הידידה האפלטונית שלי סיפור סקס חדש

הידידה האפלטונית שלי

טיפ קטן: אם בא לכם לרעוד מרוב הנאה, שלבו לוברסיל, תודו לנו אחר כך. קריאה מהנה!

בגיל 23 כבר הרגשתי שאני לא יכול. כל החברים שלי כבר זיינו חוץ ממני וצחקו עליי כל הזמן שאולי אני הומו או אימפוטנט. נשבר לי הזין, תרתי משמע. החלטתי שחלאס אני עושה משהו עם זה ומוצא מישהי לשכב איתה בפעם הראשונה. להיות בתול זה לא תענוג גדול אחרי גיל 20, אתם יודעים. אז החלטתי לנסות ולעשות מעשה וקבעתי להפגש עם מישהי שהיתה איתי בצבא והיינו ידידים. בתכלס זה לא שרציתי אותה או משהו והיא לא ממש היתה הטיפוס שלי אז כששירתתי איתה. אני זוכר אותה בתור שמנמונת כזו ולא בשביל משהו – אבל בנות גבוהות ורזות עם ציצי קופץ הן יותר הטעם שלי. אני לא דוש או משהו, אבל באמת שבשבילי רוני היתה רק חברה טובה ולא יותר מזה.

אבל קבעתי איתה איזה ערב בבית קפה. אני מודה, תמיד היא התנהגה קצת מוזר בסביבתי. חברים שלי אמרו לי שאני מפגר וברור שהיא בעניין שלי, אבל בתכלס זה לא ממש עניין אותי. אם אין משיכה אין מה לעשות, נכון? נזכרתי בשיחות שהיו לי עם החברים מהצבא לגבי רוני ובנסיונות להוריד אותם מהנושא, בזמן שלגמתי מהבירה שלי. "היי, אתה שון?" מישהי פנתה אליי פתאום. כשהרמתי את הראש מכוס הבירה שלי והסתובבתי לכיוונה, כמעט נחנקתי מהשלוק. "כן, אנחנו מכירים?" שאלתי את הבחורה מבולבל, והבחורה הכי כוסית שראיתי כבר הרבה זמן: רזונת עם שיער חלק ושופע, גוף חטוב, גבוהה ממש כמו שאני אוהב, עמדה ממש מולי וחייכה אליי.

"מה נסגר איתך סתום? אתה לא מזהה אותי כבר?!"  – שאלה אותי רוני הידידה האפלטונית שלי, תוך שהיא מנסה להחניק צחקוק, ואני יושב שם המום מהשינוי שהיא עברה ומחייך כמו אדיוט גמור לכיוונה.
קמתי לחבק אותה, עדיין מופתע. "תקשיבי, בחיי שלא זיהיתי אותך. מה זה? את נראית ממש אבל ממש טוב" – החמאתי לה בכנות והרגשתי תחושות חדשות ומבלבלות מפרפרות לי בגוף. יכול להיות שרוני עושה לי פרפרים בבטן?! בחיים לא הייתי מעלה מצב כזה על דעתי. לרוני "החדשה" היה חזה מרשים שאני יכול להשבע שלא היה קיים כשהיינו ידידים בזמן הצבא. התנתקתי מהחיבוק המשותף ופתאום קלטתי שעומד לי חזק. יאו, רוני אפשטיין פאקינג מעמידה לי אותו. מה היה מדמיין?! הרגשתי נבוך לאללה ומבולבל פתאום וקיוויתי שהיא לא קלטה שאני מגורה.

רוני התיישבה בכסא ממולי בחיוך בטוח בעצמו, אדום ויפה וכל מה שיכולתי לומר לה היה: "אממ השתנית". אין אני אדיוט כזה. "תודה" רוני ענתה לי במבוכה קלה. לשמחתי אחרי ששנינו הזמנו בקבוק יין לשולחן הקרח קצת נשבר. דיברנו על הכל, כמו החברים הותיקים שתמיד היינו וחשתי הקלה כשחשבתי שהאלכוהול יעזור להפיג את המתח המיני בינינו. אלא שפתאום הרגשתי איך הרגל החטובה של רוני מגששת אל אזור המפשעה שלי מתחת לשולחן. זה באמת קרה עכשיו? שאלתי את עצמי המום. לזה לא הייתי מוכן, האמת. אבל הזין שלי עמד כמו טיל מוכן לשיגור.

בלי שום אזהרה, רוני קמה ממקומה, והזמינה אותי ממני להתלוות אליה. הלכתי בעקבותיה על טיס אוטומטי, בלי להגיד מילה, ופתאום מצאתי את עצמי בשירותי הנשים. רוני פתחה את הדלת של אחד מן התאים, משכה אותי פנימה וסגרה את הדלת אחריה. עמדתי שם דבוק לקיר, כולי חרמן ולבן כמו סיד. מודה שלא ממש ידעתי מה אני אמור לעשות שם באותו הרגע. יכול להיות שככה אני אמור לאבד את הבתולים שלי? רוני לא אמרה כלום, אבל מיהרה להפשיט ממני את המכנסיים ולפני שהספקתי לשאול שאלות, השפתיים שלה סיפקו תשובות – לזין שלי, שהיה עמוק בתוכן. פלטתי אנחה שהפתיעה גם אותי. דבר כזה לא קרה לי בחלומות הכי פרועים שלי. רוני ציחקקה בשביעות רצון עצמית ולחשה כיודעת דבר: "אתה עומד להנות מזה, חמוד".

בחיים אף אחת לא מצצה לי ככה לפני כן. כן, הייתי עם בנות בכמה סיטואציות דומות, אבל אף אחת לא עשתה לזין שלי את הדברים שרוני עשתה עכשיו. הייתי על סף גמירה, אבל הרגשתי שאני חייב להתאפק כדי למקסם את ההנאה.

להפתעתי הרגשתי ממש בנוח עם רוני ותוך כדי שהיא מלקקת לי הביצים והזין, פתאום קלטתי איך אני מושך את השיער החלק שלה. רציתי יותר מלגמור לה בפה. רציתי את כולה. הרמתי את רוני מהרצפה ומשכתי אותה אליי. היא התיישבה על הזין החם שלי ולפני שהבנתי מה קורה – כבר התחלנו להזדיין.
"אני מזיין בחורה" חשבתי לעצמי בזמן שאני מפמפם את רוני בעוצמה והיא לא מבינה את החיוך המטופש שיש לי על הפנים אבל ממשיכה להניע עליי את האגן שלה ולהשאיר אותי בעניינים. הכוס שלה מתחיל להתכווץ לי על הזין וזה כל כך מגרה, כל כך טוב. פתאום נשמעת דפיקה בדלת, מישהי רוצה להכנס לשירותים. "תפוסססס" רוני צועקת ואז גונחת ומצחקקת, ואני מכסה את הפה שלה ביד שלי, שלא יתפסו אותנו.

אני גומר חזק בתוך רוני, ולא מאמין שזיינתי בפעם הראשונה את הבחורה הכי יפה וכוסית שראיתי בחיים שלי.
רוני נראית מרוצה אבל אני רוצה שגם היא תגמור. אז אני מצמיד אותה אל הקיר, מכניס לה את הלשון שלי לכוס ומתחיל ללקק לה את הדגדגן חזק כשהידיים שלי מלטפות ותופסות את החזה שלה. רוני גנחה ודחפה את הראש שלי פנימה לתוך הכוס שלה והחלטתי להעלות הילוך ולדחוף אצבע פנימה לתחת שלה בזמן שאני מלקק את המנוש שלה מקדימה.

הזין שלי חזר בבת אחת לעמוד כשרוני לחשה לי "אני עוד שניה גומרת". הכוס שלה היה כל כך הדוק וחם והזין שלי רצה רק לחזור פנימה לתוכו. כופפתי אותה קדימה ובתנועה מהירה וחלקה חדרתי לתוכה. היא שיחררה אנחה וגנחה. ככה בזמן אני מפסק את הישבנים הסקסיים שלה, ומפליק לה, אני דוחף ומוציא מתוכה את הזין והיא רק הולכת ומתגרה. אני מת לגמור שוב, אבל היא מתחננת שאחזיק מעמד. אני אמנם חדש בזיונים אבל מצליח להפנים ומתאפק עד שאני שומע אותה גונחת וגומרת.

תוך כדי שמענו שוב דפיקות חזקות בדלת תא השירותים, ובתור משחק החלטנו שאדפוק את רוני בקצב שמתאים לדפיקות בדלת. בלי לשים לב הצלחנו להגיע ככה שוב לאורגזמה מטורפת, הפעם ביחד.

כשאנחנו בטוחים שלא נשאר לי זרע יותר בגוף, רוני ואני קמים, מתלבשים בחיוך ואחרי נשיקה לוהטת אחרונה יוצאים מתא השירותים. נראה שהעיניים הסקרניות של כל הסועדים בבית הקפה עלינו, כנראה שיצרנו תור מטורף לשירותי הבנות, אבל מצידי הם יכולים ללכת להזדיין – אני הרגע זיינתי בפעם הראשונה, שלוש פעמים ברצף.

"כמה השתנית לי, רוני" – אני מתוודה באזניה ומגניב לה נשיקה על הצוואר. אני מסרב להאמין שהרגע איבדתי את בתולי עם הידידה הכי טובה שלי מהצבא. את המחשבות שלי קוטע הקול המתוק שלה כשהיא עונה לי: "זהו, שלא קוראים לי רוני – אני שרית, אחותה התאומה".

טיפ קטן: את הסיפור הבא, תקראו תוך שימוש בלוברסיל – ג'ל האוננות החזק בעולם המאושר ע"י משרד הבריאות הישראלי והאמריקאי ומכיל חומרים טבעיים בלבד. חוויה מדהימה לשימוש עצמי וזוגי, לגברים ולנשים.

נשמח לשמוע... מה דעתכם?
להזמנת ספריי השהייה לשיפור הביצועים במיטה: 077-230-4604 (דיסקרטי)
לרכישת ספריי השהייה כולל משלוח דיסקרטי:
סיפורי סקס נוספים מחרמנים במיוחד:
שרמוטה פוריטנית 4

שרמוטה פוריטנית – חלק 4

לא חלפו יותר מעשר דקות נוספות ושרית ואני כבר היינו שרועות ערומות על הספה בסלון דירתי. להפתעתי הרבה, הנשיקות שלה היו מדהימות ממש וגרמו לי להיות סופר רטובה. לשון רפרפה על לשון, שפתיים ינקו שפתיים. הידיים נכנסו גם הן לתמונה, מלטפות, ממששות, חוקרות ומעסות. קירבתי את שפתיי אל השדיים של

לסיפור המלא »
סיפור סקס יום הולדת חגיגה נחמדת

יום הולדת חגיגה נחמדת

כשהגעתי אל גיל 20 סוף סוף יצאתי מהבית הקטן של ההורים שלי באשקלון. הגיע הזמן שהחלטתי לפתוח כבר דף חדש בחיים, הלכתי ללמוד לתואר הראשון שלי באוניברסיטה בתל אביב במסלול של לימודי משפטים וגם פגשתי חברות חדשות. פתאום שמתי לב שכל החיים שלי משתנים להם לטובה. אני עדיין זוכרת את

לסיפור המלא »
סיפור סקס עונג שבת

סיפור על עונג שבת

הכל החל בערך כשהייתי בת 17 – היה לי בתקופה הזו חבר שממש אהבתי וממש נהננו לשוחח זה עם זו בטלפון כששנינו שוכבים כל אחד במיטה שלו – ברגעים שלפני השינה , כך שיצא שבאופן קבוע היינו נרדמים ביחד. את החלק הבא אני זוכרת ממש כאילו זה היה אתמול… ערב

לסיפור המלא »
אשת חייל מי ימצא סיפור סקס

אשת חיל מי ימצא

כל חייה ידעה אביחיל – בת ישראל כשרה, רק גבר אחד אבל תמיד ידעה שהיא רוצה חוויה שונה, והנה, בעזרת השם – יום בהיר אחד הגיעה ההזדמנות למשהו חדש. בעלה היקר של אביחיל, דאג שילדיהם הגדולים ילכו ללימודיהם בישיבה ושהבנות – יהיו עסוקות בנקיון הבית ושמירה על האחים הקטנים, ואז

לסיפור המלא »
שרמוטה פוריטנית 3

שרמוטה פוריטנית – חלק 3

בלילה שאחרי הקטע ששרית עשתה לי היא בישרה לי שיש לה כרטיסים להופעת ג'אז בחמישי בערב ושאלה אם אצטרף אליה. אמרתי לה שחד משמעית לא ומספיק שאחד מאיתנו יסבול, ומיהרתי לשלוח הודעה למיקה, כדי לשריין אותה לאותה השעה. איך שנכנסתי לבית של מיקה כבר הייתי בתוך הכוס שלה. הייתי מחורמן

לסיפור המלא »
שרמוטה פוריטנית 2

שרמוטה פוריטנית – חלק 2

היו עוד כמה הודעות אישיות ששלחו אל מיקה משתמשים אחרים שרצו להציע לפגוש אותה באופן אישי, בעולם האמיתי. מיקה זרמה איתם כמו תמיד ופלירטטה איתם בכיף. "גם אני בנאדם וזה בסך הכל חלק מהחוויה, מה יש?" – מיקה חשבה לעצמה. כשהיא עמדה לשלוח את הודעת התגובה האחרונה שלה אל אחד

לסיפור המלא »
תעשה לה הפתעה - תזמין ספריי השהייה לערב מפנק!
ספריי השהייה
לעינוג זוגי ארוך
תוכן עניינים
  • אופנוען זמין למשלוח
  • במלאי
  • תשלום באשראי / מזומן
  • חומרים טבעיים בלבד
  • באישור משרד הבריאות
  • עד 3 שעות משלוח באיזור גוש דן
משרד הבריאות אישור
באישור משרד הבריאות
* כל תהליך ההזמנה - דיסקרטי לחלוטין.

RELAX. ENJOY.

גומר מהר? יש פתרון והוא דיסקרטי לחלוטין!
לקבלת פרטים נוספים: