החברה של אחי היא הכי סיפור סקס

החברה של אחי היא הכי

טיפ קטן: אם בא לכם לרעוד מרוב הנאה, שלבו לוברסיל, תודו לנו אחר כך. קריאה מהנה!

תקשיבו, היא היתה אחת היפות, בת הזוג של אח שלי. מסוג הבנות שאתם רואים וישר אומרים: "פשששי, אין דברים כאלה" – ובאמת שלא היו. פשוט אין מילים, אבל אם חייבים, אז תדעו שהיא היתה בחורה קוקטית, כלומר קטנטנה כזו, עם פנים של בובה, עצמות לחיים גבוהות, שיער שופע אדמוני כזה ועיניים כחולות וצלולות. היו לה שפתיים רכות מהסוג שקשה לתאר, מלאות ורודות כאלה ויפות שבא לך לנגוס בהן ולא לשחרר. וכן… היא היתה החברה של אח שלי, לעזאזעל. הייתי חם על החברה של אחי במשך שנים על גבי שנים, וכמובן שלא היו לי הביצים להגיד על זה שום דבר לאף אחד.

הם היו יחד משהו כמו ארבע שנים אבל רבו כל הזמן, בלי הפסקה, ריבים שאחריהם היא היתה יושבת לה ובוכה ושופכת בפני את ליבה. תראו, אני יודע איך זה יכול להשמע, אבל באמת שאני לא בנאדם רע ולפעמים לא רק שהקשבתי, אלא אפילו ניסיתי לפייס ביניהם. למרות זאת, לאורך כל השנים האלו, כל כך רציתי אותה. כמובן, לא תכננתי לעשות שום דבר שיפריד ביניהם חלילה. לא ידעתי אם היא אפילו בעניין שלי. כל השנים האלו, היינו מאוד מיודדים, אבל היא היתה הבחורה של אחי – ובני משפחה לא דופקים.

בלילות לפני שהייתי נרדם הייתי מפנטז עליה, עירומה. בעיני רוחי ראיתי איך היא מתקרבת אליי, מעירה אותי, מפשיטה מעצמה את כותונת הלילה שלה ומציגה לראווה זוג פטמות ורדרדות ומושלמות על שדיים מושלמים, עם עור פורצלן. בחלומות שלי היא מתחילה לצחקק בזמן שהיא גוהרת מעליי ומזיינת אותי באקסטזה. דמיינתי שהיא קושרת את הידיים שלי למסעד המיטה ומתעללת בי… מלקקת וטועמת את כל חלקי גופי, ואני בתמורה – מזיין אותה עד שהיא מאבדת הכרה. החלום הזה ביקר אותי שוב ושוב, אבל תמיד התעוררתי עם שמיכה רטובה מלווה בידיעה האכזרית שהפנטזיה הזו של לפני השינה זה הכי קרוב שהיא ואני נוכל להגיע ללהיות ביחד.

יום אחד, משהו קרה והיא הגיעה אליי נסערת ובוכה. אח שלי היה במילואים והיא רבה איתו בטלפון והחליטה שהיא לא מסוגלת להמשיך ככה. "די, נמאס לי" היא יבבה, וביקשה שאעזור לה לקחת את הדברים שהשאירה בחדר של אחי. ניסיתי להרגיע אותה, ליטפתי את שערה, והיא שפכה בפני את כל מה שקרה. ניסיתי להגיד שיהיה בסדר, אבל פתאום היא נתנה בי מבט, ואני שלא יכולתי יותר – מצאתי את עצמי מנשק אותה בלהט.
בתגובה, החברה של אחי דחפה אותי ממנה ואני נבהלתי. התחננתי שהיא תסלח לי, התנצלתי וניגשתי כדי לתת לה את החפצים שאספתי עבורה מהחדר של אחי, כשלהפתעתי, היא פתאום התנפלה עליי והחלה לנשק אותי. עם הלשון המתוקה שלה בתוך הפה שלי, הרגשתי מסוחרר, ואז הרגשתי איך היא מתחילה ללקק לי את הצוואר.

נישקתי אותה בלהט, מרגיש את טעם הבושם שלה בתוך הפה שלי ומלמלתי בהתרגשות "לא תאמיני כמה זמן אני מדמיין שתנשקי אותי". למרבה הפתעתי היא השיבה לי "וואו, כל כך. גם אני".
פתאום הבנתי כמה אנחנו דומים. שנינו חרמנים ורוצים אחד את השניה כבר המון שנים, וכל הזמן הזה פשוט שתקנו. החלטתי שדי, אנחנו לא יכולים לחזור אחורה. פתאום היא מפשיטה את החולצה שלי מעליי, ומעבירה את הידיים העדינות שלה על בית החזה שלי. הופתעתי לגלות צד חדש ולא מוכר בה – השובבות שלה, כשהיא ליקקה בתאווה את הפטמות שלי ונשכה אותן בעדינות, וזה ממש העמיד לי אותו. כשהיא התכופפה ופתחה לי את הרוכסן, כבר הייתי מוכן. הזין שלי עמד כמו טיל בליסטי מוכן לשיגור, והיא – מוכנה לפקודה הכניסה אותו לפה שלה בשתיקה. כמעט איבדתי הכרה כשהיא ליקקה אותו בהנאה. חשבתי שאני חולם שוב, שהבחורה הזו סוגרת את השפתיים שלה על הזין שלי, אבל גלי העונג היו כל כך אמיתיים.

אני מצידי, הרגשתי צורך לפצות אותה במיידי על כל הזמן האבוד. אז השכבתי אותה על המיטה, והורדתי לה את התחתונים. ליקקתי לה בעדינות את הכוס המתוק שלה, תוך כדי שאני דוחף לה אצבעות רועדות ונאנח.  "כמה רציתי להיות איתך ולא ידעת" היא אמרה לי בין גניחה לגניחה, כאילו שהיא מצליחה לקרוא את מחשבותיי. הפה שלי לא רצה לדבר אלא לענג אותה וכך מצאתי את הלשון שלי מגששת הישר אל הדגדגן שלה. מצצתי וליקקתי בהתלהבות של ילד בן 16 (בינינו, זה לא היה כזה מזמן כן?) והיא גנחה כאילו זו הפעם הראשונה שמישהו יורד לה. היא תפסה את השיער שלי ומשכה אותו בהתלהבות. ממש רציתי לדחוף את הלשון שלי פנימה עמוק אל תוך הכוס הזה שלה ולעבור לגור שם. המיצים המתוקים שלה בתוך הפה שלי, והיא כולה מתכווצת ורוטטת על השפתיים שלי ועוד שניה גומרת.

החלטתי שזה הזמן ובאותה השניה השחלתי את הזין העומד שלי לתוך הכוס הרטוב שלה. היא אחזה בתחת שלי ודחפה אותי אליה, תוך שהיא מפליקה לי. "חזק… דפוק אותי!!!" היא התחננה אליי. שאני אסרב? רציתי לשבור את האגן המתוק שלה, ודחפתי את הזין פנימה בעוצמה שלא ידעתי שיש בי. המיטה כמעט מתפרקת מעוצמת הזיון שלנו כשפתאום היא משכיבה אותי על הגב. כמו בחלומות הכי פרועים שלי, אני קולט אותה לוקחת את פרקי הידיים שלי, וקושרת אותי למיטה עם הצעיף שלה. אני שוכב שם חסר אונים, מגורה וממתין שהיא שוב תעלה עליי ותכניס את הזין שלי פנימה לתוכה. היא יורדת לי ומתחילה ללקק את הביצים שלי, ואז היא מתיישבת עליי ומתחילה לרכב קדימה ואחורה בטירוףץ היא מזיינת אותי, זה אשכרה קורה. החברה הכוסית של אחי מעוללת לי את כל הדברים שתמיד רציתי.  אני מסובב אותה והופך את הגוף הקטן והמושלם שלה על הבטן, דוחף לה מאחורה את הזין ומזיין אותה בכח, עד שאני כמעט גומר ואז אני מבקש ממנה בעדינות: "תגמרי איתי?" היא מחייכת אליי בהערכה כשאנחנו גומרים יחד, אחוזים זה בזה, בעוצמה. כל זה, קרה בפעם הראשונה. חולפות כעשר דקות – ושוב היא רוצה. עולה על הסוס, אממ… כלומר, הזין שלי, והופ – שוב היא מוכנה לרכיבה.

שלוש שעות של אורגזמות לאחר מכן – אנחנו סוף סוף נחים, מחובקים ומעשנים את הסיגריה של אחרי.
"אז מה עושים עכשיו?" היא מביטה בי ברוך אינסופי ושואלת אותי. אני כל כך מאוהב בבחורה הזו, אבל לא ממש יודע מה להגיד לה. אז אני מלטף בעדינות את השיער היפה שלה ומנשק את הפנים שלה.
"בואי נשאיר את הדאגות ליום אחר ופשוט ננסה להנות מהרגע הזה?" – אני ספק שואל ספק מציע.

"אז ממתי אתה כבר דלוק עליי?" – היא שואלת אותי אחרי כמה דקות של שתיקה.
"מהפעם הראשונה שראיתי אותך" – אני מודה ומתוודה, והיא מצידה עונה:
"אתה יודע שגם אני רציתי אותך מהפעם הראשונה? פשוט היתה לך אז חברה, אז החלטתי להתפשר ולצאת עם אח שלך…".

