אוננות יתר

פעולת האוננות ברוב המקרים היא פעולה חיובית אשר יכולה לשחרר לא מעט לחצים ודחף מיני. כמעט כל רופא או איש מקצוע שתשאלו אותו יספר לכם כי עינוג עצמי זוהי פעולה בריאה מאוד וחיונית מאוד לתפקוד תקין של הגוף. אז האם יש מצב שיכול להיות מוגדר בתור אוננות יתר? והאם הוא יכול להביא איתו סכנות? החלטנו להרים את הכפפה על מנת לנפץ לא מעט סטיגמות אשר עשויות ללוות אתכם. כך תוכלו לדעת בדיוק כמה פעמים בשבוע מוטב לכם לאונן, ובאיזה שלב האוננות מוגדרת בתור אוננות יתר.
כל גבר צריך להבין כי אוננות היא מבורכת כל עוד היא מתבצעת בתדירות סבירה והגיונית. ישנם גברים אשר מתמכרים לפעולה, ויכולים למצוא את עצמם מאוננים כמה פעמים בכל יום. מצב כזה לא רק עשוי לקחת מהם לא מעט מאמץ, הוא גם עשוי לפגוע בשגרת היום שלהם. לכן חשוב מאוד שתבינו מתי מצב האוננות שלכם מוגדר בתור אוננות יתר, ואיך תוכלו למתן את כמות הפעמים שאתם מביאים ביד מבלי לפגוע בהנאה שלכם. בסופו של דבר כל האפשרויות נמצאות ממש בסמוך אליכם, ואתם רק צריכים לבחור את האופציה הטובה ביותר עבורכם. אנו נסביר לכם בדיוק מהם השלבים שבאמצעותם תוכלו להיגמל ממצב של אוננות יתר שמפריעה לאורח החיים הנורמטיבי שלכם.

 

איך ניתן להבחין במצב של אוננות יתר?

ישנם לא מעט אלמנטים אשר יכולים להצביע על מצב שבו אתם עלולים לסבול מאוננות יתר. הדבר הראשון שתוכלו לשים אליו לב זה כמה פעמים אתם נוגעים בעצמכם? גברים שהתרגלו לאונן יותר מידיי ירצו תמיד לגעת בעצמם כחלק מהרצון העז לאונן. אם אתם מרגישים שאתם תמיד רוצים לגעת בעצמכם גם במקומות שאינם מוגדרים בתור מקומות פרטיים, זה צריך להדליק אצלכם נורה אדומה. הרי אף אדם מן השורה איננו נוגע בעצמו בתדירות כל כך גבוהה, וזה משהו שמחייב טיפול או כל סוג אחר של התייעצות עם איש מקצוע על מנת שיוכל לבחון את הבעיה.
בנוסף אם אתם רואים שאתם מתחילים להעדיף לאונן מאשר לעשות דברים אחרים שהייתם עושים בעבר, זה גם משהו שיכול להיות קצת מדאיג. כמובן שאם לעיתים אתם רוצים להישאר בבית ולפרוק את החרמנות שלכם על פני יציאה עם חברים טובים זה משהו שיכול להיות הגיוני. אך כאשר אתם דוחים כמעט כל יציאה עם חברים או בני משפחה, ובפועל אתם מוצאים את עצמכם מאוננים מול המחשב או מול הטלוויזיה – זה בהחלט יכול להיות מוגדר בתור מצב של אוננות יתר. לכן תשימו לכך לב, ואם אתם רואים שאתם חוצים את גבול הטעם הטוב, מוטב כי תתייעצו עם איש מקצוע על מנת לבחון שיטות שבעזרתם תוכלו לחזור לשגרה.
אלמנט זיהוי שלישי ואחרון הוא מצב שבו איבר המין שלכם סובל מפצעים או משפשופים מרובים. ברגע שאתם מגיעים למצב של אוננות יתר, ככל הנראה איבר המין יהיה הנפגע העיקרי מכל הסיטואציה. אתם תוכלו להבחין בפצעים רבים אשר מעדיפים על כמות גדולה של שפשופים או אפילו שפשופים אשר מראים עד כמה דאגתם לאונן בזמן האחרון. סיטואציה שכזו איננה תקינה, בטח אם אתם משתמשים בחומר סיכה על מנת לגרות את איבר המין שלכם בזמן שאתם מביאים ביד. גם סיטואציה שכזו עלולה להתפרש בסופו של יום בתור אוננות יתר, ובמקרה כזה חשוב מאוד שתורידו את כמה שניתן את כמות הפעמים שאתם מביאים ביד.

 

כיצד ניתן לטפל במצב של אוננות יתר?

על מנת שתוכלו להתמודד בצורה כנה ואמיתית עם מצב של אוננות יתר, חשוב מאוד שקודם כל תכירו את הבעיה ותהיו מודעים אליה. ברגע שאינכם מאמינים שאתם סובלים מאוננות יתרה, ככל הנראה אתם לא תהיו מספיק מחויבים לתהליך עצמו. מדובר בתהליך שיצריך מכם לא מעט הקרבה, ולכן אתם חייבים להבין כי אתם מוגדרים במצב של אוננות יתר – ואתם חייבים טיפול על מנת להתמודד עם הבעיה בצורה טובה, כך שתוכלו לחזור בהקדם האפשרי אל שגרת החיים שאפיינה אתכם עד כה.
ברגע שאתם מכירים בבעיה, כל מה שנשאר זה לפנות אל רופא אורולוג אשר יבחן מהן הסיבות שבגינן הגעתם למצב שבו אתם מאוננים הרבה יותר משאר האנשים. יכולה להיות סיבה רפואית לתופעה, ואת שאר הטיפול אתם כמובן תעשו מול הרופא שמטפל בכם. בחלק מהמקרים אף ינתנו לכם במהלך הטיפול תרופות שונות אשר נועדו על מנת להוריד את הגירוי המיני שלכם. מצד שני הבעיה יכולה להיות בעיה פסיכולוגית אשר מצריכה מעורבות של איש מקצוע בדמות פסיכולוג. כמובן שטיפול פסיכולוגי יכול לקחת מעט זמן, וחשוב מאוד שתהיו מספיק סובלניים על מנת לראות את ההתקדמות שלכם במהלך הטיפול הפסיכולוגי. ישנם פסיכולוגים אשר מתמחים במצב של אוננות יתר, והם ידעו בדיוק מה הם נדרשים לעשות על מנת להחזיר אתם בחזרה לתלם.
כמובן שלאחר מצב של אוננות יתר, יכול להיות מצב שבו אתם עלולים לחוות אין אונות. מדובר במצב לא פשוט אשר גם הוא עלול לפגוע בתפקוד המיני שלכם ובהנאה המינית שלכם. אך לסיטואציה הזו אנו יכולים להמליץ לכם על תכשיר שנקרא “סופר מן” כאשר המטרה העיקרית שלו זה להילחם עם און אונות על כל גווניה. הקפסולות מאושרות על ידי משרד הבריאות הישראלי, והן עשויות מחומרים טבעיים בלבד. כך שאתם יכולים להיות רגועים כאשר אתם לוקחים אותם, אין כל סיכון לשלב אותם ביחד עם תרופות או תכשירים אחרים. האלמנט החיובי הוא שהתרופה תסייע לכם בתוך זמן קצר, כך שחיי המין שלכם לא צפויים להיפגע.

אוננות יתר

DateMe

איך להזרים דם לפין

זרימת דם תקינה היא דבר חיוני מאוד לבריאות. הדם מכונה “נוזל החיים” ולא סתם. תפקידו הוא להוביל חמצן ורכיבי הזנה לכל תאי הגוף ולהעביר מהם

קרא עוד »

אוננות נשית

Girls Just Want to Have Fun”” מכריזה סינדי לאופר בלהיט המפורסם ואו-הו, כמה שהיא צודקת. לנשים כמו לגברים, יש יצרים מיניים, תשוקות, הנאות, צרכים וחשקים.

קרא עוד »

אוננות

אסור לדבר עליה, אבל כולם מבצעים אותה. היא טאבו, אבל נחשבת למאוד מומלצת. הדת, התרבות והחינוך שלנו לא רואים אותה בעין יפה, אבל היום כולם

קרא עוד »

איך לחזק את הזקפה

בעיות זקפה הפכו להיות בשנים האחרונות מנת חלקם של גברים רבים מכל הגילאים, כך שבהחלט צריך להתמודד עם הבעיה הזאת פנים מול פנים. לא פעם

קרא עוד »

איך להביא ביד

גברים רבים מוצאים את עצמם שואלים את אחת השאלות החשובות ביותר – איך להביא ביד? אומנם על פניו הפעולה הינה פעולה פשוטה, אך גברים רבים

קרא עוד »

איך מאוננים

איך לאונן? זוהי אולי אחת מהשאלות השכיחות ביותר בקרב בני נוער אשר נפגשים בפעם הראשונה עם המונח שנקרא אוננות. מדובר באחת מהדרכים היעילות ביותר להגיע

קרא עוד »