שפיכה נשית: כל מה שרציתם לדעת

האם שפיכה נשית היא מיתוס או שזה קיים באמת? אצל כמה נשים זה באמת קורה בסקס? והאם יש דרך שבה אפשר לגרום לזה לקרות? כל מה שרציתם לדעת על שפיכת נשים נמצא ממש כאן:

שפיכה נשית היא אישיו. מעט נשים שטוענות שהן חוו אותה, אבל נדמה שרוב הנשים בפורנו חוות אותה כל הזמן. אומרים שזו האורגזמה המושלמת, אבל נשים מגיעות לאורגזמה גם בלי להזדקק להחלפת סדינים אחר כך. אז מה הסיפור עם השפיכה הנשית? מתברר שאנחנו עדיין לא יודעים על זה הרבה ובעיקר, לרובנו (גברים ונשים) אין שמץ של מושג איך לגרום לזה לקרות.

מהי בדיוק שפיכה נשית?

שפיכה נשית מתרחשת על ידי פעילות של בלוטה מיוחדת (בלוטת סקין), שבדומה לגברים שאצלם בלוטות ספציפיות מעוררות את זרימת הזרע (הפרוסטטה), הגירוי המיני מפעיל את הבלוטה והיא תגרום לזרימת נוזל שקוף וחסר צבע. מבחינה מדעית נקבע שהנוזל הזה הוא שתן מדולל, אם כי הוא חסר ריח לחלוטין וגם לא מייצר כתמים. מצד שני, ידוע ששפיכה נשית קשורה לשלפוחית השתן ותאמינו או לא – גם יכולה להתרחש אצל כל אחת, אם היא רק חווה את הגירוי המדויק שנכון לה.

שפיכה נשית היא לא תחושת העונג מהאורגזמה והיא לא מתרחשת אם האורגזמה טובה יותר או פחות טובה. זו תופעת לוואי של האורגזמה, שמגיעה מהשופכה, אותו חור המיועד לשתן. האישה תרגיש בשניות הראשונות מעין דחף מיידי לעשות פיפי ולכן נשים שלא מורגלות לזה, בדרך כלל ממש מנסות להתאפק, או שהן אינן שולטות בזה ואז נכנסות למבוכה, כי חושבות שברח להן שתן. ולכן אם זה קורה לך, תתעודדי! כנראה ששפכת בכיף בפעם הראשונה בחייך.

אין צורך להתבייש מהתופעה, שבפורנו זכתה לשם "סקווירטינג", אבל אולי הגיע הזמן במאה ה-21 שנכיר אותה קצת יותר לעומק. כולנו יודעים שגברים שופכים כי זה משרת את תהליך הרבייה. אצלם, יש אפילו הפרשה מקדימה לזרע (נוזל אהבה) שתפקידה לנקות את צינורית השתן לפני שהזרע נפלט. השפיכה שמתרחשת אצל נשים לא קשורה בכלל לתהליך הרבייה ומניחים שהיא סוג של רפלקס, שמופעל אם רק מנסים לחקור עוד ועוד את האישה וגופה ואת מה שעושה לה טוב.

איך גורמים לזה לקרות?

זוכרים שהזכרנו את אותה בלוטה בשם בלוטת הסקין? כדי לגרום לשפיכה אצל נשים, תצטרכו להגיע בדיוק אליה. מי שכבר מכיר היטב את גוף האישה, יודע שהדגדגן הוא ארוך ובעל חלק פנימי באורך של 5 ס"מ, בצמוד לעצם הערווה. אזור זה הוא "נקודת הג'י" של האישה, בערך 2 ס"מ פנימה לתוך הנרתיק וכלפי מעלה. אם מכוונים את האצבע בעדינות, אפשר להרגיש בחלק העליון במעין אזור קצת מחוספס יותר. זהו מיקומה של בלוטת הסקין. אם תגרו את האזור הזה בצורה מספקת ואת כולו כמה שרק יותר (רצוי בתנועות של מעלה מטה), האישה תרגיש בסופו של דבר דחף לתת שתן ואז השפיכה תתרחש.

אמנם אין הרבה מחקרים עדיין בנושא, אבל ידוע שהפעילות של בלוטת הסקין יכולה להתרחש אצל כל אחת. ומכאן – שכל אישה יכולה להשפריץ להנאתה מתי שרק תרצה ואפילו בקלות עם הזמן. צריך לזכור שבגלל אתרי הפורנו שאמנם תרמו להעלאת הנושא למודעות, נוצר הרושם שזה מתרחש תמיד ואצל כל אחת. לכן גברים שלא יודעים תמיד ירגישו שמשהו אצל בת הזוג לא תקין, או שהם לא מצליחים לספק אותה כמו שצריך. זה כמובן לא נכון. אף אחד לא יכול לומר בוודאות שגירוי הבלוטה יביא בכל פעם לשפיכה בלי לפספס, או שאישה שלא שפכה היא אישה שלא גמרה.

משתחררים כדי שזה יצליח

עוד דבר שחשוב מאוד לדעת, הוא שכדי שהשפיכה תתרחש בצורה מוצלחת ולהגדיל את הסיכוי לה, צריך לשחרר לחלוטין את הגוף. לרוב הנשים יש נטייה דווקא לכווץ את האיברים בזמן הגמירה, אבל כדי ליצור שפיכה, הגוף צריך להיות לגמרי משוחרר. ומכיוון שאין שחרור גופני אמיתי כשאין שחרור גם במחשבה, צריך שהראש יהיה משוחרר ונקי ממחשבות. לכן נשים שרוצות לתרגל את השפיכה הבלתי מושגת, יכולות להתחיל אחרי אורגזמה או כמה אורגזמות, במצב שבו הן גם ככה משוחררות לגמרי.

ממשיכים לנסות, לחקור ולגלות

צריך לזכור שהשפיכה הנשית נעה בין זרם חזק ושיטפון לבין רטיבות קלה בלבד. וכאן זה כבר לא קשור להצלחה בנושא, אלא פשוט למורכבות הביולוגית האישית של כל אחת. לכן אין שום טעם לחפש השפרצות מטורפות או להתאכזב אם זה לא קרה. ככל שתחפשו את הנקודה ברגישות, בהדרגה ומתוך תשומת לב מלאה לתחושות של האישה והגירוי המתגבר שלה מהתהליך, תביאו אותה למצב כמה שיותר אופטימלי. רוב הגברים שהצליחו לגרום לשפיכה אצל בנות הזוג שלהם בפעם הראשונה, יודעים לומר שכמעט תמיד זה יתרחש רק אחרי האורגזמה הראשונה. הגברים האלה גם ממליצים לנסות להגביר לחץ או מהירות תנועה באותה נקודת ג'י, אבל באופן שבו האישה לא סובלת מכאב או גירוי, שפשוט לא יפיקו שום תוצאה חוץ מתסכול וגירוי עורי מיותר. אם זה מתרחש בפעם הראשונה, שני בני הזוג עשויים להיות מופתעים מזה, או לא להבין מה בדיוק קרה ואיך. היופי הוא לדעת שאפשר להגיע לשם ופשוט צריך להמשיך לנסות, לחקור, להבין ולשחק.