אלחנדרו אלחנדרו סיפור סקס

אלחנדרו, אלחנדרו…

טיפ קטן: אם בא לכם לרעוד מרוב הנאה, שלבו לוברסיל, תודו לנו אחר כך. קריאה מהנה!

שכבתי על הבטן החשופה שלי ובהיתי אל הקיר שלצידי. לידי שכב לו אלחנדרו. הז השם שאני נותנת בראש שלי לכל הזיונים שלי, אלו שאני אוספת לעת לילה מאוחרת מהפיק אפ בר. לא מבזבזת אפילו זמן על שיחות נימוסין, אינטרודקשן או שמות שלהם. בשביל מה לנסות לזכור איך קוראים לו אחרי שאני גומרת?

מה שכן,  אין ספק שהוא ידע מה הוא עושה, אלחנדרו הזה.
נפגשנו בבר באחד העם, בתל אביב. הגעתי לשם למטרת ציד מוגדרת – עם תכנית לחזור לדירתי עם טרף לילי, ולהתענג על הבשר שלו עד אור הבוקר. לאחרונה הרגשתי שאני קצת מזניחה את שגרת הזיונים שלי. התחיבויות קודמת בעבודה שלי ואחר כך כאבי מחזור קשים במיוחד, די שיבשו לי את התכניות. אבל הערב – ידעתי שאני הולכת לפצות את עצמי על החסך הזה. החלטתי שאני מוצאת מישהו חתיך שיזיין אותי עד שיצאו לי העיניים. רציתי לחוש שוב את טעם האורגזמה שתרטיט לי את הפטמות ותשאיר אותי מרותקת למיטה למשך כמה דקות טובות ואחרי הזיון, מסופקת למשך שבוע לפחות.

אז התמקמתי לי על הבר והזמנתי את הקוקטייל החביב עליי – מידורי סאוור. הסחורה שמגיעה לפיק אפ ברים בתחילת הערב היא בדרך כלל פח, אז עם שני הגברים הראשונים שניגשו אליי, בנוהל, לא שיתפתי פעולה ונתתי להם להבין את הרמז ולהתפנות מרצונם. אבל הציפייה השתלמה, כי לפריים שלי נכנס פתאום האלחנדרו התורן של הערב. האמת? הכינוי הלטיני דווקא הלם אותו מאוד: הוא היה גובה, עם עור בצבע מוקה, שרירי ופשוט יאמי. אהבתי את איך שהתחת של אלחנדרו ישב בתוך הג'ינס המחוספס שלגופו. היה לו שיער טוב, ריח מעולה ושפתיים מזמינות שלא מבזבזות זמן על שיחות מיותרות.
לפני שהספקתי ליזום בעצמי, אלחנדרו כבר התקרב לצווארי ולחש לי: "ואמוס". כלומר, הוא אמר "בואי" בעברית, אבל בראש שלי הוא היה כבר המאהב הלטיני שלי להלילה אז הכל תורגם לספרדית.

כבר בדרך אליי לדירה התחממה לנו האווירה. אלחנדרו לא הספיק להכניס למצב דרייב את מוט ההילוכים, והיד שלי כבר גיששה את דרכה אל עבר המוט שבין רגליו. כמה שהוא היה נוקשה ומוכן לנהיגת מבחן… באותו הלילה, אלחנדרו בעל לי את הצורה, כמו שאני אוהבת. וואלה, מודה שהיה שווה לעבור שבוע קשוח בעבודה בשביל הדבר הזה: גבר אמיתי, מסוקס וחזק, שהתחיל את המסע אל האורגזמה שלי במישוש עדין עם האצבע בחריץ הלח שבתוך החוטיני שלי, מלקק בחושניות את אזני, משחק עם הלשון שלו בטבור שלי – ואז מוצץ בתאווה את הכוס שחיכה רק לו. וכל זה עוד לפני שבכלל נכנסנו לחדר השינה. כשהגענו למיטה כבר היינו עירומים לגמרי ומזיעים בטירוף, נטולי עכבות.

שניה אחרי זה הוא הפך אותי עם הבטן למיטה ותקע את הזין המושלם בצבע מוקה שלו בין הרגליים שלי. הוא חדר אליי בבת אחת בתנועת אגן נמרצת וחזקה בזמן שאני שוכבת על הבטן שלי ברגליים פשוקות והוא דוחף קדימה ואחורה את האגן שלו לתוכי. אלחנדרו הפליק לי מדי פעם על התחת וגנח, מגורה כולו, ואז שלח את יד ימין החזקה והשרירית שלו לכיוון הבטן שלי והחל לעסות את איבר המין שלי בזמן שהוא ממשיך לדפוק אותי בכוח עם שלו.

היה לו זין עצום, מהגדולים והיפים שראיתי לאחרונה. קשה, חלק ועבה, והכוס שלי אמר על זה תודה. "תסתובבי" אלחנדרו ביקש ממני ואז תפס את פרקי ידיי באופן שלא אפשר לי לזוז לשום מקום.

הוא חדר לתוכי שוב ותקע אותי בזמן שהציצים שלי זזים בקצב התחת השרירי שלו שנע יחד איתו לתוך הכוס שלי. הנרתיק הרטוב שלי התכווץ על הזין שלו חזק והמיצים שלי התערבבו בשפיך שלו.
לא רציתי לתת לזין היפה הזה לצאת מתוכי, לצאת מהחיים שלי – אז פקדתי על קירות הנרתיק שלי להמשיך להתכווץ כשהוא בתוכי, ואלחנדרו הגביר את תנועות האגן, עד ששנינו גמרנו בגניחה רמה.

"את אחלה זיון " אלחנדרו הודיע לי לאחר מכן, כשכולו מיוזע והחזה השרירי שלו עולה ויורד.

"גם אתה די בסדר" – הודיתי בקול והודיתי לו על פועלו.

עבר יותר מדי זמן (שבוע בערך) מאז שמישהו דפק אותי בכזו עוצמה. באמת שהרגשתי אסירת תודה, אבל עוד לא הייתי מוכנה לזה שהערב יגמר, מבלי שאגמור שוב.

מהחדר הסמוך יכלתי לשמוע צליל של ויברטור על בטריות ואת השכנה שלי, רונית מאוננת.

אלחנדרו כבר היה חצי גמור, אבל הרגשתי שהגניחות של רונית מתחילות לחמם אותי והחלטתי שאני לא מוותרת. התחלתי לשפשף לאלחנדרו את הזין ולמצוץ לו עם הרבה לשון וקצת שיניים, עד שעמד לו כמו טיל. כלי הזין שלו היה מוכן שוב לפעולה! פתאום קלטתי שאלחנדרו בכלל ישן, אבל לי היתה תכנית ולא התכוונתי לתת לאף אחד לקלקל לי אותה. עליתי עליו כמו על סוס רודיאו, התיישבתי לו ישר על הזין והוא החליק לתוך הכוס הרטוב שלי כל כך בקלות, שתהיתי אם יצרו את הזין הזה לפי הזמנה במיוחד עבורי. רונית מהדירה הסמוכה היתה על סף אורגזמה והמשיכה לשגל את עצמה עם הויברטור המזמזם כשהיא גונחת ואז צורחת. אם היה לי זין, תאמינו לי שהוא היה עומד בשלב הזה.

התחרמנתי מהאורגזמה שלה והתחלתי לדהור על הזין של אלחנדרו – אחורה וקדימה וקדימה ואחור. הרגשתי איך הכוס שלי ננעל לו על הזרג ולא מתכוון לשחרר. אלחנדרו באורח פלא הצליח לנחור אבל אני המשכתי לדהור."עוד מעט הוא יתעורר, לא יעזור לו" – חשבתי לעצמי, בזמן שאת מה שלא עשה הזין, התחלתי לעסות עם היד שלי. הכנסתי את האצבע המורה לפה שלי, ליקקתי אותה קצת ואז הבאתי לעצמי ביד בזמן שאני נוסעת על הזין של אלחנדרו בהילוך סרק. "הנה זה בא…" – חשבתי לעצמי. "אני עומדת לגמור הלילה שוב…"

הדגדגן שלי שרף כבר והחל לפעום ובזמן שאני נותנת כמה תנועות אגן נמרצות עם הכוס עדיין על הזין העצום של אלחנדרו ותוהה על מה לעזאזל הוא חולם בזמן שאני מזיינת אותו. החלטתי להעיר אותו וליקקתי שוב את האצבע שלפני שניה שימשה אותי לאוננות עצמית. בתנועה אחת חלקה דחפתי את אותה האצבע לתוך פי הטבעת של אלחנדרו והוא פתאום שחרר גניחה. "זהו, עכשיו הוא ער!" – חשבתי לעצמי בסיפוק. אבל אלחנדרו קם עצבני, והחליט להעניש אותי במין אנאלי.

הוא תפס לי את המותניים, העמיד אותי על הברכיים ודחף את הזרג החם והמשומש שלו ישר לו התחת שלי. הוא חדר אליי ופמפם בכזה מרץ עד שכל המיץ שהצטבר שלי בתוך הכוס כשרכבתי עליו קודם, פתאום השפריץ החוצה בבת אחת. גמרתי בטירוף בשרשרת של אורגזמות שמעולם לא פנטזתי שאצליח להגיע אליהן מזיון בתחת.

דקה אחרי זה כבר נכנסתי לאפליקציית gett והזמנתי לאלחנדרו מונית. הוא בקושי הספיק להכניס את הזין חזרה לתחתונים לפני שהעפתי אותו מהדירה. "זה על הלילה" – דחפתי לו שטר של 100 ש"ח לחגורה וסגרתי את הדלת בטריקה.

טיפ קטן: את הסיפור הבא, תקראו תוך שימוש בלוברסיל – ג'ל האוננות החזק בעולם המאושר ע"י משרד הבריאות הישראלי והאמריקאי ומכיל חומרים טבעיים בלבד. חוויה מדהימה לשימוש עצמי וזוגי, לגברים ולנשים.

נשמח לשמוע... מה דעתכם?
להזמנת ספריי השהייה לשיפור הביצועים במיטה: 077-230-4604 (דיסקרטי)
לרכישת ספריי השהייה כולל משלוח דיסקרטי:
סיפורי סקס נוספים מחרמנים במיוחד:
שרמוטה פוריטנית 3

שרמוטה פוריטנית – חלק 3

בלילה שאחרי הקטע ששרית עשתה לי היא בישרה לי שיש לה כרטיסים להופעת ג'אז בחמישי בערב ושאלה אם אצטרף אליה. אמרתי לה שחד משמעית לא ומספיק שאחד מאיתנו יסבול, ומיהרתי לשלוח הודעה למיקה, כדי לשריין אותה לאותה השעה. איך שנכנסתי לבית של מיקה כבר הייתי בתוך הכוס שלה. הייתי מחורמן

לסיפור המלא »
השותפה החרמנית שלי לדירה - סיפור סקס

השותפה החרמנית שלי לדירה

השותפה לחדר שלי בדירה ליד הבין תחומי היתה מהטחונות המעצבנות האלה שנראה שיש להן הכל: גם כוסית, גם בת להורים מסודרים, גם מזדיינת נון סטופ וגם מצליחה למרות הכל לשמור על אחלה ממוצע ציונים. קינאתי. האמת שכבר מההתחלה לא ממש הסתדרתי איתה . היא היתה פותחת עין כל פעם שהייתי

לסיפור המלא »
הישיבה סיפור סקס חדש

הישיבה

"מה נדמה לך שאת עושה בדיוק?!" – שאלתי אותה כשהיא נעלה אחריה את דלת המשרד מבלי לומר דבר. ראיתי איך היא מתקדמת לעברי ופורמת אט אט כפתור אחר כפתור בחולצה הדקה שלגופה. לאט לאט נחשפה לנגד עיניי ההמומות חזיית תחרה אדומה שחפנה בתוכה את החזה הכי עסיסי ויפה שאי פעם

לסיפור המלא »
סקס עם האקס סיפור סקס

סקס עם האקס

אתם בטח זוכרים את התקופה שבה פייסבוק התחילה לצבור פופולאריות בישראל, ופתאום כל מי שהכרתם פתח לעצמו פרופיל ברשת החברתית החדשה הזו, עם הקונספט החדשני והשונה שטרם נשמע כמותו – חלל וירטואלי שמאפשר לכם לחדש קשרים עם שמות מוכרים מן העבר. בבת אחת נפתחו להן מאות קבוצות פייסבוק שכל מטרתן

לסיפור המלא »
יומני היקר חלק 4 סיפור סקס

יומני היקר – פרק 4

יומני היקר, היום הגעתי לעבודה שלי כמעט בזמן אבל באורח פלא איך שהגעתי כבר ראיתי שממתין לי בדירת הסקס לקוח שהצליח להגיע לפני. הוא היה הבחור שזיינתי לפני כמה ימים, תייר אמריקאי חמוד שהיתה לי איתו כימיה מינית מדהימה. הוא סיפר לי שהיום זה היום האחרון שהוא מבלה בישראל והוא

לסיפור המלא »
הדייט שדפק אותי סיפור סקס

הדייט שדפק אותי

"שרית באה לפה לקפה עוד מעט" הודיעה לי מיתר. "ואלה? הדייט שלה לא הלך טוב?" שאלתי את מיתר בטון מיתמם. "איזה… מסתבר שהבנאדם שהיא בנתה עליו לסקס ריבאונד מטורף, לא ידע לספק את הסחורה אפילו ברמת השיחה – אז היא קיבלה החלטה להאריך את תקופת היובש שלה בלילה אחד נוסף,

לסיפור המלא »
תעשה לה הפתעה - תזמין ספריי השהייה לערב מפנק!
ספריי השהייה
לעינוג זוגי ארוך
תוכן עניינים
  • אופנוען זמין למשלוח
  • במלאי
  • תשלום באשראי / מזומן
  • חומרים טבעיים בלבד
  • באישור משרד הבריאות
  • עד 3 שעות משלוח באיזור גוש דן
משרד הבריאות אישור
באישור משרד הבריאות
* כל תהליך ההזמנה - דיסקרטי לחלוטין.

RELAX. ENJOY.

גומר מהר? יש פתרון והוא דיסקרטי לחלוטין!
לקבלת פרטים נוספים: