35 עובדות מפתיעות על נשים וסקס

האנושות מנסה מאז ומעולם לדעת ה-כ-ל על מין ובייחוד על בני המין השני. בזכות המדע והמחקר ולא מעט הודות לניסיון המצטבר, אנחנו בהחלט יודעים יותר אבל תמיד יש עוד הרבה מה ללמוד. לגבי נשים וסקס, חלק מהעובדות הן עניינים די ידועים ושגרתיים. אבל חלקם יפתיעו אפילו את הנשים עצמן. אספנו עובדות מעניינות, מפתיעות ומחדשות לגבי נשים, סקס והעולם הגדול. אז כמה מהן באמת הכרתם קודם?

 

עובדות מפתיעות על נשים וסקס

 

הגודל לא קובע

טוב, ברור שאת זה כבר ידעתם. אבל האם זה גרם לכם להעדיף דברים שונים בחדר המיטות? על פי זוגות שנבדקו וכללו גברים בעלי איברים בגודל משתנה כולל כל טווחי הקיצון האפשריים, נמצא שאין שום קשר בין גודל לסיפוק. אז מה כן קשור? הטכניקה, המיומנות, הסבלנות וגם היכולת לשלב צעצועים, לשון ועשר אצבעות. במילים אחרות, הוא צריך את שיתוף הפעולה שלך כדי למצוא תנוחה שתעזור לך לשלוט בעומק החדירה, או כדי למצוא את הדרכים לענג אותך. תהיי נחמדה.

 

רמת התשוקה הנשית משתנה לאורך החודש

העלייה התלולה ביותר ברמות החשק מתרחשת לאורך ימי הביוץ. זה אולי התכסיס הכי ערמומי של הטבע, שגורם לנשים לרצות סקס בדיוק בתקופה שבה ניתן להיכנס להריון. מצד שני, לא מעט נשים יחושו בדחף עז לסקס בזמן המחזור החודשי.

 

הדימום שאחרי מתרחש לא רק אחרי הפעם הראשונה

חדירה אינטנסיבית ומהירה, מפגש מיני ארוך וגם פזיזות שלא המתינה עד לקבלת הסיכוך המתאים יכולים לגרום לדימום. אליהם מצטרפים גם דלקת קלה וחולפת ואפילו פוליפ. אבל כל עוד מדובר בעניין חוזר ומחשיד, כדאי לקפוץ לרופא.

 

סקס עושה אותך יפה יותר

הידעת? כל קיום יחסים גורם לעלייה ברמת ההורמונים ולכן העור נראה זוהר ורך יותר, השיער מבריק והפנים חלקות. זה לא רק מצב הרוח המרומם שאת מסיימת איתו את הסיבוב הנוכחי, אלא כל ההוויה שלך שפתאום הופכת לסקסית ואטרקטיבית יותר. רוצי למראה אחרי הפעם הבאה.

 

יחסי המין משתפרים כששרירי רצפת האגן מתחזקים

מסתבר שההישגים שלך במיטה כמו גם איכות האורגזמות שתחווי, ישתפרו פלאים אם רק תבצעי תרגילים לחיזוק רצפת האגן. באותה נשימה, הגבר יחווה הידוק מתגבר סביב האיבר שלו בזמן החדירה והוא בטוח יודה לך על זה בסיום.

 

גלולות מפחיתות את החשק למין

זה לא תרגיל. זה אמיתי הפעם: מתברר שהאסטרוגן הרב שנמצא בגלולות נגד הריון יוצר עלייה בכמות החלבון שנקשר להורמוני המין והטסטוסטרון החופשי בדם ומונע זרימה חופשית אל המוח. במילים פחות מדעיות: הוציאו ממך את החשק לאללה. ועוד חדשות מבאסות בקנה: נשים חוות ירידה בחשק המיני שלהן עד כשנה לאחר הפסקת הגלולות. אך אפשר להתנחם בזה שלא כולן סובלות מהתופעה ב-100%.

 

נשים כן משפריצות (חלקן)

חלק מהנשים פולטות נוזל בהיר וחסר ניחוח בזמן אורגזמה עוצמתית, שדומה בהרכבו לנוזל הזרע. יש המעריכים שמחולל הנוזל הוא בלוטות קדומות שמוכיחות שהגבר והאישה מגיעים מאותו מקור אבולוציוני.

 

אישה גומרת תוך 11-12 דקות

חשבתם שהטקס לעינוג האישה לוקח 30 דקות ומעלה? ובכן, על פי חוקרים מאוניברסיטת מק'גיל, אישה תזדקק ל-11-12 דקות בסך הכל. מצד שני, החוקרים לא הלכו עד הסוף והסתפקו בסך הכל בהדמייה תרמית של גוף האישה. מה שאומר שהם ממש לא לקחו בחשבון דבר וחצי דבר על מה שמתחולל לה במוח תוך כדי, כמו למשל העובדה שהוא ממש לא בכיוון ושהיא פתאום כגילתה ששכחה לגלח את ירך ימין.

 

המיסיונרית מעמעמת את חוש השמיעה

מסתבר שבשכיבה על הגב חוש הריח והשמיעה נחלשים, להבדיל ממה שקורה בתנוחות ישיבה ועמידה. תזכרי את זה כשתהיי מעוניינת לחוות סיפוק שקט ומרוכז יותר בעצמך.

 

גברים לא מוצלחים בהתאמת הקונדום לאיבר המין שלהם

המרכז האנגלי לתכנון המשפחה חשף שעיקר הכשלים בשימוש בקונדומים מתרחשים כתוצאה מהרצון הגברי (שלא לומר האגו שלו) לרכוש גומי גדול יותר ממה שבאמת צריך. וכן, כל עוד זהו לא אב ילדייך העתידי ואת ממש לא מעוניינת בצאצאים כרגע, דאגי שהוא יעשה מה שצריך וירכוש קונדום שמתאים לו כמו כפפת לטקס באמצע אוגוסט.

