אומרים לנו שיש סקס אחר סיפור סקס

אומרים לנו שיש סקס אחר

כבר זמן רב שאמיר מצא את עצמו מפנטז על סקס מסוג אחר. זה לא שהוא רצה לבגוד בבת זוגו, חלילה. להיפך, הוא העדיף שאף אחד לא יפגע, אבל כן. אם אתם מוכרחים לדעת – היה לו צורך לחוות ריגושים חדשים, מעבר למה שבת הזוג שלו יכלה או רצתה לספק לו. כך קרה שהוא מצא פורקן בשיחות אירוטיות. אמיר שיתף את החבר הכי טוב שלו יום אחד שזו לא הפעם הראשונה שהוא שוקל את הנושא. בעבר כבר יצא לו לעשות סקס טלפוני בשיחות אירוטיות ארוכות ומגרות עם כל מיני נשים.

הוא חשב שהדבר הנכון לעשות הוא להטביע את החרמנות הבלתי נגמרת שלו בשיחות טלפון לקו החם וקיווה שימצא מעבר לקו מישהי שתסכים להגשים עבורו את כל הפנטזיות שבת הזוג שלו לא ידעה איך להתמודד איתן. את הפינה הזו הצליחה בפעם הראשונה לסגור עבורו בחורה מדהימה ולוהטת בשם ג'ניפר.

כשג'ניפר ואמיר דיברו בפעם הראשונה, היא סיפרה לו שהיא עולה חוזרת משוודיה ושהיא קצת בודדה בעצמה ומעונינת להכיר ישראלים שיהיו חברים שלה. ג'ניפר הגדילה לעשות ואף שלחה לאמיר תמונה של עצמה למייל. לא רק שהיא נראתה יפהפיה וסקסית ברמות אחרות, הקול שלה… אלוהים שישמור – איזה קול מגרה היה לה. אמיר הרגיש שאם הוא ימשיך להביא ביד על סרטי פורנו עוד יגיע למיון, עם הזין ביד. הוא שיתף את ג'ניפר בהתמכרות שלו והיא הודתה שגם היא קצת בבעיה (קצת הרבה) עם חרמנות שהולכת וגואה בה ומחסור ממושך בזיונים בעולם האמיתי.

ג'ניפר שיתפה את אמיר בכמה מהסטיות האישיות שלה והוא הבין שהתמזל מזלו והוא נפל על מישהי מיוחדת באמת, זורמת כזאת שלא תשפוט אותו. מישהי שבא לה לחוות מין עצמתי ומשחרר בדיוק כמוהו, ולא פחות חשוב – יודעת לשמור על דיסקרטיות. בול מה שהיה חסר לו לאמיר בחיים. כך קרה שהוא החליט שהוא הולך על כל הקופה ולא חושב על זה יותר מדי.

לג'ניפר היה קול מתוק ומרגש שתאם באופן מופלא את השדיים היפים שלה והשיער הבלונדיני השופע שראה בתמונה ששלחה לו. היו לה שפתיים חושניות מדהימות, ועיניים כחולות גדולות.
היה ברור לאמיר שהפעם מדובר בהתגשמות אמיתית של כל החלומות הכי פרועים שלו.

ערב אחד ג'ניפר שיתפה את אמיר ברצון הכנה שלה להפוך לישראלית אמיתית ולהפוך את ישראל לבית הקבוע שלה. "בא לי להרגיש איך זה להזדיין כמו מישהי מקומית" – היא אמרה לו בעברית קצת רצוצה משולבת באנגלית במבטא אירופאי סקסי.

היא רצתה לדעת איך אמיר נראה ומה הוא לובש כשהם מדברים, אז הוא סיפר לה שהאמת, הוא מדבר איתה כשהוא כמעט ולא לובש בגדים. הוא היה בלי חולצה עם הזין העבה שלו בחוץ כשהוא מחזיק אותו ומרגיש איך הוא פועם כשהקול של ג'ניפר באזניו. הוא התגרה בטירוף אפילו למשמע הקול שלה בלבד. הוא יכל לזהות בקולה של ג’ניפר חרמנות אמיתית שהלכה וגברה, ולא הצליח להתאפק כשצחקקה.

אמיר תפס חזק את האיבר שלו והחל לשחק לעצמו עם הזין. "שומעת? אני חושב עליך והוא מתחיל לעמוד לי" הוא שיתף את ג’ניפר ושמע אותה גונחת בשקט מעברו השני של הקו. אמיר נאנח גם הוא, וסיפר לה שהוא עומד חזק עכשיו, נוקשה ומחכה רק לה. "אני מעמיד אותו ומשמן אותו עבורך בחומר שיעכב את השפיכה" הוא אמר לה וג'סיקה שיחקה לעצמה בפטמות והרגישה איך נעשה לה חם באזור הדגדגן.

