13 מחקרי סקס מפתיעים במיוחד

אנחנו אוהבים סקס, מדברים על סקס וחיים בעולם מלא סקס. אז מה הפלא שאנחנו כל כך שמחים להתעדכן במחקרים על הנושא?

באופן כללי אפשר לומר שהאנושות חובבת מחקרים. מחקר הוא סוג של דרך לדעת איפה אנחנו ממוקמים ביחס לאחרים. האם אנחנו תואמים את תוצאות המחקר? האם נוכל ללמוד מהן משהו על עצמנו או על הסביבה? האם אנחנו “טובים” או “רעים”? הבעיה עם מחקרים, היא שהם יכולים לשמח או לייאש אותנו באותה המידה כל עוד הם שולחים אותנו להסיק מסקנות לבד. אם מחר בבוקר יקבע מחקר חדש שבו 97% מהאנשים בעולם הם עיוורי צבעים ואנחנו בוודאות לא ביניהם, לא רק שהחזה שלנו יתנפח מגאווה על שייכות ל-3% נדירים ביותר, אלא שנדאג גם שכולם מסביבנו ישמעו על הנתון. ובחזרה למחקרי הסקס: סקס היא פעולה הדדית שכולם מבצעים ולכן אנחנו מתים לדעת מה המחקרים אומרים לא רק עלינו, אלא על השותפים המיניים, בני הזוג ואפילו החברים שלנו.

ועוד דבר קטן לפני שמתחילים: צריך לזכור שעולם המחקר לא חף מסטיות. הוא לא בודק את כלל האוכלוסייה, לא תמיד התוצאות בו חד משמעיות ובלא מעט הזדמנויות הוא גם במימון של גורם מרופד. לכן לא מופרך להאמין שחברה כמו “דורקס” למשל תממן מחקר שקובע שסקס לאורך 5 ימים בשבוע תורם לבריאות ועוד יותר לא מופרך להאמין שהיא משתתפת במימון מחקרים על מחלות מין. וזו כמובן רק דוגמה אחת. לכן נשמו עמוק וקחו הכל בפרופורציה.

 

13 מחקרים שידהימו אתכם

 

את חשפנית ומבייצת? יש לך סיכוי להרוויח הערב פי 2

לא באמת ברור מה הניע את צוות החוקרים להגיע ערב-ערב למועדון חשפנות ולבדוק את הטיפים של החשפניות במקום, אבל מתברר שהם חשפו אמת מעניינת: בימי הביוץ, החשפנית מרוויחה כמות שטרות כפולה מכל ערב אחר. ורק חידוד קל למי שבכל זאת לא בקיא – במהלך הביוץ הביצית חורגת מהשחלה וזוהי התקופה שבה יכולים להתרחש הפרייה והריון. לביוץ אין סימנים חיצוניים כך שאף אחד מהחוקרים לא יכול היה לדעת מי מהחשפניות אכן ביום זה בחודש, אבל כמוהם גם הלקוחות שעמוק בתוך התת מודע, נמשכו כך מסתבר לנשים המבייצות יותר מבלי שידעו זאת והוציאו יותר כספים מהארנק על נשים “פוטנציאליות” להריון.

 

גברים בוחנים ישבנים מסיבה אבולוציונית

מתברר שעמוק-עמוק בתוך המוח הגברי, עדיין מתגורר “מוח גברי פרמיטיבי”. ומה עושה מוח קדום זה? ובכן, הוא סוקר עכוזים נשיים. מדוע? משום שעכוז כך מתברר, מעיד מבחינה אבולוציונית (מחקרים אחרים מאשרים שהדבר נכון גם מבחינה אנטומית) על כושר הפוריות של האישה. המחקר גם בדק נשים אך גילה שכשהן בוחנות ישבן גברי, הן פשוט מחפשות מוצר מוכר שקולע לטעם האישי שלהן.

 

רף הגועל יורד ככל שרמת החשק עולה

מה קורה לנו כשאנחנו חרמנים? על פי מגזין סקס אינטרנטי, מתברר שאנחנו לא תופסים דברים רבים כמגעילים ונוראיים כל כך כשרמות החשק שלנו בשמיים, כפי שהיינו תופסים אותם במצב רגיל. זה אולי יכול להסביר לא מעט דברים בעולם המין כמו ליקוק רגליים…

 

המוח פועל בתדירות מוגברת בזמן הסקס

תמיד חשבתם שבזמן הסקס המוח מתרוקן ממחשבות? מסתבר שהדבר הפוך לחלוטין. חוקרים ביקשו לדעת אילו חלקי מוח פעילים בזמן הגירוי המיני ומצאו שכל פעילות מינית מפעילה אזור מוח שונה. למרבה הצער, החוקרים לא שוטחים את הממצאים שלהם לגבי מה מופעל ומתי, כך שתאלצו לגלות הכל בעצמכם מכאן והלאה.

 

גברים נמשכים יותר לנשים שלובשות אדום

בשורה קשה לאוהדים מהנבחרת הצהובה שמזמזמים קבוע את “מי שלא קופץ אדום”. אוניברסיטת רוצ’סטר בניו יורק גילתה שאישה הלובשת אדום גורמת למין הגברי להימשך אליה יותר. החוקרים אף מגבים את תוצאות המחקר בנתונים קודמים שלפיהם הצבע האדום נחשב לצבע בולט ונועז, כך שמטבע הדברים הוא משפיע יותר על העיניים והמוח.

 

גברים עם משקל עודף מחזיקים יותר זמן במיטה

אז כמה זמן לוקח לגבר ממוצע לגמור? תלוי במשקל. על פי המחקר המפתיע הבא, גבר בעל משקל עודף נוטה להחזיק פי 5 מכל גבר אחרי. וכן, זה קורה גם אם אותו גבר ממש לא בכושר. אז מה הסוד והאם צריך לרוץ ולבטל את המנוי לחדר הכושר? לא. חכו רגע: גברים בעלי משקל עודף מתקשים יותר להגיע לזקפה ולגמור (מבחינה רפואית), מה שפעמים רבות גורם להם גם לחוות בעיות בתפקוד המיני.

 

אלרגיה לזרע: יש כזה דבר

אנחנו לא כל כך ששים לדמיין את הדרך שבה בדקו את זה, אבל מתברר שקיימים גברים שייתכן והם אלרגיים לזרע של עצמם. בהתאמה, כל משגל גורם להם לחוות חום, נזלת, כאבים ועייפות. החדשות הטובות הן שיש לזה פיתרון. החדשות הרעות הן שהפיתרון מיושם כמו כל טיפול אלרגיה רגיל: הזרקת נוזל הזרע לזרוע כדי ליצור עמידות הדרגתית. מי רץ לנסות ולדווח?

 

עובדות מפתיעות על סקס וחרקים

רגע לפני שאתם ממהרים להתחמש ב-K300 ולעבור למחקר המפתיע הבא, הנה כמה נתונים ממש מעניינים: ככל שחיפושיות מקיימות יחסי מין בתדירות רבה, איברי המין שלהן משתנים! האיבר הזכרי גדל והנקבי מפתח איברים נוספים דמויי צבתות. אבל הנה תגלית אפילו הזויה יותר: קיימים זני עכבישים המבצעים מין אוראלי לפני, תוך כדי ואחרי ההזדווגות ויכולים להגיע ללא פחות ממאה אקטים שכאלה. ועוד בענייני עכבישים – הגברים מעדיפים להזדווג עם עכבישות גדולות מהם פיזית ולקשור אותן בקורים שהם טווים. קינקי. בחלק מהמקרים, הם אפילו אוכלים את חלקי גופן כדי למנוע מהן שידוכים עתידיים. אבל אל דאגה, במקרים מסוימים המתוקה תסיים את האקט באכילה מלאה של בן הזוג.

 

ניתוחים קיסריים מקשים על קיום יחסי מין

טוב, זה די ברור שאף אחת לא נתקפת חרמנות מוגזמת כשהתפרים לגופה והכאבים עוד מפעפעים, אבל מחקר שפורסם במגזין RCOG (כתב העת הבינ”ל למיילדות וגניקולוגיה), מצא שנשים לאחר ניתוח קיסרי חירום סובלות פי 2.4 מכאבים בזמן קיום יחסי המין עד כשנה וחצי אחרי לידה. אליהן מצטרפות נשים שיילדו בוואקום הסובלות לאורך אותו פרק זמן פי 2.3 והיולדות בקיסרי אלקטיבי שסובלות פי 1.7.

 

בנשיקה אחת עוברים 80 מיליון חיידקים

או שהחוקרים הם מלכתחילה אסופה של אנשים סטריליים להחריד, הוא שהכוונה שלהם הייתה דווקא להוכיח שנשיקה היא דבר נפלא והמסקנות הפתיעו אותם מהדלת האחורית. כך או כך, מתברר שכל עשר שניות של נשיקה צרפתית מעבירות בין המצורפתים 80 מיליון חיידקים. מפחיד. אלא שהחוקרים ממשיכים בקמפיין האנטי-בקטריאלי הזה ובודקים גם את כמות הנשיקות היומית של הנחקרים. 74% מהגברים במחקר דיווחו שהם מבצעים 10 נשיקות כאלה ביום, בעוד שהנשים דיווחו על 5. הימנעו מלחשב את זה אם אתם עדיין מעוניינים במפגשי לשון עתידיים.

 

גברים וסובלים מהגב? ותרו על התנוחה המסיונרית

מחקר קנדי מעניין ביותר ביצע בדיקת אינפרא אדום ושימוש נרחב באלקטרודות, על מנת לבדוק את מצבם של סובלי הגב בזמן קיום יחסי המין. המחקר מצא שהתנוחה המיסיונרית עשויה להזיק יותר לגב וכמוה גם תנוחת השינה בכפיות. דוגי סטייל לעומתן, נמצא כתנוחה הכי בטוחה לגב. המלצת המחקר בסיכום היא שבזמן הסקס הגבר ינוע יותר באמצעות הברכיים והירכיים ופחות על ידי הגב.

 

טרור פוגע בפוריות

האם תושבי הדרום מולידים פחות ילדים כתוצאה מכניסות תכופות למקלטים? האם הילדים של חורף 1973 היו עשויים להיות שכבת אוכלוסייה הרבה יותר גדולה? על פי מחקר שבוצע במחלקת חיל הרפואה של חיל האוויר האמריקאי, נמצא שכל אירוע טרור מוביל לירידה של 0.0018% בשיעור הילודה באזור שהוכה בטרור. זה אולי נשמע זניח, אך בפועל מדובר על 18 אלף לידות על כל מיליון. ורק כדי לחזק את המסקנות עוד יותר, כדאי לדעת שמדובר על 66 אלף נשים שנבדקו מ-170 מדינות שונות, בין השנים 1970-2007.

 

אורך הפין הממוצע: יותר ממה שחשבתם

מיתוס עתיק יומין גרס שאם לאומה הסינית יש קטן, הרי שממוצע הפין העולמי פוחת וההשערה עמדה על 9-11 ס”מ. אלא שכעת מתברר שפין בריפיון עומד בממוצע על 9.16 ס”מ בעוד שבמצב זקפה עומד הממוצע על 13.12. בנוסף התגלה קשר “קל” בין אורך הפין בזקפה לגובה הגבר, כאשר גברים הסובלים מ-Small Piness (תסמונת הפין הקטן) הם דווקא בעלי גובה ממוצע יותר, לעומת גברים שאינם סובלים והינם בעלי גובה קטן יותר מהממוצע.

DateMe

האם אני נשוי באושר

כמה פעמים בחיינו שמענו את הבדיה “והם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה”? במאמר זה נבדוק את השאלה האם אני נשוי באושר? כמובן שמדובר

קרא עוד »

קיום יחסי מין

כסף וכוח מסובבים את העולם, אבל גם יחסי מין. הם חיוביים ובריאים מצד אחד, מעודדים את הקשר הזוגי וגם עונים על אחד הצרכים החזקים ביותר

קרא עוד »

אורגזמה

לא מצליחה להגיע לאורגזמה או רוצה להעניק לבת הזוג שלך אורגזמה עוצמתית? ובכן, באמצעות מספר טיפים אותם נפרט בהמשך המאמר תוכלו ללמוד כיצד להעצים את

קרא עוד »

משיכה מינית

כמה זמן לוקח לכם לגבש החלטה בנוגע לבחורה מסוימת באתרי ההיכרויות השונים? ככל הנראה הרק מספר שניות, ואתם תחליטו האם אתם מעוניינים לשוחח עם אותה

קרא עוד »

האם כדאי לבגוד

גברים רבים שאינם נהנים מחיי המין שלהם חושבים לעצמם לעיתים שכיחות – האם כדאי לבגוד? הרי בעידן שבו אנו חיים היום  הרבה יותר קל לבגוד

קרא עוד »