איך מאוננים

איך לאונן? זוהי אולי אחת מהשאלות השכיחות ביותר בקרב בני נוער אשר נפגשים בפעם הראשונה עם המונח שנקרא אוננות. מדובר באחת מהדרכים היעילות ביותר להגיע לאורגזמה שלא באמצעות יחסי מין. בעבר היה נדמה כי אוננות הינה המפלט של גברים רווקים להתמודדות עם חרמנות, אך כיום ניתן לראות כי גם גברים נשואים מעדיפים לעיתים לאונן על פני לבצע אקט מיני עם בת הזוג. לכן חשוב מאוד להבין כיצד לבצע אוננות בצורה נכונה ובנוסף מהם היתרונות של אוננות אשר הפכו אותה להיות אחת מהפעולות השכיחות ביותר בקרב בני נוער. את כל התשובות לשאלות הללו תוכלו למצוא במאמר הבא.

 

איך מאוננים בצורה נכונה?

האוננות עצמה היא לא פעולה מסובכת בכלל, ובגלל זה תוכלו לשמוע על נערים בגילאים צעירים מאוד אשר התחילו לאונן. נגיד תחילה היא כי ההמלצה הטובה ביותר היא להתחיל לחשוף את הילד לכל נושא המיניות רק לקראת גיל 14-15, כך מצד אחד הוא יהיה חשוף אך מצד שני זה לא יקרה בגיל מוקדם מידיי. אך ברוב המקרים הילדים נחשפים לראשונה לאוננות באמצעות חברים אחרים לספסל הלימודים אשר מספרים להם על הפעולה המרגשת שגורמת להם לאורגזמה. לכן אם אינכם יודעים או מבינים איך לאונן, זה בהחלט הזמן שלכם להבין פעם אחת ולתמיד איך עושים זאת.

ראשית עליכם לפתוח סרט אירוטי אשר יעלה את רמת הגירוי המיני שלכם. ברוב המקרים לאחר צפייה קצרה בסרט כבר תוכלו לאונן בזכות הזקפה שאליה תגיעו. חשוב להבין כי אוננות יכולה להתבצע רק במצב של זקפה, אחרת יהיה לכם קשה מאוד לאונן בצורה נוחה. כאשר הפין מגיע למצב של זקפה כל מה שאתם צריכים לעשות זה למרוח עליו חומר סיכה או כל חומר אחר שעשוי לסייע – ואז לשפשף את איבר המין פעם אחר פעם. הפעולה הזאת תגרום לכם לגירוי מיני, וכך בתוך זמן קצר בעזרת הסרט כמובן תוכלו להגיע למצב של שפיכה – כך תוכלו לחוות אורגזמה.

אם מדובר בפעם הראשונה שאתם חווים אורגזמה זוהי בהחלט חוויה עוצרת נשימה. אך מוטב שלא להגזים עם כמות הפעמים שמביאים ביחד במהלך השבוע, כך תוכלו שלא להתמכר לפעולה. ישנם גברים אשר מעידים כי הם מכורים לאוננות, ממש כמו שיש אנשים שמוכרים לסיגריות או לכל פעולה אחרת שמבצעים אותה באופן קבוע. לכן ככל שתמתנו כבר על ההתחלה את פעולת האוננות, כך לא תתמכרו אל הרגשת האורגזמה שאתם חווים במהלכה. אומנם מדובר בפעולה חשובה מאוד שבעזרתה תוכלו לשחרר את כל הדחף המיני שלכם, אך במובן מסוים חשוב שיישאר לכם קצת דחף מיני שתוכלו למטב אותו לטובת הזוגיות או למקומות אחרים טובים לא פחות.

 

מהם היתרונות של אוננות?

אומנם דיווחנו על כך שחשוב מאוד לדעת למנן את כמות הפעמים שאתם מביאים ביד, אך לאוננות יש לא מעט יתרונות אשר חשוב מאוד שתהיו מודעים אליהם. לכן לאחר שאתם מבינים איך לאונן, חשוב שתבינו גם מהן הסיבות שבגללן גברים רבים רואים באוננות דרך מצוינת לשחרר לא מעט לחצים ולשדרג את החוויה המינית עם בת הזוג.

ראשית נציין כי אוננות משפרת בצורה משמעותית את הערך העצמי של הגבר. לא מעט גברים חווים מצבים לא נעימים הקשורים לאקטים מיניים עם או בלי בת הזוג. אוננות היא ללא ספק הדרך הטובה ביותר עבור גברים רבים להחזיר לעצמם את הערך העצמי. ההרגשה המצוינת המתלווה אל האוננות, מגבירה את החיזוק העצמי וגורמת לגברים להאמין בעצמם גם בעת קיום יחסי מין עם בת הזוג.

אם אתם חווים מצבי לחץ מרובים, אוננות יכולה להרגיע אתכם לא מעט. אומנם שלב הגמירה הוא שלב מלא באמוציות והרגשות, אך לאחריו מגיע רוגע משמעותי אשר לא תחוו כמעט בשום פעולה אחרת. לכן גברים רבים אשר מתלוננים על מצבי לחץ מרובים, מוצאים את עצמם מאוננים לא מעט על מנת להירגע באמצעות פעולה שהם אוהבים ורוצים לעשות על בסיס קבוע.

אולי שמעתם אנשים שטוענים כי אוננות לא טובה לבריאות, אך מדובר בשקר אחד גדול. כל עוד אתם לא מאוננים בכל יום, אוננות באופן כללי תהיה טובה לבריאות שלכם. לכן כאשר תלמדו איך לאונן, תוכלו לבצע את הפעולה לעיתים שכיחות וכך תוכלו גם לשמור במובן מסוים על המצב הבריאותי שלכם – דבר שבהחלט יכול להיות שווה וכדאי במיוחד.

עוד דבר שחשוב לקחת בחשבון זה שאוננות תגרום לכם להישאר נאמנים לבת הזוג שלכם. לעיתים כאשר חרמנות פוקדת אתכם יהיה לכם מאוד קשה להישאר נאמן לבת הזוג, ומכאן הסיכוי שלכם לבגוד הופך להיות גבוה יותר ויותר. באמצעות אוננות תוכלו לפרוק את כל הדחף המיני שמצוי בתוככם, ולאחר מכן מפלס החרמנות ירד בצורה דרסטית. כך בכל פעם שאתם מרגישים צורך לפרוק תוכלו לעשות זאת על ידי אוננות.

 

איך לאונן אם אין לי זקפה?

גברים רבים חווים סיטואציות מוזרות שבהן הם לא מצליחים להעמיד זקפה. לסיטואציה הזאת קוראים אין אונות והיא הפכה להיות מוכרת מאוד בשנים האחרונות. אך לבעיה הזאת יש פתרון אשר יכול לסייע לכם גם לאונן בקלות ועם הרבה יותר תשוקה. יגואר און זהו תחליף ויאגרה אשר מסייע להגדלת הזקפה ולזמן של הזקפה, כך תוכלו להביא ביד ללא כל בעיה – גם אם אינכם מצליחים להגיע למצב של זקפה על ידי צפייה בסרטים פורנוגרפיים. הכדורים הללו מאושרים על ידי משרד הבריאות והם עשויים מחומרים טבעיים בלבד – כך שאין כל חשש בשימוש בהם, לא משנה באיזה גיל אתם או מהו הרקע הרפואי שלכם.

תלמדו איך לאונן

DateMe

איך להזרים דם לפין

זרימת דם תקינה היא דבר חיוני מאוד לבריאות. הדם מכונה “נוזל החיים” ולא סתם. תפקידו הוא להוביל חמצן ורכיבי הזנה לכל תאי הגוף ולהעביר מהם

קרא עוד »

אוננות נשית

Girls Just Want to Have Fun”” מכריזה סינדי לאופר בלהיט המפורסם ואו-הו, כמה שהיא צודקת. לנשים כמו לגברים, יש יצרים מיניים, תשוקות, הנאות, צרכים וחשקים.

קרא עוד »

אוננות

אסור לדבר עליה, אבל כולם מבצעים אותה. היא טאבו, אבל נחשבת למאוד מומלצת. הדת, התרבות והחינוך שלנו לא רואים אותה בעין יפה, אבל היום כולם

קרא עוד »

איך לחזק את הזקפה

בעיות זקפה הפכו להיות בשנים האחרונות מנת חלקם של גברים רבים מכל הגילאים, כך שבהחלט צריך להתמודד עם הבעיה הזאת פנים מול פנים. לא פעם

קרא עוד »

איך להביא ביד

גברים רבים מוצאים את עצמם שואלים את אחת השאלות החשובות ביותר – איך להביא ביד? אומנם על פניו הפעולה הינה פעולה פשוטה, אך גברים רבים

קרא עוד »

אוננות יתר

פעולת האוננות ברוב המקרים היא פעולה חיובית אשר יכולה לשחרר לא מעט לחצים ודחף מיני. כמעט כל רופא או איש מקצוע שתשאלו אותו יספר לכם

קרא עוד »