היא ליטפה את עצמה ושיחקה לעצמה עם הפטמות כשאמיר אמר לה: "אני רוצה לשים את האצבעות שלי בדיוק איפה שהאצבעות שלך מטיילות".

אמיר המשיך לאונן והגביר את קצב השפשופים בידיעה שהחומר שסיכך בו את הפין שלו יאפשר לו להמשיך בכך עוד זמן רב ולגמור בעוצמה. "אני מדמיין עכשיו את השפתיים שלך נסגרות על הזין שלי ואת הלשון שלך מענגת אותי במשך שעות"

ג’ניפר שיחררה צחוק מתגלגל, וענתה לו "נראה לך שהייתי מצליחה להתאפק במשך כל כך הרבה זמן מבלי להתיישב לך על הזין?!" היא אמרה. "אני צריכה שגם אתה תענג אותי, היא התחננה… אולי תשלח לי תמונה של הזין היפה שלך?" ג’ניפר גנחה בגירוי בזמן שהיא ממשיכה לגרות לעצמה את הכוס.

"אני מתה לזיין אותך כבר" – היא עכשיו לחשה.

“אני חם עליך אש, בייבי" – הוא ענה. "יש לך מזל שאת לא כאן לידי, כי הייתי שובר לך את האגן".

אמיר המשיך לאונן בזמן שהוא מתחרמן ומפנטז על איך הוא דופק את ג'ניפר חזק במשך שעות במגוון תנוחות וזוויות. "אני רואה אותך יושבת מולי על הכסא המשרדי שלי. אנחנו מול המחשב ואני תופס לך את השדיים היפים שלך מגרה לך את הפטמות עד שהן מתקשות לי בין האצבעות.

"אוחחחח אמירררר…. פליז דונט סטופ" – היא התחננה והתנשפה במבטא השוודי ההורס הזה שלה. ג'ניפר ממשיכה לגנוח ולהתחנן בלחישות אל אמיר, שבשלב זה כבר הגביר את האוננות ושיחק לעצמו גם באשכים.

"זרקתי אותך עכשיו על המיטה שלי, והלשון שלי בחור תחת שלך בזמן שאת מביאה ביד לעצמך…

את עדיין עם החוטיני הקטנטן שאני אוהב אבל זה לא מפריע לנו. פשוט צריך להסיט את החוטיני המתוק שלך הצידה כדי שתהיה לנו גישה למה שחשוב." – אמיר הנחה אותה.

"אני יכול לעבור ללקק לך את הכוס?" – שאל בהתחשבות. "אבל קחי בחשבון שאני יכול להמשיך ככה במשך שעות, השאלה אם תצליחי להחזיק איתי מעמד ולא לגמור, מה את אומרת?" – הוא המשיך בזמן שהוא מרגיש איך הזין שלו נעשה לוהט כשהוא משפשף אותו עם חומר סיכה ומתקרב לגמור.

אמיר ידע שהוא רוצה להשהות את האורגזמה שלו בשביל ג'ניפר. הוא הרגיש שהוא יכול למצוא דרך להמשיך לגרות את עצמו וגם אותה למשך כל הלילה… הוא תפס לעצמו את האשכים כדי לעכב את השפיכה, וסיפר לג'ניפר איך הוא פותח לה את הרגליים ומלקק לה את הכוס, בזמן שהיא משחררת גניחה אחרי גניחה.

"עד כמה את רוצה אותי בתוכך, בייבי?" – הוא שאל בתאווה, וג'ניפר ענתה לו בזמן שהיא משמנת את הויברטור החדש שלה "אני כל כך רוצה אותך שהייתי מוכנה לרצוח את בת הזוג שלך".

ג'ניפר מפעילה את הויברטור ומספרת לי שיש בו פיצ'ר מיוחד כזה שמאפשר לה להשתמש באפליקציה ולכוון אותה מרחוק לעוצמת הרטט שהיא צריכה כדי לגמור. שניה אחרי זה אני מקבל למייל שלי לינק להורדת האפליקציה. אני מנגב את יד ימין מחומר הסיכה בעזרת מגבון ושולח את היד לסמארטפון שלי.

מוריד בשתי לחיצות את האפליקציה ומזין את שם המשתמש והסיסמא שיאפשרו לי שליטה בויברטור הפרטי של ג'ניפר שלי.

אני בוחן את האפשרויות המעניינות בלוח הבקרה של האפליקציה וג'ניפר מודיעה לי שהיא כבר מיקמה את הויברטור הורוד בתוך הנרתיק שלה.

"אני מוכנה עבורך, אמיר. רוצה את הזין שלך חזק עכשיו בתוכי. אתה מוכן לזה?" היא שואלת ומבקשת בחינה: "קאם און, תכניס לי אותו בדחיפה".

כך בשתי לחיצות על הטאץ' סקרין הפעיל אמיר את הרטט על העוצמה הכי חזקה שהאפליקציה אפשרה ושמע את ג'ניפר מתענגת וצורחת בהנאה גלויה. היא סיפרה לו איך היא מלטפת במקביל את פי הטבעת שלה ודוחפת פנימה שתי אצבעות מכוסות בג'ל סיכה.

אמיר, מגורה כולו, החליט לחדש את הפעילות ושפשף בטירוף את הזין שלו בזמן שהוא שומע את ג'ניפר גומרת בטירוף שלה – במשך למעלה מדקה.

כשהשיחה נותקה אמיר כבר ידע בנפשו שתחושת הבטן שלו לא טעתה. "באמת יש סקס אחר" – הוא חשב – "צריך רק למצוא את האישה הנכונה".

סיפורי סקס נוספים מחרמנים במיוחד:
הירידה של ליאת לאילת סיפור סקס

הירידה של ליאת לאילת

ליאת שירתה ביחידה דרומית, לידי אילת. עוד שבועיים היתה אמורה להשתחרר ובדיוק חזרה הרגע לחמשו"ש בביתה שבהרצליה, כשהווסטאפ שלה צפצף ועל הצג הופיעה הודעה מהחברה הטובה שלה רויטל, שהשתחררה מהצבא לפני כמה חודשים. "היום אין תירוצים, את מתקלחת, עולה על אזרחי ויורדת איתי לאילת" – הודיעה לי רויטל בטון חגיגי

לסיפור המלא »
סקס עם האקס סיפור סקס

סקס עם האקס

אתם בטח זוכרים את התקופה שבה פייסבוק התחילה לצבור פופולאריות בישראל, ופתאום כל מי שהכרתם פתח לעצמו פרופיל ברשת החברתית החדשה הזו, עם הקונספט החדשני והשונה שטרם נשמע כמותו – חלל וירטואלי שמאפשר לכם לחדש קשרים עם שמות מוכרים מן העבר. בבת אחת נפתחו להן מאות קבוצות פייסבוק שכל מטרתן

לסיפור המלא »
סיפור סקס לטיול יצאנו

לטיול יצאנו

לטיול יצאנו – טיול מאורגן של חברים ברחבי אירופה. חברה שלי הציעה שניסע למקום חדש אחרי הגירושין הקשים שעברו עליי והותירו אותי ממוטטת. חיפשתי דרך להעמיד את עצמי שוב על הרגליים, והפתרון הגיע בצורה של טיול. ההצעה היתה לנסוע לטייל דווקא באירופה. כעבור 11 שנים של נישואין כושלים, הגעתי להבנה

לסיפור המלא »
מאמא איטלקיה סיפור סקס

מאמא איטלקיה

כשהייתי בן 25 היה לי חבר שהמשפחה שלו התגוררה ברומא. אף פעם לא הייתי באיטליה  לפני זה והחבר שלי הגבר הזה, הציע לי שאבוא איתו לביקור מולדת בחופשת הסמסטר. כשהגעתי לביתו ברומא ציפתה לנו קבלת פנים חמה במיוחד. אמא שלו – אשה יפה, חמה ומרשימה בת כ – 45, הרעיפה

לסיפור המלא »
יומני היקר חלק 5 סיפור סקס

יומני היקר – פרק 5

הלקוח השביעי ביקש אותי באופן אישי והמתין במיוחד בחדר ההמתנה של דירת הסקס שאני עובדת בה, עד שיצאתי. כשהוא ראה את פניי מיד התפשט על פניו חיוך גדול והוא ביקש שאכניס אותו לחדר באופן מיידי. הוא היה מוצק עם לוק ג'יימס בונדי כזה, נראה בערך בן 47, אבאל'ה שמור היטב

לסיפור המלא »
סיפור סקס כיפה אדומה והזאב

הרפתקאות כיפה אדומה והזאב – הגרסה הלא מצונזרת

"אולי תלכי לבקר את סבתא בקצה היער ותפנקי אותה במעט מעדנים, כיפה'לה? תראי, הכנתי עבורה סל מלא, קחי אותו עמך והביאי אותו לסבתך החולה שממתינה לך במיטה" – אמרה אימה של גרטה, שמשום מה אהבה לכנות אותה בשם כיפה אדומה מאז שגרטה היתה ילדה קטנה ולאור חיבתה לבגדים בצבע אדום.

לסיפור המלא »
מוצרים מומלצים!