האם דלקת בשתן יכולה לפגוע בתפקוד המיני?

אתם סובלים מידי פעם מדלקות בדרכי השתן? תוהים מה זה אומר ואיזה השלכות יש לעניין? אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא לבד. אומנם זה נכון שהרבה יותר נשים סובלות מהתופעה הזאת לעומק גברים, אך כיום ידוע שגם לא מעט גברים סובלים מכך. מטרידה אתכם השאלה האם זה עלול להשפיע על התפקוד המיני? כל התשובות לפניכם.

מהם הסימנים לדלקת בדרכי השתן?

עוד לפני שננסה להבין האם יש קשר בין דלקת בשתן גברים ובין בעיות בתפקוד המיני, חשוב לזהות את הסימנים הברורים להימצאות דלקת כזו. ישנם לא מעט תסמינים, כמו כאבי בטן, דם בשתן, צריבה בעת מתן שתן ועוד. מבחינת השאלה האם זה עלול להשפיע על התפקוד המיני, אנחנו רואים שלרוב אנשים שסובלים מדלקות כאלה פשוט מדווחים על אי נוחות. כאשר אנחנו מרגישים אי נוחות, טבעי שנרצה לקיים פחות יחסי מין ולכן בהחלט ניתן לומר שיש קשר בין השניים.

קליות

איך כדאי לטפל בעניין?

אם מה שמטריד אתכם באמת זו השאלה כיצד נכון יהיה לטפל בדלקת, דעו שאתם לא לבד, כי זה בדיוק מה שחשוב לכל מי שיש לו דלקת כזאת. ראשית, בין אם מדובר על דלקת שחוזרת על עצמה ובין אם זו הפעם הראשונה שזה קורה לכם, כדאי לדעת שאתם חייבים לראות רופא. בדרך כלל הרופאים נותנים אנטיביוטיקה מסוגים שונים כדי להתמודד עם הדלקת, אך כמובן שאם מדובר על עניין שחוזר על עצמו, יש מקום לחשוב גם על טיפול אלטרנטיבי. לא מעט גברים ונשים שסבלו לאורך שנים מדלקות כאלה מעידים על כך שהטיפול הטבעי מאוד סייע להם, אז למה שלא תנסו את זה גם אתם? ממש כפי שכאשר מדברים על תחום כמו קנינדה טיפול מגלים שיש גם לא מעט אפשרויות טבעיות, כך קורה גם לגבי הטיפול בדלקות בדרכי השתן.

כיצד לבחור את המטפל הטבעי שאליו תרצו לגשת?

בכל פעם מחדש ניסיתם אנטיביוטיקה, זה עזר אך לא באמת פתר את הבעיה? אתם מנסים לחשוב היום על אפשרות אחרת? רוצים לעשות כל מה שאתם יכולים כדי להתמודד לא רק עם הסימפטומים אלא כדי להגיע לשורש הבעיה? אם כך, ברור מדוע אתם מחפשים מטפל טבעי שיוכל לעזור לכם בעניין. הבעיה היא שיש הרבה מאוד מומחים בתחום הזה, וחלק מהם רק מציגים עצמם כמומחים ולא באמת מציעים שירות מספיק טוב. לכן יש טעם לברר מה בדיוק למד המטפל הטבעי שלכם, איפה הוא רכש את ההשכלה שלו ומתי בכלל זה היה. בנוסף, כמובן שכדאי יהיה גם לקרוא כמה שיותר חוות דעת אודותיו, כי אם אתם יכולים לבחור מטפל שכולם ממליצים עליו ועל סגולותיו, אז מה פתאום שתקבעו פגישה אצל אדם אנונימי שאיש לא מכיר?

DateMe

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *