דגל שחור

כל שנה אני אני נזכרת מחדש בתקופת החופש הגדול, בימים שבהם עוד הייתי רווקה בשנות ה – 20 שלה, בחופשת סמסטר לפני עוד שנת לימודים, חופשיה מדאגות, חובבת אלכוהול, ג'וינטים, מסיבות וזיונים. הרבה זיונים.

אין ספק שאהבתי מאוד להזדיין כשהייתי סטודנטית, ואין לי בעיה להודות בזה בפניכם. גם היום אני נהנית ממין, אבל לצערי זה כבר לא אותו הדבר עכשיו שאני נשואה לגבר אחד כבר שנים.

מדי פעם חולפות בראשי מחשבות על התפרפרות עם המנהל שלי בעבודה או עם גברים זרים שאני פוגשת בכל מיני מקומות, כמו ברכבת או בקניון… אבל עד היום לא ממש פעלתי בנושא ואני משתדלת להיות נאמנה לבעלי, חוץ משיחות ארוטיות שאני מנהלת אחת לשבוע (טוב נו, לפעמים גם יותר – תלוי כמה אני חרמנית באותו הזמן!) באתרי צ'אטים עם גברים אנונימיים.

לפעמים אני מדליקה את מצלמת הרשת כשאני מדברת עם מישהו שמוצא חן בעיני במיוחד, אבל אף פעם לא מאפשרת להם לראות לי את הפנים. רק מקו השדיים ומטה, בכל זאת – ישראל זו מדינה מה זה קטנה, ורק חסר לי שאפגוש בתור לקופה בסופר מישהו שהבאתי איתו ביד מול המחשב לפני כמה ימים. כן, אל תהיו כל כך מופתעים. בדרך כלל השיחות האלה מתחילות בצורה מנומסת ונגמרות בזה שהגבר שמולי מבקש ממני להראות לו את הציצים שלי ולגעת בעצמי.

לרוב אני זורמת ולגמרי משתפת עם זה פעולה. לפלרטט עם גברים באינטרנט לגמרי מחרמן אותי וכשהשיחה גולשת לפסים יותר אינטימיים אני מוצאת את עצמי נסחפת ומביאה ביד לעצמי (או כשנחה עליי הרוח – תוקעת לעצמי דילדו או ויברטור) בזמן שהגבר שמולי עושה את אותו הדבר לעצמו, עד ששנינו גומרים. בעלי לא יודע, אבל זה עוזר לי לתפקד כמו חיה רעה במיטה בימים שאחרי. בקיצור, את התמונה אתם כבר מתחילים לקלוט… הסטודנטית החרמנית שהייתי עדיין נמצאת שם בתוכי, ממתינה להזדמנות לשחזר את חוויות הסקס שלה משנות העשרים שלה.

אבל שניה, אני גולשת… בואו נחזור רגע לתחילתו של הסיפור הזה, כשהייתי בת 23.

אחד הדברים שהכי אהבתי לעשות בקיץ היה להשתזף טופלס על חוף הים בתל אביב.
תמיד שקלתי להסיר גם את החלק התחתון של בגד הים שלי, כדי שהשיזוף יהיה אחיד, אבל החוף היה מלא בשעות שהשמש נתנה עבודה, והחלטתי לא לקחת סיכון עם כל מיני פקחים או סוטים זקנים שיתעלקו עליי ויקלקלו לי את החוויה.

בדרך כלל אחרי שהייתי מסירה את החזיה של הביקיני האדום שלי, הייתי ממהרת לשכב עם הפנים למגבת כדי שלא יציקו לי. היה לי (ועדיין יש לי) חזה גדול, מפואר ויפה, שלמרות הגודל המרשים שלו מצליח איכשהו להתנגד לכוח המשיכה ולהשאר זקוף ושובבי. הפטמות שלי היו מתחממות במזג האוויר הקיצי, משחימות קצת ומקבלות גוון יפה וסקסי, כמו של ענב בשל שבא לך לתת בו ביס.
יום שישי אחד, נראה היה שאין אף אחד על החוף חוץ ממני, אז הרשיתי לעצמי לעשות את מה שאני בדרך כלל לא מעזה לעשות, והסתובבתי על הגב, כך שאוכל לשזף גם את החלק הקדמי של הגוף שלי. אם להיות כנה, המחשבה שמישהו עשוי להגיע פתאום ולתפוס אותי משזפת את הציצי ככה באין מפריע, די הדליקה אותי.

שימנתי את השדיים שלי בשמן שיזוף בריח קוקוס, והתחלתי להתחרמן מהתחושה. מרגישה איך המגע של האצבעות שלי על הפטמות שלי גורם לי להרטיב קצת בתחתונים של בגד הים. גם כשהשדיים כבר היו משומנים כהלכה, המשכתי לעסות לעצמי את הציצים בהנאה. בכל זאת הייתי לגמרי לבד בחוף, או לפחות ככה חשבתי…

לפתע קלטתי בזוית העין בחור גבוה, שרירי ושחום. יכול להיות שזה המציל ושהוא היה כאן לאורך כל הזמן וראה את הכל? הוא נראה ספק המום ספק משועשע, ולרגע נראה היה שהוא ממש מנסה להעמיד פנים שלא ראה אותי מלטפת לעצמי את השדיים. לי זה דווקא לא ממש הפריע. הוא היה הטעם שלי וזה היה החופש הגדול שלי למרות הכל. זמן לחגוג את החיים ובענק.

הישרתי אליו מבט בלי למצמץ ועפעפתי בריסים הארוכים והכהים שלי.

הוא נראה לי בערך באמצע שנות ה – 30 לחייו, קצת גדול ממני, אבל לא היתה לי בעיה עם זה בכלל. להיפך – בדרך כלל אני מעדיפה אותם מבוגרים ומנוסים יותר במיטה.

מגוון העור והשיער שלו, יכולתי להניח שהוא מבלה לא רק בסוכת המציל כל היום אלא גם גולש הרבה. היה לו שיער חום ארוך כמו שאני אוהבת, עם גווני בלונד בקצה. נשיקות מהשמש.
הזרועות החסונות נראו כמו שרירים של מי שמנסה לייצב את עצמו על גלשן בלב ים, בזמן שכל הבחורות בחוף צופות בו ומתמוגגות. אש על הגולש, מה שנקרא.

החלטתי לתת לו ליזום את הצעד הראשון ופיזרתי את השיער שלי כדי למשוך את תשומת ליבו.

זה עבד. כעבור פחות מדקה ראיתי אותו מתקדם לעברי. הוא שאל אם אני צריכה עזרה עם שמן השיזוף ואני כמובן הסכמתי. מאחר ואת החלק הקדמי שלי כבר שימנתי היטב, הסתובבתי עם הגב אליו כדי שיוכל לראות את התחת שלי. היה לי ישבן מוצק, שרירי, אבל סקסי בטירוף. אני יודעת כי גברים אהבו להפליק לי עליו.

הוא מזג קצת מהשמן וחימם אותו בתנועות שפשוף קלות בין כפות ידיו הגדולות והחל – בהתחלה בהיסוס קל ואז בביטחון הולך וגובר, לעסות לי את הישבן בתנועות מעגליות. שנינו היינו קצת המומים מהסיטואציה הבלתי צפויה לרגע אבל אז התעשתנו. אני הייתי ראשונה.

ביקשתי ממנו שידאג לשמן לי את התחת גם קרוב יותר לחריץ, בכל זאת – אני לא רוצה שיזוף מוזר שיצא לי. בלי לומר מילה בתגובה, הוא הסיט את התחתון של הביקיני לכיוון החריץ כדי שתהיה לו גישה לחלקים של הישבן שהיו מוסתרים, והחל למרוח גם שם.

"חכה, תן לי לעזור לך" – אמרתי לו, ומשכתי בשרוכי הקשירה של התחתון כדי להפטר ממנו.

העפתי את החלק התחתון של הביקיני ככה שבשלב הזה כבר הייתי עירומה לגמרי, שוכבת על החול החם בחוף הים, כשהאצבעות של גבר זר משמנות לי את התחת.
"הנה, ככה יותר טוב, לא?" סובבתי את ראשי כדי להביט בו ולקלוט את התגובה שלו.
מרוב הפתעה, הוא נתן לחצי מבקבוק השמן להשפך לי לתוך החריץ של הישבן.

שנינו קלטנו את זה שניה מאוחר מדי. רק שבזמן שאני הייתי משועשעת ממה שקרה, הוא היה ממש נבוך והחל למלמל מילות התנצלות. השמן החל לזלוג במורד הישבן שלי לכיוון הכוס הלח שלי והירכיים. הוא היה חמים וזה היה נעים ואפילו גירה אותי עוד יותר.
"שיט, איך ננקה את כל השמן הזה עכשיו?" שמעתי את המציל שואל, מבולבל.

"עם הידיים" – הצעתי לו בטון מעשי, והוא לא אמר דבר, אך תוך שניה הרגשתי את האצבעות שלו מתקדמות לכיוון הנכון.

פישקתי עבורו את הרגליים שלי. בתחילה רק קצת אבל אז כשהבנתי שהוא לא מתקדם בקצב שאני רוצה, פתחתי פישוק רחב יותר. בשלב הזה העניינים החלו להתחמם מהר…

הוא החל לשפשף לי את החריץ של הישבן, מתקדם ומשמן לי את פי הטבעת ומשם – גלש הישר אל פתח הנרתיק עם זוג אצבעות שמנוניות. הוא החל להשחיל את הצבעות לתוכי – אחת בתחת ואחת בכוס. הצצתי אחורה ושמתי לב איך הזין עומד לו חזק בבגד ים הספידו שלבש. פתאום נהיה לי חם ממש.

המים בכוס שלי כבר היו ממש סוערים ואני רק חיכיתי שהוא יתקע בי דגל שחור.

"תציל אותי, אני טובעת פה במיץ כוס…" – אמרתי לו בקול מתחנן, והוא לא היסס ומיהר לעשות את העבודה שלו. הוא הביט ימינה ושמאלה כדי לוודא ששנינו עדיין לבד על החוף, ואז מיהר להפשיט את עצמו ממכנסי הגולשים שלו, ולטפס עליי.

ככה, באמצע היום ובשיא החום, על חוף רחצה מוכרז באמצע תל אביב, הרגשתי איך הזין הכי חלק שחדר אליי בחיים מבתק אותי. הוא הצמיד את הגוף שלו אליי. אני על הבטן והוא מעליי, מקרקע אותי למקום עם הגוף השרירי הזה שלו ומשחיל לתוכי בתנועות נמרצות את האיבר המושלם שלו.

גנחתי בקול ומרוב שהייתי רטובה ממנו אפשר היה לטבוע בתוך מיצי הכוס שלי. מזל שהיה מציל בסביבה! הזין שלו היה ענק בקטע מפתיע, וזה עבד לטובתנו כי עם זין בגודל נורמלי אין סיכוי שהייתי מרגישה את הדפיקה כשאני כל כך  רטובה. כשהוא גמר כעבור 5 דקות, הוא מיהר להוציא את הזין הארוך שלו מתוכי והשפריץ לי על החריץ. הוא שימן לי את התחת מחדש עם הזרע שלו, ואני נדלקתי וביקשתי סיבוב שני.

"חכי דקה, אני רק קופץ לסככה לקחת עוד מנה של XtraSize" הוא הודיע לי בקריצה.

"… וכשאחזור אצטרך לעשות לך כמה בדיקות כדי לראות שאת נושמת כמו שצריך." – הוא הודיע וקרץ.

 

מוצרים מומלצים!