אורגזמה

לא מצליחה להגיע לאורגזמה או רוצה להעניק לבת הזוג שלך אורגזמה עוצמתית? ובכן, באמצעות מספר טיפים אותם נפרט בהמשך המאמר תוכלו ללמוד כיצד להעצים את האורגזמה עד למקסימום.

 

אורגזמה – אחוזים גבוהים של נשים אשר מזייפות

זה לא סוד כי נשים רבות מזייפות אורגזמה, כאשר ע”פ סקרים אשר נעשו בתחום בכל רחבי העולם עולה כי כמעט כל אישה בחייה זייפה אורגזמה פעם אחת או יותר. סקסולוגים כמו גם חוקרים ניסו לרדת לשורש הבעיה ולהבין מאיפה זה נובע, כאשר הסיבות לכך רבות. ראשית, נשים רבות אינן מכירות את גופן לעומק וכתוצאה מכך נתקלות בסיטואציה שבה הן אפילו לא מבינות שהן חוות אורגזמה, או שהן מנסות לסיים את האקט המיני בכדי להעניק לבן הזוג, כחלק מתפקידה הקדומים של האישה אשר כל מטרתה בקיום יחסי המין היה להביא צאצאים, במקום להביא את עצמה להנאה.

סיבה נוספת ומרכזית לזיוף אורגזמה או אי הגעה טמון בעובדה כי זוגות רבים אינם מנהלים שייח פתוח, וכתוצאה מכך בלא מעט מן המקרים האישה מעדיפה להביא קודם כל את הגבר לגמור, ורק אח”כ את עצמה. במדינת ישראל נשים רבות אינן מגיעות לאורגזמה בעקבות העובדה כי מדובר במדינה שמרנית למדי אשר אין בה חינוך מיני כראוי, ומשום כך נשים רבות חוששות מלדבר על הנושא או לטפל בו. יחד עם זאת,אין כל ספק כי אנו עומדים בפתחו של עידן חדש בכל הקשור לאורגזמה, וכעת נסביר בדיוק מדוע.

 

כיצד להגיע לאורגזמה במאה ה 21 באופן המהיר והעוצמתי ביותר?

אחד הנושאים החמים ביותר בעולם המין היום הוא ללא ספק אורגזמה, וזאת בשל העובדה כי יותר ויותר נשים מבינות שהן אינן מצליחות להגיע לאורגזמה או לחילופין גברים אשר רוצים להעניק לבת הזוג שלהם תחושה נעימה וטובה עד להתפוצצות מוחלטת ברגע של האורגזמה. משום כך, כיום ישנן לא מעט טכניקות אשר מלמדות נשים כיצד להגיע לאורגזמה באופן עצמאי – בין אם מדובר בנגיעה עצמית או בשימוש באביזרי מין וכן סדנאות מין אשר מתבססות לרוב על הטנטרה, דרך חיים עתיקת יומין אשר מגיעה מהודו ומתבססת על נוכחות ברגע באמצעות יוגה, מדיטיציה ותרגילים נוספים וזאת על מנת להעצים את התשוקה המינית ולהוביל לאורגזמה חזקה וממושכת.

מדובר בנקודה חשובה שיש להתעכב עליה וזאת לאור הביקורות המהללות מצד נשים אשר מספרות כי הרשמה לסדנה באופן עצמאי או ביחד עם בן הזוג שינתה את כל מה שהן חשבו על אורגזמות, וזאת בשל העובדה כי באמצעות תרגול של תורת הטנטרה ניתן להגיע לשיאים חדשים מבחינת ההכרות העצמית עם הגוף כמו גם העצמה נשית המתבססת על ריכוז והקשבה.

 

שימוש בתחליפי ויאגרה טבעיים לצורך העצמה של האורגזמה

דרך נוספת ויעילה מאוד להגיע לאורגזמה היא שימוש בתחליפים טבעיים אשר כוללים בין היתר שמנים ייחודים אשר מאפשרים להגביר את החיכוך בזמן קיום יחסי המין, כאשר נשים רבות מדווחות כי באמצעות השמן הן הצליחו להגיע לאורגזמה תוך כדי חדירה. חשוב לזכור כי לא מעט נשים לא מצליחות להגיע לאורגזמה רק מחדירה, ולכן גירוי הדגדגן והגעה לנקודת הג’י היא חיונית. יחד עם זאת,מדובר בפעולה מורכבת למדי וזאת בשל העובדה כי נקודת הג’י ממוקמת באזורים שאינם ידועים באופן וודאי, ולכן רק חקירה מעמיקה באמצעות שימוש באביזרים, אצבעות וכן קיום יחסי מין באמצעות תנוחות ייעודיות אשר מגבירות את עוצמת החיכוך יכולות בהחלט לעזור להגעה לאורגזמה שהיא חזקה, ולעיתים גם לריבוי אורגזמות. בנוסף, כיום באמצעות חברות אשר מתמחות בתחום ניתן לבצע רכישה מאובטחת ודיסקרטית של מוצרי הגברת אורגזמה ייעודים כדוגמת אביזרי מין אשר מגבירים את האורגזמה הנשית, ולכן מומלץ לבדוק.

 

משחק מקדים כאמצעי להגברת אורגזמה

כאמור, הגעה לאורגזמה בעבור נשים מהווה אתגר של ממש, ולכן כיום באמצעות האינטרנט ניתן ואף רצוי לקבל טיפים ייחודים אשר יאפשרו ליהנות בצורה טובה יותר מזמן קיום יחסי המין באמצעות חקר ברשת אודות תנוחות אשר יאפשרו להגיע לאורגזמה.למעשה, לאור העובדה כי רוב הנשים אינן מגיעות לאורגזמה כתוצאה מנטו חדירה, שימוש בתנוחות ייעודיות יכולה להוסיף ולהגביר את החיכוך עם הדגדגן, עד לכדי גמירה. ברחבי הרשת ישנם לא מעט אתרים אשר מתמחים בתחום ומציעים תנוחות לנוסף, סקסולוגים בכירים מסבירים כי משחק מקדים  מהווה נקודת מפתח להגעה לאורגזמה, וזאת בשל העובדה כי לנשים קשה יותר “להתחמם” לפני רגע קיום יחסי המין,בניגוד לגברים.

למעשה,לאישה לוקח לא מעט דקות עד שהיא הופכת לרטובה ומוכנה לקיום יחסי מין,ולכן משחק מקדים אשר משלב חיכוך של הדגדגן וכן שימוש באביזרים יכול בהחלט להוביל את האישה לתחושה מועצמת אשר תתבטא מאוחר יותר גם באורגזמה. כיום אחד הנושאים הבוערים ביותר בתחום הזה הוא אורגזמה משולשת,כלומר הגעה לאורגזמה תוך מספר דקות פעם אחר פעם. מדובר בטכניקה חדשה יחסית אשר מתבססת על כיווץ הרחם לפני קיום יחסי המין, וזאת בכדי להגביר את עוצמת החיכוך. נשים אשר חוו אורגזמה משולשת או כפולה מסבירות כי מדובר לא רק בתרגול אלא גם הרבה מחשבה, וזאת בשל העובדה כי באמצעות ריכוז מוחלט לגוף שלנו ניתן ואף רצוי להגיע לאורגזמה עוצמתית וחזקה אשר מתבססת לא רק על החיכוך אלא גם על החיבור בין גוף לנפש.

 

באילו עוד דרכים ניתן להגיע לאורגזמה?

לאור העובדה כי אנו נמצאים כיום בעידן בו נשים רוצות ויכולות להגיע לאורגזמה עוצמתית, אין כל ספק כי נדבך חשוב וקריטי הוא כמובן הגבר.למעשה, גברים כיום מבינים כי על מנת לספק את האישה שלהם עליהם לבצע חשיבה מחודשת לגבי סקס, ובעיקר כיצד להעצים את האישה. לכן, דרך מצוינת להגברת התשוקה בין בני הזוג היא ללא ספק ניהול שייח פתוח והדרכה של אישה לגבי מה עושה לה טוב, בתחילת המשחק המקדים, במהלכו או בזמן קיום יחסי המין. ככל שהתקשורת בין בני הזוג מעמיקה יותר,מדובר במפתח להגעה לאורגזמה. במידה ואין בניכם תקשורת, מומלץ ואף רצוי לשוחח עם מטפל/ת מין אשר מתמחים בנושא ויכולים לעזור בהעלאת נושאים מהותיים לשני בני הזוג, כמו גם להדריך את בני הזוג לגבי קיום יחסי מין בתקשורת פתוחה אשר מבוססת על כנות,אמון וכן רצון משותף לתשוקה. זוגות אשר עברו טיפול מיני מדווחים על שיפור עצום בזמן קיום יחסי המין,וזאת בשל הליווי השוטף של המטפל וכן טיפים חשובים אשר מצליחים להוביל את האישה לאורגזמה. לסיכום, אין ספק כי הגעה לאורגזמה ברמת עוצמה גבוהה היא קשה, אולם באמצעות הטיפים אותם ציינו כעת כמו גם הבנה מעמיקה כי כל אישה זכאית לקבל אורגזמה חלומית ניתן ואף רצוי לפעול ע”פ המדריך לעיל או באמצעות קריאה נוספת באתר https://www.kono.org.il אשר מרכז את כל המידע החשוב ביותר בנוגע לבעיות בתפקוד המיני הן אצל גברים והן אצל נשים, כך שתוכלו לקבל את כל המידע החשוב ביותר אשר יאפשר לכם לשנות את הדרך בה אתם מקיימים יחסי מין ואף להעצים אותם, כל זאת באמצעות טכניקות ייחודיות אשר ניתנות באמצעות האתר.

עוד פתרונות טבעיים תוכלו למצור ב XTRA-SIZE.

אורגזמה

DateMe

האם אני נשוי באושר

כמה פעמים בחיינו שמענו את הבדיה “והם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה”? במאמר זה נבדוק את השאלה האם אני נשוי באושר? כמובן שמדובר

קרא עוד »

קיום יחסי מין

כסף וכוח מסובבים את העולם, אבל גם יחסי מין. הם חיוביים ובריאים מצד אחד, מעודדים את הקשר הזוגי וגם עונים על אחד הצרכים החזקים ביותר

קרא עוד »

משיכה מינית

כמה זמן לוקח לכם לגבש החלטה בנוגע לבחורה מסוימת באתרי ההיכרויות השונים? ככל הנראה הרק מספר שניות, ואתם תחליטו האם אתם מעוניינים לשוחח עם אותה

קרא עוד »

האם כדאי לבגוד

גברים רבים שאינם נהנים מחיי המין שלהם חושבים לעצמם לעיתים שכיחות – האם כדאי לבגוד? הרי בעידן שבו אנו חיים היום  הרבה יותר קל לבגוד

קרא עוד »