הישיבה

"מה נדמה לך שאת עושה בדיוק?!" – שאלתי אותה כשהיא נעלה אחריה את דלת המשרד מבלי לומר דבר.

ראיתי איך היא מתקדמת לעברי ופורמת אט אט כפתור אחר כפתור בחולצה הדקה שלגופה.

לאט לאט נחשפה לנגד עיניי ההמומות חזיית תחרה אדומה שחפנה בתוכה את החזה הכי עסיסי ויפה שאי פעם ראיתי. כמה סקסית שהיא היתה! אני מודה שתמיד הנחתי שיש לה גוף מדהים, שהיא מחביאה מתחת לבגדים אבל הסקסיות המתפרצת שלה היתה מעל ומעבר לכל מה שיכולתי לדמיין.

היא נעלה אחריה את הדלת והתקרבה אליי צעד צעד עם הציצים הפראיים האלה שלה, תוך שהיא מתעלמת מהנסיונות שלי לברר מה בדיוק נראה לה שהיא עושה. "הזמנת אותי לישיבה" – היא עונה בתמימות, ולא חולפת דקה נוספת והיא כבר משליכה מעליה את החולצה שפתחה, ומתיישבת. עליי.

כשהיא מחליטה להפטר גם מחזיית התחרה – נגלה לנגד עיני פאר היצירה: שני מלונים עסיסיים שבא לך להכניס לפה ולתת ביס נוטף עסיס, ועליהם עטרות חומות תואמות, מקושטות בזוג פטמות קשות וזקורות.

תאווה לחיך ולעיניים. יופי כמו שלה, כזו שלמות – זה לא משהו שיוצא לך לראות כל יום. בטח שלא במשרד שלך. מה אני אמור לעשות עכשיו לכל הרוחות? הרי מדובר במישהי שיש לי איתה יחסי… עבודה. נכון, זה לא שהמחשבה לדפוק אותה מכל מיני כיוונים לא חלפה במוחי המחורמן לפחות 3 אם לא 4 פעמים ביום, בכל פעם שהייתי חולף ליד השולחן שלה ורואה אותה מקליקה על העכבר באצבעות המטופחות שלה, או אוחזת בשפורפרת הטלפון.

יחסי עובד מעביד בתחת שלי (או שלה) – פתאום חשבתי לעצמי בתעוזה. הרי זו היא שהתחילה.

נכון, אני זה שנמצא למעלה בשרשרת הפיקוד המשרדית, ואני זה שמשלם את המשכורות – אבל לפני הכל אני גם בן אדם, גבר. שיש לו צרכים, דחפים ורצונות. שמעתי שהיא נשואה למישהו, אבל אני תוהה אם גם היא שמעה,

כי לפני שאני מצליח להשחיל מילה, היא כבר יושבת לי על הברכיים ודוחפת לתוך הפה הפעור שלי את הפטמה הקשה שלה. היא מלטפת לי את הלחי, ואז מלקקת לי את תנוך האוזן. אני יושב שם המום ושותק ו… עומד. חזק.

היא מעסה לי את המפשעה לאט לאט, כאילו כדי להכעיס ומניחה את האצבע שלה על פי בזמן שהיא לוחשת לי: "שששש… תירגע, זה יהיה הסוד שלנו". בעל כורחי, אני מחליט לזרום עם הסיטואציה וחושב לעצמי בראשי – אתה לא עושה כאן שום דבר פסול. האחריות היא כבר לא רק שלי. אני מעביר לה לשון חמה על הפטמה ואז נושך אותה קלות. היא משחררת צווחה ואז אנחה של עונג.

אני מלקק את האצבע שלי טוב טוב, עושה חור בגרביון הניילון השחור שלה ומשחיל את האצבע המורה שלי פנימה. מגשש את דרכי לאט לאט לכיוון הכוס שלה, וקולט איך היא חסרת סבלנות ומתגרה.

היא מתחילה להשמיע קולות קצת משונים, מעין יללה, משהו שאולי אפילו נשמע כמו תחינה.

היא כל כך רוצה את זה! אני מעסה לה את המנוש בתנועה מעגלית, מביט בפניה המחורמנות ואז מפסיק.

היא סוטרת לי בעצבים. מלקק שוב את האצבע ודוחף לה אותה בבת אחת לתוך הנרתיק. מפמפם אותה קצת עם האצבע והיא שורטת לי את הכתף ואז מתעצבנת: "חלאס, זה לא מספיק".

יכול להיות שאני מדמיין את המזכירה שלי קורעת ממני עכשיו את החולצה? אני עוצר את בדיקת המציאות כשהיא מציעה לי מציצה. היא מורידה ממני את המכנסיים בבת אחת ומתכופפת מתחת לשולחן המנהלים שלי.

היא מפשילה למטה את הגרביון שלה, שמה יד אחת על הכוס שלה ואת היד השניה, סביב הזין הנפוח שלי.

אין ספק שיש לה יופי של קורדינציה, למזכירה שלי, אני חושב לעצמי בהתפעלות בזמן שהיא מתחילה ללקק את הפין שלי מלמעלה למטה ותוך כדי מביאה לי ביד (וגם לעצמה). מולטי טאסקינג זו בהחלט אחת החוזקות שלה.

שניה לפני שאני גומר לה בפה, היא עוצרת ונעמדת מעליי. אני עדיין ישוב עם הזין בחוץ, על כסא המנהלים היוקרתי שלי, כשהיא מפסקת רגליים חטובות שבמרכזן כוס מגולח, ורדרד וחלק – יפה כמו שלא ראיתי בחיים שלי.

היא לא חושבת פעמיים מעבירה רגל אחת מעליי ואז רוכבת עליי כמו על מתקן רודיאו. היא גונחת ודוחפת את הפנים שלי ישר לתוך השדיים התפוחות שלה. אין לי לאן לברוח עכשיו ואני שומעת את הגניחות החזקות שלה.

"מישהו עוד יכול להכנס לכאן" – אני אומר לה מתנשף, בין הנאה לבין חשש. אני יכול לזהות שהמחשבה שמישהו יפתח את דלת המשרד ויראה את שנינו ערומים ומזדיינים אפילו מגרה אותה יותר.
היא מסתכלת עליי במבט משונה לרגע ועונה לי "יש לך בעיה עם זה?" היא מכניסה אצבע לפה שלה מתחילה לעסות לעצמה את הדגדגן בזמן שהיא עדיין דוהרת עליי ודוחפת לפה שלי את הלשון שלה. מולטי טאסקינג, כבר אמרתי?

אני עוד שניה גומר, אבל היא מקדימה אותי. משתוללת עליי וצורחת כאילו אנחנו האנשים האחרונים בבניין המשרדים, ואז בבת אחת נעמדת מעליי בפיסוק רגליים, ומשפריצה לי על המכנסיים.
"גמרת, חמודה?" – אני שואל אותה. "איתך, עוד לא גמרתי" – היא עונה בשובבות שאני לא יכול לעמוד בה, ומזמינה אותי להצטרף אליה על הספה.

היא נשכבת ברגליים פתוחות על ספת האורחים החדשה במשרד שלי ועושה לי סימן עם האצבע להצטרף לחגיגה. אני צולל לתוך הכוס הרטוב והמגולח למשעי שלה ומתחיל ללקק אותה. הלשון שלי מתחילה למעלה ויורדת עד לתחת שלה, היא שוב יורדת ועולה. עכשיו אני בשליטה. פתאום היא קמה בבת אחת אל תיק היד שלה ומוציאה ממנו חפץ לא מזוהה בצבע שחור. "אני רוצה שתכניס לי את זה מאחור" – היא מבקשת, ספק מתחננת.

אני שם לב שמדובר בדילדו, אולי הגדול ביותר שראיתי מעודי – ואני משמן אותו קצת עם הרוק שלי ודוחף אותו בתנועה חלקה אל תוך פי הטבעת החלק שלה. אני שומע אותה נאנקת מכאב ואז מהנאה.

פתאום אני מרגיש כאילו הדילדו מיותר ובא לי להיות שוב במרכז החגיגה.

אני מסובב אותה אליי כשהיא על שש, מושך לה בכוח בקוקו הארוך והשחור שלה – ודוחף את הזין המרוגש שלי ישר לתוכה. אני בועל את הצורה שלה מאחורה ולוחש לה באוזן "יאללה תגמרי כבר, חתיכת כלבה".

היא מצחקקת וגונחת. כזה זיון דוגי לא היה לה בחיים. מוציא מהכוס את הזין ודוחף לה אותו גם לתחת. היא צורחת ואז שוב גונחת. איזה חור תחת צר יש לה. תוך כדי שאני משחיל אותה מאחורה, האצבעות שלי עושות את דרכן אל הדגדגן שלה. "אני הולך לפרק אותך מכל הכיוונים" אני מזהיר אותה והיא אומרת לי לסתום את הפה ולהזיז יותר חזק את הזין.

היא מרימה את התחת שלה לכיוון הפרצוף שלי, בזמן שהספה חורקת ומאיימת להתפרק יחד איתה.

המזכירה הכי לוהטת בבניין מקמרת את הגב הסקסי שלה לכיווני בזמן שהשדיים הענקיים שלה מתנדנדים כשאני דופק אותה, אחורה וקדימה. כשהזין שלי עמוק בעכוז שלה והאצבע מטיילת לה לנרתיק המשפריץ שלה,

אנחנו גומרים כמו זוג כלבים חרמנים. האורגזמה שלה מרעידה את קירות הבניין. כאנחנו מתנתקים זה מזו, היא פתאום נראית מודאגת ומסתכלת על השעון.

"ממהרת לאנשהו?" – אני שואל אותה בתמיהה.

"כן" – היא עונה בהתנצלות. "יש לי ישיבה נוספת".

מוצרים מומלצים!