סיפור סקס כיפה אדומה והזאב

הרפתקאות כיפה אדומה והזאב – הגרסה הלא מצונזרת

טיפ קטן: אם בא לכם לרעוד מרוב הנאה, שלבו לוברסיל, תודו לנו אחר כך. קריאה מהנה!

"אולי תלכי לבקר את סבתא בקצה היער ותפנקי אותה במעט מעדנים, כיפה'לה? תראי, הכנתי עבורה סל מלא, קחי אותו עמך והביאי אותו לסבתך החולה שממתינה לך במיטה" – אמרה אימה של גרטה, שמשום מה אהבה לכנות אותה בשם כיפה אדומה מאז שגרטה היתה ילדה קטנה ולאור חיבתה לבגדים בצבע אדום.

"בשמחה רבה, אימוש" – אמרה גרטה.

תני לי לסייע לך להתלבש הציעה אימה של גרטה, ושלפה עבורה מן הארון את שמלת המיני האדומה אותה גרטה כה אהבה מאז היותה נערה בתחילת גיל ההתבגרות שלה. להפתעתן המשותפת, לא פשוט היה לדחוס את גרטה אל תוך השמלה האדומה – מאחר והיא גדלה מאז שנתפרה עבורה וכעת בגיל 16, השדיים שלה סירבו להדחס פנימה אל תוך המחשוף הצמוד של השמלה שהתפוצצה עליה וכבר חשפה טפח. לשמחתה של גרטה, הצליחה אימה לשים עליה מחוך, לפרום מעט את השרוכים של השמלה הבווארית ולדחוס פנימה את השדיים השובבים והסוררים בכח.

גרטה ואימה הביטו בגופה המקומר עטוי הקטיפה האדומה בשביעות רצון. "התפתחת בצורה מרשימה" החמיאה לה בעודה מתבוננת בציצי המתפרץ מן המחשוף בשמלה ההדוקה שלגופה של גרטה. "אל תשכחי לשים עליך גם את הכיפה" הזכירה האם המודאגת, "רוח פרצים מנשבת בחוץ, ואת חייבת להזהר מן הזאב הרע…"

"די כבר, אמא" – הפצירה בה גרטה. "אני ילדה גדולה".

"לפי איך שהשדיים האלה נראים, אין ספק שאת ילדה גדולה מאוד" – הודתה האם הגאה והפליקה לגרטה על הישבנים החצופים שלה, שקיפצצו בנועזות כשהיא יצאה מן הבית בדרכה אל היער עם סל בידה.

בדרך ליער, עברה גרטה בסמוך לביתו של הנזל האופה. גרטה חיבבה מאוד את הנזל שתמיד פירגן לה בטעימות מהמאפים שהכין. הנזל הבחין בגרטה מעבר לדלפק וקרא לה להכנס לרגע לתוך המאפיה שלו כדי לאסוף מאפים חמים לסבתא.

גרטה נכנסה פנימה, וכשניגשה אל הדלפק קלטה את הנזל לוטש עיניים במחשופה הנדיב. "יש לי משהו טעים עבורך" – אמר הנזל לגרטה בחיוך מסתורי – "אבל תצטרכי לבוא איתי למרתף של המאפייה כדי לגלות מה זה", הוא אמר. גרטה נעתרה וירדה עם הנזל לכיוון המרתף של המאפייה בסקרנות רבה.

כשהם הגיעו לקומת המרתף הנזל הסיר את הסינר מוכתם הקמח שלו, ולהפתעתה גילתה גרטה כי מתחת לסינר הזדקר לו זין תפוח וארוך במיוחד. "זה הבאגט שהזמנתי או שאתה פשוט שמח לראות אותי?" – שאלה גרטה את הנזל המתנשף. גרטה לא באמת המתינה לתשובתו, וכיאה לילדה הטובה שהיא, כרעה על הברכיים והחלהללוש בידיה את הזין העבה והנוקשה של הנזל. גרטה לשה ולשה ואז החליטה שבא לה גם לטעום והחלה ללקק ולמצוץ את הזין בתאווה תוך שהיא מזיזה את השפתיים שלה במהירות וברעבתנות, כאילו לא הביאה דבר אל פיה מזה ימים. לא חלף זמן רב, והנזל כבר נטף מאיבר מינו קרם סמיך ומתקתק (כפי שרק אופה טוב יודע), הישר לתוך פיה של גרטה.

גרטה שחשה שבעה ומסופקת, נזכרה פתאום כי היתה בדרך לביקור בית בבקתתה של סבתה החולה, ואצה רצה לה לכיוון היער כשחיוך שובב על שפתיה הלחות.

"פסססט… כיפה אדומה, חכי רגע" – גרטה שמעה קול עבה ומחוספס קורא לעברה. כשהיא הביטה לאחור היא הבחינה בזאב גדול, שעיר ורעב שנעמד מאחוריה. גרטה לא התאפקה וסקרה את גופו של הזאב ומיד הבחינה כי בין רגליו מזדקר לו איבר מין עצום מימדים. הזקפה לא השאירה שום מקום לספק – הזאב הרע, הרגיש מחורמן, וממש רצה לזיין אותה.

"סליחה אני בדרך לסבתא שלי ששוכבת חולה בבית וממתינה שאביא לה סל עם מטעמים" הסבירה גרטה לזאב הרעב. גרטה החישה את פעמיה והתחילה ללכת מהר יותר.

הזאב התבונן בגרטה וחייך בערמומיות.

בזמן בו עשתה גרטה את דרכה אל בית סבתה, הספיק הזאב להגיע לשם גם הוא ולהקיש בדלת. הסבתא שפתחה לו ללא היסוס, נבלעה על ידי הזאב חיש מהר ואיש לא הבחין בכך.

כך קרה, שכאשר גרטה הגיעה לבקתה ודפקה על דלתה של סבתה, לא נשמעה אף תגובה אז היא נאלצה להכנס פנימה בכוחות עצמה.

"סבתא" – גרטה קראה. "אני מחכה לך פה במיטה" השיב לה קול עבה שבקע מחדר השינה של סבתא.

כשגרטה נכנסה לחדר המיטות, ראתה את סבתא שוכבת כשהיא מכוסה בשמיכה עד גובה האף.

"סבתא, למה יש לך קול כל כך עבה?" גרטה שאלה את סבתה.

"זה בגלל השפעת האיומה שלי" – ענה הקול.

"ולמה יש לך עיניים כל כך גדולות והן בוהות לי ישר בציצי?"  – הוסיפה גרטה לשאול.

"זה בגלל שאני כה שמחה לראות כמה גדלת" – נשמעה התשובה.

גרטה התבוננה בפניה של סבתא, שמשום מה לא נראו כלל כפי שזכרה אותם.

"אז למה יש לך לשון ארוכה כל כך?" שאלה גרטה.

"ממממ… זה כדי שאוכל ללקק לך, אהמ, אותך עד שתגנחי מרוב עונג".

"אבל סבתא…. מה זה הדבר הבולט הזה במרכז השמיכה שלך?" תבעה לדעת גרטה תוך כדי שהיא מסירה את השמיכה מעל אזור המותניים של סבתה.

"סבתא, מה זה הזין העצום הזה?!" שאלה גרטה בתדהמה כשעיניה בוהות הישר בזרג השחור, העבה והארוך שלפניה.

"כיפה אדומה שלי, זה כדי שאוכל לזיין אותך כמו שאף בנאדם לא יכול". ובאומרו זאת, זינק הזאב הרעב מתוך מיטתה של סבתא, והתנפל על גרטה, תוך שהוא מכניע אותה ומוריד אותה על הברכיים. הזאב הרע הפשיל את השמלה האדומה של גרטה, ומיהר לדחוף את הזרג הארוך שלו פנימה, ישר לתוך החור הרטוב של כיפהל'ה המופתעת.

בזמן שהזאב הרע דפק את גרטה שגנחה כמו שרק ילדות טובות יודעות, נשמעה דפיקה בדלת.

הדפיקות הפכו רמות יותר ויותר, אבל הזאב שמעה רק את גרטה שצרחה מעונג, ולא הבחין בדלת הבקתה שנפרצה בבת אחת על ידי ציד עצבני. גרטה שעדיין היתה עם הזין של הזאב בתוכה, הביטה בצייד מופתעת. היא ידעה שהצייד דלוק עליה ולמעשה, פינטזה כיצד תרד לו כל לילה כשנגעה בעצמה לפני שנרדמה, אבל מעולם לא העזה להציע לו אפילו נשיקה תמימה.

כאשר הצייד פרץ לבקתה של סבתא ותפס את גרטה והזאב מזדיינים, הוא היה לבוש במכנסי ציידים הדוקים וחולצה שחשפה חזה חסון, ועל פניו היה מבט של סקרנות מעורבת בתימהון. לא היה ספק כי הציד נקרע בין תחושות של קנאה לצורך להצטרף לחגיגה.

"טוס מפה, זאב" – אמר הצייד בזעם, "רד מכיפה אדומה, או שאני אזיין אותך", הוא איים ברצינות גמורה.

הזאב הבין את הרמז וניסה לרדת מכיפה אדומה בזהירות, תוך שהוא מנסה להוציא את הפין שלו מתוך הנרתיק הצר וההדוק של גרטה. אבל עם כל נסיון של הזאב לשלוף את הזין מתוך הכוס הפועם והמגורה, הוא הסתבך בתוכה יותר ויותר ללא כל יכולת לחלץ את איבר מינו. הזאב לקח שני צעדים אחורה כשגרטה עדיין מחוברת אליו. הצייד נצמד אל הזאב והתחיל למשוך אותו בעוצמה, אך שום כח לא יכל להפריד בין הזין הענק של הזאב לבין הכוס של כיפה אדומה. וכך, בזמן שהצייד אדום, מזיע ומתנשף במאמץ לחלץ את גרטה מבין זרועותיו של הזאב ניצל הזאב את המצב ובלע גם את הצייד. הסוף.

טיפ קטן: את הסיפור הבא, תקראו תוך שימוש בלוברסיל – ג'ל האוננות החזק בעולם המאושר ע"י משרד הבריאות הישראלי והאמריקאי ומכיל חומרים טבעיים בלבד. חוויה מדהימה לשימוש עצמי וזוגי, לגברים ולנשים.

נשמח לשמוע... מה דעתכם?
להזמנת ספריי השהייה לשיפור הביצועים במיטה: 077-230-4604 (דיסקרטי)
לרכישת ספריי השהייה כולל משלוח דיסקרטי:
סיפורי סקס נוספים מחרמנים במיוחד:
אומרים לנו שיש סקס אחר סיפור סקס

אומרים לנו שיש סקס אחר

כבר זמן רב שאמיר מצא את עצמו מפנטז על סקס מסוג אחר. זה לא שהוא רצה לבגוד בבת זוגו, חלילה. להיפך, הוא העדיף שאף אחד לא יפגע, אבל כן. אם אתם מוכרחים לדעת – היה לו צורך לחוות ריגושים חדשים, מעבר למה שבת הזוג שלו יכלה או רצתה לספק לו.

לסיפור המלא »
סיפורה של שיפחת מין סיפור סקס

סיפורה של שפחת מין

היא ראתה אותו עומד ומתבונן החוצה דרך החלון על המבול השוצף בחוץ, שהרטיב את הכל. הידיים שלו היו משולבות מאחורי הגב הזקוף והשרירי שלו. מדי פעם עלה לו חיוך על השפתיים שהסגיר משהו מהמחשבות שחלפו בראשו. מאיך שהוא נראה קשה היה לנחש כי הוא דרוך לקראת מה שעומד לבוא. דפיקה

לסיפור המלא »
השכנה חלק א סיפור סקס

שכנות טובה – חלק א'

דניאלה הבחורה הכי כוסית בשכונה נשענה על מעקה המרפסת של הדירה והתבוננה על שי, השכן החדש וההורס שלה, מתקדם לכיוון הבניין עם האופנוע המפלצתי שלו.  מבחינת שי, האופנוע סימל את הכוח והגבריות שלו, והוא היה גאה בכך שהוא מצויד במנוע חזק כזה בין הרגליים. לדניאלה מלאו לא מזמן 30 והיא

לסיפור המלא »
שרמוטה פוריטנית 5

שרמוטה פוריטנית – חלק 5

שרית התקרבה אל רוני כשפניה אליו והיא מפשקת את רגליה. גונן חדר אליה מאחור, והחל לזיין אותה בדוגי. כן, הפוריטנית עשתה סקס אנאלי מעל בעלה כשעיניו מכוסות. היא החלה לגנוח בזמן שדופקים אותה, ואני? בבת אחת הסרתי מעיניו של רוני את הצעיף שכיסה אותן בזמן שאני מעליו והכוס שלי מטפטף

לסיפור המלא »
שרמוטה פוריטנית 1

שרמוטה פוריטנית – חלק 1

וואו. פשוט וואו. לא יאומן. הייתי כל כך עצבנית שיכולתי לשבור למישהו בקבוק על הראש. מודה, בדרך כלל אני לא בחורה אלימה אבל הפעם כעסתי ברמות שהפחידו אפילו אותי. מזל שאף אחד לא היה לידי. לא הייתי בטוחה על מה אני עצבנית יותר – הסכומים שהבן זונה בזבז או העובדה

לסיפור המלא »
שרמוטה פוריטנית 3

שרמוטה פוריטנית – חלק 3

בלילה שאחרי הקטע ששרית עשתה לי היא בישרה לי שיש לה כרטיסים להופעת ג'אז בחמישי בערב ושאלה אם אצטרף אליה. אמרתי לה שחד משמעית לא ומספיק שאחד מאיתנו יסבול, ומיהרתי לשלוח הודעה למיקה, כדי לשריין אותה לאותה השעה. איך שנכנסתי לבית של מיקה כבר הייתי בתוך הכוס שלה. הייתי מחורמן

לסיפור המלא »
תעשה לה הפתעה - תזמין ספריי השהייה לערב מפנק!
ספריי השהייה
לעינוג זוגי ארוך
תוכן עניינים
  • אופנוען זמין למשלוח
  • במלאי
  • תשלום באשראי / מזומן
  • חומרים טבעיים בלבד
  • באישור משרד הבריאות
  • עד 3 שעות משלוח באיזור גוש דן
משרד הבריאות אישור
באישור משרד הבריאות
* כל תהליך ההזמנה - דיסקרטי לחלוטין.

RELAX. ENJOY.

גומר מהר? יש פתרון והוא דיסקרטי לחלוטין!
לקבלת פרטים נוספים: