מאיזה גיל מותר לקחת ויאגרה?

בואו נדבר על ויאגרה: למי כדאי לקחת את הכדור? למי אסור בשום פנים ואופן? מה הטעויות הכי גדולות שנעשו בשימוש בכדור והאם יש סכנה שיעמוד לכם לאורך כל היום? ריכזנו לכם כאן את כל השאלות, והכי חשוב, התשובות לכל מה שקשור בכדורי הוויאגרה המדוברים. מוכנים?

 

האם כדור הוויאגרה באמת יעיל?

ויאגרה גנרית הוכחה כמועילה ל80 אחוז מהגברים שסובלים מחרדות ביצוע במיטה ולכשני שליש מהגברים שסובלים מהפרעות כאלה ואחרות הקשורות בזקפה. ויאגרה אינה פותרת את בעיות האונות אצל גברים שקשורות בבעיות זוגיות או בעיות רגשיות כאלו ואחרות.

להזמנת ויאגרה גנרית כנסו לאתר ומצאו את המוצר המתאים לכם.

 

האם הוויאגרה הוכיחה את עצמה כיעילה לגברים אחרי ניתוח לכריתת הערמונית?

נתחיל בכך שכדאי לנסות! לא הוכחו שיעורי הצלחה מרשימים או חד משמעיים, אבל אנחנו ממליצים לנסות ולראות כי כל מקרה לגופו במקרים מורכבים שכאלה.

 

האם המיתוסים לגבי וויאגרה והקשר להתקפי לב ומוות נכונים?

עם פריצת המצאת הוויאגרה לחיינו נוצרו המון מיתוסים שקריים ומסולפים לגבי השפעות הכדור. ראינו את זה בסרטים, בבדיחות מתוקשרות ומכן הושפע הציבור וקיבל רושם שלילי ומסוכן. לאחר שהצטברו נתונים רבים על ויאגרה אפשר לומר בבטחה שאין שום ראיה לכך שהכדור מזיק ללב או מעודד התקפי לב בכלל.

 

על מי חל איסור בשימוש בוויאגרה?

גברים שמשתמשים בתקופות לבעיות לב או גברים שהרופא נתן להם מרשם של ניטרוגליצרין והם ממעיטים להשתמש בו – אסור ליטול כדורי ויאגרה. השימוש בניטרטים בשילוב עם הוויאגרה עלולה לגרום לירידה משמעותית בלחץ הדם. לעומת זאת, חולי לב שאינם משתמשים בניטרטים יכולים ליטול את הכדור ללא בעיה.

 

מה הסיבות שבגינן בוויאגרה לא עוזרת?

הוויאגרה אינה פועלת מ2 סיבות אפשריות: התרופה לא חזקה מספיק כדי להתגבר על הבעיה שיש לאדם. הסיבה השנייה היא שנעשה בה שימוש לא נכון או שיש בעיה פסיכולוגית שמהווה מחסום לתרופה מלעבוד.

 

מהן הטעויות הכי נפוצות בשימוש בכדור הוויאגרה?

  1. המינון לא מספיק. רוב הגברים צריכים לקחת מנה שלמה של 100 מ”ג בכדי לראות שיפור ניכר.
  2. סקס בדחיפות קרובה מידי לנטילת הכדור. הזמן המומלץ ביותר הוא שעה, על קיבה ריקה. במקרה של אחרי האוכל אז אפילו יותר משעה.
  3. בליעה של הכדור עם מזון מעכבת את הספיגה שלו וההשפעה מאחרת מלהגיע.
  4. אם לא מנסים לקיים יחסי מין הוויאגרה אינה מייצרת זקפה מעצמה כמו שניתן לחשוב מהסרטים. היא מסייעת ומשפרת לגבר מגורה מינית.

 

מה ויאגרה יכולה לעשות לגבר עם זקפה נורמלית?

רוב הגברים אינם יבחינו כלל בשינוי, חלקם מצאו את הפין קשה יותר ואחרים מסוגלים לחוות אורגמה גם אחרי הפעם השלישית.

 

לסיכום

מקווים שעכשיו כל המיתוסים והחששות הוסרו ואתם מרגישים בטוח יותר ובנוח יותר להשתמש בכדור הוויאגרה. לעוד מידע ושאלות ניתן לברר אצל הרוקח או הרופא שלכם.

חפיסות כדורים

 

DateMe

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *