השותפה החרמנית שלי לדירה - סיפור סקס

השותפה החרמנית שלי לדירה

טיפ קטן: אם בא לכם לרעוד מרוב הנאה, שלבו לוברסיל, תודו לנו אחר כך. קריאה מהנה!

השותפה לחדר שלי בדירה ליד הבין תחומי היתה מהטחונות המעצבנות האלה שנראה שיש להן הכל: גם כוסית, גם בת להורים מסודרים, גם מזדיינת נון סטופ וגם מצליחה למרות הכל לשמור על אחלה ממוצע ציונים. קינאתי. האמת שכבר מההתחלה לא ממש הסתדרתי איתה . היא היתה פותחת עין כל פעם שהייתי חוזרת מדייט מאוחר, או ביום שלמחרת, הצדקנית הזאת. כאילו, מה יש לך? חשבתי לעצמי – למה את מתנהגת כאילו תקוע לך מקל בתחת? אבל להגנתה חשוב לי להגיד שהיא ידעה גם לחפות עליי כשהיה צריך, וגם כשהברזתי מיום לימודים שלם במכללה אחרי ליל הוללות פרוע שהסתיים בדלקת בדרכי השתן והאנגאובר קטלני שפעם לי בראש, היא לא הלשינה עליי ואפילו עשתה מאמץ מיוחד כדי להביא לי סיכומים מהשעורים שהחמצתי ולעזור לי להשלים את החומר.

האמת? הרגשתי די אסירת תודה כלפיה, למרות היריבות בינינו שבערה מתחת לפני השטח.

עבר עלי שבוע לא קל אחרי הדייט ההוא והדלת בדרכי השתן והכל, ולא יכולתי ללכת לשעורים ולשבת על התחת שלי שעדיין כאב מכל מיני דברים שקרו בסופו של הדייט הלוהט, והיא ממש עזרה לי ולשם שינוי גם לא עקצה אותי בנושא ההברזות. פייר? אחרי השבוע כזה אפילו הרגשתי שאני חייבת לה, אבל לא ממש ידעתי איך להשיב לה כגמולה, אז פשוט ניגשתי אליה, פרשתי את זרועותי והצמדתי אותה אליי בחיבוק, כשאני ממלמלת "אממ… תודה וזה".

היא נראתה לי די מופתעת בהתחלה אבל ברגע אחד פתאום קלטתי איך מתחת לטי שירט הלבנה הצמודה שהיא לבשה, מתחילות להזדקר ולהתקשות להן שתי פטמות.
"קר לך?" – שאלתי אותה בתמיהה. "האמת שדווקא חם לי…" – היא ענתה ולא התבלבלה.

לקחתי צעד אחורה, מביטה בפניה היפות ובשפתיים המגרות שלה שתמיד קינאתי בהן וניסיתי להבין מה אני רואה בדיוק. ראיתי בחורה יפה ממש, שנראה שיש לה הכל, המראה, הכסף, השכל, ההצלחה בלימודים, וכן – היא תמיד חוזרת מסופי שבוע וחופשות סמסטר ונותנת לי לצוטט לשיחות הטלפון הפרטיות שלה (היא עושה את עצמה לא שמה לב שאני מאזינה אבל ברור לי שהיא יודעת), בהן היא מספרת לחברות שלה על זיונים סוערים. אבל האמת? עכשיו שאני חושבת על זה, אף פעם לא ראיתי אותה מביאה לפה בחור. גם לא מסתובבת עם גברים בחוץ. יכול להיות שלא הבנתי את מה שקורה נכון, והשותפה שלי לדירה היא בעצם בחורה של… כוס?

היא כנראה הצליחה לקרוא את המחשבות המתלהטות שלי כי פתאום בלי אזהרה היא קפצה עליי והתחילה לנשק לי את הצורה. השפתיים שלה היו חלומיות כמו שלפעמים הרשיתי לעצמי לדמיין… וואו, אפילו יותר. הן היו חושניות. ופתאום הרגשתי איך להט מוכר מתחיל להתפשט לו אל הבטן התחתונה שלי ואז למטה יותר. נישקתי אותה בתשוקה בחזרה, ואז עברתי לצוואר שלה, כשאני שומעת אותה נאנקת בהנאה ותופסת חזק בישבנים הסקסיים שלה. אחחח… הבחורה הזו לא רק נראתה מעולה, היא גם הרגישה מושלמת תחת הידיים שלי. כל כך חטובה, שרירית ובו זמנית – גם נשית ועסיסית.

נזכרתי בבת אחת ממה שהתחיל את סשן המזמוזים הלוהט הזה – הפטמות הזקורות שלה שהסגירו את החרמנות שלה כלפי שהלכה וגאתה מרגע לרגע. החלטתי לתת גם לפטמות המתוקות האלה קצת יחס, והתחלתי להפשיט ממנה את החולצה, אבל להפתעתי – היא אמרה לי בהחלטיות: "תגידי, את דפוקה?" – למראה המבט המופתע שלי, היא צחקה בשובבות מתגרה ואמרה: "כאילו, מה את מבזבזת עכשיו את הזמן על משחק מקדים בסגנון שגברים אוהבים? אנחנו פאקינג בנות ומסוגלות למולטי טאסקינג במיטה" – ובאותה אומרת את זה, משכה אותי אחריה אל הספה.

"תפשיטי ממני את החצאית" – היא נתנה לי הוראות, "ובזמן שאת מביאה לי ביד אני מרשה לך לשחק לי גם עם הפטמות…" – אוקיי, אז הציצי כן בתמונה. סבבה.

אז הפשטתי ממנה את המיני, ודחפתי את היד שלי לתוך תחתוני המיקי מאוס הסקסיים שלה,ישר ולעניין – בלי לבזבז עוד זמן. וואו, הייתם צריכים לראות איך היא התחילה לרטוט. ליטפתי לה את הדגדגן במשך דקה בסיבובים ודגדוגים, ואז דחפתי את האצבע הארוכה שלי לכיוון האגן וישר פנימה לתוכה.

היא התחילה לגנוח ולקרוא בשם שלי תוך שהיא מניעה את הישבן הסקסי שלה וגונחת, כשהיא מזיינת את האצבע שלי. היא תפסה לעצמה את השדיים והחלה לעסות אותן ואז אמרה לי: "יאללה תרדי לי". זו היתה הפעם הראשונה שאני מלקקת כוס של בחורה האמת, ולא כל כך ידעתי למה לצפות.

היא יכלה להרגיש את האי נוחות שלי כשהתחלתי, אז היא דחפה את הראש שלי למקום הנכון והתחילה לגנוח כדי להעלות לי את הבטחון. הקולות שיצאו ממנה גירו אותי כמו שאף מגע מיני עם גבר לא הצליח לגרות אותי לפני כן, והרגשתי איך בזמן שהלשון שלי מטיילת לה על הדגדגן, ויד שמאל שלי על השד שלה, אני מכניסה לעצמי את יד ימין לתחתונים ומביאה ביד באטרף. כמה רציתי שהיא תעשה אותי.

כשהגניחות שלה הלכו והתגברו, הבנתי מה אני צריכה לעשות. בבת אחת הוצאתי את היד מהתחתונים שלי, ליקקתי את האצבע הארוכה ודחפתי לה אותה פנימה לנרתיק, ואז את האצבע השניה. היא התחילה לרקוד עם התחת כשהאצבעות שלי בתוכה, גונחת וגונחת, מכווצת את הכוס חזק על האצבעות שלי עד שחששתי שהיא תשבור אותן, ואז שחררה צרחה. "גמרתי" – היא אמרה והודיעה לי שהגיע תורי.

היא הפשיטה ממני את הבגדים ואז נשכבה עליי עירומה והתחילה להתחכך בגוף שלי עם הגוף הלוהט שלה. יכולתי להרגיש את הכוס הרטוב שלה עליי בזמן שהציצים שלה ושלי נלחצים זה אל זה.
השפתיים והלשון שלה לא פספסו אף פינה בגוף שלי, והיד השלימה את מה שהיה צריך בצד השני.

היא ירדה לי וזה היה אלוהי. ביד אחת צובטת לי את הפטמות ושורטת לי את הירך, היד השניה מגרה לי את התחת והלשון שלה… אוחחח הלשון הזו, הביאה לי כל כך הרבה נחת.

היא מצצה את הדגדגן והשפתיים של הכוס שלי ואז דחפה לשון פנימה עמוק.
האורגזמה שחוויתי לא היתה דומה לשום דבר שהכרתי מזיונים עם גברים. כל כך יותר עוצמתית וחייתית. ואחר כך התקדמנו אל האורגזמה הבאה. בחיים לא זכיתי לחוות שרשרת גמירות כזאת, אבל כשהיא הציעה לי לנסות תנוחה שנקראת 69 והראתה לי למה התנוחה הזו זכתה לשמה (הפה שלי על הכוס שלה והפה שלה על הכוס שלי ושתינו מלקקות אחת לשניה את המנוש במקביל – הפוכות וגומרות ביחד) – הבנתי שיש עוד הרבה למה לצפות.

אחרי זה כבר רכבתי על הברך שלה וחיככתי את הדגדגן שלי עליה בזיון יבש בזמן שהיא מרטיבה עם הלשון שלה את האוזן שלי. ושוב גמרתי. פתאום התחלתי להבין למה היא היתה כזו עוינת כלפי מאז שעברתי לגור איתה בתור השותפה שלה לדירה… בתור בחורה שאוהבת נשים כנראה שהיא קצת התבאסה כשראתה אותי נכנסת כל סופ"ש הביתה עם גברים… והקולות שהיא שמעה מחדר השינה כנראה חירמנו ותסכלו אותה בעת ובעונה אחת. כל העימותים והפיצוצים בינינו היו בסך הכל תוצר של מתח מיני בריא וכמה פנטזיות חולניות ולא ממומשות. מזל שכל זה מאחורינו, חשבתי לעצמי,
ואחרי שגמרתי עליה בפעם הרביעית כשהיא זיינה אותי עם הדילדו השחור שהיא שומרת לאירועים מיוחדים – הבנתי שאין סיכוי שאמשיך לשכב עם גברים. טוב, אולי רק בשלישיה אם היא תסכים.

טיפ קטן: את הסיפור הבא, תקראו תוך שימוש בלוברסיל – ג'ל האוננות החזק בעולם המאושר ע"י משרד הבריאות הישראלי והאמריקאי ומכיל חומרים טבעיים בלבד. חוויה מדהימה לשימוש עצמי וזוגי, לגברים ולנשים.

נשמח לשמוע... מה דעתכם?
להזמנת ספריי השהייה לשיפור הביצועים במיטה: 077-230-4604 (דיסקרטי)
לרכישת ספריי השהייה כולל משלוח דיסקרטי:
סיפורי סקס נוספים מחרמנים במיוחד:
השכנה חלק א סיפור סקס

שכנות טובה – חלק א'

דניאלה הבחורה הכי כוסית בשכונה נשענה על מעקה המרפסת של הדירה והתבוננה על שי, השכן החדש וההורס שלה, מתקדם לכיוון הבניין עם האופנוע המפלצתי שלו.  מבחינת שי, האופנוע סימל את הכוח והגבריות שלו, והוא היה גאה בכך שהוא מצויד במנוע חזק כזה בין הרגליים. לדניאלה מלאו לא מזמן 30 והיא

לסיפור המלא »
סיפורה של שיפחת מין סיפור סקס

סיפורה של שפחת מין

היא ראתה אותו עומד ומתבונן החוצה דרך החלון על המבול השוצף בחוץ, שהרטיב את הכל. הידיים שלו היו משולבות מאחורי הגב הזקוף והשרירי שלו. מדי פעם עלה לו חיוך על השפתיים שהסגיר משהו מהמחשבות שחלפו בראשו. מאיך שהוא נראה קשה היה לנחש כי הוא דרוך לקראת מה שעומד לבוא. דפיקה

לסיפור המלא »
אחות סיפור סקס

טיפול נמרץ

שמעתי מחבר שרופא המשפחה ששנינו מטופלים אצלו מחזיק במרפאתו סייעת פצצה. יום אחד התחשק לי לבדוק אם הוא צדק והחלטתי להעמיד פנים שאני לא מרגיש טוב. ידעתי שהרופא שלי לא נמצא במרפאה באותו היום, אבל ידעתי שהוא יבקש מהאחות שעובדת אצלו לטפל בי כמו שצריך. אז צלצלתי אל הרופא וסיפרתי

לסיפור המלא »
הישיבה סיפור סקס חדש

הישיבה

"מה נדמה לך שאת עושה בדיוק?!" – שאלתי אותה כשהיא נעלה אחריה את דלת המשרד מבלי לומר דבר. ראיתי איך היא מתקדמת לעברי ופורמת אט אט כפתור אחר כפתור בחולצה הדקה שלגופה. לאט לאט נחשפה לנגד עיניי ההמומות חזיית תחרה אדומה שחפנה בתוכה את החזה הכי עסיסי ויפה שאי פעם

לסיפור המלא »
אומרים לנו שיש סקס אחר סיפור סקס

אומרים לנו שיש סקס אחר

כבר זמן רב שאמיר מצא את עצמו מפנטז על סקס מסוג אחר. זה לא שהוא רצה לבגוד בבת זוגו, חלילה. להיפך, הוא העדיף שאף אחד לא יפגע, אבל כן. אם אתם מוכרחים לדעת – היה לו צורך לחוות ריגושים חדשים, מעבר למה שבת הזוג שלו יכלה או רצתה לספק לו.

לסיפור המלא »
שרמוטה פוריטנית 2

שרמוטה פוריטנית – חלק 2

היו עוד כמה הודעות אישיות ששלחו אל מיקה משתמשים אחרים שרצו להציע לפגוש אותה באופן אישי, בעולם האמיתי. מיקה זרמה איתם כמו תמיד ופלירטטה איתם בכיף. "גם אני בנאדם וזה בסך הכל חלק מהחוויה, מה יש?" – מיקה חשבה לעצמה. כשהיא עמדה לשלוח את הודעת התגובה האחרונה שלה אל אחד

לסיפור המלא »
תעשה לה הפתעה - תזמין ספריי השהייה לערב מפנק!
ספריי השהייה
לעינוג זוגי ארוך
תוכן עניינים
  • אופנוען זמין למשלוח
  • במלאי
  • תשלום באשראי / מזומן
  • חומרים טבעיים בלבד
  • באישור משרד הבריאות
  • עד 3 שעות משלוח באיזור גוש דן
משרד הבריאות אישור
באישור משרד הבריאות
* כל תהליך ההזמנה - דיסקרטי לחלוטין.

RELAX. ENJOY.

גומר מהר? יש פתרון והוא דיסקרטי לחלוטין!
לקבלת פרטים נוספים: