בדיקות לתפקוד מיני

התפקוד המיני של גברים תלוי בתפקודם התקין של מגוון איברים הנמצאים בגוף האדם. בזכות תפקודם התקין של כל האיברים הגוף, הגבר יכול לשמור על זקפה לאורך זמן וכמובן להשיג את המטרות המיניות באופן מלא. על מנת שגבר יגיע למצב של זקפה לאורך זמן המוח צריך לשלוח פקודה שעוברת דרך בלוטות ההורמונים ודרך כלי הדם עד אשר הן היא מגיע לפין עצמו.

זוהי הסיבה שתפקוד לקוי בתפקוד המיני יכול להגיע ממגוון רחב של סיבות אשר יכולות להשליך לסיטואציה הזאת באופן ישיר. לעיתים כמו שכבר אמרנו מדובר בסיבות פיזיות, ובחלק מהמקרים מדובר בסיבות נפשיות אשר דורשות מעורבות של איש מקצוע נוסף.

בדיקות לתפקוד מיני יצליחו להסיר את כל הערפל סביב הנושא הזה, ולספק לכם את כל התשובות הנדרשות על מנת שתוכלו לשפר את חיי המין שלכם. הרופא יכול לאתר לא מעט בעיות אשר גורמות לכם להגיע למצב של תפקוד מיני לקוי – בין אם מדובר בבעיות פיזיולוגיות כגון השמנה, מחלות לב, סוכרת ועוד או לבעיות נפשיות כגון דיכאון, מתח, חרדה ועוד.

השלב הראשון: בדיקת ההיסטוריה הרפואית

בדיקות לתפקוד מיני מתחילות בשלב הראשון על ידי הסתכלות מצידו של הרופא על ההיסטוריה הרפואית של המטופל. לעיתים הסתכלות ראשונית של הרופא על ההיסטוריה הרפואית של המטופל תוכל לסייע על מנת לאתר את הבעיות שעלולות לגרום לבעיות בתפקוד המיני. כל פרט מידע יכול לסייע לרופא על מנת לאתר את הבעיה, ולכן הוא ידרוש שיתוף פעולה גם מהצד שלכם.

אתם תצטרכו להיות כנים ולספר לו על ההיסטוריה המינית שלכם, וכמובן על כל תרופה או תכשיר שאתם לוקחים בזמן האחרון ויכול להיות הגורם לבעיות שמהן אתם סובלים. השאלות הללו לא נועדו על מנת לקבל אינפורמציה שולית, כל שאלה נדרשת על מנת שיהיה ניתן להרכיב פאזל שלם שכולל בתוכו את כל ההיסטוריה שלכם. רק כך הרופא יוכל להמליץ על דרך טיפול אידיאלית, ואילו בדיקות לתפקוד מיני נדרשות על מנת לשפר את חיי המין שלכם.

השלב השני: בדיקות פיזיות וגופניות

לאחר שהרופא סיים לשאול אתכם את השאלות הבסיסיות על מנת לבנות סוג של תמונה כוללת שבאמצעותה יהיה ניתן לבחון סיבות שונות הגורמות לבעיות בתפקוד המיני. השלב הבא בתהליך של אותן בדיקות לתפקוד מיני יהיה בדיקות פיזיות וגופניות של הפין והאשכים שלכם. המטרה היא כמובן לבדוק כי מבחינה ויזואלית הכול נראה תקין, ואין שום סממן חיצוני אשר יכול להעיד על בעיה כזאת או אחרת.

ישנם תסמינים שונים אשר יכולים להעיד על בעיות הורמונים, כאשר התסמינים הבולטים ביותר הם נשירת שיער או חזה גדול מהרגיל. בדיקות לתפקוד מיני כוללות בתוכן גם בדיקות שגרתיות אשר מבוצעות לכל מטופל כמעט המגיע לבדיקה אצל הרופא: לחץ דם, דופק הלב וכל בדיקה אחרת אשר יכולה לתת את החותמת הסופית כי זרימת הדם בגופכם הינה תקינה.

השלב השלישי: בדיקות דם ובדיקות שתן

עכשיו מגיעים לשלבים קצת יותר פולשניים, ואם עד כה הרופא הסתפק בעיקר בבדיקות חיצוניות כעת אותן בדיקות לתפקוד מיני מגיעות לשלבים קצת פחות נעימים. אם ישנו חשש מצידו של הרופא לבעיה בגופו של המטופל, הוא עשוי לדרוש ממנו להגיע לבדיקת דם ולבדיקת שתן על מנת לאבחן האם מדובר בבעיה שניתן לראות בבדיקות הללו.

באמצעות בדיקות דם ובדיקות שתן ניתן לאתר לא מעט בעיות אשר עלולות לגרום לבעיות בזקפה אצל גברים. בין הבעיות שעלולות לגרום לזקפה וניתן לאתר אותן באמצעות בדיקת דם ובדיקת שתן תוכלו למצוא: סוכרת, מחלות לב, טסטוסטרון נמוך ועוד רשימה ארוכה של בעיות.

הרופא אף כול להורות על בדיקת דם נרחבת יותר שבאמצעותה ניתן לראות האם בלוטת התריס פועלת בצורה תקינה – שכן היא עשויה להיות מפתח לאיתור לא מעט בעיות בגופו של כל אדם. אם ישנו חשש שבלוטת התריס היא זאת שגורמת לבעיות ישנו צורך בבדיקות מעמיקות יותר אשר יאתרו את הבעיה האמיתית שממנה המטופל סובל.

השלב הרביעי: בדיקת לילה של המטופל

עוד אמצעי במסגרת אותן בדיקות לתפקוד מיני יהיה בדיקת לילה. בלילה כל גבר חווה בין 3-5 זקפות. לכן באמצעות בדיקת לילה יכול הרופא לבדוק האם המטופל מגיע למצב של זקפה כאשר הוא איננו נמצא בשליטה על הפין שלו. הבדיקה הינה פשוטה יחסית כאשר המטופל מקבל מכשיר אותו הוא נדרש לחבר לפין במהלך הלילה. המכשיר הוא זה שבודק את מספר הזקפות שקיבל המטופל במהלך הלילה, וכך יוכל הרופא לקבל תמונת מצב אמיתית יותר של המצב.

בדיקות לתפקוד מיני

השלב החמישי: בדיקת המצב הנפשי

במידה וכל התסמינים הרפואיים יוצאים תקינים, והרופא שולל כל בעיה רפואית שעלולה להעיד על הסיבה שממנה המטופל סובל מבעיות בתפקוד המיני האופציה הבאה תהיה בחינת המצב הנפשי של המטופל. בדיקות לתפקוד מיני לא חייבות לבוא לידיי ביטוי רק במישור הרפואי, ולעיתים הבעיה תהיה מצוקות נפשיות שמהן המטופל סובל וגורמות לו שלא להגיע לזקפה.

הבעיות יכולות להיות בעיות שהמטופל מכיר ויודע, ובחלק מהמקרים הבעיות יכולות להיות בעיות שלא מוכרות למטופל – ולכן נדרשת מעורבות של איש מקצוע בדמות פסיכולוג או פסיכיאטר אשר יאתר אותן. שיחה קצרה עם איש המקצוע תעמיד לרשותו את כל המידע הנדרש על מנת שיאבחן בצורה מדויקת האם אתם סובלים מבעיות נפשיות כאלה ואחרות.

בדיקות לתפקוד מיני יכולות לשים סוף לכל הבעיות השונות מהן אתם סובלים בתפקוד המיני. בסופו של יום כאשר תאתרו את הבעיה ותטפלו בה בצורה יעילה, תוכלו לחזור למצב שבו אתם נהנים מחיי המין שלכם ולא חוששים מהם.

לקבל מידע אודות תכשירים לשיפור חיי המין:
ויאגרה טבעית
לשדרוג חיי המין