חופשיה על הבר סיפור סקס

חופשיה על הבר

היא ישבה לבד בשולחן פינתי בבר שהגעת אליו באותו הערב, היתה עסוקה בלנשנש איזה משהו קטן ושתתה איזה קוקטייל מפונפן כשהיא חשה איך בזוית העין, היא מבחינה שמישהו בוהה בה.

הוא היה לבד בעצמו, בצד השני של החדר – מול הכסא שהיא ישבה עליו. גופו פנה לעברה.

הוא התפעל מהרגליים החטובות שלה שאפשר היה לראות ביניהן תחתוני תחרה לבנות, בעת שהיא הרימה רגל אחת למעלה אל מושב התא כדי שתוכל לשבת על הצד.

החצאית הקצרצרה שלגופה התקמטה והתרוממה עוד יותר, חושפת נוף של ירכיים חטובות וחלקות שמחכות רק לו. ניכר היה ממבטו כי הוא מאוד מתרשם ממראה הפטמות שבלטו דרך גופיית הכותנה הדקה והצמודה שבקושי החזיקה מעמד על השדיים שעמדו להתפקע מתוכה.

ממקום מושבו הוא יכל לזהות את קווי המתאר של עטרות שדיה העגולות והכהות ולהרגיש כמעט ממקור ראשון, איך הפטמות הזקורות שלה הולכות ומתקשות להן, כאילו הן מתכננות איך לברוח לה מהחזיה החוצה.

הוא חש צורך לגבות את מראה העיניים המרהיב עם תנועות ידיים – לתפוס, ללוש ולמשש לה את השדיים.

היא קלטה מה עובר בראשו, קרצה ושיגרה לעברו חיוך ערמומי, יודע דבר.
"זה יהיה הסוד שלנו" – אמר לו מרחוק החיוך הזה שלה, בזמן שבתנועה אגבית למראה, כמעט נון שלנטית, היא שלחה יד תועה אל המחשוף שלה והחלה לעסות בעדינות חושנית את שדיה.

ממש טיפונת, רק כדי לאפשר לצופה מהצד להבין שמדובר בסחורה איכותית ביותר, בדרגת מוצקות מושלמת, שנעים למשש, לחפון, ללקק, ולמצוץ.

סחורה רב תכליתית. כשהיא צבטה לעצמה את הפטמה הוא יכל ממש לראות כיצד היא פורצת החוצה את הבד הדק של הגופיה שלגופה.שלי.

בבת אחת, הזרג הרדום שלו פתאום התעורר לחיים, כאילו זיהה כוס חם שממתין לזיון ממש בקרבתו. הכוס – דאר הופעל והזין שלו מוכן ומזומן לפעולה.

עומד וקשה הוא חש שמחה מהולה בהקלה על כך שבחר ללבוש הערב זוג תחתונים רפוי ומאוורר.

הזקפה שלו היתה כל כך קשה, מוחשית, ארוכה ועוצמתית שאפשר היה להגיש עליה צ'ייסרים.

הוא יכל לראות איך היא נושפת אוויר מבין שפתיה, מתגרה מעונג התחושה של פטמתה הזקורה כשהיא באה במגע עם החזיה הצמודה שהיא לבשה.

היא יכלה לחוש כיצד מבטו היוקד בוער בה ומעלה את החזה שלה באש.

היא לא היתה צריכה להעיף בו מבט נוסף כדי להיות סמוכה ובטוחה שהזין שלו מיחל להקבר בין שדיה ולזיין אותן בעוצמה.

הוא חש איך הזין שלו פועם בחוזקה בעודו מדמיין איך ידיו לשות את השדיים המושלמים והמתגרים האלה שהיא בקושי מצליחה לרסן תחת החולצה.

הוא ממש יכל לטעום על קצה לשונו את טעמה של פטמה סוררת, שמתקשה על בלוטות הטעם שלו בעודו מוצץ ונוגס בה, בזמן שאת הפטמה השובבה השניה הוא צובט ומלטף לסירוגין.

היא הרגישה פרץ של אומץ, דחף פתאומי והחליטה לשלוח באיטיות את ידה, מחליקה אותה מהצוואר הענוג שלה, דרך המחשוף המתעתע, במורד בטנה המוצקה ועד לירכיים החשופות קמעה.

הוא ראה איך בתנועה שובבה וכמעט בלתי מורגשת היא מפשילה כלפי מעלה את החצאית שממילא כבר היתה קצרה וחשפה טפח מירכה.

היא פישקה את שתי רגליה וראתה איך הוא רואה את מה שביניהן. מתענג על מראה תחתוני התחרה שמסתתרות במשולש שבין הירכיים החלקות שלה.

בתחושת נצחון ועונג מתפרץ היא הבחינה כיצד הזין שלו עומד להתפוצץ ולהעיף את השולחן שמעל רגליו ישר את תקרת הבר.

היא שאלה את עצמה אם כל האנשים בחדר הצליחו לשמוע את הגניחה המגורה שהיא שיחררה או שאולי רק הוא הבחין בה…

הוא קלט כי בחייו לא חשק במישהי ורצה לזיין לה את הצורה כפי שרצה לפרק את הבחורה שלפניו.

הוא יכל לדמיין את עצמו, וממש לראות כיצד הוא תופס את מותניה הצרות ומכופף את הגוף החטוב והמקומר שלה מעל אחד השולחנות, טומן את הזין שלו עמוק בתוכה ודופק אותה בחוזקה, ממש שם – בלי עכבות, לעיני כולם.

היא הרגישה איך היא כמעט מסוגלת לשמוע את עצמה נאנחת וצורחת בזמן שהיא משתגלת על אחד משולחנות הבר, כשהזרג החם והפועם שלו מפרק את הכוס הלוהט והלח מבפנים שלה.

היא שמה לב כיצד היד שלה מקבלת חיים משל עצמה, ומשתחלת אל מתחת לחצאית שלה, מסיטה את גומי התחתון שלגופה הצידה ושולחת אצבע מגששת אל תוך התחתונים.

הוא צפה בהתרגשות הולכת וגואה וראה איך האצבעות הדקות והמטופחות שלה, עם ציפורניים עשויות, נדחפות לאט לאט בערגה פנימה והחוצה מהמנהרה החמה של ערוותה.

הוא הבחין בה מוציאה אצבע מתגרה, מלקקת אותה כמו מנסה להפטר משאריות של רוטב ממנת הבר שהזמינה, ואז משחילה אותה בתאווה חזרה פנימה – לתוך התחתונים ואז לנרתיק הרטוב והמגורה שלה.

הוא הסיט את מבטו לרגע קט רק כדי לוודא האם המחזה הזה מתרחש באמת לנגד עיניו, או שאולי הוא פרי מוחו החרמן והקודח.

האם יתכן שמישהו נוסף יכול לראות את הזונה הזו בעודה מזיינת את עצמה באמצע בר מלא באנשים? הוא הופתע לגלות שכל האנשים שסביבו עסוקים בעינייניהם הם ולא ממש מבחינים בסצינה המחרמנת שמוצגת לפניו.

הוא חש פתאום איך גרונו ניחר והוא השתוקק למשקה נוסף, אבל שכח מזה באחת כשנזכר כמה איבר מינו קשה וקשיח ואשכיו כואבים מרוב רצון לזיין את האשה פשוקת הרגליים שמענגת את עצמה אל מולו.

היא יכלה לדמיין איך הזין שלו קופץ כשהוא מדמיין איך השפתיים והלשון שלו מענגים לה את הכוס וטועמים מהדגדגן המגורה שלה, בזמן שהאצבעות שלו עושות אל דרכן אל תוך חור התחת החם שלה.

היא השעינה את ראשה אחורה כנגד מושב העור של התא בו ישבה, והניעה את האגן שלה באופן שאיש מלבדו לא ראה.

ידיה האיצו את תנועתן כמעט מעצמן והדגדגן שלה התנפח ופעם, כשהחדירה והוציאה אותן מבין שפתי הפות החם שלה. היא החלה להתנשם בכבדות וקיוותה שאיש מלבדך אינו שומע איך היא גונחת.

בבת אחת הוא הבחין כיצד הוא מלטף את הזין שלו בפרהסיה.

הוא הציץ מעבר לכתפו כדי לודא שאף אחד לא רואה אותו. הוא חש צורך עז לזיין אותה כאן ועכשיו, מול כולם או אולי בשירותים של הבר.

הוא נזכר שהוא חייב להתרוקן כבר שעות והלחץ בשלפוחית שלו גובר אבל הוא מפחד להתרחק כדי לא לפספס את מה שעשוי לקרות הלאה.

פתאום הוא הבחין בה נרעדת, נושכת בתאווה את שפתיה מתנועעת נמרצות על אצבעותיה ואז מושכת אותן החוצה אל בין שדיה.

היא הביטה לו ישר בעיניים, מלקקת בתאווה את כל אחת מאצבעותיה היגעות, מודעת למה שהיא עושה לזין שלו במבטיה.

היא ליקקה את שפתיה, מתענגת על טעמה של האורגזמה שחוותה מולו ואז התרוממה ממושבה והתקדמה לכיוונו.

היא ראתה אותו מתכונן לבואה כשהיא מתקרבת אליו ורואה כיצד הזין שלך עומד לקרוע את המכנס שלגופו. היא הפריחה לעברו נשיקה, בזמן שחלפה על פניו בצעד בוטח לכיוון היציאה מהבר.

סיפורי סקס נוספים מחרמנים במיוחד:
אומרים לנו שיש סקס אחר סיפור סקס

אומרים לנו שיש סקס אחר

כבר זמן רב שאמיר מצא את עצמו מפנטז על סקס מסוג אחר. זה לא שהוא רצה לבגוד בבת זוגו, חלילה. להיפך, הוא העדיף שאף אחד לא יפגע, אבל כן. אם אתם מוכרחים לדעת – היה לו צורך לחוות ריגושים חדשים, מעבר למה שבת הזוג שלו יכלה או רצתה לספק לו.

לסיפור המלא »
סמיר המגמיר סיפור סקס

סמיר המגמיר

האמת שכב נמאס לי. מערכת היחסים שלי עם בן הזוג הקבוע די עלתה על שרטון, מבחינת הסקס שלנו ולא רק. הייתי הולכת לישון מדי לילה בתחושה של חרמנות שלא יודעת שובע. הסקס היה בסדר, לא יותר מזה – הוא לא ממש ידע איך לאכול אותי, תרתי משמע. תמיד ראיתי בעצמי

לסיפור המלא »
יומני היקר חלק 3 סיפור סקס

יומני היקר – פרק 3

יומני היקר, הכרתי אותו בתור לקוח שהגיע אל הדירה הדיסקרטית שבה הבנות ואני מקבלת את הלקוחות שלנו. הבנות כולן עפו עליו ואיכשהו, כל פעם כשהוא היה מגיע – הצלחתי לפספס אותו. יום אחד החלטתי לעשות מעשה שאני בדרך כלל נמנעת ממנו ודחפתי ליד שלו פתק עם מספר הטלפון שלי. ככה

לסיפור המלא »
אלחנדרו אלחנדרו סיפור סקס

אלחנדרו, אלחנדרו…

שכבתי על הבטן החשופה שלי ובהיתי אל הקיר שלצידי. לידי שכב לו אלחנדרו. הז השם שאני נותנת בראש שלי לכל הזיונים שלי, אלו שאני אוספת לעת לילה מאוחרת מהפיק אפ בר. לא מבזבזת אפילו זמן על שיחות נימוסין, אינטרודקשן או שמות שלהם. בשביל מה לנסות לזכור איך קוראים לו אחרי

לסיפור המלא »
המועצה להשחלה גבוהה - סיפור סקס

המועצה להשחלה גבוהה

שמי עינב ואני סטודנטית לפסיכולוגיה באוניברסיטת בן גוריון. לא מזמן מלאו לי 26 והמרצה שאני דלוקה עליו בן 41. החברות שלי יודעות שאני חמה עליו בטירוף וכמובן – כל היום אני שומעת אותן צוחקות עליי שהייתי צריכה ללמוד במסלול לסיעוד. אפשר לחשוב שגבר בן 41 הוא כזה זקן… אבל כן,

לסיפור המלא »
סיפור סקס המזקירה החדשה של המשרד

המזקירה החדשה של המשרד

אני מתבוננת על עצמי פעם אחרונה במראה. זהו, אני מוכנה לתזוזה. מושכת פעם אחרונה את גרביון הניילון השחור והדק שלי, ממש עד קצה הירך, ויוצאת אל הדרך לקראת מה שאמור להיות בשאיפה העבודה שתחדיר סוף סוף אל החיים שלי את התחושה הנחשקת והחמקמקה של ריגוש מחודש. אני ממהרת ורוכבת על

לסיפור המלא »
מוצרים מומלצים!