 

הדרך הסודית שלא גילו לך על מניעת הריון

כנשים אנו מחויבות לצעוד על גלולותינו, לקשור חצוצרותינו ולהחדיר התקנינו. והגבר? הוא יכול להוריד אשך למשל, אבל מי באמת מטורף עד כדי כך? אז הנה לך פתרון סודי שלא רבות יודעות: קני לו תחתוני פוליאסטר. מחקרים מראים שהסיכוי של הגבר להכניס להריון לאחר לבישת תחתונים אלה הוא נמוך במיוחד. ככל הנאה בגלל טמפרטורה גבוהה באשכים והשדות האלקטרומגנטיים של החומר.

 

אורגזמת פטמות – יש כזה דבר

הו כן! מחקר מעניין ביותר של Masters & Johnson בדק וגילה אחוז אחד מכלל הנשים שהשתתפו במחקר והצליחו להגיע לאורגזמה רק כתוצאה מגירוי החזה והפטמות. שאפו להן. באמת.

 

גברים נואפים נענשו באתונה העתיקה

לא רק נשים שילמו לאורך ההיסטוריה מחיר כבד על ניאוף. גברים סוררים באתונה העתיקה נענשו על ידי הסרת שיער הערווה שלהם והחדרת צנון לפי הטבעת. האם המעשה המביש לימד אותם לקח והם הסתובבו כנועים ושפופים עד סוף ימיהם? כנראה שלעולם לא נדע.

 

מתנה חינמית לתאילנדים ביום הולדתו של המלך

ועוד קצת ביזאר מסביב לעולם: יום הולדתו של מלך תאילנד הוא יום שבו המדינה מאפשרת לגברים לעבור בחינם ניתוח לכריתת צינור הזרע. מה ששמעתם. ומתברר שיש גם 1,000 גברים תאילנדים מידי שנה שמנצלים את ההזדמנות הזו.

 

טו גוד טו בי טרו

מי מהנשים לא חולמת על סקס שנמשך ונמשך? ובכן, זה בסדר כל עוד זה מגיע לאיזו פואנטה בסופו של דבר. כי מסתבר שקיימת בעיה נדירה אך אמיתית לחלוטין שבה נשים חוות גירוי מתמשך ומהנה, אך עד למצב שבו הן לא מגיעות בכלל לפורקן אורגזמי.

 

למה הוא נרדם לי אחרי הסקס?

גמר ונרדם? עשי טובה, אל תיקחי את זה אישי. האורגזמה הגברית גורמת לפעולה של המערכת העצבית שאחראית על מערכת העיכול ומנוחת הגוף. מה שיכול להסביר שכרגע הוא מסופק וכנראה גם שבע.

 

 נמצאה נקודת גירוי חדשה ושווה

בשורה נפלאה לכל אישה שאי פעם התבקשה להגיע לנקודת הג'י הגברית וברחה כל עוד נפשה בה. מסתבר שמתחת לעצם הקרסול שוכנת נקודה טובה לא פחות, שרצוי לנוע בה בתנועה סיבובית מתונה ונחושה. על פי הרפלקסולוגים, לא רק שמדובר בנקודה מעוררת וחושנית ברמות מפתיעות, היא גם אמורה לגרום לפלג גופו התחתון של הגבר להתחיל לרטוט.

 

נמצא הריח המושלם שגברים אוהבים

מסתבר שהניחוח המעורר ביותר בקרב גברים הוא למעשה שילוב של ווניל ולבנדר.

 

זוהי כמות הקלוריות שממנה תיפטרי בסקס

האפליקציה של חלי ממן כבר הפסיקה לעזור לך? המאמן החתיך ומעורר המוטיבציה שלך להגיע לאימונים בחדר הכושר כבר עזב? חזרת לטחון מתוקים בלילות על רקע פרקים חדשים של "האנטומיה"? עזבי אותך. דעי שכל סקס בממוצע שורף 100-150 קלוריות.

 

החשק פוקד את האישה באמצע הלילה? יש מה לעשות

גם נשים מתעוררות לפעמים עם תאבון מיני מוטרף ומפתיע. האם כתוצאה מחלום רטוב? האם בעקבות שבוע שלם של יובש? למי אכפת. גבר חווה בין 4-5 זקפות בממוצע מידי לילה, תוך כדי שינה. והנה לכם סיבה טובה להתחיל לחמם עניינים באפס מאמץ.

 

מסיבת רווקות ברומא של פעם

מסתבר שגם בעת העתיקה היו לא מעט כלות שובבות, שכל מה שהפריד ביניהן לכלות של היום הוא מוט סלפי וראנר של "ברייד טו בי". כלות רומאיות נהגו ביום כלולותיהן להתיישב על איברי המין הזקורים של פסלים יווניים ידועים. כן, באמת קראתם את זה כרגע.

 

האומה הכי פעילה מינית היא…

ואגב יוון, נמצא שהם מקיימים הרבה יותר סקס בממוצע מכל אומה אחרת. הקרואטים נמצאים מיד אחריהם במקום השני.

 

החשק הנשי צונח ככל שמערכת היחסים מתארכת

מתברר שככל שעובר הזמן במערכת היחסים, נשים לא ממש ששות לעשות סקס. על פי קבוצת החוקרים הבאה מגרמניה, החשק של נשים פוחת ככל שמערכת היחסים ארוכה יותר. רק פחות מחצי מהמשתתפות במחקר שנמצאו בזוגיות של ארבע שנים ויותר הביעו רצון לקיים יחסי מין באותה התדירות שבה בן זוגן היה מעוניין.

 

קיים קשר הדוק בין סקס ומכוניות

אז מתברר שזה לא סתם שמכוניות הן עניין סקסי למדי. חוקרים גילו שהמיקום הפופולרי ביותר בעולם לסקס מחוץ לחדר השינה הוא המכונית. ואנחנו מקווים שלא בזמן נסיעה. אבל הנה עוד אחד בנושא המהירות למעוניינים: המהירות הממוצעת לפליטת זרע היא 40 קמ"ש.

 

לשניכם יש עיניים כחולות ונולד לכם ילד עם חומות? האישה כנראה בגדה

נתון ספק מעניין ספק מחשיד בקרב כל הזוגות תכולי העיניים שיש להם ילדים עם צבע שונה. על פי חוקי הגנטיקה, הביולוגיה והרצסיביות, מצב זה הוא כנראה כתוצאה מבגידה בצד הנשי. ובכלל מעניין לדעת שגברים בעלי עיניים כחולות מעדיפים נשים עם עיניים באותו צבע.

 

סטודנטיות פעילות מינית הן מדוכאות יותר

על פי שאלון אמריקאי שהועבר למאות אלפי סטודנטים במוסדות אקדמיים שונים, נמצא שסטודנטים שמקיימים יחסי מין קבועים מדווחים על פחות דיכאונות, לעומת סטודנטיות שמקיימות יחסי מין קבועים ומדווחות על יותר דיכאונות.

 

נשים מפנטזות יותר

נשים מפנטזות יותר מגברים וככל שהן מפנטזות יותר, כך הן נהנות יותר מהסקס. ומה קורה כשהגבר מפנטז? ובכן, על פי עולם המחקר נראה שהוא פחות מרוצה ממערכת היחסים אך אין לזה קשר לסיפוק המיני שלו בפועל. אגב – הפנטזיה המינית הנפוצה ביותר בקרב נשים היא על האקס שאפיין את שיא תקופת הפוריות…

 

כמה אנקדוטות מעניינות על ויברטורים

ויברטורים על סוללות הומצאו כדי לטפל בנשים שסבלו ממתחים, התרגשות יתר וחולשות, מה שהמדע הפרימיטיבי נהג לכנות: "נשים היסטריות". ההמצאה משנת 1880 גרמה לתופעות האלה לא במפתיע לדעוך משמעותית. כיום המשתמשים הגדולים ביותר בוויברטורים בזמן יחסי המין הם האוסטרליים (46%), כאשר מיד אחריהם ברשימה נמצאים האמריקאים (45%).

 

130 אלף מסיבות חשק נשיות בארה"ב כל שנה

הנה לכן סיבה טובה לקחת חברה ולטוס לביקור אצל הדוד סם. נשים בארה"ב מקיימות כ-130,000 מסיבות חשק מידי שנה, שבהן נהוג להתאסף, לדבר על סקס ולרכוש אביזרים חדשים ומסעירים.

 

הריון לא מדכא חשק מיני

אלא להיפך. ממש להיפך: הוא דווקא תורם להגברת החשק המיני ולכל הפחות נותר זהה למה שהיה קודם.

 

קטינות במיזורי זקוקות לאישור ההורים כדי להסיר שערות מהמפשעה

אם בגיל 16 נלחמת כל אישה ובת בהורים כדי לסחוט הסכמה לקעקוע, לפירסינג או לשתלים, במדינת מיזורי שבארה"ב הוחלט בשנת 2005 לחוקק חוק, שלפיו קטינה תוכל למרוט את שערות המפשעה שלה רק בכפוף לאישור והסכמתם של ההורים.

 

לנשים ישנם שני סוגי אורגזמה

והם תלויים מהיכן נובע הגירוי. ההגעה לאורגזמה מנקודת הג"י היא שונה לחלוטין מהאורגזמה שדרך הדגדגן. בעוד שזו מהג'י נחווית כצמרמורת, השנייה מרגישה כמו התפוצצות חשמלית.

 

סיבה טובה ללמוד באוניברסיטת טורונטו

תמיד רציתם לדעת מה יש לאקדמיה לומר על חניקה אירוטית? קשירות? שליטה ונשלטות? אוניברסיטת טורונטו מציעה לסטודנטים שלה ללמוד בקורס הקרוי "גיוון מיני" ובו מפורטת לעילא ולעילא הגישה האקדמית להבנת נושאים כמו סאדו מאזו ושלל נטיות אחרות מהגוון האפרורי יותר של עולם המין.

 

רוב הנשים במערכת יחסים רצינית לא חוות אורגזמה קבועה

רק 28% מהנשים למרבה הצער, חוות אורגזמה קבועה עם בן הזוג שלהן במערכת יחסים רצינית. לעומתן, 75% מהגברים במערכת יחסים יחוו אורגזמה קבועה עם בת הזוג. כיף להם.

 

ולקינוח – נתון מפתיע על הדגדגן

מתברר שלעומת איבר המין הגברי המכיל 4,000 קצות עצבים, קצה הדגדגן מכיל 8,000 קצות עצבים! זהו הריכוז העצבי הגבוה ביותר בגוף האישה וגם הסבר נוסף לכך שמדובר במקום רגיש ועם זאת תמיד מסקרן.

סטוץ ספונטני

מכירים את הימים האלו שפשוט שום דבר לא הולך לכם כמו שצריך ופשוט לא ברור למה יצאתם מהבית? אז בדיוק יום כזה הפך אצלי לאחת

קרא עוד »

ילדה מבית טוב

תמיד אמרו עליי שאני ילדה טובה מדי, לא שותה לא מעשנת, לא עושה שטויות. מעולם לא הייתי בחורה של סטוצים, תמיד הייתי מישהי להביא להורים,

קרא עוד »

לנטלי יש תיאבון בריא

הגעתי למועדון. מסרתי את השם שלי בכניסה והכניסו אותי בלי בעיה. "ואללה, היא אישה של מילה", חשבתי לעצמי בזמן שהמאבטח טופח לי על הכיסים כדי

קרא עוד »

קונדום: הכל על שומר הראש שלך

השימוש באמצעי מניעה הפך בעשורים האחרונים לדבר נפוץ ומקובל מאוד בחברה המודרנית. כיום ניתמן למצוא מגוון רחב מאוד של אמצעי מניעה, החל מגלולות ומדבקות הורמונליות

קרא עוד »

