הישיבה סיפור סקס חדש

הישיבה

טיפ קטן: אם בא לכם לרעוד מרוב הנאה, שלבו לוברסיל, תודו לנו אחר כך. קריאה מהנה!

"מה נדמה לך שאת עושה בדיוק?!" – שאלתי אותה כשהיא נעלה אחריה את דלת המשרד מבלי לומר דבר.

ראיתי איך היא מתקדמת לעברי ופורמת אט אט כפתור אחר כפתור בחולצה הדקה שלגופה.

לאט לאט נחשפה לנגד עיניי ההמומות חזיית תחרה אדומה שחפנה בתוכה את החזה הכי עסיסי ויפה שאי פעם ראיתי. כמה סקסית שהיא היתה! אני מודה שתמיד הנחתי שיש לה גוף מדהים, שהיא מחביאה מתחת לבגדים אבל הסקסיות המתפרצת שלה היתה מעל ומעבר לכל מה שיכולתי לדמיין.

היא נעלה אחריה את הדלת והתקרבה אליי צעד צעד עם הציצים הפראיים האלה שלה, תוך שהיא מתעלמת מהנסיונות שלי לברר מה בדיוק נראה לה שהיא עושה. "הזמנת אותי לישיבה" – היא עונה בתמימות, ולא חולפת דקה נוספת והיא כבר משליכה מעליה את החולצה שפתחה, ומתיישבת. עליי.

כשהיא מחליטה להפטר גם מחזיית התחרה – נגלה לנגד עיני פאר היצירה: שני מלונים עסיסיים שבא לך להכניס לפה ולתת ביס נוטף עסיס, ועליהם עטרות חומות תואמות, מקושטות בזוג פטמות קשות וזקורות.

תאווה לחיך ולעיניים. יופי כמו שלה, כזו שלמות – זה לא משהו שיוצא לך לראות כל יום. בטח שלא במשרד שלך. מה אני אמור לעשות עכשיו לכל הרוחות? הרי מדובר במישהי שיש לי איתה יחסי… עבודה. נכון, זה לא שהמחשבה לדפוק אותה מכל מיני כיוונים לא חלפה במוחי המחורמן לפחות 3 אם לא 4 פעמים ביום, בכל פעם שהייתי חולף ליד השולחן שלה ורואה אותה מקליקה על העכבר באצבעות המטופחות שלה, או אוחזת בשפורפרת הטלפון.

יחסי עובד מעביד בתחת שלי (או שלה) – פתאום חשבתי לעצמי בתעוזה. הרי זו היא שהתחילה.

נכון, אני זה שנמצא למעלה בשרשרת הפיקוד המשרדית, ואני זה שמשלם את המשכורות – אבל לפני הכל אני גם בן אדם, גבר. שיש לו צרכים, דחפים ורצונות. שמעתי שהיא נשואה למישהו, אבל אני תוהה אם גם היא שמעה,

כי לפני שאני מצליח להשחיל מילה, היא כבר יושבת לי על הברכיים ודוחפת לתוך הפה הפעור שלי את הפטמה הקשה שלה. היא מלטפת לי את הלחי, ואז מלקקת לי את תנוך האוזן. אני יושב שם המום ושותק ו… עומד. חזק.

היא מעסה לי את המפשעה לאט לאט, כאילו כדי להכעיס ומניחה את האצבע שלה על פי בזמן שהיא לוחשת לי: "שששש… תירגע, זה יהיה הסוד שלנו". בעל כורחי, אני מחליט לזרום עם הסיטואציה וחושב לעצמי בראשי – אתה לא עושה כאן שום דבר פסול. האחריות היא כבר לא רק שלי. אני מעביר לה לשון חמה על הפטמה ואז נושך אותה קלות. היא משחררת צווחה ואז אנחה של עונג.

אני מלקק את האצבע שלי טוב טוב, עושה חור בגרביון הניילון השחור שלה ומשחיל את האצבע המורה שלי פנימה. מגשש את דרכי לאט לאט לכיוון הכוס שלה, וקולט איך היא חסרת סבלנות ומתגרה.

היא מתחילה להשמיע קולות קצת משונים, מעין יללה, משהו שאולי אפילו נשמע כמו תחינה.

היא כל כך רוצה את זה! אני מעסה לה את המנוש בתנועה מעגלית, מביט בפניה המחורמנות ואז מפסיק.

היא סוטרת לי בעצבים. מלקק שוב את האצבע ודוחף לה אותה בבת אחת לתוך הנרתיק. מפמפם אותה קצת עם האצבע והיא שורטת לי את הכתף ואז מתעצבנת: "חלאס, זה לא מספיק".

יכול להיות שאני מדמיין את המזכירה שלי קורעת ממני עכשיו את החולצה? אני עוצר את בדיקת המציאות כשהיא מציעה לי מציצה. היא מורידה ממני את המכנסיים בבת אחת ומתכופפת מתחת לשולחן המנהלים שלי.

היא מפשילה למטה את הגרביון שלה, שמה יד אחת על הכוס שלה ואת היד השניה, סביב הזין הנפוח שלי.

אין ספק שיש לה יופי של קורדינציה, למזכירה שלי, אני חושב לעצמי בהתפעלות בזמן שהיא מתחילה ללקק את הפין שלי מלמעלה למטה ותוך כדי מביאה לי ביד (וגם לעצמה). מולטי טאסקינג זו בהחלט אחת החוזקות שלה.

שניה לפני שאני גומר לה בפה, היא עוצרת ונעמדת מעליי. אני עדיין ישוב עם הזין בחוץ, על כסא המנהלים היוקרתי שלי, כשהיא מפסקת רגליים חטובות שבמרכזן כוס מגולח, ורדרד וחלק – יפה כמו שלא ראיתי בחיים שלי.

היא לא חושבת פעמיים מעבירה רגל אחת מעליי ואז רוכבת עליי כמו על מתקן רודיאו. היא גונחת ודוחפת את הפנים שלי ישר לתוך השדיים התפוחות שלה. אין לי לאן לברוח עכשיו ואני שומעת את הגניחות החזקות שלה.

"מישהו עוד יכול להכנס לכאן" – אני אומר לה מתנשף, בין הנאה לבין חשש. אני יכול לזהות שהמחשבה שמישהו יפתח את דלת המשרד ויראה את שנינו ערומים ומזדיינים אפילו מגרה אותה יותר.
היא מסתכלת עליי במבט משונה לרגע ועונה לי "יש לך בעיה עם זה?" היא מכניסה אצבע לפה שלה מתחילה לעסות לעצמה את הדגדגן בזמן שהיא עדיין דוהרת עליי ודוחפת לפה שלי את הלשון שלה. מולטי טאסקינג, כבר אמרתי?

אני עוד שניה גומר, אבל היא מקדימה אותי. משתוללת עליי וצורחת כאילו אנחנו האנשים האחרונים בבניין המשרדים, ואז בבת אחת נעמדת מעליי בפיסוק רגליים, ומשפריצה לי על המכנסיים.
"גמרת, חמודה?" – אני שואל אותה. "איתך, עוד לא גמרתי" – היא עונה בשובבות שאני לא יכול לעמוד בה, ומזמינה אותי להצטרף אליה על הספה.

היא נשכבת ברגליים פתוחות על ספת האורחים החדשה במשרד שלי ועושה לי סימן עם האצבע להצטרף לחגיגה. אני צולל לתוך הכוס הרטוב והמגולח למשעי שלה ומתחיל ללקק אותה. הלשון שלי מתחילה למעלה ויורדת עד לתחת שלה, היא שוב יורדת ועולה. עכשיו אני בשליטה. פתאום היא קמה בבת אחת אל תיק היד שלה ומוציאה ממנו חפץ לא מזוהה בצבע שחור. "אני רוצה שתכניס לי את זה מאחור" – היא מבקשת, ספק מתחננת.

אני שם לב שמדובר בדילדו, אולי הגדול ביותר שראיתי מעודי – ואני משמן אותו קצת עם הרוק שלי ודוחף אותו בתנועה חלקה אל תוך פי הטבעת החלק שלה. אני שומע אותה נאנקת מכאב ואז מהנאה.

פתאום אני מרגיש כאילו הדילדו מיותר ובא לי להיות שוב במרכז החגיגה.

אני מסובב אותה אליי כשהיא על שש, מושך לה בכוח בקוקו הארוך והשחור שלה – ודוחף את הזין המרוגש שלי ישר לתוכה. אני בועל את הצורה שלה מאחורה ולוחש לה באוזן "יאללה תגמרי כבר, חתיכת כלבה".

היא מצחקקת וגונחת. כזה זיון דוגי לא היה לה בחיים. מוציא מהכוס את הזין ודוחף לה אותו גם לתחת. היא צורחת ואז שוב גונחת. איזה חור תחת צר יש לה. תוך כדי שאני משחיל אותה מאחורה, האצבעות שלי עושות את דרכן אל הדגדגן שלה. "אני הולך לפרק אותך מכל הכיוונים" אני מזהיר אותה והיא אומרת לי לסתום את הפה ולהזיז יותר חזק את הזין.

היא מרימה את התחת שלה לכיוון הפרצוף שלי, בזמן שהספה חורקת ומאיימת להתפרק יחד איתה.

המזכירה הכי לוהטת בבניין מקמרת את הגב הסקסי שלה לכיווני בזמן שהשדיים הענקיים שלה מתנדנדים כשאני דופק אותה, אחורה וקדימה. כשהזין שלי עמוק בעכוז שלה והאצבע מטיילת לה לנרתיק המשפריץ שלה,

אנחנו גומרים כמו זוג כלבים חרמנים. האורגזמה שלה מרעידה את קירות הבניין. כאנחנו מתנתקים זה מזו, היא פתאום נראית מודאגת ומסתכלת על השעון.

"ממהרת לאנשהו?" – אני שואל אותה בתמיהה.

"כן" – היא עונה בהתנצלות. "יש לי ישיבה נוספת".

טיפ קטן: את הסיפור הבא, תקראו תוך שימוש בלוברסיל – ג'ל האוננות החזק בעולם המאושר ע"י משרד הבריאות הישראלי והאמריקאי ומכיל חומרים טבעיים בלבד. חוויה מדהימה לשימוש עצמי וזוגי, לגברים ולנשים.

נשמח לשמוע... מה דעתכם?
להזמנת ספריי השהייה לשיפור הביצועים במיטה: 077-230-4604 (דיסקרטי)
לרכישת ספריי השהייה כולל משלוח דיסקרטי:
סיפורי סקס נוספים מחרמנים במיוחד:
עובדת עד מאוחר סיפור סקס חדש חדש

עובדת עד מאוחר

"קוראים לי דורון, אני בן 28 ואני מכור לשיחות סקס בטלפון". הנה אמרתי את זה. לפעמים אני מרגיש שההתמכרות שלי לסקס טלפוני קצת יוצאת משליטה ושואל את עצמי אם קיים סיכוי שמישהו מרגיש כמוני ואולי הקים לטובת אנשים מסוגנו קבוצת תמיכה. למרות זאת, אני באמת ובתמים מאמין שסקס טלפוני הוא

לסיפור המלא »
סיפור סקס יום הולדת חגיגה נחמדת

יום הולדת חגיגה נחמדת

כשהגעתי אל גיל 20 סוף סוף יצאתי מהבית הקטן של ההורים שלי באשקלון. הגיע הזמן שהחלטתי לפתוח כבר דף חדש בחיים, הלכתי ללמוד לתואר הראשון שלי באוניברסיטה בתל אביב במסלול של לימודי משפטים וגם פגשתי חברות חדשות. פתאום שמתי לב שכל החיים שלי משתנים להם לטובה. אני עדיין זוכרת את

לסיפור המלא »
יומני היקר חלק 1 סיפור סקס

יומני היקר – פרק 1

יומני היקר, אני מנסה לכתוב כאן על היום שעובר עליי, אבל בקושי מספיקה כי כל כמה דקות מגיע לדירה הדיסקרטית שלי לקוח חדש שרוצה לפגוש אותי ולשכב איתי. בתור נערה עובדת שמתפרנסת בכבוד מלגרום הנאה לאנשים זרים, חשוב לי לעשות רושם טוב על האנשים שמגיעים לכאן ולגרום להם להיות מרוצים

לסיפור המלא »
שרמוטה פוריטנית 3

שרמוטה פוריטנית – חלק 3

בלילה שאחרי הקטע ששרית עשתה לי היא בישרה לי שיש לה כרטיסים להופעת ג'אז בחמישי בערב ושאלה אם אצטרף אליה. אמרתי לה שחד משמעית לא ומספיק שאחד מאיתנו יסבול, ומיהרתי לשלוח הודעה למיקה, כדי לשריין אותה לאותה השעה. איך שנכנסתי לבית של מיקה כבר הייתי בתוך הכוס שלה. הייתי מחורמן

לסיפור המלא »
בחורות זורמות חלק א סיפור סקס

בחורות זורמת חלק א'

זה היה בית מטורף על החוף עם ארבע אמבטיות, שישה חדרי שינה, ג'קוזי ענק, סאונה ובריכה. מזל שהיו שם כל כך הרבה אמבטיות כי הייתי צריכה רגע עם עצמי כדי להרגע מהנסיעה הארוכה והמיוזעת. הזעתי מכל החורים בגוף שלי והרטיבות בין הירכיים הזכירה לי שאני חרמנית. הגעתי לשם עם החברה

לסיפור המלא »
יומני היקר חלק 4 סיפור סקס

יומני היקר – פרק 4

יומני היקר, היום הגעתי לעבודה שלי כמעט בזמן אבל באורח פלא איך שהגעתי כבר ראיתי שממתין לי בדירת הסקס לקוח שהצליח להגיע לפני. הוא היה הבחור שזיינתי לפני כמה ימים, תייר אמריקאי חמוד שהיתה לי איתו כימיה מינית מדהימה. הוא סיפר לי שהיום זה היום האחרון שהוא מבלה בישראל והוא

לסיפור המלא »
תעשה לה הפתעה - תזמין ספריי השהייה לערב מפנק!
ספריי השהייה
לעינוג זוגי ארוך
תוכן עניינים
  • אופנוען זמין למשלוח
  • במלאי
  • תשלום באשראי / מזומן
  • חומרים טבעיים בלבד
  • באישור משרד הבריאות
  • עד 3 שעות משלוח באיזור גוש דן
משרד הבריאות אישור
באישור משרד הבריאות
* כל תהליך ההזמנה - דיסקרטי לחלוטין.

RELAX. ENJOY.

גומר מהר? יש פתרון והוא דיסקרטי לחלוטין!
לקבלת פרטים נוספים: