הבייביסיטר שהשכיבה אותי לישון

יום בהיר אחד הודיעה לי אשתי ברוב טקס שזהו, הגיע הזמן לחזור לשוק העבודה.
אחרי שלוש שנים בבית עם הילדים, הסתובבות קבועה בפיג'מות בלויות, עם כתמים של אוכל, קיא ופליטות – לא יכולתי להאשים אותה. כמה זמן אישה יכולה להסתובב בבית בין זאטוטים כשהיא לובשת סחבות ובלי חזיה?

ככה יצא שהחלטתי ללכת לקראתה בחפץ לב ביום בו היא שיתפה אותי ברצון שלה לחזור להיות אישה עובדת. דקה אחרי שאשתי הודיעה לי שהיא מוכנה לצאת לעבוד, כבר התחלנו לחפש ביחד מישהי שתוכל להגיע אל ביתנו ולבלות עם הילדים במקום אשתי במהלך ימות השבוע, עד שמצאנו אותה – הבייביסיטר המושלמת, או ליתר דיוק – "אופר". מישהי שלא רק תפעיל, תלביש ותדאג לבדר וגם להאכיל את הילדים שלנו במשך שעות היום, אלא גם תשכיב אותם לישון עם רדת הלילה.

הטיפול בלוגיסטיקה שסביב שילוב האומנת החדשה בביתנו, היה די פשוט, למען האמת. אשתי ואני סיכמנו בינינו כי בננו הקטן דני יעבור לישון בחדר של אחיו אופיר, וכך תוכל האופר שלנו לישון בחדר שלו.

בהתחלה הבנים התבכיינו קצת על הסידור החדש, אבל ידענו שיעבור להם אחרי שהם יפגשו את הבייבי סיטר החדשה והמקסימה שלהם. תכל'ס, הם רק ילדים וגם לאמא ואבא מגיע קצת לנוח, לא?
מה בסך הכל רצינו? בחורה אמינה ונחמדה שתוכל להיות איתנו תמיד ולהוריד מאיתנו את האחריות לטיפול בילדים שלנו בימים שבהם אנחנו בעבודה. לגיטימי, לא? בדיעבד אני מבין שקיבלנו משהו שהוא הרבה מעבר למה שחלמנו…

כך יצא שבערב בו ליטל התייצבה לראשונה בפתח ביתנו, התלבש על הפרצוף של אשתי מין מבט קצת מוזר. האמת? נראה לי שלזה גם אשתי לא היתה מוכנה.

אל הסלון שלנו צעדה לה נערה דקיקה אבל בשלה למראה, עם קוקיות בלונדיניות שובבות ופסים בצבע ורוד פוקסיה בפוני שלה (בחיאת, תעשו לי טובה ואל תשאלו אותי איך גבר בגיל 40 יודע מה זה פוקסיה… זה פשוט דברים שאתה מגלה בין שאתה רוצה ובין אם לא כשאתה הופך לאבא ל – 2 זאטוטים). במבט ראשון, נראתה לי הליטל הזו כמו ילדה קטנה, אבל אז קלטתי שחוץ מהעיניים הכחולות והגדולות שלה, בוהות בפנים ההמומות ובפה הפעור שלי גם זוג פטמות שובבות. כן, חברים. למרות הגזרה הרזה והחטובה של ליטל, החולצה הצמודה שהיא לבשה נראתה כאילו היא עומדת להתפקע ולהשאיר אותנו עם לשון בחוץ וציצים של ילדונת בת 18 מפוזרים בכל הפינות בסלון שלנו. נוסף לחולצה ההדוקה הזו שכמעט התפוצצה על השדיים הצעירים של ליטל, לבשה האופר החדשה שלנו גם חצאית קצרצרה תואמת שחשפה ירכיים צרות ומגרות. תהיתי אם מישהו כבר הספיק ללטף את הירכיים האלה, או לעבור עליהן עם הלשון שלו עד שיגיע למשולש הורוד שחור שביניהן… קיוויתי שזה עוד לא קרה ודמיינתי איך זה היה מרגיש אם אני הייתי הראשון שגורם לה לגמור בפעם הראשונה. ליטל, למרות גילה הצעיר והמבט התמים לכאורה על הפנים היפות והבובתיות שלה, בהחלט ידעה להבליט את היתרונות שלה כמו גדולה.

כל המחשבות הבלתי נאותות האלו עוברות לי בראש בזמן שהיא עומדת אצלנו במרכז הסלון ומלקקת בנחת סוכריה אדומה ורודה על מקל. מה לעזאזעל באת לעולל, ילדונת?! חשבתי לעצמי וניסיתי להבין אם המבט על פניה הוא מבט זומם של בחורה חרמנית שיודעת מה היא עושה, או בסך הכל שובבות ילדותית תמימה.

בשלב הזה כבר התחלתי לחשוש, אם להיות כנה. התחלתי לשאול את עצמי איך ילדונת צעירה כל כך יכולה בכלל לשמור על הילדים הקטנים שלי? היא עומדת פה בקושי חמש דקות וכבר הספקתי לזיין לה את הצורה לפחות עשר פעמים (ב – 24 תנוחות שונות) בדמיוני… ומה אם לא אצליח להתאפק ואתנפל עליה פתאום בזמן שאשתי נמצאת בעבודה והילדים שלי יושבים ומשחקים בלגו בחדר הסמוך? ואם מישהו יגלה שאני מזיין את הבייביסיטר בת ה – 19 של הילדים שלי? ומה אם היא תדבר, או ששכן סורר יגלה וילשין לאשתי???

פתאום ליטל נראתה לי לא אמינה, חסרת אחריות ואפילו פתיינית ומסוכנת. למי אכפת מהילדים בכלל, מי ישמור עליי מהדבר הזה קיבינימט?

המחשבות האלה הצליחו גם לתסכל וגם לחרמן אותי בעת ובעונה אחת. כמה רציתי להצליף בפנים של ליטל עם הזין שלי שהלך והתקשח לו במכנסיים שלי בעודנו משוחחים… כאן ועכשיו, על השטיח, מול אישתי. מצידי, אשתי יכולה לרדת לליטל וללקק לה את הכוס תוך כדי שאני דוחף את הזין שלי לתוך התחת הקטן והעסיסי הזה שלה.

לרגע חשבתי שאשתי קלטה ושגם היא בעניין של ליטל, כי היא פרסה את זרועותיה וחיבקה אותה בחום אימהי.

"רגע, אתן מכירות?" – שאלתי בסקרנות מהולה בחשש את אישתי, ותוך כדי עולה בעיני רוחי תמונה של אשתי מביאה לליטל ביד במיטת הנוער של חדר ילדותה.

"ברור, דדי. ליטל זאת הבת הבכורה של חיים ושירי, אתה לא זוכר אותה?" שאלה אותי אשתי ופוצצה לי בבת אחת את בועת הזיונים שלי עם הילדונת הסקסית הזו.

"אהה… כןןןןן…" עניתי לאשתי בחיוך נדיב. או ליתר דיוק, לליטל, שבדמיוני שאלה אם אני מוכן לגמור על השדיים היפות שלה.

מי היה מאמין שהילדונת שנביא לבית שלנו כדי לגדל את הילדים שלנו, תיראה כמו מישהי שאני רוצה להושיב על הברכיים שלי, להפליק לטוסיק שלה, ולמשוך לה בשיער עד שהיא תצרח "די, אבאל'ה! תכניס לי כבר את הזין שלך!!!" – נבהלתי מסוג המחשבות שחלפו בראשי והחלטתי באחת שעדיף לגרש אותן.

למחרת בבוקר אשתי יצאה מהבית, הסיעה את הילדים למסגרות והלכה ליומה הראשון בעבודה.

אני בדיוק יצאתי מהמקלחת כשמגבת סביב מותניי, ובדרך להתלבש, עברתי דרך החדר בו ישנה ליטל.

הדלת היתה פתוחה קמעה, ודרך החריץ הצר הבחנתי בליטל שוכבת במיטה.

השמיכה כיסתה רק חלק קטן מהגוף החלק הזה שלה, כשהישבן הבשל שלה בולט קצת מחוץ לשמיכה, מלווה בסט רגליים דקות וארוכות.

בלי לחשוב פעמיים נשענתי על הדלת ושלפתי את הזין…

לא יכולתי שלא להמשיך ולבהות בילדונת הצעירה הזאת שעוד שניה תתגייס לצה"ל. בטח יש לה כוס ורוד, הדוק וקטן, כמו שרק לילדות בנות 19 יש… אולי היא אפילו בתולה. אני רק צריך להשחיל את הזין שלי לתוכה.

בלי להבין מה אני עושה התחלתי להתקרב למיטה שלה. בהתחלה העברתי יד חוששת על הרגל שלה, ואז בטחון רב יותר פיסקתי מעט את רגליה והחלקתי שתי אצבעות מלאות ברוק בין ירכיה. החלטתי להסיר ממנה את השמיכה ופתאום הבחנתי שליטל ישנה כשהיא לגמרי עירומה. לעיני ההמומות נגלה כוס קטן ויפהפה, בדיוק כפי שדמיינתי אותו, או אפילו יותר מגרה. עם הזין הפועם שלי עדיין בידי, החלטתי לטפס מעליה ולנסות לדחוף פנימה רק את הקצה של איבר מיני.

אוווו… זה הרגיש כל כך טוב וכל כך טבעי. כאילו המנוש שלה חיכה במשך 18 שנים לי ורק לי.

הניסוי הצליח והבייביסיטר שלי מתחילה להתנועע בקצב יחד עם תנועות הפמפום שלי בתוכה… היא אשכרה רוקדת לי על הזין מתוך שינה…

אני דוחף לה עוד קצת כשפתאום היא מתעוררת בבת אחת ומסתכלת עלי בבהלה.

"מה אתה עושה, דדי?" – ליטל ספק שאלה ספק גנחה. "אישתך לא תדע?"

"לא תדע מה בדיוק?" שאלתי כלא מבין.

"לא תדע שהזין העצום שלך עומד לקרוע את הכוס הקטן והרטוב שלי עוד רגע?" היא לחשה לי וצחקקה עם חיוך ממזרי על פיה.

"ששש, מתוקה…. זה יהיה הסוד שלנו, בייבי" – עניתי לבייביסיטר החדשה שלי וגמרתי בתוכה.

מוצרים מומלצים!