משיכה מינית

כמה זמן לוקח לכם לגבש החלטה בנוגע לבחורה מסוימת באתרי ההיכרויות השונים? ככל הנראה הרק מספר שניות, ואתם תחליטו האם אתם מעוניינים לשוחח עם אותה בחורה או שמא לחפש בחורה אחרת. המראה החיצוני הוא אחד מהדברים החשובים ביותר שעוזרים לנו לגבש את ההחלטה, עד כמה שזה נשמע רדוד ושטחי – זוהי המציאות שכל אחד מאיתנו חי בתוכה. המראה החיצוני הוא אחד מהדברים החשובים ביותר כאשר מגבשים משיכה מינית שמתבססת גם היא כמובן על המראה החיצוני של הבחורה. אך ישנם עוד דברים חשובים שאתם צריכים לעשות על המשיכה המינית שלכם, לכן החלטנו להרים את הכפפה על מנת לעדכן אתכם בכל המידע החשוב על הנושא הזה.

משיכה מינית משתנה מגבר אחד לגבר אחר, וקשה מאוד למצוא שני גברים שיש להם בדיוק את אותו הטעם בנשים. לכן קשה מאוד להגדיר בצורה חד משמעית מהו האידיאל שקשור למשיכה מינית, ומה בחורה צריכה לשנות על מנת לעמוד בקריטריונים של גבר כזה או גבר אחר. אך ישנם עוד דברים שיכולים להוסיף לזוגיות מלבד אותה משיכה ראשונית, ולכן חשוב מאוד שתבינו עד כמה משיכה מינית יכולה להיות מתעתע כאשר זה מגיע לנושא של זוגיות. מהו מוסר ההשכל? אל תשללו לעולם בחורה על הסף, מבלי שיצא לכם להכיר אותה.

 

האם משיכה מינית מתבססת אך ורק על מראה חיצוני?

נבהיר כי מרבית הגברים עושים את הסינון הראשוני שלהם על סמך המראה החיצוני, יהיה קשה להימשך לבחורה מינית אם אינכם אוהבים או מתחברים בצורה כזאת או אחרת למראה החיצוני שלה. אך אותה משיכה יכולה לדעוך או לגדול בהתאם להיכרות הראשונית שלכם עם אותה בחורה.

אופי גם הוא עשוי להשפיע אצל גברים רבים על המשיכה המינית. כאשר גברים רבים טוענים כי אופי חשוב עבורם כמו המראה החיצוני, זה בהחלט משפט שיש מאחוריו גיבוי. אם אינכם מתחברים לאופי של בחורה יהיה לכם קשה מאוד להיות איתה בקשר או להימשך אליה כאשר מגיעים לפעילות המינית.

משיכה מינית באופן טבעי מתבססת גם על החוויה המינית בין בני זוג, ולכן חשוב מאוד שלא לגבש החלטה סופית לגבי בחורה עד אשר אינכם חווים מעט אינטימיות. אינטימיות יכולה מצד אחד לחזק מאוד את הזוגיות שלכם, אך מצד שני היא יכולה להיות גם הרסנית. אתם צריכים לשדר עם בת הזוג שלכם את אותו התדר כאשר זה מגיע לחדר המיטות.

מי קבע שזוגיות זה דבר כל כך פשוט? עד אשר תוכלו להגיד כי יש לכם משיכה מינית לבחורה מסוימת תצטרכו לעבור לא מעט אלמנטים ונקודות ציון. אך בסופו של דבר אם יש בחורה שהצליחה להתגבר על כל אותם מחסומים, היא בהחלט יכולה להיות הבחורה הטובה ביותר עבורכם שאיתה גם תוכלו לבנות בית ולהקים משפחה בעתיד.

 

האם משיכה מינית יכולה להשתנות עם הזמן?

המחשבה הראשונה היא שמשיכה מינית איננה יכולה להשתנות, הרי אם כרגע אנחנו לא נמשכים למישהי – מדוע שנימשך אליה בעתיד? אז תרשו לנו לבשר לכם כי יש גברים שהעידו כי כעבור מספר חודשים הם כן הצליחו להימשך למישהי שבעבר הם לא נמשכו אליה.

