האם חומרי סיכה באמת תורמים להגברת ההנאה?

חומר סיכה מסייע בהפחתת חיכוך, לרוב במהלך יחסי מין כמו גם בקיום הליכים רפואיים בהם יש צורך בהחדרת מכשיר רפואי לגוף.

הוא יכול להגביר הנאה ולהקל על כאבים בזמן קיום היחסים.

בשוק קיימים ארבעה סוגים שונים של חומרי סיכה כאשר לכל אחד ישנם יתרונות וחסרונות  משלו.

 

סוגי חומרי הסיכה

כאמור, ישנם סוגים שונים של חומרי סיכה, את רוב הסוגים ניתן למצוא ברשתות הפארמים השונות כאשר ההבחנה ביניהם תתבצע על בסיס החומר ממנו הם עשויים:

 

חומר סיכה המבוסס של שמן

יתרונו המובהק של סוג זה הוא זמינותו ומחירו הזול. חסרונו הוא בכך שיכול להותיר אחריו כתמים שלא ירדו (ניתן להשתמש במגני מיטה) ובנוסף, יכול לגרום לסיכוך יתר.

 

חומר סיכה על בסיס מים

חומר זה מכיל שמנים הנמסים במים והוא החומר הנפוץ וביותר הקיים בשוק (למשל של חברת Life, KY, דורקס). בעבר, חומר זה גרם זיהומים שונים אצל נשים בעלות עור רגיש אך עם הזמן הפורמולה השתכללה ונוספו חומרים המיועדים למניעת הזיהומים. למרות זאת, יש לשים כי לאורך השימוש ולוודא שהחומר לא גורם לפטריות ודלקות ובנוסף, חומר זה עלול לייצר תגובה אצל בעלות רגישות לגליצרין. היתרון הגדול של חומר על בסיס מים הוא שהוא מלכלך הרבה פחות, ירד בקלות בכביסה אך עם זאת שלא כמו חומר על בסיס שמן או סיליקון הוא עלול להתאדות מהר ויש להשתמש בו לעיתים תכופות.

לזוגות אשר רוצים להיכנס להריון ורוצים להמשיך ולהשתמש בחומר הסיכה, כדאי לדעת כי קיים בשוק חומר סיכה על בסיס מים בשם – Prefert אותו ניתן להשיג ממפיצים פרטיים. בנוסף, קיים גם חומר הנקרא Preseed אותו לא ניתן להשיג בקלות ברכישה בישראל אלא רק מאתרים מחו”ל.

 

חומר סיכה על בסיס סיליקון

החיסרון הגדול ביותר של חומר זה הוא המחיר שלרוב יהיה מעט יקר יותר משאר הסוגים. אולם, יתרונו הגדול הוא כי הוא לא יתאדה במהירות ולא ייספג בעור כמו חומרי סיכה על בסיס מים או שמן, המשמעות היא כי ניתן להשתמש בו והוא יישאר לזמן ארוך הרבה יותר. בנוסף, חומר מסוג זה לא גורם נזק לקונדומים ואביזרים העשויים לטקס דבר שעלול לקרות משימוש בחומרים האחרים. חיסרון נוסף הוא כי הסיליקון בעייתי לרחיצה וישנן נשים הטוענות כי הוא גורם להן גירוי.

לקנייה של חומר סיכה היכנסו לאתר: https://pharmaplus.co.il/pharmacy/sexual-health/lubricants.

 

הנאה מחומרי סיכה

לא מעט חומרי סיכה מבוססי מים אותם ניתן למצוא ברשתות הפארם השונות, כולל בקניה און-ליין יהיו משודרגים במטרה לשפר את ההנאה של בני הזוג במיטה. חלק ממוצרי המדף יהיו בטעמים שונים, חלקם עם חומר מאלחש וחלקם יכולים לשמש גם כשמני עיסוי. כל אלו יכולים לשפר מאוד את החוויה והעונג המשותף ולסייע בהגברת ההנאה במיטה.

 

 

קרם

DateMe

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *