בעיות זקפה

קיום יחסי מין באופן סטנדרטי זוהי ללא ספק אחת מהדרישות הבסיסיות בכל מערכת יחסים. ברגע שגבר אינו מסוגל לשמור על זקפה לאורך זמן או שמא לא מסוגל להגיע למצב של זקפה כלל זוהי בעיה רצינית. בעיות זקפה יכולות להגיע ממגוון רחב של גורמים או סיבות, ולכן החלטנו להרים את הכפפה על מנת לסקור עבורכם את אחת מהתופעות הנפוצות ביותר בקרב גברים בעולם כולו. כך שתוכלו לשים את כל המבוכה מאחור, ולדעת בצורה מדויקת כיצד להתמודד עם הבעיות שמהן אתם סובלים.

כאמור אם בעיות זקפה מתרחשות אצלכם לעיתים נדירות, אז כאמור אינכם צריכים לגשת לטיפול. באופן טבעי גברים רבים אינם מצליחים להגיע לזקפה לעיתים רחוקות בגלל בעיות שונות אשר מציפות אותם. אך אם אותן בעיות זקפה חוזרות על עצמן לעיתים שכיחות, אז מדובר בפגיעה אנושה בחיי המין שלכם – והביטחון העצמי שלכם צפוי להיות ברצפה. בסיטואציה כזאת חשוב מאוד לפנות לייעוץ מקצועי על מנת שתוכלו לראות את סל האפשרויות העומד לרשותכם.

כיצד ניתן לדעת האם מדובר על בעיות זקפה על רקע פסיכולוגי?

לא מעט מבעיות הזקפה נגרמות לגברים על רקע פסיכולוגי. ישנם לא מעט גברים אשר לפתע נעלמה להם היכולת להגיע לזקפה, דבר שהביא לפגיעה משמעותית בביטחון העצמי שלהם. כעת ההתלבטות המרכזית היא מהי הסיבה אשר גרמה לזקפה להיעלם ללא כל התראה מוקדמת? בחלק מהמקרים הסיבה יכולה להיות פיזית ובחלק מהמקרים הסיבה יכולה להיות פסיכולוגית.

אז כיצד ניתן לאבחן בעיות זקפה על רקע פסיכולוגי? האמת היא שמדובר בתהליך אבחון קל יחסית אשר נותן תשובה חד משמעית. גבר אשר אינו מגיע לזקפה על רקע פסיכולוגי, כן יגיע לזקפה במהלך הלילה כאשר הוא ישן ואינו נמצא בשליטה על הפין שלו. מרבית הגברים אינם יודעים זאת, אך גבר ממוצע מגיע לזקפה בין 3 ועד 5 פעמים במהלך כל לילה כאשר הוא ישן.

לכן הרופא המטפל יספק למטופל מכשיר מיוחד אשר מסוגל למדוד את כמות הפעמים שבהם הייתה לגבר זקפה במהלך הלילה. הגבר יצטרך לחבר את המכשיר לאיבר המין מיד לפני השינה, וכך המכשיר יעשה את העבודה שלו ויספק את הנתון הקריטי. אם הרופא יראה כי המטופל אכן מגיע לזקפה במהלך השינה, אז ניתן יהיה לראות כי אין כל בעיה פיזית להגיע לזקפה.

בסיטואציה שכזו הרופא יבקש מהמטופל לפנות לפסיכולוג אשר מתמחה בתחום של בעיות על רקע מיני. כיום בזכות המודעות הרבה לנושא של בעיות זקפה לא מעט פסיכולוגים עשו הכשרה מיוחדת אשר קשורה לבעיות מיניות, ובין היתר גם לבעיות הקשורות לזקפה כמובן. בזכות המיומן של איש המקצוע תוכלו לאבחן את הבעיות האמיתיות להיעדר הזקפה, וכמובן לטפל בהן.

גבר מהרהר

כיצד ניתן לדעת האם מדובר על בעיות זקפה על רקע פיזי?

אחרי שדיברנו על בעיות זקפה על רקע פסיכולוגי, אופציה נוספת היא כמובן חוסר יכולת להגיע לזקפה על רקע פיזי. לא מעט גברים חווים בעיות פיזיות ובריאותיות אשר גורמות להם שלא להגיע למצב של זקפה מלאה. במקרה כזה כמובן הכתובת שלכם לטיפול בבעיה תהיה אורולוג אשר יאבחן את הבעיה וכמובן יידרש לטפל בה.

אז כיצד ניתן לאבחן בעיות זקפה על רקע פיזי? גם כאן מדובר בתהליך לא ממש מורכב, אשר כולל ברובו בדיקות שגרתיות שהרופא עושה על מנת לאבחן בעיות שונות בגופו של המטופל. ישנם מספר גורמים אשר יכולים להצביע על בעיות פיזיות שעלולות לגרום למצב של היעדר זקפה, וכל רופא יכול לאתר את הבעיות הללו בתוך זמן קצר.

תחילה מדובר בבדיקות כלליות אשר כוללות הפנייה לבדיקות דם, אשר במסגרתן תיבדק גם מידת האפקטיביות של בלוטת התריס שיכולה להיות גורם מרכזי להיעדר זקפה. לאחר מספר בדיקות יהיה ניתן לדעת האם ישנו סממן אשר עלול להעיד על הבעיה שממנה סובל המטופל. כמובן שאם אין גורם משמעותי אשר עלול לגרום למצב של היעדר זקפה, יפנה הרופא לפסיכולוג על מנת לבדוק את מצבו הנפשי אשר יכול גם הוא להביא למצב של היעדר זקפה.

כיצד ניתן לטפל באותן בעיות זקפה באופן מיידי?

ישנם לא מעט תכשירים אשר מיועדים על מנת לטפל בבעיות של זקפה. אך רק מעט מאוד מהם קיבלו את כל האישורים ממשרד הבריאות, דבר שמעיד על אמינותם הגבוהה. בנוסף כל התכשירים שנמליץ לכם עליהם כאן עשויים מחומרים טבעיים בלבד, כך שהשימוש בהם אינו מהווה אף סכנה עבור המשתמש – והתוצאות הן כמות תוצאות מדהימות אשר ישאירו אתכם פעורי פה ממש.

האופציה הראשונה שנרצה להמליץ לכם עליה זה קפסולות "סופר מן", אשר מטרתן העיקרית היא כאמור לעזור לגברים להשיג זקפה מלאה אשר מחזיקה מעמד לאורך זמן, וגם הארכת הגירוי המיני אשר יכול להוסיף מאוד לחיי המין של בני הזוג. מדובר בקפסולות אשר יצליחו להעמיד אתכם בסיטואציה הרבה יותר טובה מאשר הסיטואציה שהייתם נמצאים בה לפני כן. ובסופו של דבר תוכלו לחזור ולקיים יחסי מין מלאים עם בת הזוג שלכם ללא חששות או פחדים.

אופציה נוספת קרם extrasize אשר גורם להגדלת ועיבוי איבר המין, כך שהוא יחזק את מידת הזקפה שהינם מסוגלים להגיע אליה. המשחה גורמת לכך שכלי הדם יתרחבו באזור הפין, וכך בעצם היא מסייעת להביא את הפין למצב של זקפה מקסימאלית. למשחה אין תופעות ללוואי, והיא כמו שכבר אמרנו מאושרת על ידי משרד הבריאות הישראלי. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לעסות את איבר המין כחצי שעה לפני הפעילות המינית, ואתם מקבלים זקפה מושלמת שתשרת אתכם בצורה נאמנה לכל אורך הפעילות המינית.

לקבל מידע אודות תכשירים לשיפור חיי המין:
ויאגרה טבעית
לשדרוג חיי המין