהוא פתח לי את הדלת, לרגע הוא נראה מופתע אבל אז התפשט על פניו חיוך רחב שחשף שיניים צחורות מושלמות ואני נמסתי.

העיניים שלו טיילו לרגע במורד המחשוף שלי (כנראה גם הוא קלט שאני לא עם חזיה) ואז הוא התעשת ומיהר לשאול: "אני יכול לעזור לך במשהו?"
"למען האמת כן, אתה יכול…" אמרתי והתקרבתי אליו. יכולתי לחוש את נשימותיו על עורי כשעמדתי במרחק מילימטרים ספורים מפניו היפות והגוף הסקסי הזה שלו.

היד שלו רפרפה על הלחי שלי וצמרמורת נעימה חלפה מעמוד השדרה שלי ועד הדגדגן.

"אז מה מביא אותך לכאן?" הוא לחש לי והבליטה במכנסיו הלכה ותפחה כנגדי.

"אה כן…" ניסיתי להיזכר בסיפור הכיסוי שלי.

"אממ אני חדשה פה בבניין, בדיוק עברתי ואני קצת מתקשה להרכיב את המיטה החדשה שלי…" – בילפתי.
"גם אני מתקשה…" חשבתי ששמעתי אותו ממלמל ורטיבות נעימה ומוכרת החלה להתהוות בין רגלי. הפטמות שלי התקשחו והזדקרו להן מבעד לבד השמלה הדקיקה שלבשתי, ונראה היה שהוא מבחין בזה ומגיב באופן תואם עם הזקפה ההולכת וגדלה שלו.

השפתיים שלי רצו לסגור עליה בהקדם האפשרי.

"אז אממ כן… קצת נתקעתי עם הרכבת המיטה. נראה לי שדפקו אותי באיקאה ונתנו לי ערכה ללא חוברת הוראות" המשכתי בהצגה.

"נתקעת, אה? דפקו אותך?? תגידי, יש לך את זה ביותר שקוף!?" נזפתי בעצמי על חוסר העידון שבדברי. אבל נראה שאותו זה דווקא לא העסיק.

"בכיף, בואי נראה איפה נתקעת…" הוא אמר בחיוך והחווה בידו כדי לסמן לי להוביל את הדרך.

לא חלפה שניה וחצי מהרגע שסגרתי מאחורינו את דלת דירתי ובום! הלשון שלי כבר היתה עמוק בתוך הגרון שלו. גופינו נלחצו זה לזה והחום הלך ועלה. פתאום הוא התנתק ממני במבוכה והחל למלמל: "סליחה… ממש סליחה. את מדהימה אבל האמת שאני נשוי וזה פחות מתאים…"

"שששש… אל תדאג מזה. אתה בסך הכל עוזר לשכנה החדשה שלך, לא ביג דיל. זה יהיה הסוד שלנו…" לחשתי באוזנו תוך כדי שאני שולחת יד חרמנית לכיוון החבילה שלו.

נראה היה שהוא עדיין לא השתכנע. הוא התנתק ממני, התקדם למרכז הסלון וניסה לשוות לקולו טון ענייני כששאל: "אמממ אז המיטה שלך… רוצה להראות לי מה הבעיה?"
"טוב, אם ככה הוא רוצה את זה…" – חשבתי לעצמי והובלתי אותו בהחלטיות אל חדר השינה.

כמו שוודאי הבנתם כבר קודם, למעשה חירטטתי אותו עם סיפור "העלמה במצוקה" שדפקו אותה באיקאה, אבל הייתי חייבת להיצמד לתסריט אז הצבעתי על המיטה בחדר השינה שלי ושאלתי אותו: "אתה מצליח להבין מה עשיתי לא נכון?"
הוא שפשף את עורפו ונראה קצת מבולבל.
"אממממ… רוצה להראות לי?" הוא ספק ביקש ספק שאל.

מיהרתי לטפס על המיטה ונשכבתי לאחור. פשטתי מעל גופי את השמלה ונתתי לו שניה כדי לעכל את העובדה שאני לא לובשת כלום מתחתיה. הזין שלו קלט לפני המוח, ותפח עוד יותר.

"אני חושבת שהמיטה שלי קצת חורקת…" הודעתי לו בתמימות מעושה.

"… אבל עכשיו שאתה פה אני כבר לא לגמרי בטוחה. אולי תעזור לי לבדוק את זה?" שאלתי בחיוך הכי מתוק  שיכולתי לגייס תוך כדי שאני משרטטת עיגולים סביב הפטמה הימנית שלי ורואה את האישונים של הגבר שמולי מתרחבים כאילו ננעל על טרף. לא היה צריך יותר מזה.

הוא פשט מעצמו את החולצה והתנפל עליי. מיהרתי להפשיט גם את המכנס ותחתוני הבוקסר הצמודים שלו, ומולי נגלה זין עצום, יפהפה ומדהים, ברמת גימור שהיתה גורמת לאקס שלי לאבד זקפה מרוב בושה. מזל שנפרדתי מהאפס ההוא ושאני עכשיו רווקה.

לא בזבזתי רגע נוסף ודחפתי את הממתק שלו לתוך הפה שלי. התחלתי ללקק אותו לאורכו בתאווה, מופתעת מהאורך הבלתי נגמר ומההיקף המרשים. זה היה זין ליגה א'.

הגעתי לאשכים שלו והקדשתי גם להם תשומת לב מיוחדת, כדי לפצות את האליל שבמיטתי על כל הפעמים שאשתו יבשה אותו וגרמה לו להרגיש שהוא לא ראוי לכל זה. הוא גנח כאסיר תודה.

"… ועכשיו לחלק האמנותי…" הודעתי לו ונישקתי את קצה האיבר שלו. "בוא נבדוק אם המיטה עדיין חורקת!" הכרזתי בשמחה, והתמקמתי מעליו. רכנתי עם הציצים שלי מעל הזין שלו והתחלתי לשפשף אותו בין השדיים שלי כדי להעמיד לו עוד יותר וזה עבד.
הזין הזה הגיע לפאקינג אורך של 30 סנטימטר. הכי ארוך שראיתי מעולם.
הוא גנח ותפס לי בשיער, לא מאמין לטוב מזלו.
בבת אחת, הוא הפך אותי כך שעכשיו אני הייתי למטה, והתחיל לזיין לי את הציצים. חזק.

נטרפתי מזה. כמה קשה, ארוך ועבה הוא היה. רציתי שירחיב אותי מבפנים.

המיטה עדיין לא הראתה סימן חיים.

"איזה קטע…" מלמלתי תוך כדי שאני מתנשפת, כולי מגורה.

"דווקא עכשיו כשאתה פה, אני לא מצליחה לשחזר את הבעיה שהיתה לי עם המיטה" עשיתי פרצוף מאוכזב.

"בוא נעשה עוד בדיקה…" הצעתי לו והתמקמתי על ארבע.

הוא תפס לי חזק במותניים, והשחיל מאחורה את הזרג האדיר שלו ישר לתוך הכוס המצפה שלי.

סופסוף, הוא היה בתוכי.

התחלנו לנוע זה כנגד זו, הוא דוחף פנימה ואני דוחפת אחורה.
הוא מיקם את שתי ידיו הגדולות על השדיים שלי, כדי לקבל קונטרה טובה יותר.

החיכוך היה אלוהי.

הוא היה כל כך קשה ואני כל כך רטובה, שלא היה צריך שום חומר סיכה. זה היה זיון פראי ומושלם ברמות שלא חוויתי אף פעם עם אף גבר שזיין אותי.

המיטה החלה להתעורר גם היא לחיים והתחילה לחרוק קצת.

"אוה! הנה זה… אתה שומע את זה?!" אמרתי לו.

"תגבירי קצת את הקצב" הוא אמר, כולו מתנשף " – "כדי שאוכל לשמוע…" הוא בקושי הצליח לסיים את המשפט מרוב  שהכוס שלי התכווץ בעוצמה על האיבר שלו.

הוא החל לפמפם אותי חזק ועמוק יותר ויותר. איך נהניתי להידפק ככה כמו כלבה מאחורה.

"אהההה…." צעקתי "המיטה… שלא נשבור אותה" – צחקקתי, והוא בשלו – דופק אותי לקצב החריקות ההולכות וגוברות.

"באמת… יש… לך… בעיה… פה…" הוא מלמל בקושי רב, מנסה להחזיק מעמד ולזיין אותי עוד, למצות את החוויה מטריפת החושים הזאת מבלי לגמור.

"טוב חייבים להיות בטוחים, לפני שאני מחזירה להם את המיטה ומבקשת את הכסף בחזרה" – אמרתי לו כשכולי מתנשמת בכבדות.

שנינו עצרנו בכוחות אחרונים ואז הוא נשכב על המיטה.

המשך יבוא…

מוצרים מומלצים!