המועצה להשחלה גבוהה

שמי עינב ואני סטודנטית לפסיכולוגיה באוניברסיטת בן גוריון. לא מזמן מלאו לי 26 והמרצה שאני דלוקה עליו בן 41. החברות שלי יודעות שאני חמה עליו בטירוף וכמובן – כל היום אני שומעת אותן צוחקות עליי שהייתי צריכה ללמוד במסלול לסיעוד. אפשר לחשוב שגבר בן 41 הוא כזה זקן… אבל כן, אני מודה ומתוודה – תמיד היתה לי בלב (וגם בתחתונים) פינה חמה לגברים מבוגרים ממני. יש מי שיקרא לזה בשם "פטיש" – אבל עזבו אתכם מהגדרות. אם הייתם רואים איך המרצה שלי נראה, גם אתם הייתם בעניין שלו. הוא שרירי, שחום, סקסי, מצחיק וכריזמטי. מה עוד צריך בחיים? אה, כן. דוקטורט. גם את זה יש לו.

אף פעם לא הייתי מהתלמידות האלו שיושבות בשורה הראשונה בכתה. עד שהתחלתי את הקורס שלו, כמובן.
מאז אני הראשונה להגיע והאחרונה לעזוב. אני תמיד מקפידה לשבת בטווח הראיה שלו ולפעמים מצליחה ללכוד את מבטו במבטי. אני די בטוחה שהמרצה החתיך שלי כבר הספיק להבחין שאני מגיעה להרצאות שלו לא רק כדי להחכים ולצבור נקודות זכות לתואר, ויש מצב שבשעור האחרון הוא ליטף לי כאילו באקראיות את היד כשהעביר לי את טופס הבחינה. אבל לצערי, הוא מרצה מן המניין – ושנינו יודעים היטב שהאוניברסיטה לא מרשה.

בשלב מסוים הבנתי שעם כל הכבוד לתואר, להמשיך ככה אין מצב. אשכרה שקלתי לנשור מהקורס שלו רק כדי שאצליח להתרכז בסילבוס וללמוד משהו, עד שיום בהיר אחד, השיעור הסתיים והחלטתי שדי, אני ניגשת אליו. כמו קלישאה מהלכת מהסרטים, באתי אליו אחרי שכל הסטודנטים עזבו את האודיטוריום, ושאלתי אם יוכל לעזור לי עם דגשים לעבודת הגמר בקורס. בחיוך מקסים הוא השיב לי שהוא תמיד שמח להושיט יד לסטודנטים (או סטודנטיות) שמוכנים להשקיע. אז קבענו שנפגש בחדר שלי במעונות כבר באותו הערב.

בדקות הראשונות לאחר שהוא נכנס אל חדרי, עוד השתדלתי לנהוג באיפוק, והצגתי את השאלות שלי לגבי פרויקט הגמר באופן מקצועי וענייני. ניסיתי להעמיד פנים שאני מתמקדת בצרכים האקדמיים שלי, כדי לא להיראות נואשת. אבל אחרי כמה דקות מאתגרות ומענות החלטתי שלעזאזל עם העכבות.

רציתי לגשת לעניין ולהתוודות שהזמנתי אותו לכאן כדי לדבר איתו על הקראש שיש לי עליו, אבל נראה היה שחם לו, והנחתי שאולי הוא צמא. "רוצה למצוץ?" – שאלתי אותו. "מה?" הוא השיב לי בחיוך מהול בתדהמה.

"אהה, לשתות!" – השבתי בבהלה. "שאלתי אם אתה צמא ורוצה לשתות" – תיקנתי את פליטת הפה המסגירה שלי במהירות האפשרית. "מה פרויד היה אומר?" – התקרב אליי  המרצה שלי וענה לי בחיוך.

"יש לי משום מה הרגשה שפליטת הפה שלך לא היתה לגמרי מקרית….".

בשלב הזה כבר הבנתי שהוא מבין. המרצה ההורס שלי שמלמד קורסים על נפשו הסבוכה של האדם, כנראה מבין היטב גם את מורכבותן של נשים, כי הוא ידע לנשק לי את הצוואר בדיוק בנקודה שגרמה לי להאדים.
הדם זרם לי ישר ללחיים (ולא רק) אבל מיד נרגעתי והבנתי – "היי, הוא ממש בעניין שלי!".
בתנועה פראית, העפתי את כל המחברות והספרים מהשולחן שלי כמו שתמיד פנטזתי לעשות כשדמיינתי את המרצה מזיין אותי, והנחתי לו להשכיב אותי על השולחן כמו חיית פרא. המרצה החרמן שלי התחיל למצוץ את הצוואר שלי ולנשוך את תנוך האוזן שלי, וזה כל כך הטריף אותי שכמעט ולא הבחנתי איך תוך כדי היד החמה והגדולה שלו כבר מטיילת לי אל השדיים ואז לכיוון הבטן ומתקדמת בהדרגה מטה, לכיוון הכוס הבוער שלי.

הבליטה במכנסיים שלו לא הותירה מקום לספק, ואני מצידי כבר לא הצלחתי להתאפק.
בתנועה מהירה פתחתי לו את הרוכסן וביד רועדת שלפתי את איבר המין הזכרי היפה ביותר שראיתי מימי.
רציתי להתחתן עם הזין הזה במיידי. כל כך חלק, ארוך, עבה ומגרה. לא שלטתי באינסטינקטים שלי ומיד דחפתי את הזין המגרה שלו לתוך הפה שלי. התחלתי ללקק אותו כמו שמלקקים סוכריה על מקל, בהתלהבות של ילדה קטנה. המרצה החתיך שלי התחיל לגנוח ולהתנשף בקולי קולות והדופק שלי המריא עם הזין שלו ועלה.
רציתי שהוא יתן לי ציון 100 במציצות, ועשיתי מאמץ עילאי כדי להרשים אותו ביכולות האוראליות שלי.
ליקקתי לו את הזין סביב הכיפה שלו, מצצתי עד שהוא נאנק בהנאה ומשך לי בשיער.
הכנסתי את כל איבר המין המטריף שלו – עד שהרגשתי אותו מדגדג כמעט את הלוע שלי ולפני שהספקתי להרגיש רפלקס הקאה מהעומק שהוא נכנס לפי, שלפתי אותו מהפה, השענתי אותו על שולחן הכתיבה שלי – והתיישבתי מעליו. הייתי כל כך רטובה עליו שיכולתי להרגיש איך הזין המטורף והענקי שלו פשוט מחליק בבת אחת לתוכי ולא היינו זקוקים לנוזל סיכה. דחפתי את הזין המעלף של המרצה שלי בתנועה חלקה לעומק הכוס הצמא שלי והתחלתי להתנועע עליו בקצב קדחתני.

הוא תפס את המותניים שלי והחדיר לי את הזין חזק ברמה שחששתי שעוד שניה הוא ישבר.
החלטנו לעבור למיטה כדי שנוכל להחליף תנוחה והוא נכנס אליי מכל הכיוונים. מה שנקרא – כל העומד מלפני, מאחורי ומצדדי… רציתי שהוא ימלא את הגוף שלי בזרע שלו וילמד אותי את כל מה שהוא יודע.
כשהוא הביט עמוק לתוך עיני וביקש שאתן לו לחדור אליי מאחורה, הצלחתי להפתיע גם את עצמי כשהסתובבתי ברצון. בימים כתיקונם, לרוב הייתי חושבת פעמיים אם זה משהו שאני מוכנה לעשות עם גבר ובטח אחד שמצויד בזין עצום כמו של המרצה שלי, אבל במקרה הספציפי הזה ידעתי שאין זוית שבה הוא לא יצליח לענג אותי. הרטיבות מהכוס שלי לא ידעה גבולות ואשכרה זלגה לכיוון פי הטבעת ככה שהחדירה לתחת  קרתה באופן ספונטאני לחלוטין והיתה מענגת מאין כמוה. איתו הרגשתי ממש כמו כוכבת פורנו מהסרטים.

אחרי שגמרתי פעם אחת, שוב התהפכנו, ושוב רכבתי עליו תוך כדי שאני נוגעת בעצמי וככה גמרתי פעם שניה עם הזין שלו קשה וחזק בתוכי. הוא אמר לי שהוא עוד רגע עומד לגמור בעצמו, ואני שהייתי כל כך קרובה כבר לאורגזמה השלישית שלי באותו הערב, ביקשתי ממנו להחזיק מעמד בשבילי כדי שנוכל לגמור בו זמנית אחד עם השני. המשכתי לרכב עליו ואז בבת אחת הוא הפך אותי על הגב. שילבתי את הרגליים שלי סביב מותניו וכיווצתי בעוצמה את הכוס שלי שוב ושוב כדי להגביר עבורו את החוויה. כשהוא הגביר את קצב תנועות האגן ודחף את הזין העצום שלו בתנועות אחרונות לתוכי – הפתעתי אותו ודחפתי את האצבע שלי לפי הטבעת שלו.

הוא השמיע כזו גניחה עוצמתית שידעתי שנתתי לו את חוויית הגמירה הכי מטורפת שהוא אי פעם זכה להגיע אליה בחייו. באותו הרגע הוא גמר ביחד איתי ויכולתי להרגיש איך השפיך שלו נוזל על חור התחת שלי.

על האורגזמות האגדיות שחוויתי עם המרצה שלי לפסיכולוגיה באותו הערב, צריכים ללמד בכל האוניברסיטאות בישראל, חשבתי לעצמי. מרצה או לא, הלילה הוא היה הסטודנט בקורס, סליחה – בכוס שלי.

מוצרים מומלצים!