הפעם הראשונה שלי בחילופי זוגות סיפור סקס

הפעם הראשונה שלי בחילופי זוגות

טיפ קטן: אם בא לכם לרעוד מרוב הנאה, שלבו לוברסיל, תודו לנו אחר כך. קריאה מהנה!

קוראים לנו מני ואביטל. אני בן 38 ואשתי בת 33, ויש לנו אחלה זוגיות עם חיי מין שלא מן העולם הזה.

גם בחבר'ה כולם מחזיקים מאביטל וממני זוג שחבל על הזמן, עם המון נסיון חיים, וראש פתוח שמאפשר לנו לקחת הכל בקלות ולרצות להתנסות בדברים חדשים. אשתי ואני הכי מפרגנים אחד לשניה בעולם, ולכן אם אחד מאיתנו רוצה לחוות חוויה מינית בנפרד מהשני – אנחנו מאפשרים זה לזה לחוות אותה בכיף ובאהבה, בלי לעשות פרצופים.  יש אנשים שיקראו לזה "יחסים פתוחים" – אנחנו מעדיפים לקרוא לדבר הזה "מערכת יחסים מאפשרת". כי לפני הכל – אשתי ואני רואים האחד בשני חברים הכי טובים ורוצים שיהיה לנו טוב ונוח לשתף זה או זו בדברים.

ככה יצא שאשתי ואני מדברים כבר תקופה ארוכה על האפשרות של להשתתף בחילופי זוגות, אבל אף פעם לא הרגשנו מוכנים באמת לקחת את הפנטזיה הזו צעד קדימה וממש לעשות משהו בנושא כדי לממש אותה. לאחרונה החלטנו שדי, פנטזנו מספיק, ואנחנו כבר ילדים גדולים שלא צריכים להתבייש בזה שיש להם צרכים.

אז קבענו שנחפש דרכים שבהן נוכל לממש את הצורך שלנו לקחת חלק בחוויה כזו – של סקס עם זוגות נוספים. החלטנו להיות ספונאניים ואז לפני כמה ימים זה פשוט קרה, ההזדמנות הראשונה שלנו לחילופי זוגות נקרתה באופן טבעי בפנינו, והזרימה שלנו עם הסיטואציה הולידה את סיפור הסקס המטריף שלפניכם.

לפני שאני מכניס אתכם עמוק לעניינים, תנו לי רק לשתף אתכם בקצת רקע.

זה לא שאשתי ואני לא נאמנים האחת לשני. להיפך – שנינו יודעים הכל על חיי המין של השני.

אשתי כבר יודעת שלי היו זיונים עם עוד נשים חוץ ממנה, וגם אני מודע לכך שאשתי שכבה עם לא מעט גברים אחרים מלבדי. אפילו חוויות בשלישיות כבר חווינו יחד – כשאני במיטה עם אשתי ועוד אישה נוספת, ופעם אחת בתור מתנת יום הולדת – אשתי הגדילה לעשות ואפילו הפכה את החגיגה למסיבה לארבעה – עם שתי נשים נוספות שהתאפשר לי לזיין בנוסף אליה כשהיא נמצאת איתנו במיטה. לאף אחד אין אישה טובה ומפרגנת כמו אשתי, ואת זה אני אומר לכם באחריות. אבל וואלה, גיוון הוא דבר מבורך בחיי המין של כל זוג, וגם בשלנו.

למען האמת, כל הסיפור הזה של סווינגינג (חילופי זוגות) הוא משהו שבתכלס התחלנו להתעניין בו רק לאחרונה אחרי שבאמת הגענו למסקנה שרפרטואר החוויות שלנו במיטה כבר היה כל כך מגוון שאי אפשר להתעלות עליו. אחרי לבטים רבים הבנו שהולכים על זה – ולו כדי שבעוד 30 שנה כשכבר בקושי יעמוד לי, נוכל להזכר בחילופי הזוגות בחוויה מדליקה שחווינו אותה ביחד ולהתחרמן קצת מזה.

אז גלשנו לאחד מאתרי ההיכרויות האלה שיש באינטרנט שמציעים גם אופציה של חילופי זוגות, ואחרי שיטוט לא ארוך במיוחד הצלחנו לאתר שם זוג שנראה לנו מושך ונחמד. בלי לחשוב יותר מדי, החלטנו ליזום ולהזמין אותם לבוא אלינו כבר באותו הערב לדרינק והיכרות ראשונית. כמובן, מאחר ולא התנסינו בכל זה בעבר, דאגנו להבהיר לזוג השני שאנחנו לא יודעים מה הולך להיות ועדיף שלא יגיעו אלינו עם יותר מדי ציפיות. הם מצידם היו אדיבים ומקסימים, והרגיעו אותנו שהכל בסדר ונראה כבר יחד לאן העניינים מתקדמים.

באותו הערב הגיע אל ביתנו הזוג שהיה צעיר בכמה שנים מאיתנו. גבר בן 30 ובחורה בת 25, נראים מעולה, עם חוש הומור וקסם אישי כובש, וקלילים ממש. הערב התקדם, השיחה זרמה וגם היין, ופתאום קלטנו שלפני הכל – כיף לנו עם הזוג הזה. הם היו בראש כמו שלנו רק קצת יותר צעירים וחלקו איתנו המון נושאי עניין משותפים. ידענו שמה שלא יהיה – לאן שהערב הזה לא יקח אותנו, המינימום שאנחנו מרוויחים מן המפגש הזה הוא לפחות זוג חברים חמודים.

למרות האווירה הידידותית שהערב התחיל בה, אי אפשר היה לפספס את הטיזינג ההדדי והחשמל שהיה באוויר. זוגתו של הבחור שהגיע אלינו היתה בחורה שזופה ומאוד יפה, והיא מצאה חן בעיני כבר מהשניה הראשונה שחצתה את סף דלתנו. מהמבט של אשתי, היה ברור לי שגם הגבר עונה על הציפיות שלה.

כך יצא שלאחר מספר דרינקים האוירה החלה להתחמם, וגם השיחה. אז החלפנו מקומות בינינו, כך שאשתי התישבה לצד הבחור ובת זוגו באה לשבת צמוד אליי. לא הספקנו להחליף הרבה משפטים לאחר מכן, והבחור החל כבר להחליף נוזלים עם אשתי. זה שהוא נישק אותה בכלל לא הפריע לי – נהפוך הוא, שמחתי שאני מקבל אור ירוק ליזום עם הבחורה שלצדי וללטף אותה. אז התחלנו להתנשק, כל זוג על ספה נפרדת.  הרגשתי את הזין שלי מתחיל להתקשות כשבזווית העין הבחנתי בידה של אשתי מלטפת את המפשעות של הבחור השני. אני יודע כמה אשתי אוהבת להעמיד לגברים ומה זה עושה לה.

אשתי פתחה לו לאט לאט את רוכסן הג'ינס ושלפה את הזין שלו. היא התחילה להביא לו ביד באיטיות, והוסיפה גם את הפה שלה. שמעתי איך הגבר מתחיל לגנוח וראיתי אותו מתפתל, והבנתי שהם עוד שניה בדרך לחדר השינה כדי לעבור למנה העיקרית. האישה שהייתה איתי היתה קצת יותר הססנית. ניסיתי לדרבן אותה בנשיקות וליקקתי לה את הצוואר תוך שאני חודר עם לשוני לתנוך האוזן שלה. הבנתי שאני בכיוון הנכון כשהיא פתאום גנחה בהנאה. בבת אחת היא השתחררה לי, השמיעה קולות של הנאה ואז התחילה לעסות את הכתפיים שלי והתחילה לנשק לי את העורף. זה היה הסימן שלי לקחת את הענינים לשלב הבא, והחלטתי להוביל את הבחורה שאיתי לחדר האורחים.

הקירות בביתנו יחסית דקים וכך כעבור דקות ספורות כבר יכולתי לשמוע איך בת זוגי והגבר שאיתה צוחקים וגונחים. הבנתי שהניסוי הצליח, והם לוקחים את זה עד הסוף. התגריתי מקולות הגניחה הרמים שהם השמיעו והזין שלי עמד עכשיו חזק כשזרע ניגר ממנו. החלטתי להיות אסרטיבי ולהפשיט את הבחורה היפה שאיתי. המשחק התחיל בזה שעיסיתי באצבעותי את הפטמות שלה ואחרי שהן הזדקרו והיא היתה מגורה, עברתי למציצה שלהן עם הלשון שלי ותיבלתי בנשיכות קלות. הבחורה נדלקה בבת אחת ופתאום טיפסה עליי. היא החלה להפשיט אותי – בהתחילה החולצה שלגופי, ואחר כך סימנה לי שאעזור לה להפטר גם מהמכנסיים שלי.

היא שלפה את הזין שלי, שכבר עמד במלוא תפארתו ופעם בעוצמה – והתחילה למצוץ אותו בתאווה רבה. הליקוקים שלה עשו לי טוב אבל רציתי משהו חזק יותר. החלטתי לעזור לה להכנס לעניינים בסטנדרט שלי, אז הפכתי אותה על גבה, פיסקתי את רגליה ומצצתי את הכוס שלה. היא התפתלה לי על הפה, תופסת לי את השיער בפראות גונחת ומייללת כאילו שזו הפעם הראשונה שהיא חווה מציצה כזו בכוס שלה. היא התחילה לרטוט והצמידה את המנוש שלה לשפתיים שלי בבקשה שאמשיך לינוק ולשאוב לה את הדגדגן עד שתגמור. האורגזמה שהיא הגיעה אליי היתה אחד הדברים הכי עוצמתיים שראיתי בחיים שלי, אפילו שירדתי לנשים רבות מלבד אשתי. הסדין שתחתיה היה רטוב, היא שפכה את המיצים שלה עליו כשגמרה והודתה שזו הפעם הראשונה שדבר כזה קרה לה. חייכתי אליה בשביעות רצון והפכתי אותה על הבטן, כשאני דוהר עליה מאחור ומכין אותה לסיבוב שני. וכשגמרתי חזק בתוכה, חשבתי לעצמי – חילופי זוגות זה ממש אחלה, אבל בתכלס? אין כמו אשתי.

טיפ קטן: את הסיפור הבא, תקראו תוך שימוש בלוברסיל – ג'ל האוננות החזק בעולם המאושר ע"י משרד הבריאות הישראלי והאמריקאי ומכיל חומרים טבעיים בלבד. חוויה מדהימה לשימוש עצמי וזוגי, לגברים ולנשים.

נשמח לשמוע... מה דעתכם?
להזמנת ספריי השהייה לשיפור הביצועים במיטה: 077-230-4604 (דיסקרטי)
לרכישת ספריי השהייה כולל משלוח דיסקרטי:
סיפורי סקס נוספים מחרמנים במיוחד:
החברה של אחי היא הכי סיפור סקס

החברה של אחי היא הכי

תקשיבו, היא היתה אחת היפות, בת הזוג של אח שלי. מסוג הבנות שאתם רואים וישר אומרים: "פשששי, אין דברים כאלה" – ובאמת שלא היו. פשוט אין מילים, אבל אם חייבים, אז תדעו שהיא היתה בחורה קוקטית, כלומר קטנטנה כזו, עם פנים של בובה, עצמות לחיים גבוהות, שיער שופע אדמוני כזה

לסיפור המלא »
שרמוטה פוריטנית 4

שרמוטה פוריטנית – חלק 4

לא חלפו יותר מעשר דקות נוספות ושרית ואני כבר היינו שרועות ערומות על הספה בסלון דירתי. להפתעתי הרבה, הנשיקות שלה היו מדהימות ממש וגרמו לי להיות סופר רטובה. לשון רפרפה על לשון, שפתיים ינקו שפתיים. הידיים נכנסו גם הן לתמונה, מלטפות, ממששות, חוקרות ומעסות. קירבתי את שפתיי אל השדיים של

לסיפור המלא »
סיפור סקס לו רק היית קצת פחות המורה שלי

לו רק היית קצת פחות המורה שלי…

זה קרה בערב של מסיבת סוף השנה של כתה י"ב. זה היה הערב בו הגעתי סוף סוף להחלטה להתוודות בפניה ולספר לה את כל האמת לגבי מה שאני מרגיש כלפיה. אחרי הכל זה עכשיו או לעולם לא… ויתכן גם שלא אראה אותה שוב לעולם אחרי הערב הזה. הכנתי את עצמי

לסיפור המלא »
אומרים לנו שיש סקס אחר סיפור סקס

אומרים לנו שיש סקס אחר

כבר זמן רב שאמיר מצא את עצמו מפנטז על סקס מסוג אחר. זה לא שהוא רצה לבגוד בבת זוגו, חלילה. להיפך, הוא העדיף שאף אחד לא יפגע, אבל כן. אם אתם מוכרחים לדעת – היה לו צורך לחוות ריגושים חדשים, מעבר למה שבת הזוג שלו יכלה או רצתה לספק לו.

לסיפור המלא »
לילה של יום קשה סיפור סקס

לילה של יום קשה

אחרי יום עבודה קשה במיוחד שעבר על כוחותינו, החלטתי לצאת בערב לשתות לבדי. היה לי בלאגן שלם בראש, עם זוגיות שהולכת ודועכת, כך זה הרגיש לי, בכל אופן. כבר ממש התלבטתי מה אני אמור לעשות. ככה מצאתי את עצמי יושב עם כוס הוויסקי שלי ביד. איך זה קרה לי שבבת

לסיפור המלא »
יומני היקר חלק 3 סיפור סקס

יומני היקר – פרק 3

יומני היקר, הכרתי אותו בתור לקוח שהגיע אל הדירה הדיסקרטית שבה הבנות ואני מקבלת את הלקוחות שלנו. הבנות כולן עפו עליו ואיכשהו, כל פעם כשהוא היה מגיע – הצלחתי לפספס אותו. יום אחד החלטתי לעשות מעשה שאני בדרך כלל נמנעת ממנו ודחפתי ליד שלו פתק עם מספר הטלפון שלי. ככה

לסיפור המלא »
תעשה לה הפתעה - תזמין ספריי השהייה לערב מפנק!
ספריי השהייה
לעינוג זוגי ארוך
תוכן עניינים
  • אופנוען זמין למשלוח
  • במלאי
  • תשלום באשראי / מזומן
  • חומרים טבעיים בלבד
  • באישור משרד הבריאות
  • עד 3 שעות משלוח באיזור גוש דן
משרד הבריאות אישור
באישור משרד הבריאות
* כל תהליך ההזמנה - דיסקרטי לחלוטין.

RELAX. ENJOY.

גומר מהר? יש פתרון והוא דיסקרטי לחלוטין!
לקבלת פרטים נוספים: