בצהריי היום

פגשתי אותו בצהריי היום. האמת? לא הייתי מוכנה לזה. הקטנטנים שלי היו איתי, אבל זה לא הפריע לו לחייך אליי חיוך רחב, להתעניין בי ולגרום לי להרטיב בתחתונים… כמו פעם.

השרירים האלה שלו והשפתיים הבשרניות שאהבו לשאוב לי את הדגדגן. מעניין אם גם הוא חושב על מה שאני חושבת… תהיתי ביני לבין עצמי, בעודי מנסה בכל כוחי לשמור על קור רוח ולא להסגיר את הסערה שמתחוללת בתוכי. הוא רצה שנחליף טלפונים כדי שנוכל לשמור על קשר, אבל העדפתי שלא. הוא כמו אש בשבילי, ובאש – לא משחקים. הורדתי את הילדים במסגרות והלכתי לאונן לעצמי בשירותים. זה מה שנותר לי מהזיכרון המתוק של הגוף שלו עליי.

בזמן שהאצבעות הלחות שלי עיסו בתנועות מעגליות ונמרצות את הדגדגן הפועם שלי, התחלתי להיזכר… איך בבוקר יום בהיר אחד הוא נחת לי מאמצע שום מקום בקליניקה. חתיך גבוה ושרירי, עם חיוך ממיס, מוביל חבר שהחליק מהאופנוע ונזקק לטיפול רפואי ראשוני. סימנתי אותו מיד.
כבר באותו הערב הוא הגיע אלי לדירה. התקשטתי בשבילו, כמו שרק אני יודעת – בליפסטיק בגוון ארגמני לוהט שהדגיש את השפתיים העסיסיות שלי, ומסקרה שהדגישה את הגוון הדבשי המהפנט של העיניים שלי. לבשתי שמלת מיני בצבע תואם לליפסטיק ומתחתיה, מחוך שחור שהבליט לי את החזה.

הצעתי לו כוס קפה וכשהגשתי לו אותה, אצבעותיי רפרפו כאילו בטעות על אצבעותיו.

מבטו ננעל בשלי ובאותו הרגע ידענו. הקפה יאלץ לחכות קצת. אולי הרבה… התנפלנו זו על זה בנשיקות פראיות, הלשון שלי מגששת אחר הלשון החמה שלו, והוא שואב אותי אל קרבו.
הוא אחז בחוזקה בפניי וזה חירמן אותי ברמה שגרמה לרגליים שלי לרעוד.

לאט לאט הוא הצמיד אותי אליו והתחיל ללטף לי את הגב בתנועות איטיות ומגרות… למעלה ולמטה, ובחזרה. הוא החל ללקק את תנוכי אוזני ואני יכולתי לשמוע איך הוא מתנשף, עם הבל פה חמים ונעים לתוך אוזני, בנשימות שהולכות ונעשות כבדות יותר, ככל שאנחנו מתקדמים.

החזה שלי היה צמוד לשלו, עולה ויורד, והציפורניים שלי התחפרו בבשרו, בכתפיו הרחבות והחסונות. בשלב הזה כבר לא יכולתי יותר.

הצמדתי אותו לאחד מהכסאות בפינת האוכל של דירתי, והתמקמתי מעליו ברגליים מפושקות.

הפנים שלו היו צמודות לשדיים שלי והוא אחז במותני חזק, מניע אותי אחורה וקדימה על הזקפה ההולכת ומתעצמת שלו. פתאום, מבלי שציפיתי לזה, הוא התרומם באחת ונשא אותי בידיו. כרכתי את ירכי סביב מותניו אבל פתאום להפתעתי הוא נעצר במקום. "אמממ איפה חדר השינה שלך?!" הוא שאל לפתע מבולבל. צחקקתי והחוויתי בידי לכיוון הנכון והוא צעד איתי בביטחון אל מיטת הקינג סייז הענקית עם סדיני הסאטן השחורים, שרק חיכתה שמישהו יטנף אותם…

כשהגענו לחדר השינה הוא הטיל אותי על המזרן. החדר כולו הריח מזיונים, למרות שאפילו לא הורדנו עדיין את הבגדים. מצצתי לו את הצוואר ונגסתי לו באוזן, והוא דחף שוב את הלשון עמוק לתוך הלוע שלי, נחוש בדעתו לבלוע את כולי. בבת אחת הוא תפס אותי והתהפכנו, כך שאני הייתי מעליו. הפשטתי ממנו את הטי שירט ההדוקה שלו ולעיני נגלה חזה כמעט חלק, שזוף יפה ושרירי אפילו יותר ממה שהחולצה הסגירה. פלטתי אנחה של עונג. הוא לא נשאר חייב והפשיט ממני את השמלה. החזה שלי התפוצץ בתוך המחוך הצמוד שכלא אותו, והבחור שתחתיי התקשה עוד יותר בין רגליי.

כשהגעתי לחגורה שלו, פתאום הוא נרעד והתנתק ממני. "הכל בסדר?" שאלתי אותו המומה וקצת נעלבת. הוא העביר יד מהוססת על עורפו וענה לי "בטח בטח… זו לא את" פשוט נזכרתי שאני צריך לעשות משהו קטן לפני שאנחנו ממשיכים" – הוא ענה קצת נבוך. "איפה השירותים?" הוא שאל כשעל לחייו התפשט סומק עדין שהבליט את העיניים החומות היפות שלו עוד יותר. לא ידעתי מה קרה לו פתאום אבל כיוונתי אותו אל המקום המתאים. כעבור דקותיים הוא חזר מאושש וממש נראה לי כמו בנאדם חדש – מחויך כמו שהיה כשנכנס למרפאה שלי בבוקר, גבר בטוח בעצמו, סקסי, אחד כזה שיודע מה הוא עושה ועושה את זה טוב.

הוא נשכב לצידי על המיטה שלי וביקש שנמשיך מאיפה שהפסקנו. בפראות של מישהי שלא יכולה כבר לחכות לפתוח את המתנה שלה, שלפתי את החגורה ממכנסי הג'ינס הכהים שלו, פרמתי את הכפתורים וגיששתי אחרי הפרס שלי. ואיזה פרס זה היה… לעיני נגלה הזין הכי ארוך, עבה וקשה שראיתי מימי. "איפה היית כל החיים שלי?!" מלמלתי ומיד טחבתי אותו אל פי.

הוא שחרר גנחות רמות בזמן שהתחלתי לשאוב אותו בהתלהבות, ואני הפלאתי בו את מיטב כישורי כמוצצת מצטיינת: רגע אחר הוא היה עמוק בתוך הלוע שלי, ובשני שחררתי אותו החוצה כדי לגרות אותו עם הלשון שעלתה עד הכיפה וירדה עד האשכים שלו. קול הגניחות שלו הרעיד את החדר, והוא לחש את שמי ונאנק. רציתי שהוא יגמור לי בפה אבל אז הוא קם, הפשיט מעצמו את המכנסיים והבוקסר והשכיב אותי על גבי. הוא קרע ממני את החוטיני התואם למחוך, הסניף לי את הכוס ואז מיהר להשחיל פנימה את הזין המושלם הזה שלו. האמת? פחדתי שהגודל הזה ירחיב אותי אבל בחיים לא הרגשתי ככה.

הוא התחיל ללקק ולמצוץ לי את השדיים בזמן שהוא מפמפם אותי עמוק וחזק, פנימה והחוצה.
לא היה שריר בגוף שלי שלא הגיב לתחושה העוצמתית של האיבר החזק שלו בתוכי.

הרגשתי איך הוא מרחיב אותי עם תנועת אגן שלו והקשתתי את הגב בתאווה. רציתי שיקרע אותי מבפנים ופתאום עלה בי רעיון… התחלתי לכווץ את קירות הנרתיק שלי חזק כדי לחוות את הזין שלו מכל הכיוונים. התחושה שלו נדחק לתוכי עם כל הגודל הזה פשוט הטריפה לי את החושים…

בדרך כלל אני זקוקה לפחות לחצי שעה של משחק מקדים כדי לגמור אבל הפעם עם הזין שלו, לא היה חסר לי דבר. תפסתי בשיערו וקירבתי אותו אל פי. נגסתי לו בשפתיים והתחננתי שיבעל אותי חזק ויגמור בתוכי. תוך רגע כבר הייתי בטירוף חושים מוחלט, מתפתלת תחתיו וצורחת בקולי קולות את שמו כשכל הגוף שלי רועד. "את לא נורמלית" הוא לחש לי וסתר לי על הציצים. באותה השניה גל של עונג התפוצץ לי בתוך הכוס וגמרתי בעוצמה שלא חוויתי בחיים שלי. כעבור כמה רגעים גם הוא הגיע לשיא ושלף את הזין שלו מתוכי בדיוק בזמן כדי לשלוף את האיבר האדיר שלו מתוכי ולהשפריץ את הזרע החמים והסמיך שלו על החזה הפועם שלי.

חשבתי שעם כזו גמירה סיימנו לאותו הערב, אבל תוך דקה כבר מצאתי אותו חודר שוב לתוכי ומענג לי את פי הטבעת, ממלא את התחת שלי מקצה לקצה. הייתי המומה שבכלל הצלחתי להכיל את כל הגודל שלו ולא פחות מזה – מהעובדה שהוא עדיין עומד בכלל. ידיו הגדולות משכו בשיערי, ואנחנו המשכנו ככה לסיבוב שני ואז שלישי… כשאני מתנועעת כנגדו, נדפקת חזק בתנועות חושניות ועמוקות, מכל הכיוונים ומופתעת מעוצמת האורגזמות, שכמותן לא חוייתי בחיים שלי לפני כן.

גמרתי שוב ושוב בצעקות אדירות והוא המשיך להתרוקן עליי – על הבטן, על התחת ואז בתוך הפה שלי.

באיזשהו שלב, כששכבנו לפנות בוקר על המיטה הגדולה, גמורים אך מרוצים, פתאום נזכרתי לשאול אותו: "תגיד, מה קרה לך קודם, כשנעלמת לי לשירותים?"

הוא הסתובב אליי בחיוך משועשע, ליטף את שפתי וענה בקריצה: "כדורי Xtrasize, את מכירה?"

מוצרים מומלצים!