סיפור סקס הדוור תמיד מצלצל פעמיים

הדוור תמיד מצלצל פעמיים

טיפ קטן: אם בא לכם לרעוד מרוב הנאה, שלבו לוברסיל, תודו לנו אחר כך. קריאה מהנה!

יש לנו את אותו הדוור שמעביר לנו חבילות עד הדלת כבר כארבע שנים. כמו רובכם, מעולם לא הקדשתי לקיומו של הדוור יותר מדי תשומת לב. אני פרשתי מהעבודה לפני כמה חודשים כבר, למען האמת. עם זאת, אשתי עדיין עובדת כרגיל בימי חמישי. בימים האלו בהם היא נמצאת בעבודה, אני בדרך כלל יוצא החוצה ולוקח מהדוור שלנו את הדואר באופן אישי. כשאני לוקח ממנו את הדואר אנחנו בדרך כלל מחליפים זה עם זה כמה מילות נימוסין כמו "בוקר אור" או "מה שלומך?" ושאר דברי סמול טוק חסרי משמעות שאנשים מחליפים זה עם זה כשאין להם יותר מדי מה לומר אחד לשני.

כשאשתי לא נמצאת בבית, אני נוטה להשתעמם מאוד לפעמים. ככה זה כשהתרגלת לעבוד למחייתך במשרד במשך כל השנים. אז לאחרונה, התחלתי להתעניין בכל מיני אתרים מיוחדים… כאלה שיש בהם מצלמות ואנשים שיושבים מולך ומורידים מעצמם את הבגדים. ערב אחד, לפני שהאשה שלי חזרה מהעבודה במשרד, השתעממתי במיוחד והחלטתי ברגע של שטות, להענות לאתגר שהציבה לי בחורה ששוחחתי עמה במצלמת הרשת באיזה אתר סקס. הזמנתי לעצמי מהאינטרנט כמה דילדואים וצילמתי את עצמי רוכב עליהם כשאני עושה קולות של קאובויז ותנועות של לאסו. הרגשתי קצת מטופש אבל בעת ובעונה אחת גם הייתי גאה בעצמי על התעוזה שלי, והתחלתי להקליט כמה משעות המשחק שלי. ככל שהחודשים חלפו, אזרתי אומץ להזמין לעצמי צעצועי מין גדולים יותר ונועזים יותר.

אז אתמול יצאתי החוצה בשעות הבוקר כדי להוציא את הדואר מהתיבה, כשפתאום אני רואה את המשאית של הדוור חונה בסביבה. זה נראה לי קצת מוזר, כי מהשיחות המזדמנות שלי איתו יצא שאני כבר די מסונכרן עם לוח החלוקה שלו ויודע שבדרך כלל הוא מטפל בצד שלי קודם ומסיים מעבר לרחוב, אבל היום הוא אמור היה להתחיל לחלק את הדואר קודם כל מהצד השני של הרחוב. לא חשבתי על זה יותר מדי וחזרתי פנימה. חלפו כמה דקות ואני רואה את הדוור חוזר לכיוון שלי, אז החלטתי לצאת החוצה כדי לברך אותו לשלום.

רק שהפעם, במקום למסור לי את הדואר שלי וללכת, החליט הדוור לעלות אליי במיוחד למרפסת, והתחיל לפטפט איתי. מקרוה שמתי לב שהוא בחור ממש נחמד למראה, בן כ – 30 ומשהו, בחור שחור ורחב כתפיים.
הדוור חייך אליי בשיניים צחורות, בזמן שאנחנו מדברים וסקר את פני ואז את גופי לאורכו ולרוחבו.
מוזר, מצאתי את עצמי חושב בפליאה. בשלב הזה הדוור פתאום שאל אותי אם הוא יכול להיכנס לרגע פנימה אל ביתי. אוקיי, ממש מוזר עכשיו, חשבתי לעצמי. למרות זאת מצאתי את עצמי פוסע לאחור ומחזיק את דלת הבית שלי בשבילו. כשהיינו בפנים הוא הביט בי בפנים מחויכות וסיפר לי מדוע הוא הגיע היום אל המרפסת שלי, למרות הלו"ז הצפוף שלו בקו החלוקה. הוא סיפר לי שהוא צפה בסרטונים שהעליתי אל אתר הפורנו לחובבנים, וממש רוצה לעזור לי איתם. למותר לציין שבשלב הזה כבר  נראיתי המום. שקלתי לרגע להעמיד פנים ולסלק את הדוור מביתי בבושת פנים. כשניסיתי לענות לו הצלחתי רק לגמגם: "אני…. אמממ לא אה יו יודע.. ע- על איזה סרטונים, אתה אה מדבר?" – שאלתי אותו במבט מיתמם.

הדוור לא התבלבל וענה לי בפה מלא: "אני מדבר על הסרטונים שבהם אתה מצלם את עצמך מחדיר לתחת שלך דילדואים גדולים, ומדבר על פנטזיות שיזיינו אותך גברים גדולים ושחורים, כמובן".

עכשיו כבר הבנתי שאנחנו באותה הסירה ואין טעם להמשיך ולהתנהג כאילו אני לא מבין על מה הוא מדבר. החלטתי שאם כבר – אז כבר. הוא פה, אני כאן, והכי חשוב – האישה שלי בעבודה. יש כאן הזדמנות שלא תחזור לקחת את הפנטזיות שלי אל הרמה הבאה. אז חייכתי אל הדוור החסון שעמד מולי, הושטתי את ידי אל הרוכסן שלו והרגשתי איך הזין שלי מתקשח בתוך מכנסי.

כורע ממש שם ליד דלת הכניסה שלי, באמצע הסלון שלי, אני מוצא את עצמי פורק את מדי הדואר של הדוור שלנו ומושיט יד לזין שלו. כשאני שולף את הזין העצום והשחור שלו ממכנסיו של הדוור, אני פתאום מבין לחרדתי, שיש לי על הצלחת מה שנקרא – יותר ממה שאני יכול להכניס אל פי. אני כבר הייתי מגורה ברמות אחרות, אבל הוא דווקא עדיין לא היה מספיק קשה, ואני אוחז בזין שחור ושמן. אני מרים אל הדוור שלי את מבטי רק כדי לראות אותו מחייך אלי. "קדימה ילד, למצוץ, אתה יודע שאתה רוצה" – שידר לי המבט הבוטח שלו. אז למצוץ זה מה שעשיתי.

תחילה מצצתי לו רק הראש של הזין – אבל ככל שהזין שלו התנפח יותר ויותר אני מתחיל לחוש שיותר ממנו ממלא את גרוני. ואז אני מרגיש את ידו בגב הראש שלי, דוחף יותר את הזין שלו לעומק גרוני.
לרגע חשבתי שאני מתחיל להחנק מהזרג השחור והענק שלו בתוך הפה שלי, אבל הוא לא נלחץ ולא התרחק אלא המשיך לגנוח תוך כדי שהוא מושך לי בשיער וממשיך לדחוף לתוכי עוד יותר אז הזין העבה שלו.

כשהוא שיחרר את ראשי פסעתי רגע לאחור על מנת להחזיר לעצמי את יכולת הנשימה. כשאני מסתכל על חתיכת הבשר השחור הענקית שלפני רגע מילאה את גרוני, אני מבין שלמרות שאני מיומן במציצות – אני הולך להתקשות עם הזין של האיש הזה בתוך התחת שלי (ולא "להתקשות" בקטע טוב). יכולתי לראות איך הוורידים על הזין שלו בולטים ופועמים ונבהלתי מהמחשבה שיחדור אליי מאחור עם הדבר העצום הזה.

"בסדר ילד, מספיק לבהות לי בזרג, יאללה הגיע הזמן שתיקח את זה כמו גבר" – אמר הדוור, ובמילים אלו, הוא תפס את הקוקו שלי ודחף את הזין העצום השחור והארוך שלו שוב לתוך גרוני. אני מרגיש איך קצה הזין שלו נכנס ללוע שלי יותר ויותר עמוק עד שאפי קבור בתוך שיער הערווה הסמיך שלו, ואז הוא מתחיל להניע את הזין שלו בגרוני בתנועות מעגליות אינסופיות. פתאום אני מבין שאני דווקא מתגרה מזה ורוצה להרגיש איך הזין הזה נכנס לתוכי ויוצא ושוב נכנס – אבל מהצד השני.

הדוור שלנו מפמפם את איבר המין העצום שלו מהר יותר ויותר פנימה לתוך פי, ואני מרגיש כאילו הוא מזיין את הפנים שלי. השפיך שלו מתפרץ בבת אחת ושפריץ חם וסמיך ממלא את פי המופתע. הזרע שלו מתחיל לטפטף על הסנטר שלי, ואז על על כל החזה שלי ומרטיב את החולצה שלי. חשבתי שהוא גמר לי בפה אבל לעזאזל – הוא עדיין הוא מזיין לי את הלוע. קשה יותר, מהר יותר עד שאני שומע אותו מתנשף כשהוא דוחף לגמרי את הזין שלו לתוך גרוני ונעצר שם.

אני לא יכול לבלוע אבל אני מרגיש כאילו אני בין הקאה לשפיכה בעצמי. תחושה מבלבלת שאני לא יודע להסביר, ואז הוא מוציא את הזין שלו מהפה שלי, מחזיר אותו לתוך המכנס, סוגר את הרוכסן ומסתובב לדלת. הדוור עוצר לרגע כדי להביט למטה, לפרצוף ההמום שלי שלפני רגע היה בתוכו זין באורך של כ- 25 ס"מ, ומודיע לי שבפעם הבאה – הוא מתכוון להכניס לי את החבילה מהצד השני.

טיפ קטן: את הסיפור הבא, תקראו תוך שימוש בלוברסיל – ג'ל האוננות החזק בעולם המאושר ע"י משרד הבריאות הישראלי והאמריקאי ומכיל חומרים טבעיים בלבד. חוויה מדהימה לשימוש עצמי וזוגי, לגברים ולנשים.

נשמח לשמוע... מה דעתכם?
להזמנת ספריי השהייה לשיפור הביצועים במיטה: 077-230-4604 (דיסקרטי)
לרכישת ספריי השהייה כולל משלוח דיסקרטי:
סיפורי סקס נוספים מחרמנים במיוחד:
אומרים לנו שיש סקס אחר סיפור סקס

אומרים לנו שיש סקס אחר

כבר זמן רב שאמיר מצא את עצמו מפנטז על סקס מסוג אחר. זה לא שהוא רצה לבגוד בבת זוגו, חלילה. להיפך, הוא העדיף שאף אחד לא יפגע, אבל כן. אם אתם מוכרחים לדעת – היה לו צורך לחוות ריגושים חדשים, מעבר למה שבת הזוג שלו יכלה או רצתה לספק לו.

לסיפור המלא »
אישה בונה אישה נאנסת סיפור סקס

אישה בונה, אישה אונסת

קוראים לנו בני ועידית ואנחנו נשואים באושר זה לזו כבר מעל 10 שנים. עידית בת 34 ואני בן 37. אנחנו מאוד נהנים לתבל את הזוגיות וחיי המין שלנו עם שעשועים וגיוונים בסקס. מה לא ניסינו מאז שאנחנו יחד? עשינו סקס בקניון, בים, בבריכה, ואפילו בקולנוע. הזדיינו במקומות גבוהים, נמוכים, מבודדים

לסיפור המלא »
מורה טוב מורה לחיים סיפור סקס

מורה טוב מורה לחיים

קוראים לי אורטל, ולפני בערך שנה, השתחררתי מצבא. כשהשתחררתי, אחת החברות הכי טובות שלי מתקופת התיכון, סיפרה לי ערב אחד כשיצאנו לשתות, שהמורה שלי מהתיכון עליו הייתי חמה במשך כל תקופת הלימודים, עבר לגור שני רחובות ממני. מגיל 14 אני מפנטזת איך הגבר הזה דופק אותי, וזה תמיד היה חלום

לסיפור המלא »
עובדת עד מאוחר סיפור סקס חדש חדש

עובדת עד מאוחר

"קוראים לי דורון, אני בן 28 ואני מכור לשיחות סקס בטלפון". הנה אמרתי את זה. לפעמים אני מרגיש שההתמכרות שלי לסקס טלפוני קצת יוצאת משליטה ושואל את עצמי אם קיים סיכוי שמישהו מרגיש כמוני ואולי הקים לטובת אנשים מסוגנו קבוצת תמיכה. למרות זאת, אני באמת ובתמים מאמין שסקס טלפוני הוא

לסיפור המלא »
סיפור סקס המזקירה החדשה של המשרד

המזקירה החדשה של המשרד

אני מתבוננת על עצמי פעם אחרונה במראה. זהו, אני מוכנה לתזוזה. מושכת פעם אחרונה את גרביון הניילון השחור והדק שלי, ממש עד קצה הירך, ויוצאת אל הדרך לקראת מה שאמור להיות בשאיפה העבודה שתחדיר סוף סוף אל החיים שלי את התחושה הנחשקת והחמקמקה של ריגוש מחודש. אני ממהרת ורוכבת על

לסיפור המלא »
קרע במניס-כוס - סיפור סקס

קרע במניס-כוס

לעתים קרובות אני סובל מכאבים ברגלי. מסתבר שאני סובל מקרע חלקי ברצועות הברך – מה שנקרא המניסקוס, וכדי לטפל בזה נדרשים טיפולי פיזיותרפיה קבועים שאליהם אני נאלץ להגיע מדי 3 ימים. השבוע הכאבים התגברו כל כך עד שלא יכולתי אפילו ללכת לעבודה. כך קרה שנשארתי כל השבוע בדירה כשאני יוצא

לסיפור המלא »
תעשה לה הפתעה - תזמין ספריי השהייה לערב מפנק!
ספריי השהייה
לעינוג זוגי ארוך
תוכן עניינים
  • אופנוען זמין למשלוח
  • במלאי
  • תשלום באשראי / מזומן
  • חומרים טבעיים בלבד
  • באישור משרד הבריאות
  • עד 3 שעות משלוח באיזור גוש דן
משרד הבריאות אישור
באישור משרד הבריאות
* כל תהליך ההזמנה - דיסקרטי לחלוטין.

RELAX. ENJOY.

גומר מהר? יש פתרון והוא דיסקרטי לחלוטין!
לקבלת פרטים נוספים: