דלג על מבזקים
מבזקים

מבזקים

עצור   |  פורסם דו"ח סיכום לשנת 2015   |  זה פשוט משתלם בהוראת קבע לשלם!   |  טבעי לי להתנדב ולך? תאגיד מי אונו מגייס מתנדבים לשעת חירום. הצטרפו אלינו!   |  זכינו ב9.2 מתוך 10 בסקר שביעות רצון לקוחות, תודה על הבעת האמון!   |  ישנן אינספור דרכים לטפל בסתימות, אבל הכי טבעי זה למנוע אותן   |  צפו בסרטון תרגיל נקודת מפנה6   |  לחצו כאן להורדת טופס עדכון פרטי צרכן מים   |  הצטרפו עכשיו מי אונו בפייסבוק - LIKE   |  מי אונו מנהלת מערכת איכות ISO9001
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Banners
Banners

ברוכים הבאים למי אונו

לידיעת התושבים

המים המסופקים על ידי 'מי אונו' לתושבי יהוד מונסון מופקים על ידי חברת מקורות והמים המסופקים לתושבי קריית אונו מופקים מבארות טבעיים הנמצאים בקרית אונו ומחברת מקורות בהתאם לעונות השנה ולגובה הצריכה.

בכל הנוגע לאיכות המים המסופקים - משרד הבריאות הוא הגורם הבלעדי והמוסמך לקבוע את הכללים המחייבים ואנו מחויבים לעמוד בכללים אלו. על פי דוחות איכות המים של משרד הבריאות במי אונו איכות המים ברמה גבוהה.

בעקבות כתבה ששודרה בחדשות ערוץ 2 מיום ה 5/4/16 על חוסר מינרל מגנזיום במים מותפלים, מתבצעת בימים אלה הפקת לקחים על ידי משרד הבריאות, רשות המים וחברת מקורות. כל החלטה שתתקבל תיושם על – ידי תאגיד מי אונו.
מי אונו  - תו הזהב

מי אונו - תו הזהב

מכון התקנים הישראלי העניק לתאגיד מי אונו את תו הזהב לשנת 2016 על היותו נושא של 3 תקני איכות בינלאומיים של מצוינות המעידים על התאמת מערכות הניהול של מי אונו לאמות מידה של איכות. . התעודה הוענקה בתום שורה של מבדקים חיצוניים של בודקים בכירים מטעם מכון התקנים הישראלי, שסקרו ובחנו את ממשקי התאגיד בדגש על מערכות הבקרה בתחומי הפעילות של התאגיד.

לידיעתכם - איכות מים בקרית אונו

לידיעתכם,
מי אונו מבצעת דיגומי מים מהבארות ומרשת המים באופן סדיר ועל פי תכנית קבועה של משרד הבריאות, שמפקח באופן הדוק על איכות המים בקרית אונו.

בדיקות דיגומי המים נעשות על ידי מעבדה מאושרת ע"י משרד הבריאות. תוצאות אלה מפורסמות אחת לחודש באתר החברה, ונשלחות לכל בית אב אחת לשנה בדאר.

במסגרת התחזוקה השוטפת שמבצעת מי אונו נעשים חיטוי ושטיפה של מאגרי המים.
החל משנת 2014 מתבצעים גם דיגומים לאחר כל שטיפה וחיטוי של מאגרי המים
תוצאות הדגימות מראות בקביעות כי המים בקרית אונו הינם באיכות טובה מאוד.


רשות המים : תאגיד 'מי אונו' נבחר לתאגיד מצטיין

רשות המים : תאגיד 'מי אונו' נבחר לתאגיד מצטיין

הישג נוסף וחשוב לתאגיד המים והביוב, מי אונו.
מנתוני ביקורת שפרסמה רשות המים עולה כי תאגיד המים והביוב 'מי אונו' הינו תאגיד מצטיין

בתחילת השבוע פרסמה רשות המים את נתוני הביקורת על תפקוד תאגידי המים בתחומים שונים : איכות המים, ביטחון מים, הפתחה בעלויות התפעול , שרות לצרכן ועוד. תאגיד המים והביוב 'מי אונו' הינו אחד מתשעת התאגידים שקיבלו ציון "מצוין".
ברשות המים ציינו כי הציון לתפקוד התאגידים מתבסס על נתונים שנאספו במהלך חצי השנה האחרונה. עוד ציינו כי רוב התאגידים הובילו מהלכים לירידה בזיהומים הסביבתיים תוך שיפור איכות מי השתייה, קיימו השקעות בהיקפים כספיים משמעותיים על תחזוקה, שיקום, פיתוח רשתות מים והשלמת חוסרים, צמצום ניכר בפחת מים, שנובע מנזילות הצנרת הפגומה, שיפור בהיערכות לקראת משברי מים והיערכות למתקפות סייבר שבכוחן לשבש את אספקת המים או לפגוע באיכותם.

דוד עוזר, מנכ"ל מי אונו : "הציון הגבוה שהינו תוצאה של עבודה קשה למען תושבי העיר, מהווה נדבך נוסף בשורה של הישגים של התאגיד.
אני מבקש להודות לעובדי מי אונו על מאמציהם הרבים שהביאו להישג החשוב.

הרשמה לשירות שליחת שובר במייל

דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
תיק תושב חדש
דלג על פוטר
פוטר

© כל הזכויות שמורות למי אונו בע"מ, תאגיד מים וביוב. ת.ד 990 קריית אונו, מיקוד 5510001 טלפקס: 1800-50-30-80 דוא"ל Info@mono.org.il
אתר זה נועד להיות כלי עזר למשתמש, והחומר המופיע בו אינו מחייב ואינו בא במקום עיון במקור. החברה אינה אחראית לכל טעות, שיבוש, השמטה, תוספת, פגם והנוסח המחייב הינו הנוסח המקורי המצוי בחברה.
 

עבור לתוכן העמוד