בטבעת זו – חלק ב'

הוא יכול היה לדמיין את עצמו עושה את זה איתה כל יום מעכשיו, במקום לחזור הביתה לאישה הפרידג'ידית והקרה שלו. הוא רצה לזיין ככה תמיד, במקום לסיים עוד יום עבודה כשהוא צופה בסרטי פורנו זולים ומביא לעצמו ביד עם חומר סיכה זול, כשהוא יושב על אסלת השירותים.

"מגיע לי יותר מזה" הוא חשב לעצמו והחל לתהות אם גם האישה שהוא מזיין עכשיו מרגישה כמוהו.

הוא יכל לדמיין לעצמו איך שניהם עוזבים את בני הזוג שאיתם התחתנו ובורחים זה עם זו למקום אחר, שבו יוכלו לענג זה את זהו כל יום, כל היום, בלי לדפוק דין וחשבון לאף אחד אחר.
הוא רצה לעשות לה דברים שכבר מזמן לא רצה לעשות לאשתו והוא ידע שהיא תזרום.

הכוס של האישה שלפניו היה רעב ומוכן לקראתו.

כשהוא צפה בה רועדת בשאריות האחרונות של האורגזמה שלה הוא כבר לא יכל להתאפק יותר.

היא לגמרי עשתה לו את זה, צמצמה אותו לקלישאה שהוא חשב שלעולם לא יהיה, לדושבאג חרמן, חסר עכבות ומטומטם, כפי שהוא תמיד חשב על גברים אחרים שבוגדים בנשים שהתחתנו איתן.

"אבל את מה שהתחלתי אהיה חייב לסיים" הוא חשב לעצמו בהכנעה. הוא זחל מעליה ונישק אותה, הזין שלו היה קרוב עכשיו יותר לכוס הרטוב שלה, הריח המתוק של איברי המין וההפרשות של שניהם מלבה עוד יותר את ניצוצות התאווה. הוא נצמד עם שפתיו לצווארה, מנשק, מוצץ ומלקק את עורה בתאווה, מחליף בין לשונו לשיניו לסירוגין. היא נאנקה בתשוקה.

הוא חרק בשיניו כשידה החליקה במורד הזין שלו. הוא לפת בידו את אחד משדיה ומצץ לה את הפטמה. היא תפסה את ידו השמאלית והוא הביט איך היא מכניסה את אצבעו לפיה, את לשונה מקיפה את טבעת הנישואין שלו. הוא נשך חזק בפטמה שלה, צבט את השנייה עוד יותר חזק והוא דחף עוד אצבעות לתוך פיה כדי לסתום לה את הפה. היא הרטיבה שוב מרוב חרמנות והוא חדר בכוח לתוכה. העובי והאורך שהקנו לו הכדורים להגדלת הפין תפסו אותה בהפתעה. היא שחררה אנקה ואז התעשתה וצעקה: "כןןןןן… תראה לי מה זה" הוא לפת את גרונה והצמיד אותה לספה כשהוא דופק אותה, מתבונן בכוס שלה בולע ויורק את האיבר הענק שלו החוצה.

"עוד" היא לחשה בגרון ניחר והוא שלף ממנה את הזין, טיפס במעלה גופה ודחף את איברו לפיה. הוא דפק אותה ככה חזק, מזיין אותה בפה ולא מרפה, עיניה דומעות אך ידיה עטופות בידיו, אצבעה מתחככת בטבעת הנישואין שלו. הוא שנא להודות שזה הדליק אותו עוד יותר, הפחד שהיא תגלה את הסוד שלהם לאשתו, הפחד מכל מה שיש לו להפסיד. המחשבה גרמה לו לגמור חזק בלוע שלה והיא כמעט נחנקה. הוא הוציא את הזרג הלח מפיה בזמן שהיא מתנשפת, לחייה רטובות ושפיך זולג בשבילים רטובים במורד סנטרה וצווארה.

"את רוצה את הטבעת המזוינת הזו?" שאל אותה במבט מסוכן, והיא הנהנה במבט מתחנן, מרימה את ירכיה כלפיו בתחינה. "את זונה מסוכנת, את מודעת לזה?" הוא שאל אותה מבלי לחכות לתשובה. הוא דחף את אצבעותיו כל כך עמוק במעלה הנרתיק שלה שהיא נחנקה והשתעלה בהלם. הוא דאג שלא יוכל לראות את טבעת הנישואין שלו. היא נאנחה כשהוא מישש את נקודת הג'י שלה, כפות רגליה חפרו בספה מעונג. הוא שפשף את נקודת הג'י שלה חזק יותר והרטיט את ידו במהירות הולכת וגוברת, עד שהיא דחפה את זרועו, והשפריצה עליו.

"וואו" היא פלטה כשסיימה להשפריץ את טיפות הברטולין האחרונות מהכוס הפועם שלה.

"עומד לי שוב רק מלראות אותך משפריצה ככה על טבעת הנישואין שלי.” הוא התוודה.

היא חייכה מההשפעה שהיתה לה עליו. על הזין שלו. הוא נשען מטה ואחז בדגדגן הקטן והרטוב שלה בין שיניו, מוצץ, נושך, מרפרף עליו בלשונו.

"די נו, אני לא יכולה. לא שוב." היא התנשפה, לחייה סמוקות וגופה רפה.

היא דחפה את ראשו בניסיון לגרום לו להפסיק, הכוס שלה שרף מהאורגזמה האחרונה והדגדן היה רגיש מדי עכשיו, עד שהיא יבבה. הוא הזיז את ידו כדי להצמיד את ידיה אל חזה, וחזר למשש את הדגדגן שלה שוב עד שהנרתיק שלה שוב התמלא בנוזלים. כעבור דקה היא שוב היתה חמה ומוכנה.

"תגמיר אותי," היא התחננה אליו, והוא עשה כרצונה – מרים את הרגליים שלה ומחדיר במהירות את האיבר שלו לתוך פי הטבעת ההדוק שלה. הוא תפס במותניה חזק והטיח אותה על הזין שלו. שוב ושוב ושוב. שניהם גנחו בקולי קולות, כמו חיות. עיניה נעצמו וידיה נלחצו על שרירי הבטן שלו מנסים לשלוט במהירות של הדפיקה.

"תגיד, אתה דופק גם את אשתך ככה?" היא שאלה כשהחלה להזיז את ירכיה איתו.

"לא."

"אתה צריך," ענתה בחיוך קטן. הוא צחק.

"את דופקת את בעלך ככה?"

"לא."

הוא אחז בגרונה והרגיש את פעימות הלב שלה מאיצות כנגד טבעת הנישואין שלו.

"שקרנית. הוא פאקינג בר מזל מזוין, האיש שלך" הוא אמר מתנשף והגביר את עוצמת החדירה.

התחת שלה היה הדוק והרקטום סגר על האיבר העבה שלו בצורה כמעט הרמטית. התחושה היתה עוצמתית ואלוהית. היא החלה להתכווץ עליו, קרובה לאורגזמה נוספת.

"אני רוצה שתגמור בתוכי. אני רוצה את זה יותר ממה שאי פעם רציתי משהו…" – הוא שמע אותה מפצירה בו.

"יותר מבעלך?" – הוא שאל אותה בטון מתגרה.

היא נשכה את תנוך אוזנו ולחשה: "הרבה יותר".

כשהוא שמע את המילים האלו, הדאגה מהאפשרות שאשתו תגלה ותזרוק אותו מהבית, פינתה את מקומה למשהו אחר, חדש ומסעיר יותר. הוא החל לדפוק אותה חזק ובפראות שלא ידע שקיימת בו, זיעה נוזלת על חזהו וגבו. יבבותיה הקטנות חזרו, היא הדליקה את עצמה עוד יותר. הוא לחץ את טבעת הנישואין שלו על הדגדגן שלה הלוך ושוב עד שהיה צריך לנשק אותה כדי להשתיק אותה.

"כן… תמשיך… אני אוהבת את טבעת הנישואין שלך על הדגדגן שלי. חזק יותר, בבקשה!"

היא צרחה והתנשפה.

תוך שניות בודדת שניהם הגיעו לשיא ביחד, ידיו אוחזות בעוצמה בבשר הלבן של ירכיה, לא משחרר כאילו חייו תלויים בכך, עד הרעידות האחרונות. השפיך שלו פרץ בעוצמה מהכלי הפועם שלו ומילא אותה מבפנים. כשגם היא סיימה להשפריץ והנוזלים שלהם התערבבו זה בזה, דמעות ניגרו על לחייה והיא חייכה. זה היה הזיון הכי מטורף שהיה לה בחיים, והיא ידעה שזו היתה גמירה ברמה שהיא מעולם לא חוותה ולא תחווה עם בעלה.

לפני שהם נפרדו איש איש לדרכו, היא הישירה את מבטה לעיניו ואמרה לו:

"אם תהיה שוב בסביבה, נוכל לעשות את זה שוב". הוא השיב לה ב – "כן" שקט וחיוך, אבל הוא לא באמת האמין לה. הוא כבר לא היה אתגר עבורה. הוא ריחם על הבחור הנשוי הבא שיקרה בדרכה ובאמת ובתמים קינא בבן זונה שישכיב אותה.

לרכישת xtrasize לחצו כאן.

מוצרים מומלצים!