תוקע את סוזי העסיסית

הטלפון שלי צלצל. סוף סוף, לקוח פוטנציאלי. בתקופה הזו של הקורונה קשוח מאוד למפעיל ילדים שמחפש איפה להציב את התפאורה שלו ולפתוח את הארגז שלו,

קרא עוד »

סקס קולינרי

פיצה? סלט רענן? פיש אנד צ'יפס? מה מכינים במצב כזה, לא ברור לי. הרבה זמן לא הייתי בדייט, ואיזו דרך "לחזור לפעילות", ארוחה שאני מכין

קרא עוד »

ריקוד מושחת

לקראת חצות כבר הייתי שיכורה, כשראיתי ישבן שזוף ושרירי רוקד ממש בצמוד לאף שלי. היד שלי התעוררה פתאום, כאילו קיבלה חיים משל עצמה, והפליקה לו

קרא עוד »

ספיד דייט

"הגענו" היא אומרת לי ואני מחנה ליד שער לבן. "בטוח שאתה רוצה להיכנס?" היא שואלת אותי ומביטה בי בחשש. אני מהנהן והיא ממשיכה: "אוקי, אבל

קרא עוד »

שולטת בחומר

זה היה הסמסטר הראשון שלי במכללה וכשהגיעה תקופת המבחנים, אני מודה שקצת נבהלתי מכמויות החומר. לא ממש השקעתי בשלב הזה בלימודים ולא היתה לי ברירה

קרא עוד »

אקסטרא על אקסטרא

אחרי 6 שנות עבודה בתור מזכירת החברה, הודיע לי מיקי המנכ"ל יום בהיר אחד שאני סוף סוף מקודמת לתפקיד הנחשק של מנהלת רווחה. בכל זאת,

קרא עוד »

עבודת צוות

כבר מלא זמן שאני חמה על ההוא ממחלקת השיווק. כבר מהיום שהתחלתי לעבוד בחברה, היה לי ברור שאתן לו לזיין אותי. זה לא סוד שהתגרשתי

קרא עוד »

ציפורניים

יום בהיר אחד היא חזרה הביתה עם בניה בציפורניים. עד אותו היום היא נהגה לכסוס את ציפורניה כמו נערה, ופתאום היא מציגה בפני לראווה את

קרא עוד »

תחילתה של יזיזות מופלאה

לאחרונה החלטתי שחלאס עם הזיונים עם היזיזות שלי. הגיע הזמן להתמסד, להכיר מישהי לקשר רציני ולהקים בית בישראל. הפסקתי לענות לווטסאפים של אמצע הלילה שהיזיזות

קרא עוד »

ערב בנות

"טוב, שמעו – הזין שלו היה כזה גדול…" מיכל סיפרה בהתלהבות בזמן שהיא מסמנת בידיה את המרחק והוסיפה, "לא, אתן לא מבינות. מפלצתי. והוא רצה

קרא עוד »

לבד בחושך

"אני כאן (ולקחתי XtraSize לפני)." האיר צג הטלפון הנייד שלי כשההודעה ממנו נכנסה. מיקמתי את עצמי בדיוק במקום בו קרן אור מתאורת הרחוב העמומה חדרה

קרא עוד »

בטבעת זו – חלק ב'

הוא יכול היה לדמיין את עצמו עושה את זה איתה כל יום מעכשיו, במקום לחזור הביתה לאישה הפרידג'ידית והקרה שלו. הוא רצה לזיין ככה תמיד,

קרא עוד »

בטבעת זו – חלק א

הוא לא היה לגמרי בטוח איך הוא מצא את עצמו במצב בו הוא נמצא, יושב בסלון מול צעירה מהממת. הם פלירטטו בבר ואז זה היה

קרא עוד »

חנוכת דירה – חלק ב'

לטובת סבב הבדיקות האחרון, טיפסתי שוב מעליו ושיפדתי את עצמי על הזין שלו – הפעם דרך החור של התחת. הוא נכנס חלק למרות האורך המרשים

קרא עוד »

חנוכת דירה – חלק א'

לא מזמן עברתי דירה אחרי שהחבר שלי ואני נפרדנו. היו לנו לא מעט בעיות בחיי המין לאורך השנים, והטמבל סירב בתוקף לפנות לטיפול מיני, למרות

קרא עוד »

דגל שחור

כל שנה אני אני נזכרת מחדש בתקופת החופש הגדול, בימים שבהם עוד הייתי רווקה בשנות ה – 20 שלה, בחופשת סמסטר לפני עוד שנת לימודים,

קרא עוד »

תקועה במשרד

לילה אחד נתקעתי במשרד עד שעה מאוחרת, קבורה בניירת. אני עובדת בחברת פארמה שמשווקת תרופות ותוספי תזונה מסוגים שונים, ולפעמים כשנכנס מוצר חדש לשוק, אנחנו

קרא עוד »

בצהריי היום

פגשתי אותו בצהריי היום. האמת? לא הייתי מוכנה לזה. הקטנטנים שלי היו איתי, אבל זה לא הפריע לו לחייך אליי חיוך רחב, להתעניין בי ולגרום

קרא עוד »

חבילה הגיעה

בעלי ואני נשואים באושר וטוב לי איתו, אבל מדי פעם אני מפנטזת על זה שעוד מישהו יעשה לי טוב… קוראים לי נגה, אני בת 39,

קרא עוד »

הערכת ביצועים

"מלקת המשרד" – ככה העובדים שלי קוראים לי מאחורי הגב. הם חושבים שאני לא שומעת או לא מבינה את משחק המילים המתחכם שלהם, שלקוח מעולם

קרא עוד »

למה גברים צופים בפורנו

דרך פורנו אפשר לקבל מושג וחשיפה מסוימים לעולם המין, אבל כולנו יודעים שמדובר באופציה עם המון צדדים שליליים. אז למה גברים צופים בפורנו אם הכל

קרא עוד »

שפיכה מהירה אצל נשים

שפיכה מהירה (או שפיכה מוקדמת) אצל נשים היא שפיכה שמגיעה לפני ששני בני הזוג הספיקו ליהנות. אמנם אנחנו נוטים בדרך כלל להתייחס לצד הגברי במשוואה,

קרא עוד »

יומני היקר – פרק 5

הלקוח השביעי ביקש אותי באופן אישי והמתין במיוחד בחדר ההמתנה של דירת הסקס שאני עובדת בה, עד שיצאתי. כשהוא ראה את פניי מיד התפשט על

קרא עוד »

יומני היקר – פרק 4

יומני היקר, היום הגעתי לעבודה שלי כמעט בזמן אבל באורח פלא איך שהגעתי כבר ראיתי שממתין לי בדירת הסקס לקוח שהצליח להגיע לפני. הוא היה

קרא עוד »

יומני היקר – פרק 3

יומני היקר, הכרתי אותו בתור לקוח שהגיע אל הדירה הדיסקרטית שבה הבנות ואני מקבלת את הלקוחות שלנו. הבנות כולן עפו עליו ואיכשהו, כל פעם כשהוא

קרא עוד »

יומני היקר – פרק 2

עוד רגע אני כבר גומרת ממנו ואני יודעת שיש לי מעט מאוד זמן לפני שאגיע לנקודת האל חזור. אני מפסיקה אותו ומבקשת שיאפשר לי לגמור

קרא עוד »

יומני היקר – פרק 1

יומני היקר, אני מנסה לכתוב כאן על היום שעובר עליי, אבל בקושי מספיקה כי כל כמה דקות מגיע לדירה הדיסקרטית שלי לקוח חדש שרוצה לפגוש

קרא עוד »

שרמוטה פוריטנית – חלק 2

היו עוד כמה הודעות אישיות ששלחו אל מיקה משתמשים אחרים שרצו להציע לפגוש אותה באופן אישי, בעולם האמיתי. מיקה זרמה איתם כמו תמיד ופלירטטה איתם

קרא עוד »

מאמא איטלקיה

כשהייתי בן 25 היה לי חבר שהמשפחה שלו התגוררה ברומא. אף פעם לא הייתי באיטליה  לפני זה והחבר שלי הגבר הזה, הציע לי שאבוא איתו

קרא עוד »

טיפול נמרץ

שמעתי מחבר שרופא המשפחה ששנינו מטופלים אצלו מחזיק במרפאתו סייעת פצצה. יום אחד התחשק לי לבדוק אם הוא צדק והחלטתי להעמיד פנים שאני לא מרגיש

קרא עוד »

בחורות זורמות חלק ב'

גילי הפשיטה מעליי את תחתוני הביקיני בפראות לקול תשואות הקהל שהשקיף עלינו מהצד תוך כדי שהם מביאים לעצמם בתנועות נמרצות ביד. בשלב הזה של הערב,

קרא עוד »

בחורות זורמת חלק א'

זה היה בית מטורף על החוף עם ארבע אמבטיות, שישה חדרי שינה, ג'קוזי ענק, סאונה ובריכה. מזל שהיו שם כל כך הרבה אמבטיות כי הייתי

קרא עוד »

חופשיה על הבר

היא ישבה לבד בשולחן פינתי בבר שהגעת אליו באותו הערב, היתה עסוקה בלנשנש איזה משהו קטן ושתתה איזה קוקטייל מפונפן כשהיא חשה איך בזוית העין,

קרא עוד »

קבלן שיפוצים

אורן היה קבלן בניה ושיפוצים בן 45, עם התמחות בבניית וילות. הוא נראה טוב, שרירי ושזוף עם שיער קצוץ שחור עם קצת התחלה של אפור.

קרא עוד »

שכנות טובה – חלק ב'

"אין מצב" ענתה דניאלה לשי, לאחר התלבטות קצרה בינה לבין עצמה. "תגיד יש לך מושג יודע איך אני מפחדת לעלות על הדבר הענק הזה?!" –

קרא עוד »

שכנות טובה – חלק א'

דניאלה הבחורה הכי כוסית בשכונה נשענה על מעקה המרפסת של הדירה והתבוננה על שי, השכן החדש וההורס שלה, מתקדם לכיוון הבניין עם האופנוע המפלצתי שלו. 

קרא עוד »

הכנסת אורחים

אשתי, דנה ואני נשואים שמונה שנים, ובמשך הזמן הזה אירחנו כמה מסיבות מטורפות. כשעברנו מהצפון למושב רשפון, לא הכרנו יותר מדי אנשים. אשתי עודדה אותי

קרא עוד »

קרע במניס-כוס

לעתים קרובות אני סובל מכאבים ברגלי. מסתבר שאני סובל מקרע חלקי ברצועות הברך – מה שנקרא המניסקוס, וכדי לטפל בזה נדרשים טיפולי פיזיותרפיה קבועים שאליהם

קרא עוד »

פרח נתתי לנורית

השעה היתה שעת ערב מוקדמת יחסית, ונורית ואני בדיוק סיימנו לאכול בבית הקפה ועשינו את דרכנו במאזדה שלי בחזרה אל הדירה שלה. הכרתי את נורית

קרא עוד »

סמיר המגמיר

האמת שכב נמאס לי. מערכת היחסים שלי עם בן הזוג הקבוע די עלתה על שרטון, מבחינת הסקס שלנו ולא רק. הייתי הולכת לישון מדי לילה

קרא עוד »

הירידה של ליאת לאילת

ליאת שירתה ביחידה דרומית, לידי אילת. עוד שבועיים היתה אמורה להשתחרר ובדיוק חזרה הרגע לחמשו"ש בביתה שבהרצליה, כשהווסטאפ שלה צפצף ועל הצג הופיעה הודעה מהחברה

קרא עוד »

הדייט שדפק אותי

"שרית באה לפה לקפה עוד מעט" הודיעה לי מיתר. "ואלה? הדייט שלה לא הלך טוב?" שאלתי את מיתר בטון מיתמם. "איזה… מסתבר שהבנאדם שהיא בנתה

קרא עוד »

אלחנדרו, אלחנדרו…

שכבתי על הבטן החשופה שלי ובהיתי אל הקיר שלצידי. לידי שכב לו אלחנדרו. הז השם שאני נותנת בראש שלי לכל הזיונים שלי, אלו שאני אוספת

קרא עוד »

המועצה להשחלה גבוהה

שמי עינב ואני סטודנטית לפסיכולוגיה באוניברסיטת בן גוריון. לא מזמן מלאו לי 26 והמרצה שאני דלוקה עליו בן 41. החברות שלי יודעות שאני חמה עליו

קרא עוד »

עובדת עד מאוחר

"קוראים לי דורון, אני בן 28 ואני מכור לשיחות סקס בטלפון". הנה אמרתי את זה. לפעמים אני מרגיש שההתמכרות שלי לסקס טלפוני קצת יוצאת משליטה

קרא עוד »

חברה טלפונית

היוש, שמי נופר, ואני בחורה דו מינית (מה שנקרא "בי") שממש אוהבת סקס. אני בת 27 אבל התנסיתי כבר בהמון סוגים של חוויות מיניות ובגדול,

קרא עוד »

הישיבה

"מה נדמה לך שאת עושה בדיוק?!" – שאלתי אותה כשהיא נעלה אחריה את דלת המשרד מבלי לומר דבר. ראיתי איך היא מתקדמת לעברי ופורמת אט

קרא עוד »

מורה טוב מורה לחיים

קוראים לי אורטל, ולפני בערך שנה, השתחררתי מצבא. כשהשתחררתי, אחת החברות הכי טובות שלי מתקופת התיכון, סיפרה לי ערב אחד כשיצאנו לשתות, שהמורה שלי מהתיכון

קרא עוד »

סקס עם האקס

אתם בטח זוכרים את התקופה שבה פייסבוק התחילה לצבור פופולאריות בישראל, ופתאום כל מי שהכרתם פתח לעצמו פרופיל ברשת החברתית החדשה הזו, עם הקונספט החדשני

קרא עוד »

לילה של יום קשה

אחרי יום עבודה קשה במיוחד שעבר על כוחותינו, החלטתי לצאת בערב לשתות לבדי. היה לי בלאגן שלם בראש, עם זוגיות שהולכת ודועכת, כך זה הרגיש

קרא עוד »

אשת חיל מי ימצא

כל חייה ידעה אביחיל – בת ישראל כשרה, רק גבר אחד אבל תמיד ידעה שהיא רוצה חוויה שונה, והנה, בעזרת השם – יום בהיר אחד

קרא עוד »

לטיול יצאנו

לטיול יצאנו – טיול מאורגן של חברים ברחבי אירופה. חברה שלי הציעה שניסע למקום חדש אחרי הגירושין הקשים שעברו עליי והותירו אותי ממוטטת. חיפשתי דרך

קרא עוד »

כל הזמן את אשתי

אני בן 44, נשוי, עם שלושה ילדים. אפשר להגיד שיש לי חיים די רגילים, ולפעמים אפילו קצת משעממים. לעתים קרובות אני מוצא את עצמי שוקע

קרא עוד »

יום הולדת חגיגה נחמדת

כשהגעתי אל גיל 20 סוף סוף יצאתי מהבית הקטן של ההורים שלי באשקלון. הגיע הזמן שהחלטתי לפתוח כבר דף חדש בחיים, הלכתי ללמוד לתואר הראשון

קרא עוד »

כן, המפקד!

הרגע הזה שבו הבן הקטן שלי מאורי התגייס לצבא היה רגע מאוד מאושר אך באותה העת גם מהול בהמון עצב, ובדידות משתקת – תחושות קשות

קרא עוד »

סיפור על עונג שבת

הכל החל בערך כשהייתי בת 17 – היה לי בתקופה הזו חבר שממש אהבתי וממש נהננו לשוחח זה עם זו בטלפון כששנינו שוכבים כל אחד

קרא עוד »

סיפורה של שפחת מין

היא ראתה אותו עומד ומתבונן החוצה דרך החלון על המבול השוצף בחוץ, שהרטיב את הכל. הידיים שלו היו משולבות מאחורי הגב הזקוף והשרירי שלו. מדי

קרא עוד »

סיפורי סקס

סיפורי הסקס הטובים בישראל! מעניין לא פחות: מצעד אתרי הסקס הישראלים והבינלאומיים הטובים ביותר! סיימתם לקרוא את כל הסיפורים? כאן תוכלו למצוא סיפורי סקס נוספים.

קרא עוד »

איך להזרים דם לפין

זרימת דם תקינה היא דבר חיוני מאוד לבריאות. הדם מכונה "נוזל החיים" ולא סתם. תפקידו הוא להוביל חמצן ורכיבי הזנה לכל תאי הגוף ולהעביר מהם

קרא עוד »

האם אני נשוי באושר

כמה פעמים בחיינו שמענו את הבדיה "והם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה"? במאמר זה נבדוק את השאלה האם אני נשוי באושר? כמובן שמדובר

קרא עוד »

חשק מיני

כמו תיאבון, עייפות או החיבה לחתולים, גם חשק מיני הוא עניין סובייקטיבי למדי. זה די דומה למה שאנחנו חווים בזמן נהיגה: כל מי שלא נוהג

קרא עוד »

אוננות נשית

Girls Just Want to Have Fun"" מכריזה סינדי לאופר בלהיט המפורסם ואו-הו, כמה שהיא צודקת. לנשים כמו לגברים, יש יצרים מיניים, תשוקות, הנאות, צרכים וחשקים.

קרא עוד »

אוננות

אסור לדבר עליה, אבל כולם מבצעים אותה. היא טאבו, אבל נחשבת למאוד מומלצת. הדת, התרבות והחינוך שלנו לא רואים אותה בעין יפה, אבל היום כולם

קרא עוד »

אורולוג – תחומי טיפול

אורולוגיה הוא תחום רפואי שנוגע לבעיות שקשורות למתן השתן או נוזל השתן עצמו, דלקות בדרכי השתן וטיפול במומים באזור זה שנוצרות בקרב גברים, הרופא המטפל

קרא עוד »

אלכוהול ותפקוד מיני

המשקאות האלכוהוליים נמצאים שם עבורנו בשמחות ובאירועים המרגשים. בבירה על החוף, בשמפניה של הקידום בעבודה וביין האדום בדייט. צריכת אלכוהול יכולה דווקא לעזור לביישנים וחסרי

קרא עוד »

בדיקות למחלות מין

אחד הנושאים המטרידים והמלחיצים ביותר סביב סוגיית יחסי המין הוא מחלות המין שעשויות להופיע בשל קיום יחסי מין לא מוגנים ולא אחראיים. אז מהן מחלות

קרא עוד »

קיום יחסי מין

כסף וכוח מסובבים את העולם, אבל גם יחסי מין. הם חיוביים ובריאים מצד אחד, מעודדים את הקשר הזוגי וגם עונים על אחד הצרכים החזקים ביותר

קרא עוד »

טנטרה

טנטרה הינה דרך חיים הודית עתיקה אשר מתבססת על אלמנטים של ריכוז והירגעות אשר רלוונטיים מאוד בעבור גברים ונשים אשר סובלים מבעיות בתפקוד בחדר המיטות.

קרא עוד »

איך לגרום לבחורה לגמור

רוצה להיות מלך בחדר המיטות? ובכן, באמצעות הטיפים החשובים הבאים תוכל ללמוד באופן מיטבי איך לגרום לבחורה לגמור – כך שקיום יחסי המין שלכם יהיה

קרא עוד »

איך לא לגמור מהר

אחת הבעיות הנפוצות ביותר אצל גברים היא שפיכה מוקדמת. מדובר בבעיה נפוצה ומעיקה אשר ניתן לפתור אותה בקלות, באמצעים טבעיים בלבד. בואו לגלות איך לא

קרא עוד »

אורגזמה

לא מצליחה להגיע לאורגזמה או רוצה להעניק לבת הזוג שלך אורגזמה עוצמתית? ובכן, באמצעות מספר טיפים אותם נפרט בהמשך המאמר תוכלו ללמוד כיצד להעצים את

קרא עוד »

אין אונות

גברים בכל הגילאים סובלים מתופעה של אין אונות אשר משפיעה באופן ישיר על תחושת הגבריות כמו גם על איכות קיום יחסי המין. כיצד אם כן

קרא עוד »

תת פעילות בלוטת התריס

ישנן מחלות אשר ניתן לקשר אותן באופן ישיר ככאלה אשר גורמות לבעיות בתפקוד המיני, בניהן תוכלו למצוא גם את מחלת הסוכרת אשר הפכה להיות נפוצה

קרא עוד »

תיקון עקמת הפין

מקרה של עקמת פין יכול להיות לא נעים, ולגרום מסביבו תחושה לא נעימה של בושה. גברים אשר סובלים מעקמת פין יכולים למצוא את עצמם סובלים

קרא עוד »

שפיכה מוקדמת

עד כמה התפקוד המיני חשוב לכם? זהו ללא ספק אחד מהדברים המשמעותיים ביותר בחייהם של גברים רבים אשר רואים בתפקוד המיני אפשרות לשדרג את חייהם.

קרא עוד »

שפיכה מהירה

שפיכה מהירה זה תיאור למקרה שבו גבר פולט זרע באופן מהיר יחסית מרגע תחילת קיום יחסי המין. ברוב המקרים השפיכה מתרחשת גם ללא כוונה מן

קרא עוד »

רפואה סינית בבעיות מין

אין אונות הוא אחד מהמצבים השכיחים ביותר בקרב גברים בכל הגילאים, ולכן חשוב מאוד לדעת מהן האופציות העומדות לרשותם של הגברים בכדי להילחם בתופעה. לשמחת

קרא עוד »

רופא אורולוג לאין אונות

ישנן לא מעט סיבות העלולות להביא גבר למצב שבו הוא סובל מאין אונות. אין אונות יכולה להיגרם כתוצאה מבעיות פסיכולוגיות או מבעיות פיזיות – ואפילו

קרא עוד »

ציפרלקס

ישנם לא מעט תרופות פסיכיאטריות אשר נרשמות על ידי רופאים עבור מטופלים שונים אשר חווים מצבי דיכאון וחרדה. אחת מהתרופות הנפוצות והוותיקות ביותר המסייעות נגד

קרא עוד »

פיזיותרפיה

בעיות אין אונות הפכו להיות לבעיה נפוצה מאוד בקרב גברים רבים במדינת ישראל ובעולם כולו. החוקרים סבורים כי כל גבר יחוו אין אונות לכל הפחות

קרא עוד »

ערמונית מוגדלת

ישנן לא מעט בעיות אשר עלולות להיגרם כתוצאה מהופעתה של ערמונית מוגדלת. חלק מאותן בעיות קשורות לבעיות מיניות אשר דורשות מענה מיידי על מנת שתוכלו

קרא עוד »

סטטינים

אנשים רבים מכירים את השימוש באותם סטטינים באמצעי להורדת הכולסטרול ובתור אמצעי אשר מוריד את הסיכון למחלות לב או שבץ. אך מרביתם אינם יודעים כי

קרא עוד »

משיכה מינית

כמה זמן לוקח לכם לגבש החלטה בנוגע לבחורה מסוימת באתרי ההיכרויות השונים? ככל הנראה הרק מספר שניות, ואתם תחליטו האם אתם מעוניינים לשוחח עם אותה

קרא עוד »

לא מצליח לגמור

"אני לא מצליח לגמור" זוהי אחת מהטענות השכיחות ביותר בקרב גברים אשר חווים מצב של אין אונות. ראשית נגיד כי מדובר בסיטואציה יחסית שכיחה, כך

קרא עוד »

טיפול תרופתי בבעיות מין

במחשבה ראשונה נדמה כי בעיות זקפה הם מנת חלקם של גברים מבוגרים בלבד, אך הסיטואציה בשטח שונה לחלוטין. בעיות אין אונות הפכו להיות בשנים האחרונות

קרא עוד »

חרדת ביצוע

בעיות מיניות הן חלק בלתי נפרד מחייו של כל גבר בעולם כולו, אך ישנן בעיות נפוצות אשר כמעט לכל גבר יצא לפגוש לפחות פעם אחת

קרא עוד »

השמנה ותפקוד מיני

קיימות לא מעט סיבות אשר יכולות לגרום לגברים להגיע למצב שבו הם מתקשים להגיע לזקפה או לשמור עליה לאורך זמן. מצבי אין אונות, הפכו להיות

קרא עוד »

האם כדאי לבגוד

גברים רבים שאינם נהנים מחיי המין שלהם חושבים לעצמם לעיתים שכיחות – האם כדאי לבגוד? הרי בעידן שבו אנו חיים היום  הרבה יותר קל לבגוד

קרא עוד »

דיקור סיני

קשה מאוד להסביר מהם המצבים השכיחים ביותר אשר יכולים לגרום למצב של אין אונות, אך ישנם לא מעט שיטות אשר נועדו לטפל במצבים הללו. כל

קרא עוד »

גלי הלם

אחד מהפחדים הגדולים ביותר של כל גבר זה לחוות מצב של אין אונות בעת קיום יחסי מין. מדובר במצב שעלול אף ליצור טראומה עבור גברים

קרא עוד »

בעיות שפיכה

שפיכה היא אחד מהתהליכים החשובים ביותר בעת קיום יחסי מין, ומדובר בפעולה שכיחה במיוחד אצל גברים רבים אשר מבצעים אותה באופן יזום. תהליך השפיכה עצמו

קרא עוד »

בעיות זקפה

קיום יחסי מין באופן סטנדרטי זוהי ללא ספק אחת מהדרישות הבסיסיות בכל מערכת יחסים. ברגע שגבר אינו מסוגל לשמור על זקפה לאורך זמן או שמא

קרא עוד »

בעיות באשכים

קיימות לא מעט סיבות אשר יכולות לגרום לגבר לסבול מבעיות שונות באשכים. המטרה הראשונית תהיה לאתר את הסיבה הגורמת לבעיה, וכמובן לאתר את הטיפול הנכון

קרא עוד »

בדיקות לתפקוד מיני

התפקוד המיני של גברים תלוי בתפקודם התקין של מגוון איברים הנמצאים בגוף האדם. בזכות תפקודם התקין של כל האיברים הגוף, הגבר יכול לשמור על זקפה

קרא עוד »

אין אונות על רקע נפשי

ישנם גברים רבים אשר סובלים מבעיות נפשיות כאלה ואחרות, אותן בעיות נפשיות בין אם הן קטנות או גדולות עשויות להשליך על המצב המיני. גברים רבים

קרא עוד »

אין אונות בגיל צעיר

אחת מהסטיגמות החזקות ביותר בכל הקשור לבעיות אין אונות זה שהן תוקפות רק גברים מבוגרים, והבעיה איננה נפוצה בקרב בני נוער או גברים צעירים באופן

קרא עוד »

אין אונות בגיל השלישי

מחקרים מראים כי הגיל הוא אחד משחקני המפתח בכל הקשור לבעיות אין אונות. ככל שגבר מתבגר כך הסיכוי שלו לסבול מבעיות אין אונות הופך להיות

קרא עוד »

איך לחזק את הזקפה

בעיות זקפה הפכו להיות בשנים האחרונות מנת חלקם של גברים רבים מכל הגילאים, כך שבהחלט צריך להתמודד עם הבעיה הזאת פנים מול פנים. לא פעם

קרא עוד »

איך להביא ביד

גברים רבים מוצאים את עצמם שואלים את אחת השאלות החשובות ביותר – איך להביא ביד? אומנם על פניו הפעולה הינה פעולה פשוטה, אך גברים רבים

קרא עוד »

איך לגמור לאט יותר

בעת קיום יחסי מין, אחת מהשאלות השכיחות ביותר שאנו שואלים את עצמנו זה איך לגמור לאט יותר? הרצון להמשיך וליהנות מהתשוקה המינית יכול להיות מדהים,

קרא עוד »

איך מאוננים

איך לאונן? זוהי אולי אחת מהשאלות השכיחות ביותר בקרב בני נוער אשר נפגשים בפעם הראשונה עם המונח שנקרא אוננות. מדובר באחת מהדרכים היעילות ביותר להגיע

קרא עוד »

אוננות יתר

פעולת האוננות ברוב המקרים היא פעולה חיובית אשר יכולה לשחרר לא מעט לחצים ודחף מיני. כמעט כל רופא או איש מקצוע שתשאלו אותו יספר לכם

קרא עוד »

אימפוטנציה

אימפוטנציה – מגזין בריאות מינית פתרונת לכל בעיות המין כמה חשובה היכולת לקיים יחסי מין במהלך זוגיות? הרי יחסי המין הם אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר

קרא עוד »

ויאגרה טבעית

ככל שעוברות השנים ואנחנו מתבגרים יותר ויותר גברים מבינים שחיי המין שלהם לא דומים למה שהם היו בעבר. אם בעבר מרבית היום הם בילו במחשבה

קרא עוד »

ויאגרה ללא מרשם

נתחיל מהסוף, אחרי שבדקנו את כל האיטרנט עבורכם, באתר טבע פלז'ר תוכלו למצוא ויאגרה ללא מרשם שאשכרה עובדת! חפשו את המוצר "סופר מן", הוא עובד

קרא עוד »

בעיות בתפקוד המיני

גברים רבים חווים תסמינים שונים אשר פוגמים באופן משמעותי ביכולת שלהם לקיים יחסי מין לאורך זמן. באמצעות טבע פלז'ר תוכל לחזור להיות הגבר שהיית, ואף

קרא עוד »