הירידה של ליאת לאילת

ליאת שירתה ביחידה דרומית, לידי אילת. עוד שבועיים היתה אמורה להשתחרר ובדיוק חזרה הרגע לחמשו"ש בביתה שבהרצליה, כשהווסטאפ שלה צפצף ועל הצג הופיעה הודעה מהחברה הטובה שלה רויטל, שהשתחררה מהצבא לפני כמה חודשים.

"היום אין תירוצים, את מתקלחת, עולה על אזרחי ויורדת איתי לאילת" – הודיעה לי רויטל בטון חגיגי שלא משתמע לשתי פנים. "יש לנו את הוילה של אבא שלי שנסע לחו"ל – כל הבית לעצמנו ורק צריך למצוא כמה בחורים חמודים שיבואו לחגוג שם איתנו".

"היא לא שפויה הבחורה הזו" ליאת חשבה לעצמה. "השניה הגעתי הביתה, היא באמת מצפה שארד איתה לסוף שבוע פרוע באילת אחרי שהייתי שם כל השבוע?"

רויטל לא הותירה מקום לויכוח וכהרגלה ניתקה את השיחה באומרה "יאללה – באה לאסוף אותך עוד שעה!". ליאת הבינה שאין טעם להתנגד ונכנסה להתקלח.

חמש שעות לאחר מכן, כשרויטל עצרה את הג'יפ שלה ליד וילה מרשימה באילת.

בחניה של הבית המתין בחור שזוף ושרירי, עם חולצת טי לבנה שהציגה לראווה גוף מהמם וגברי.

הגבר נראה כמו מישהו שמלאו לו לפחות 45, אבל היה לו גוף מהמם כמו של בן 25 עם חזה רחב וכתפיים רחבות כמו שליאת אוהבת. את החלום בהקיץ של ליאת העיר קול מעצבן ומוכר.

זה היה הקול של רויטל שאמר: "ליאתי, כבר פגשת את מיקי, אבא שלי?".

ליאת הסמיקה באחת ונופפה לשלום למיקי, הגבר שלפני שניה עוד הפשיטה בעיניה ועכשיו הפך באחת לאבא של החברה הכי טובה שלה ובעל הבית.

"חם פה", הכריז מיקי בחיוך והזמין את הבנות להכנס פנימה לוילה.
"אל תדאגו, כמה דקות ואני זז" – הוא הודיע וליאת חשבה לעצמה שהיתה רוצה שמיקי ישאר, בזמן שעלה במדרגות והיא בחנה את התחת השרירי שלו.

אחרי שהאבא החתיך של רויטל יצא לדרכו, פרקו הבנות את המזוודות והלכו להתקלח.

ליאת בחנה את הבייבידול השקוף שלקחה עמה, ותהתה האם מיקי חושב עליה ערומה כשהוא מתבונן בגופה. תוך כדי שמחשבות על מיקי קורע את הבייבידול הסקסי מגופה החטוב, מתרוצצות במוחה, שמעה ליאת צעדים בתוך הבית ומישהו מתקדם לכיוון חדר השינה.

"ליאת", הוא אמר מופתע כשפתח את דלת חדר השינה וראה אותה. המבט של מיקי נדד לחזה החשוף של ליאת שהיתה בדרך למקלחת, ואז התעכב על החוטיני שהיה פריט הלבוש היחיד שכיסה כעת את גופה העירום.

"סליחה, סליחה – פשוט שכחתי משהו בחדר השינה שלי" – הוא אמר במבוכה.

"תרגיש בנוח, רויטל במקלחת" – הפתיעה את עצמה ליאת וענתה לו בבטחון.

מיקי נראה מופתע אבל גם סקרן.

מיקי בחן בתאווה את הישבנים החצופים של ליאת, את החוט הדק שעבר ביניהם, מוביל למשולש תחרה שקוף שחושף משולש שחור ומטופח של שיער ערווה. הזקפה הפראית שלו עמדה לקרוע את מכנסי העבודה שלגופו.

ליאת התקרבה אליו ושמה לה שהעיניים של מיקי לא מצליחות להתנתק מהשדיים שלה.

היא אחזה בידו הגדולה והניחה אותה על אחת מהן. מיקי תפס בשיערה והתחיל לנשק ברעבתנות את צווארה. הזרועות השריריות שלו לא היו בעניין של לבזבז זמן והוא החל למשש את החזה שלה והעביר את ידיו לאורך מותניה עד שהגיע לעכוזים שלה. מיקי מישש את הגוף של ליאת באגרסיביות של איש שרגיל להשתמש בידיים שלו לעבודה. זה כל כך גירה אותה.

ליאת הבחינה בזקפה המתהווה בתוך מכנסיו והחלה לפתוח את כפתורי המכנס.

כשהיא שלפה את הזין ענק המימדים והעומד שלו מתחתוניו, מיקי גנח כולו מרוגש, ודחף אצבע מהצד לתוך החוטיני שלה. מיקי רפרף באצבעו הגסה על הדגדגן של ליאת, וזה היה מספיק כדי לגרום לה להתכווץ ולחוש צמרמורת של ריגוש בכל גופה. ליאת שיחררה גניחה שקטה וארוכה. האצבע שדחף לה לתוך החוטיני פגשה ברטיבות שאי אפשר היה לטעות בה. ליאת רצתה זין, את הזין שלו.
כשהוא השחיל את האצבע לתוך הנרתיק הפועם שלה היא נרעדה ונשכה את הפטמות שלו מבעד לחולצתו.

ליאת לא יכלה להתאפק יותר ובבת אחת דחפה את מיקי אל המיטה שלו, הפשיטה מעצמה את החוטיני המיותר, והבחינה כיצד הוא מתבונן בה ברעב אינסופי. היא הפשילה את הבוקסר ההדוק עד כפות רגליו ומיקי ישב על המיטה עם זקפה עצומה ומגרה בטירוף.

ליאת טיפסה מעליו כשברכיה משני עבריו של מיקי והוא טמן את ראשו בין שדיה ושחרר גניחה.

גם היא. מיקי אחז במותניים הצרות של ליאת, קירב אותה לבטנו השרירית, ועזר לה להתמקם ישר על הזין המגורה שלו. ליאת יכלה להרגיש איך ראש הפין מדגדג את הכניסה לנרתיק שלה והתגרתה בטירוף. היא התישבה ממש עליו וחשה איך הוא ממלא את הכוס שלה, מתפתח לה בין קירות הנרתיק ומחמם אותה מבפנים כשהוא מדגדג לה נקודת הג'י מבפנים.

ליאת החלה לרכב על הזין של מיקי בתחילה בתנועות איטיות ואז חזק ומהר יותר ויותר.

היא חשה גלים עולים ויורדים של עונג ואיך נוזלי גוף – שלה ושלו נקווים בתוכה. העונג הלך והתגבר ועכשיו היא כבר ממש דהרה עליו – יורדת ועולה, הזין העצום חודר פנימה בעוצמה, יוצא ונכנס לתוכה שוב ושוב ושוב עד שהיא כמעט מתעלפת מריגוש.מיקי חשש שביתו רויטל תשמע אותם, אז הוא כיסה את פיה של ליאת בידו הגסה ולחש לה "שששש".

היא נגסה באצבעו וזה גירה אותה. מיקי הפליק לה על התחת בזמן שהיא מגבירה את קצה הרכיבה על הזין שלו, והוא אמר לה "אני רוצה לראות אותך מגרה את עצמך" – והניח את היד שלה על דגדגנה.

ליאת התחילה לשפשף לעצמה את הכוס ולגנוח בזמן שהיא דופקת את מיקי בתנועות נמרצות הולכות ומתגברות. היא עמדה לגמור, הכי חזקה שהיא גמרה בחיים שלה.

האורגזמה של ליאת הרעידה לה את המנוש ואז את כל חלקי הגוף, כאילו היא התפוצצה עליה. ליאת שיחררה גניחה רמה, אבל מיקי כיסה את השפתיים שלה כדי שרויטל לא תישמע אותם.
מיקי המתין שליאת תגמור עליו וחש איך הנוזלים שזלגו מהכוס הרוטט שלה מכסים לו את הזין ומגיעים עד הביצים. הרגיש שהוא עוד שניה שם, אבל עדיין לא גמר בעצמו.

הוא תפס לה את התחת כשהיא עדיין מחוברת אליו, וכשהרגליים שלה כרוכות סביב מותניו, קם יחד איתה והשעין אותה על הקיר הוא הדביק אותה לקיר, החל להקפיץ אותה על הזין שלו – כמו בובה, ודחף אותו עמוק וחזק לתוכה. הזקפה שלו עמדה לקרוע לה את הכוס ושניהם התגרו מזה.

הוא זיין את ליאת בכזו עוצמה שהיא גנחה בקול, עצמה את עיניה והראש שלה כמעט נדפק בקיר שמאחוריה בזמן שהוא מפמפם אותה.

ליאת יכלה להרגיש את הזין הכי קשה בעולם  מחכך אותה מבפנים ומזמן לה אורגזמה נוספת בעוצמה גדולה אפילו יותר מהראשונה שחוותה. הוא לקח את הגוף המגורה שלה, והשכיב אותה על הספה. מיקי סתר לה קצת על הדגדגן כדי לגרות אותה וצבט לה חזק את הפטמות עד ששחררה צרחה.

הוא רצה לדפוק אותה עד שיגמור וליאת רצתה שיגמור בתוכה חזק. היא יכלה לחוש בביצים שלו מצליפות בה בזמן שהזין שלו יוצא מתוכה ונכנס שוב בעוצמה. והוא פלט אוויר לח וחם על צווארה.

כשליאת חשה כיצד הנשימות של מיקי הופכות קצובות ושטחיות יותר – הוא חדר אליה בעוצמה פעם אחת אחרונה והיא הרגישה אותו רועד לה בתוך הכוס כשהיא מכווצת את קירות הנרתיק הצר שלה וסוגרת עליו את רגליה. השפיך שלו התפרץ לתוכה בפראות והוא קרס עליה בבת אחת. מתנשף ומלקק לה את האוזן תוך כדי שהוא גונח.

"מי היה מאמין שגבר בן כמעט חמישים יכול לזיין ככה?" – היא חשבה לעצמה, מגורה ומוכנה לעוד גמירה.

מוצרים מומלצים!