טיפ קטן: את הסיפור הבא, תקראו תוך שימוש בלוברסיל – ג'ל האוננות החזק בעולם המאושר ע"י משרד הבריאות הישראלי והאמריקאי ומכיל חומרים טבעיים בלבד. חוויה מדהימה לשימוש עצמי וזוגי, לגברים ולנשים.

נשמח לשמוע... מה דעתכם?
להזמנת ספריי השהייה לשיפור הביצועים במיטה: 077-230-4604 (דיסקרטי)
לרכישת ספריי השהייה כולל משלוח דיסקרטי:
סיפורי סקס נוספים מחרמנים במיוחד:
שכנה טובה חלק ב סיפור סקס

שכנות טובה – חלק ב'

"אין מצב" ענתה דניאלה לשי, לאחר התלבטות קצרה בינה לבין עצמה. "תגיד יש לך מושג יודע איך אני מפחדת לעלות על הדבר הענק הזה?!" – היא אמרה לו. "די נו, אני מבטיח לך שנעשה את זה לאט, ואין לי ספק שאת תהני מזה מאוד״. שי ראה איך דניאלה ממשיכה להתלבט

לסיפור המלא »
שרמוטה פוריטנית 2

שרמוטה פוריטנית – חלק 2

היו עוד כמה הודעות אישיות ששלחו אל מיקה משתמשים אחרים שרצו להציע לפגוש אותה באופן אישי, בעולם האמיתי. מיקה זרמה איתם כמו תמיד ופלירטטה איתם בכיף. "גם אני בנאדם וזה בסך הכל חלק מהחוויה, מה יש?" – מיקה חשבה לעצמה. כשהיא עמדה לשלוח את הודעת התגובה האחרונה שלה אל אחד

לסיפור המלא »
סיפורה של שיפחת מין סיפור סקס

סיפורה של שפחת מין

היא ראתה אותו עומד ומתבונן החוצה דרך החלון על המבול השוצף בחוץ, שהרטיב את הכל. הידיים שלו היו משולבות מאחורי הגב הזקוף והשרירי שלו. מדי פעם עלה לו חיוך על השפתיים שהסגיר משהו מהמחשבות שחלפו בראשו. מאיך שהוא נראה קשה היה לנחש כי הוא דרוך לקראת מה שעומד לבוא. דפיקה

לסיפור המלא »
קבלן שיפוצים סיפור סקס

קבלן שיפוצים

אורן היה קבלן בניה ושיפוצים בן 45, עם התמחות בבניית וילות. הוא נראה טוב, שרירי ושזוף עם שיער קצוץ שחור עם קצת התחלה של אפור. שירלי הייתה בחורה סקסית, דקיקה עם קארה שחור ושפתיים ורודות, עיניים ירוקות חודרות וציצים קטנים וזקופים. ערב אחד לקראת סוף השבוע, אורן עבד על החלק

לסיפור המלא »
סיפור סקס לו רק היית קצת פחות המורה שלי

לו רק היית קצת פחות המורה שלי…

זה קרה בערב של מסיבת סוף השנה של כתה י"ב. זה היה הערב בו הגעתי סוף סוף להחלטה להתוודות בפניה ולספר לה את כל האמת לגבי מה שאני מרגיש כלפיה. אחרי הכל זה עכשיו או לעולם לא… ויתכן גם שלא אראה אותה שוב לעולם אחרי הערב הזה. הכנתי את עצמי

לסיפור המלא »
סיפור סקס הדוור תמיד מצלצל פעמיים

הדוור תמיד מצלצל פעמיים

יש לנו את אותו הדוור שמעביר לנו חבילות עד הדלת כבר כארבע שנים. כמו רובכם, מעולם לא הקדשתי לקיומו של הדוור יותר מדי תשומת לב. אני פרשתי מהעבודה לפני כמה חודשים כבר, למען האמת. עם זאת, אשתי עדיין עובדת כרגיל בימי חמישי. בימים האלו בהם היא נמצאת בעבודה, אני בדרך

לסיפור המלא »
תעשה לה הפתעה - תזמין ספריי השהייה לערב מפנק!
ספריי השהייה
לעינוג זוגי ארוך
תוכן עניינים
  • אופנוען זמין למשלוח
  • במלאי
  • תשלום באשראי / מזומן
  • חומרים טבעיים בלבד
  • באישור משרד הבריאות
  • עד 3 שעות משלוח באיזור גוש דן
משרד הבריאות אישור
באישור משרד הבריאות
* כל תהליך ההזמנה - דיסקרטי לחלוטין.

RELAX. ENJOY.

גומר מהר? יש פתרון והוא דיסקרטי לחלוטין!
לקבלת פרטים נוספים: