חופשיה על הבר סיפור סקס

חופשיה על הבר

טיפ קטן: אם בא לכם לרעוד מרוב הנאה, שלבו לוברסיל, תודו לנו אחר כך. קריאה מהנה!

היא ישבה לבד בשולחן פינתי בבר שהגעת אליו באותו הערב, היתה עסוקה בלנשנש איזה משהו קטן ושתתה איזה קוקטייל מפונפן כשהיא חשה איך בזוית העין, היא מבחינה שמישהו בוהה בה.

הוא היה לבד בעצמו, בצד השני של החדר – מול הכסא שהיא ישבה עליו. גופו פנה לעברה.

הוא התפעל מהרגליים החטובות שלה שאפשר היה לראות ביניהן תחתוני תחרה לבנות, בעת שהיא הרימה רגל אחת למעלה אל מושב התא כדי שתוכל לשבת על הצד.

החצאית הקצרצרה שלגופה התקמטה והתרוממה עוד יותר, חושפת נוף של ירכיים חטובות וחלקות שמחכות רק לו. ניכר היה ממבטו כי הוא מאוד מתרשם ממראה הפטמות שבלטו דרך גופיית הכותנה הדקה והצמודה שבקושי החזיקה מעמד על השדיים שעמדו להתפקע מתוכה.

ממקום מושבו הוא יכל לזהות את קווי המתאר של עטרות שדיה העגולות והכהות ולהרגיש כמעט ממקור ראשון, איך הפטמות הזקורות שלה הולכות ומתקשות להן, כאילו הן מתכננות איך לברוח לה מהחזיה החוצה.

הוא חש צורך לגבות את מראה העיניים המרהיב עם תנועות ידיים – לתפוס, ללוש ולמשש לה את השדיים.

היא קלטה מה עובר בראשו, קרצה ושיגרה לעברו חיוך ערמומי, יודע דבר.
"זה יהיה הסוד שלנו" – אמר לו מרחוק החיוך הזה שלה, בזמן שבתנועה אגבית למראה, כמעט נון שלנטית, היא שלחה יד תועה אל המחשוף שלה והחלה לעסות בעדינות חושנית את שדיה.

ממש טיפונת, רק כדי לאפשר לצופה מהצד להבין שמדובר בסחורה איכותית ביותר, בדרגת מוצקות מושלמת, שנעים למשש, לחפון, ללקק, ולמצוץ.

סחורה רב תכליתית. כשהיא צבטה לעצמה את הפטמה הוא יכל ממש לראות כיצד היא פורצת החוצה את הבד הדק של הגופיה שלגופה.שלי.

בבת אחת, הזרג הרדום שלו פתאום התעורר לחיים, כאילו זיהה כוס חם שממתין לזיון ממש בקרבתו. הכוס – דאר הופעל והזין שלו מוכן ומזומן לפעולה.

עומד וקשה הוא חש שמחה מהולה בהקלה על כך שבחר ללבוש הערב זוג תחתונים רפוי ומאוורר.

הזקפה שלו היתה כל כך קשה, מוחשית, ארוכה ועוצמתית שאפשר היה להגיש עליה צ'ייסרים.

הוא יכל לראות איך היא נושפת אוויר מבין שפתיה, מתגרה מעונג התחושה של פטמתה הזקורה כשהיא באה במגע עם החזיה הצמודה שהיא לבשה.

היא יכלה לחוש כיצד מבטו היוקד בוער בה ומעלה את החזה שלה באש.

היא לא היתה צריכה להעיף בו מבט נוסף כדי להיות סמוכה ובטוחה שהזין שלו מיחל להקבר בין שדיה ולזיין אותן בעוצמה.

הוא חש איך הזין שלו פועם בחוזקה בעודו מדמיין איך ידיו לשות את השדיים המושלמים והמתגרים האלה שהיא בקושי מצליחה לרסן תחת החולצה.

הוא ממש יכל לטעום על קצה לשונו את טעמה של פטמה סוררת, שמתקשה על בלוטות הטעם שלו בעודו מוצץ ונוגס בה, בזמן שאת הפטמה השובבה השניה הוא צובט ומלטף לסירוגין.

היא הרגישה פרץ של אומץ, דחף פתאומי והחליטה לשלוח באיטיות את ידה, מחליקה אותה מהצוואר הענוג שלה, דרך המחשוף המתעתע, במורד בטנה המוצקה ועד לירכיים החשופות קמעה.

הוא ראה איך בתנועה שובבה וכמעט בלתי מורגשת היא מפשילה כלפי מעלה את החצאית שממילא כבר היתה קצרה וחשפה טפח מירכה.

היא פישקה את שתי רגליה וראתה איך הוא רואה את מה שביניהן. מתענג על מראה תחתוני התחרה שמסתתרות במשולש שבין הירכיים החלקות שלה.

בתחושת נצחון ועונג מתפרץ היא הבחינה כיצד הזין שלו עומד להתפוצץ ולהעיף את השולחן שמעל רגליו ישר את תקרת הבר.

היא שאלה את עצמה אם כל האנשים בחדר הצליחו לשמוע את הגניחה המגורה שהיא שיחררה או שאולי רק הוא הבחין בה…

הוא קלט כי בחייו לא חשק במישהי ורצה לזיין לה את הצורה כפי שרצה לפרק את הבחורה שלפניו.

הוא יכל לדמיין את עצמו, וממש לראות כיצד הוא תופס את מותניה הצרות ומכופף את הגוף החטוב והמקומר שלה מעל אחד השולחנות, טומן את הזין שלו עמוק בתוכה ודופק אותה בחוזקה, ממש שם – בלי עכבות, לעיני כולם.

היא הרגישה איך היא כמעט מסוגלת לשמוע את עצמה נאנחת וצורחת בזמן שהיא משתגלת על אחד משולחנות הבר, כשהזרג החם והפועם שלו מפרק את הכוס הלוהט והלח מבפנים שלה.

היא שמה לב כיצד היד שלה מקבלת חיים משל עצמה, ומשתחלת אל מתחת לחצאית שלה, מסיטה את גומי התחתון שלגופה הצידה ושולחת אצבע מגששת אל תוך התחתונים.

הוא צפה בהתרגשות הולכת וגואה וראה איך האצבעות הדקות והמטופחות שלה, עם ציפורניים עשויות, נדחפות לאט לאט בערגה פנימה והחוצה מהמנהרה החמה של ערוותה.

הוא הבחין בה מוציאה אצבע מתגרה, מלקקת אותה כמו מנסה להפטר משאריות של רוטב ממנת הבר שהזמינה, ואז משחילה אותה בתאווה חזרה פנימה – לתוך התחתונים ואז לנרתיק הרטוב והמגורה שלה.

הוא הסיט את מבטו לרגע קט רק כדי לוודא האם המחזה הזה מתרחש באמת לנגד עיניו, או שאולי הוא פרי מוחו החרמן והקודח.

האם יתכן שמישהו נוסף יכול לראות את הזונה הזו בעודה מזיינת את עצמה באמצע בר מלא באנשים? הוא הופתע לגלות שכל האנשים שסביבו עסוקים בעינייניהם הם ולא ממש מבחינים בסצינה המחרמנת שמוצגת לפניו.

הוא חש פתאום איך גרונו ניחר והוא השתוקק למשקה נוסף, אבל שכח מזה באחת כשנזכר כמה איבר מינו קשה וקשיח ואשכיו כואבים מרוב רצון לזיין את האשה פשוקת הרגליים שמענגת את עצמה אל מולו.

היא יכלה לדמיין איך הזין שלו קופץ כשהוא מדמיין איך השפתיים והלשון שלו מענגים לה את הכוס וטועמים מהדגדגן המגורה שלה, בזמן שהאצבעות שלו עושות אל דרכן אל תוך חור התחת החם שלה.

היא השעינה את ראשה אחורה כנגד מושב העור של התא בו ישבה, והניעה את האגן שלה באופן שאיש מלבדו לא ראה.

ידיה האיצו את תנועתן כמעט מעצמן והדגדגן שלה התנפח ופעם, כשהחדירה והוציאה אותן מבין שפתי הפות החם שלה. היא החלה להתנשם בכבדות וקיוותה שאיש מלבדך אינו שומע איך היא גונחת.

בבת אחת הוא הבחין כיצד הוא מלטף את הזין שלו בפרהסיה.

הוא הציץ מעבר לכתפו כדי לודא שאף אחד לא רואה אותו. הוא חש צורך עז לזיין אותה כאן ועכשיו, מול כולם או אולי בשירותים של הבר.

הוא נזכר שהוא חייב להתרוקן כבר שעות והלחץ בשלפוחית שלו גובר אבל הוא מפחד להתרחק כדי לא לפספס את מה שעשוי לקרות הלאה.

פתאום הוא הבחין בה נרעדת, נושכת בתאווה את שפתיה מתנועעת נמרצות על אצבעותיה ואז מושכת אותן החוצה אל בין שדיה.

היא הביטה לו ישר בעיניים, מלקקת בתאווה את כל אחת מאצבעותיה היגעות, מודעת למה שהיא עושה לזין שלו במבטיה.

היא ליקקה את שפתיה, מתענגת על טעמה של האורגזמה שחוותה מולו ואז התרוממה ממושבה והתקדמה לכיוונו.

היא ראתה אותו מתכונן לבואה כשהיא מתקרבת אליו ורואה כיצד הזין שלך עומד לקרוע את המכנס שלגופו. היא הפריחה לעברו נשיקה, בזמן שחלפה על פניו בצעד בוטח לכיוון היציאה מהבר.

טיפ קטן: את הסיפור הבא, תקראו תוך שימוש בלוברסיל – ג'ל האוננות החזק בעולם המאושר ע"י משרד הבריאות הישראלי והאמריקאי ומכיל חומרים טבעיים בלבד. חוויה מדהימה לשימוש עצמי וזוגי, לגברים ולנשים.

נשמח לשמוע... מה דעתכם?
להזמנת ספריי השהייה לשיפור הביצועים במיטה: 077-230-4604 (דיסקרטי)
לרכישת ספריי השהייה כולל משלוח דיסקרטי:
סיפורי סקס נוספים מחרמנים במיוחד:
המועצה להשחלה גבוהה - סיפור סקס

המועצה להשחלה גבוהה

שמי עינב ואני סטודנטית לפסיכולוגיה באוניברסיטת בן גוריון. לא מזמן מלאו לי 26 והמרצה שאני דלוקה עליו בן 41. החברות שלי יודעות שאני חמה עליו בטירוף וכמובן – כל היום אני שומעת אותן צוחקות עליי שהייתי צריכה ללמוד במסלול לסיעוד. אפשר לחשוב שגבר בן 41 הוא כזה זקן… אבל כן,

לסיפור המלא »
סיפור סקס לו רק היית קצת פחות המורה שלי

לו רק היית קצת פחות המורה שלי…

זה קרה בערב של מסיבת סוף השנה של כתה י"ב. זה היה הערב בו הגעתי סוף סוף להחלטה להתוודות בפניה ולספר לה את כל האמת לגבי מה שאני מרגיש כלפיה. אחרי הכל זה עכשיו או לעולם לא… ויתכן גם שלא אראה אותה שוב לעולם אחרי הערב הזה. הכנתי את עצמי

לסיפור המלא »
כל הזמן את אשתי סיפור סקס

כל הזמן את אשתי

אני בן 44, נשוי, עם שלושה ילדים. אפשר להגיד שיש לי חיים די רגילים, ולפעמים אפילו קצת משעממים. לעתים קרובות אני מוצא את עצמי שוקע בגל של מחשבות על המקום אליו הובילו אותי החיים שלי עד היום, על הדברים שעשיתי עד כה ועל מה שלא הספקתי לעשות עדיין. למרות שיש

לסיפור המלא »
הדייט שדפק אותי סיפור סקס

הדייט שדפק אותי

"שרית באה לפה לקפה עוד מעט" הודיעה לי מיתר. "ואלה? הדייט שלה לא הלך טוב?" שאלתי את מיתר בטון מיתמם. "איזה… מסתבר שהבנאדם שהיא בנתה עליו לסקס ריבאונד מטורף, לא ידע לספק את הסחורה אפילו ברמת השיחה – אז היא קיבלה החלטה להאריך את תקופת היובש שלה בלילה אחד נוסף,

לסיפור המלא »
מורה טוב מורה לחיים סיפור סקס

מורה טוב מורה לחיים

קוראים לי אורטל, ולפני בערך שנה, השתחררתי מצבא. כשהשתחררתי, אחת החברות הכי טובות שלי מתקופת התיכון, סיפרה לי ערב אחד כשיצאנו לשתות, שהמורה שלי מהתיכון עליו הייתי חמה במשך כל תקופת הלימודים, עבר לגור שני רחובות ממני. מגיל 14 אני מפנטזת איך הגבר הזה דופק אותי, וזה תמיד היה חלום

לסיפור המלא »
מאמא איטלקיה סיפור סקס

מאמא איטלקיה

כשהייתי בן 25 היה לי חבר שהמשפחה שלו התגוררה ברומא. אף פעם לא הייתי באיטליה  לפני זה והחבר שלי הגבר הזה, הציע לי שאבוא איתו לביקור מולדת בחופשת הסמסטר. כשהגעתי לביתו ברומא ציפתה לנו קבלת פנים חמה במיוחד. אמא שלו – אשה יפה, חמה ומרשימה בת כ – 45, הרעיפה

לסיפור המלא »
תעשה לה הפתעה - תזמין ספריי השהייה לערב מפנק!
ספריי השהייה
לעינוג זוגי ארוך
תוכן עניינים
  • אופנוען זמין למשלוח
  • במלאי
  • תשלום באשראי / מזומן
  • חומרים טבעיים בלבד
  • באישור משרד הבריאות
  • עד 3 שעות משלוח באיזור גוש דן
משרד הבריאות אישור
באישור משרד הבריאות
* כל תהליך ההזמנה - דיסקרטי לחלוטין.

RELAX. ENJOY.

גומר מהר? יש פתרון והוא דיסקרטי לחלוטין!
לקבלת פרטים נוספים: