בטבעת זו – חלק א

הוא לא היה לגמרי בטוח איך הוא מצא את עצמו במצב בו הוא נמצא, יושב בסלון מול צעירה מהממת. הם פלירטטו בבר ואז זה היה בסדר כי הוא חשב שבזה זה יסתיים והוא לעולם לא יראה אותה יותר. הוא היה די בטוח שהיא בכלל נתנה לו שם בדוי. אבל עכשיו היא הייתה כאן, ממש מולו.

היא לגמה מהיין שלה, הרימה את מבטה אליו וחייכה במתיקות. היא הייתה יפהפייה, אקזוטית, שיער שחור ועיניים ירוקות מהפנטות, שפתיים מלאות צבועות באדום.

"מה?" היא שאלה כשהניחה את כוס היין שלה.

"שום דבר," הוא ענה במשיכת כתפיים וסיים את שארית הבירה שלו.

"חם לי" הוא חשב לעצמו, כשהיא הסיטה קווצת שיער משוטטת אל מאחורי אוזנה, וידה החליקה לאחר מכן במורד צווארה. הוא ראה את עורה החיוור שנראה זוהר באור העמום של המנורה שלידה. הוא נשבע שהיא גיחכה כאשר בלע רוק בקול. הם ביצעו את רוטינת הפלרטוט האילמת הזו בבר כבר קודם לכן, והחליפו ביניהם מבטים מרומזים וחיוכים סודיים. הוא זכר את ידה מונחת על ירכו, כשהאדרנלין והפחד פועמים בו. באותו רגע הוא הבין בדיוק מה היא עושה. היא הייתה מעודנת בפלירטוט שלה אבל זה הכל היה משחק. היא אמרה לו עד כמה היא אוהבת את בעלה אבל זה רק כדי להגביר את עוצמת האינטראקציה ביניהם.

היא התבוננה בשעון הקיר הגדול.

השעה היתה כבר 2 בלילה. מאוחר.

פתאום הוא שמע אותה שואלת בתכליתיות: "טוב, אז אתה רוצה לדפוק אותי או שנשב כאן עד הבוקר?" – השאלה נשאלה בצורה בוטה, ישר ולעניין. נראה שהיא עייפה מן ההיאבקות המנטלית איתו. שניהם היו נשואים. שניהם רצו לזיין מהצד. שניהם רצו זה את זו, וזו היתה רק שאלה של מי ישבר קודם ויזום. אז היא החליטה להפסיק את העמדת הפנים ולהיות זו שיוזמת.

"את יודעת שאני נמשך אליך" הוא ענה לה בכנות.

"אבל אני נשוי באושר ולא חושב שיהיה חכם לסכן את זה. האמת? התכוונתי לחזור עכשיו הביתה ולזיין את אשתי כשאני מפנטז עליך וזה." – הוא התוודה בגילוי לב.

"וואלה?" – היא שאלה, מופתעת מהבוטות שיצאה ממנו פתאום.

"כן, נו, תראי. מה שאת ואני עשינו, מה שאנחנו עושים עכשיו, זה בסך הכל משחק מקדים בשבילי."

גם היא היתה נשואה. בדיוק 10 שנים, מחר, ליתר דיוק.

היא ידעה שהיא צריכה להפסיק את כל השטות הזו כאן ועכשיו ולומר לגבר המושך שמולה לילה טוב, אבל מסיבה שלא הצליחה להסביר לעצמה – היה לה קשה לעזוב.

היא הסירה מעצמה את מעיל העור שלה ופיזרה את שערה, הקצוות של הרעמה המתולתלת הבהירה מדגדגים את קו הפטמות שלה.

בבת אחת היא קמה וניגשה אליו, בשמלה השחורה הקטנה שלה, והתיישבה על ברכיו.
הוא נשם עמוק והביט בה בלי למצמץ. היה לה חיוך כנה ואמיץ כשהיא העבירה אצבע מעל טבעת הנישואין שלו.

"תוציא אותו בבקשה," התחננה בלחישה בעודה זזה ומניעה את ישבנה הקטן כנגד ירכיו כשזרועותיה כרוכות סביב צווארו, שפתיה ממש באוזנו. לבו הלם בחזהו כמעט בכאב כשהוא פתח את רוכסן מכנסיו ומשך את הזין שלו החוצה. הוא כמעט גמר כשהיא נאנחה באוזנו.

"אני לא אסתכל ולא אגע." היא אמרה בקריצה, אבל הוא לא האמין לה.

הוא ליטף את עצמו בזמן שהיא אמרה את זה, כתפה חשופה סנטימטר משפתיו. הוא רצה לנשוך אותה, להעניש אותה על התסבוכת שהיא עמדה להכניס אותו אליה, על האדרנלין שאיים לפוצץ את החזה שלו, הפחד והאשמה אך בעיקר על העוררות שהיא גרמה לו. הוא מעולם לא היה קשה כל כך בחייו. יכול להיות שזה בגלל הכדור הזה שלקחתי בתחילת הערב? הוא תהה בינו לבין עצמו.

לא מזמן חבר המליץ לו על גלולה מהפכנית להגדלת הפין בשם XtraSize, והוא היה סקרן לנסות ולגלות איך זה יכול לשדרג לו את חיי המין. הערב הוא בלע כדור כזה לפני שיצא לפגוש את החבר'ה בבר. הוא חשב שיבדוק איך היא משפיעה כשיזיין את אשתו יותר מאוחר, אבל עכשיו הוא כאן – עם הפצצה החטובה הזו, ומתקשה, תרתי משמע, להתאפק.

החום הלח של נשימתה וריח עורה שיגעו אותו. הוא החל לחכך את כף ידו הימנית מטה ומעלה על עורו הרגיש של הזין. ירכיה נעו מעל ירכיו באיטיות מרוסנת.

היא גנחה בשקט, לא מנסה להסוות את הצורך שלה להרגיש את הזין שלו בין שפתיה. נשימתו נעשתה כבדה בזמן שהיא סגרה על כיפת הפין שלו עם הפה החושני שלה. היא ליקקה את האיבר הקשיח והארוך לאורכו והוא גנח בקול.

היא התגרתה מהתגובות שלו למציצה שלה. עיניה היו נועזות כשפגשה את עיניו.

"למה עצרת??" הוא התנשף מופתע.

והיא ענתה: "אני רוצה שתקח אותי לשירותים, תצמיד אותי לקיר המלוכלך, תמשוך את התחתונים שלי הצידה ותדחף לי את האצבעות שלך. אני רוצה שטבעת הנישואין שלך תלחץ על הדגדגן שלי עד שאגמור. אני רוצה את טבעת הנישואין שלך כנגד הצוואר שלי כשאתה מזיין אותי. אני רוצה את טבעת הנישואין שלך בפה שלי כשאתה דוחף את האצבעות שלך לשם כדי להשתיק אותי כשאני גומרת…".

המילים שלה הטריפו אותו והוא החליט לסיים את מה שהיא התחילה.

הוא שפשף לעצמו את הזין במהירות ובעוצמה וסינן "אלוהים אדירים," כשהוא גמר, אוחז חזק בראשה כדי למנוע ממנה לזוז. הוא ידע מה היא רוצה, יכל להרגיש שהיא רוצה לרדת על ברכיה ולמלא את הפה שלה בזין שלו, אבל עכשיו שהוא הגיע לפורקנו, השליטה היתה בידיים שלו.

הוא עמד לוודא שהיא תעבוד בשביל להגיע לפורקן שלה הערב. עבר הרבה זמן מאז שהוא זכה לחוות מין חופשי מעכבות, מבלי להתמודד עפ התירוצים המזוינים של אשתו או עם רשימותיה ההולכות ומתרחבות של דברים שהיא עייפה מכדי לעשות במיטה. הלילה הוא היה עם שרלילה חסרת מעצורים והוא התכוון לנצל את זה עד תום.

היא נישקה אותו, שיניה נוגסות בשפתו, ציפורניה חופרות בעור צווארו. הוא תפס את שערה והשעין אותה לאחור עד שהיא שכבה כשגבה על הספה.

"תורידי את התחתונים שלך," הוא אמר לה, וחייך אל השמלה השחורה הקטנה שלבשה.

היא עשתה כבקשתו ופשטה מעצמה את תחתוניה.

"עכשיו פתחי את הרגליים" – הוא ציווה.

היא עשתה כמו שאמר, והוא ראה איך בין הירכיים החטובות שלה נגלה כוס מגולח למשעי.

הכוס שלה בהק לקראתו והוא תפס את הזין שלו בידו, עדיין רטוב מהגמירה שחווה כשאונן לעצמו בנוכחותה.

הוא הידק את אגרופו סביב הזין שלו כשגררה את אצבעותיה לדגדגן שלה.

"את מסוכנת," הוא אמר לה מתבונן באצבעותיה הדקות שהחלו לטייל בין הנרתיק שלה לדגדגן הורוד שלה, בזמן שהיא מתנשפת. הוא לא התאפק ודחף לתוכה שתי אצבעות וחש איך היא מתהדקת עם קירות הנרתיק שלה עליהן, בעודה מתפתלת. היא היתה רטובה בטירוף לכבודו.
כל כך יפה וכזו מיוחמת.

המשך יבוא…

מוצרים מומלצים!