מעבר לכך כמו שכבר אמרנו משיכה מינית מתבססת על כל כך הרבה מרכיבים שיכולים להשתנות וגם לשנות את כל דפוסי המחשבה שלכם. ברגע שתיתנו לבחורה צ’אנס גם אם היא לא בדיוק עונה על הקריטריונים הראשוניים שלכם, תוכלו לגלות כי משיכה מינית היא הרבה מעבר למראה החיצוני של אותה בחורה.

לכן לעולם אל תפסלו בחורה שאתם מרגישים שיש לכם סיכוי להגיע איתה אל מקומות מיוחדים. השיחה הראשונית יכולה להיות גולת הכותרת של מערכת היחסים שלכם, ואם יש שיחה טובה וחיבור חיובי זה בהחלט יכול לבנות בעתיד גם משיכה מינית אשר תתבסס על כל כך הרבה דברים אחרים למעט המראה החיצוני.

כולם צריכים לזכור כי המראה החיצוני עובר כל כך הרבה שינויים במהלך חיינו, ולכן אם תאהבו את האופי של בת הזוג שלכם זה משהו שהולך ללוות את הזוגיות שלכם לכל הדרך. זה ללא ספק אחד מהדברים שמייחדים את הזוגות שמצליחים להחזיק מעמד זמן רב למרות כמות גדולה של מהמורות ומכשולים במהלך הדרך המשותפת.

המפתח לגבש את המשיכה המינית הראשונית נמצא בידיים שלכם, אם תדעו לאיזה בחורה לתת את הצ’אנס הראשוני – אתם תוכלו למצוא את עצמכם מוצאים את בת הזוג הטובה ביותר עבורכם בתוך זמן קצר. גברים שמתקשים למצוא בנות זוג הם כאלה אשר מעמידים לנגד עיניהם כמות גדולה של קריטריונים אשר אף בחורה לא מסוגלת לעבור. ברגע שתבינו כי לאופי ולתשוקה המינית יש חשיבות לא פחות גדולה, אתם תוכלו לפתוח את הלב ולתת לעוד בחורות הזדמנות על מנת שירשימו אתכם ויוכלו להיכנס אל תוך החיים שלכם.

 

איך ניתן להגביר אותה בטבעיות

משיכה מינית יכולה לעלות ולרדת בהדרגה, אך תמיד חשוב לשמור אותה על מנת שתוכלו לחוות חוויות משותפות במהלך מערכת היחסים. במידה והתשוקה המינית נמצאת בירידה, אתם לא חייבים להשלים עם הסיטואציה הזאת. כל מה שאתם צריכים לרכוש זה את “דבש החשק” שנועד על מנת להגביר את החשק  והתפקוד המיני וליצור רמת אינטראקציה גבוהה בין בני הזוג. “דבש החשק” ישדרג את החוויה המינית שלכם, והוא יכול להיות אפקטיבי הן על גברים והן על נשים. מדובר בתרופה טבעית לחלוטין אשר מאושרת על ידי משרד הבריאות הישראלי, כך שאין לכם מה לחשוש ממנה. היא רק תוכל להוסיף ולהגדיל את המשיכה המינית שלכם ולפתוח בפניכם דלתות נוספות בעתיד.

באתר אקסטרה סייז תוכלו למצוא פתרונות של השהיית שפיכה כמו כן גם הגדלת הפין שיעזרו לשיפור המשיכה בינכם.

משיכה מינית

DateMe

האם אני נשוי באושר

כמה פעמים בחיינו שמענו את הבדיה “והם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה”? במאמר זה נבדוק את השאלה האם אני נשוי באושר? כמובן שמדובר

קרא עוד »

קיום יחסי מין

כסף וכוח מסובבים את העולם, אבל גם יחסי מין. הם חיוביים ובריאים מצד אחד, מעודדים את הקשר הזוגי וגם עונים על אחד הצרכים החזקים ביותר

קרא עוד »

אורגזמה

לא מצליחה להגיע לאורגזמה או רוצה להעניק לבת הזוג שלך אורגזמה עוצמתית? ובכן, באמצעות מספר טיפים אותם נפרט בהמשך המאמר תוכלו ללמוד כיצד להעצים את

קרא עוד »

האם כדאי לבגוד

גברים רבים שאינם נהנים מחיי המין שלהם חושבים לעצמם לעיתים שכיחות – האם כדאי לבגוד? הרי בעידן שבו אנו חיים היום  הרבה יותר קל לבגוד

קרא עוד »