להזמנת ספריי השהייה לשיפור הביצועים במיטה: 073-3744687 (דיסקרטיות מובטחת)
תפריט

השמנה ותפקוד מיני

קיימות לא מעט סיבות אשר יכולות לגרום לגברים להגיע למצב שבו הם מתקשים להגיע לזקפה או לשמור עליה לאורך זמן. מצבי אין אונות, הפכו להיות נפוצים מאוד בשנים האחרונות בגלל מגוון רחב של סיבות, ולכן חשוב מאוד להכיר את אחת מסיבות המרכזיות ביותר לבעיות בתפקוד המיני אצל גברים בשנים האחרונות. השמנה ותפקוד מיני זו תופעה מדאיגה מאוד בעולם כולו וגם בישראל, והיא אחת מהגורמים העיקריים להיווצרות של בעיות בתפקוד המיני.

השמנה ותפקוד מיני הולכים יד ביד מאז ומתמיד, אך רק בשנים האחרונות ניתן לראות עלייה מאסיבית בכמות הגברים בעולם עם עודף משקל משמעותי. נסביר תחילה כי עודף משקל סטנדרטי אינו אמור להביא למצב של אין אונות, לכן כל אותם גברים אשר סובלים מעודף משקל סטנדרטי אינם צריכים להיות מודאגים. אך עודף משקל משמעותי אשר נקרא גם השמנת יתר, בחלק נכבד מהמקרים יכול להביא גם למצב של זקפה לקויה.

לכן במאמר הבא נסקור עבורכם את הקשר הישיר בין השמנה ותפקוד מיני, וכמובן נציע אופציות רבות אשר יכולות לפתור את הבעיה. כמובן שגברים רבים יתקשו להוריד את הקילוגרמים העודפים בזמן קצר, ולכן יש לא מעט תכשירים אשר יכולים לסייע להם לשמור על תפקוד מיני מלא גם עם עודף משקל משמעותי ובעיות הקשורות לתפקוד המיני.

כיצד השמנת יתר יכולה להשפיע על התפקוד המיני?

אז אתם בטח תוהים לעצמכם מהי הסיבה לכך שהשמנת יתר משפיעה דווקא על התפקוד המיני? התשובה לכך טמונה ברמת הטסטוסטרון שיורדת בעקבות השמנת היתר, ובעקבות כך גברים רבים מתקשים להגיע למצב של זקפה. הטסטוסטרון הוא ההורמון העיקרי אצל גברים אשר דואג לתפקוד מיני אפקטיבי, ולכן ברגע שהוא נפגע הסיכויים שכל התפקוד המיני יפגע הופכים להיות מהותיים יותר.

הזקפה מגיעה בזכות זרימת דם תקינה אל הפין, כך בעצם הוא מזדקף ועומד בדיוק כפי שאנו רואים בעת הזקפה. השמנה ותפקוד מיני מתקשרים ביחד גם בגלל כל המחלות שעלולות להגיע ביחד עם השמנת היתר. יתר לחץ דם, סוכרת, כולסטרול גבוה ומחלות לב כל אלה הן מחלות אשר כל אדם עם עודף משקל גבוה שמע עליהן. כל המחלות האלה עלולות להשפיע על זרימת הדם התקינה בגוף, וכך מצב של היעדר זקפה או זקפה שלא נשמרת לאורך זמן זה כבר דבר שבשגרה.

כמובן שאחת מההמלצות הראשוניות לכל אותם גברים אשר סובלים מבעיות בתפקוד המיני בגלל עודף משקל קריטי זה להתחיל הליך של דיאטה. כך הם גם יוכלו להיפטר מכל אותן מחלות אשר מסכנות את חייהם, אך גם יוכלו להחזיר לעצמם את הרצון והתשוקה לקיום יחסי מין. אך באותה נשימה כל גבר שנמצא במצב של עודף משקל קריטי מבין כי מדובר בתהליך ארוך אשר דורש התגייסות רבה – וברוב המקרים גם לא בהכרח נוחל הצלחה.

הפתרון של הרזייה הוא בהחלט פתרון טוב, וכל גבר אשר ייקח אותו אל תשומת ליבו רק יוכל להרוויח מכל הכיוונים. אך כמו שכבר אמרנו התהליך הזה יכול לקחת שנים רבות, ולהביא למצב שבו חוסר הביטחון בכל הקשור לתפקוד המיני ייתן את אותותיו. לכן חשוב מאוד כל העת גם להתייעץ עם פסיכולוג על מנת לשפר את התפיסה בראש, וכמובן לא להיכנס למצב של חרדת ביצוע עליה תוכלו לקרוא במאמר אחר באתר שלנו. בסופו של דבר עליכם להבין כי מדובר בבעיה פתירה, ואין לכם להיכנס לפאניקה או ללחץ בגללה.

האם יש גיל להשפעה של השמנה ותפקוד מיני?

גברים רבים יכולים לחשוב כי השילוב של השמנה ותפקוד מיני יכול להיות בעייתי רק בגילאים מתקדמים, אך בפועל? מדובר בבעיה שיכולה להיות בעייתית בכל גיל. כמובן שאצל גברים מבוגרים הסיכויים להשמנה הופך להיות מהותי יותר, וגם הסיכויים שלהם לחלות במחלות אחרות אשר מגיעות ביחד עם ההשמנה.

אך בעולם שבו אנו חיים כולם יודעים כי יש לא מעט צעירים אשר סובלים מעודף משקל רציני כבר מגיל צעיר, וכך בעצם הם חושפים את עצמם למצב שבו הם עוד מסוגלים לסבול מתפקוד מיני לקוי. זוהי ללא ספק חוויה לא נעימה לסבול ממצב של תפקוד מיני לקוי בזמן שבו מדובר באחד מהדברים החשובים ביותר במוחו של כל נער מתבגר. לכן חשוב מאוד להכיר את התופעה, ולהבין כי אין לה באמת גיל ספציפי שניתן לשים עליו את האצבע. השמנה ותפקוד מיני יהיו חמורים בכל גיל, ולכן חשוב מאוד לשמור על משקל תקין על מנת למנוע הופעה של מחלות שונות בניהם גם תפקוד מיני לקוי.

השמנה ותפקוד מיני

השמנה ותפקוד מיני – מהם הפתרונות המיידים?

אתם מתקשים להתחיל דיאטה? בהחלט אנו יכולים להבין אתכם. מדובר בהחלטה לא פשוטה אשר לוקח זמן רב לעכל אותה בראש, ולכן צריך למצוא פתרון מיידי אשר יחזיר לכם את הרצון לקיים יחסי מין. כל גבר שנמצא עם עודף משקל חייב לשמר את הדימוי העצמי שלו, ואחת מהאופציות הטובות ביותר לעשות זאת זה באמצעות קיום יחסי מין באופן תדיר יחסית.

אז מה הפתרון שאנו מעמידים לרשותכם? קפסולות "יגואר און" אשר נועדו על מנת לשפר את הזקפה ולהאריך את הזמן שלה. כך תוכלו לדעת בוודאות כי ברגע האמת תהיה לכם את הזקפה הנדרשת, ותוכלו לקיים יחסי מין באופן תדיר בדיוק כפי שתמיד רציתם. כמובן שקפסולות מאושרות על ידי משרד הבריאות הישראלי, כך שאין שום סכנה בשימוש בהן. מעבר לכך הן גם עשויות מחומרים טבעיים בלבד, כך שאתם יכולים לשלב אותן ביחד עם תרופות אחרות במידה ואתם לוקחים תרופות נוספות כמובן.

להזמנה מהירה ודיסקרטית של תוסף טבעי המשפר את הביצועים במיטה:
או חייגו: 0733744687
ויאגרה טבעית
לשדרוג חיי המין

חשק מיני

כמו תיאבון, עייפות או החיבה לחתולים, גם חשק מיני הוא עניין סובייקטיבי למדי. זה די דומה למה שאנחנו חווים בזמן נהיגה: כל מי שלא נוהג

קרא עוד »

שפיכה מהירה

שפיכה מהירה זה תיאור למקרה שבו גבר פולט זרע באופן מהיר יחסית מרגע תחילת קיום יחסי המין. ברוב המקרים השפיכה מתרחשת גם ללא כוונה מן

קרא עוד »

אימפוטנציה

אימפוטנציה ובעיות מין נוספות פתרונת לכל בעיות המין כמה חשובה היכולת לקיים יחסי מין במהלך זוגיות? הרי יחסי המין הם אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר לעלייה

קרא עוד »

בעיות זקפה

קיום יחסי מין באופן סטנדרטי זוהי ללא ספק אחת מהדרישות הבסיסיות בכל מערכת יחסים. ברגע שגבר אינו מסוגל לשמור על זקפה לאורך זמן או שמא

קרא עוד »

אין אונות

גברים בכל הגילאים סובלים מתופעה של אין אונות אשר משפיעה באופן ישיר על תחושת הגבריות כמו גם על איכות קיום יחסי המין. כיצד אם כן

קרא עוד »

משיכה מינית

כמה זמן לוקח לכם לגבש החלטה בנוגע לבחורה מסוימת באתרי ההיכרויות השונים? ככל הנראה הרק מספר שניות, ואתם תחליטו האם אתם מעוניינים לשוחח עם אותה

קרא עוד »
Call Now Buttonלהזמנת ספריי השהייה (דיסקרטי)